نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ازدواج و مشکلات مالی

999
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11777
    تشکـر
    50
    تشکر شده 65 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج و مشکلات مالی

با سلام و خسته نباشید به دوستان و مشاوران گرامی
    می خوام فکرو خیال های یه جوان ایرانی رو بگم و که چقدر درد داره اینطور زندگی کردن
    از بچهگی طوری زندگی کردم که الگوی همه ی افراد دوروبرم باشم همه بهم افتخار میکنندپسرم و دانشجوام 20 سالمه ولی وقتی به اینده فکر میکنم میبینم که چقدر یه جوان ایرانی بی اهمیته چون که نه کارداره نه پولی این که میگن پول شخصیت نمیاره واسه ماها که نیست واسه دوره ما نیست تو این دوره زمونه هر کی پول داره برده نمیگن از کجا اوردی فقط بودنش مهمه همه دارن واسه پول در اوردن هر کاری می کنن کارایی که از انسانیت دوره و اگه نخوای این طور باشی باختی هیچی گیرت نمیاد
    به جز سرکوفت اطرافیان.
    الان بخوای بری یه کار پیدا کنی اونم اگه پیدا شد 600 700 تومن پول میدن با این پولا 100سالم پول جم کنی به جایی نمیرسی درسته ادم قانعیم ولی قانعیم تا یه جایی پس ایندت چی میشه با این که مخت کار میکنه ولی به جایی نمی شه رسید جوانای مام به عنوان یه کارگر یه کارمند با یه پول بخور نمیر مجبورن بسوزن و بسازن.
    با این که قیافه ی خوبی دارمو گرم مزاجم خودمو به زور کنترل میکنم چون نمی تونم با احساسات خودمو کسی دیگه ای بازی کنم حالا رسید به ازدواج خونه میخواد ماشین میخواد پول می خواد یه جوون از کجا پیدا کنه میگن پول خوشیختی نمیاره ولی بی پولی بدبختی که میاره حالا بگیم با یکی ازدواج کردیم ایشونم قانعه ولی اگه یه چیزی بخواد من نتونم چی پس غروره یه مرد چی میشه.
    می دونین خیلی درد داره این جور زندگی کردن ادم دلش می گیره با این که خودمو ادم خوبی می دونم ولی همیشه یه حس دل تنگی دارم و نمی دونم چیکار کنم.
    لطفا اگه خوندین نظر بدین و یه راهنمایی کنین.

2. کاربران زیر از losi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج و مشکلات مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط losi نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید به دوستان و مشاوران گرامی
    می خوام فکرو خیال های یه جوان ایرانی رو بگم و که چقدر درد داره اینطور زندگی کردن
    از بچهگی طوری زندگی کردم که الگوی همه ی افراد دوروبرم باشم همه بهم افتخار میکنندپسرم و دانشجوام 20 سالمه ولی وقتی به اینده فکر میکنم میبینم که چقدر یه جوان ایرانی بی اهمیته چون که نه کارداره نه پولی این که میگن پول شخصیت نمیاره واسه ماها که نیست واسه دوره ما نیست تو این دوره زمونه هر کی پول داره برده نمیگن از کجا اوردی فقط بودنش مهمه همه دارن واسه پول در اوردن هر کاری می کنن کارایی که از انسانیت دوره و اگه نخوای این طور باشی باختی هیچی گیرت نمیاد
    به جز سرکوفت اطرافیان.
    الان بخوای بری یه کار پیدا کنی اونم اگه پیدا شد 600 700 تومن پول میدن با این پولا 100سالم پول جم کنی به جایی نمیرسی درسته ادم قانعیم ولی قانعیم تا یه جایی پس ایندت چی میشه با این که مخت کار میکنه ولی به جایی نمی شه رسید جوانای مام به عنوان یه کارگر یه کارمند با یه پول بخور نمیر مجبورن بسوزن و بسازن.
    با این که قیافه ی خوبی دارمو گرم مزاجم خودمو به زور کنترل میکنم چون نمی تونم با احساسات خودمو کسی دیگه ای بازی کنم حالا رسید به ازدواج خونه میخواد ماشین میخواد پول می خواد یه جوون از کجا پیدا کنه میگن پول خوشیختی نمیاره ولی بی پولی بدبختی که میاره حالا بگیم با یکی ازدواج کردیم ایشونم قانعه ولی اگه یه چیزی بخواد من نتونم چی پس غروره یه مرد چی میشه.
    می دونین خیلی درد داره این جور زندگی کردن ادم دلش می گیره با این که خودمو ادم خوبی می دونم ولی همیشه یه حس دل تنگی دارم و نمی دونم چیکار کنم.
    لطفا اگه خوندین نظر بدین و یه راهنمایی کنین.
    خب در این مورد شکی نیست که اینده رو با این شرایط باید مبهم ببینید

ولی شما میتونید یک جوان مجرد و افسرده و نگران باشید

و یا اینکه میتونید یک جوان مجرد و شاد و امیدوار باشید ...

در صورت مسئله تغییری پیش نیومده ولی در کیفیت حال و احوال شما تغییر بزرگی رخ خواهد داد

انتخاب باخود شماست ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11920
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پول خوشبختی نمیاره، پول خودِه خوشبختیه!

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

میدونید این تفکر خیلی تو ایران رواج پیدا کرده "هرکی پول داره برنده است "
    واقعا هر ی پول داره برنده است ؟؟
    نیست
    یعنی همه اشون نیستن
    آدمی که پول داره مثل کسیه که تو ماشین داره حرکت میکنه درسته سنگ های کوچیک اذیتش نمیکنن اما دست انداز ها و چراغ قرمز هایی هست که اونارو کنترلمیکنه (حالا فاکتور میگیرم آدمای که چراغ قرمز هارو رد میکنن چون آدم نیستن بیشتر شبیه حیواناتن )

مشکلات مالی همیشه برای ازدواج هست
    اما خوب خیلی از خانواده های ایرانی چون خودشون راه خوشبختی رو بلد نیستن الکی گیر دادن به پول و امکانتو غیره ....
    پدرمادر هایی که غرق در حسادت های فامیلین و کلا از زندگی هیچی نمیفهمهن

اما من خودم به شخصیه انقدری واسه خودم ارزش قائلم که خودم با پولام مقایسه نمیکنم
    هرکیم ک دوروبررم یه همچین روحیه داشته باشه ولش میکنم کلا خوشم نمیاد با آدممای پولکی دمخور باشم
    دلایل زیادی دارم

شما هم انقدر قوی باش که بجای تکیه بر پول تکیه کن به وجود پاک ت و به قدرت نفس ات
    شاید بگی شعاره
    ولی من ازش استفاده میکنم و ازش راضیم
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد