نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: وضع ظاهر و مالی خانواده عروس

6106
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38278
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وضع ظاهر و مالی خانواده عروس

سلام وقتتون بخیر.دوستان یه موردی هست ممنون میشم بگید چه میشه کرد. یه دختر خانم از لحاظ چهره و زیبایی و حجاب و حیاش به دلم نشسته و ملاک های من رو داره
    تو فاصله 200 متری خودمون خونشونه و یک شهر کوچیک هستیم. 18سالشونه
    من 26.5ساله با مدرک لیسانس کار آزاد و یه ماشین. و خونه ای و وضع مالی و ظاهر زندگیمون بهتره از خونواده ایشون هست.
    سن ازدواجم داره رد میشه . تو این چند سال که دنبال استقلال مالی بودم تا بتونم تو این مملکت خراب شده برا خودم درآمدی ایجاد کنم( خدارو شکر 6ماهی میشه کاروبارم راه افتاده و ماهی 4-5میلیون درآمد دارم). این خانوم واقعا به دلم نشسته هم ظاهر هم حجابش و حیاش و واقعا همیشه اینا برام ملاک بودن و هیچوقت تو رویاهام این نبود که مثلا خونواده زنم مثلا وزیر و سرشناس باشه. متاسفانه خانوادم سعی می کنن من رو از اردواج با ایشون منصرف کنن. حقیقتا از خیلی افراد در مورد ایشون تحقیق کردن ولی تنها نکته منفی ایشون وضع مالی خانوادشون(که خونواده کشاورز و کارگر) هستش تیپ و ظاهر شکسته و خاکی پدرشون هست.
    ما تو شهر کوچیک زیاد فاصله طبقاتی که تابلو باشه و مردم رو آزاد بده نداریم. ولی وضع ظاهر زندگیشون و تیب پدر ایشون خوب نیست. پدر سیگاری و به قولی شاید معتاد
    ولی از لحاظ اخلاقی خونواده از هم پاشیده و کولی واری نیستن و با اصل و نسب هستن ولی پدر و ماردم عنوان می کنن که مثلا بعدا خودت باید روت بشه بگی این مرد پدر زنمه یا این خونه پدر زنمه.
    ینی هیچ نکته منفی از لحاظ اخلاق دختر خانم و خانوادش در نیومده الا وضع ظاهری پدر و منزلشون
    از نظر خودم همونی هستش که من میخوام و اصلا نمیتونم از فکرم بیرونش کنم ولی مادرم همش سعی در معرفی موارد دیگه برای ازدواج برای من داره مواردی که اصلا هیچ علاقه ای حتی به فکر کردن در موردشون ندارم.
    تو سنی هم نیستم که بگم جوو گیر شدم و بی کله عاشق چون شغلم هم توری هستش که با مشتری اونم خانم جوان(همه مدل تیپ و بینش) سرکار دارم از نظر خودم آدم با هرکی وصلت کنه مردم پشت سرش حرف میزنن کی بعدا میخاد بگه خانواده زنت فلانه و پدر زنت فلان اصلا به نظرم اینا اونقدری مهم نیست و نمتونه رو زنگیم اثر بذاره که مادر و پدرم براشون مهمه.
    ولی رفتار و احساسم نسبت به ایشون جوریه انگار عاشقونم و واقعا همونیه که میخوام و اگه از دستشون بدم بعدا پشیمون میشم
    دلم و منطقم میگن برو از یه طرف خانواده باحرفاشون میخوان منصرفم کنن ولی از دل یه پسر خبر ندارن که تو این سن چی از زندگی میخواد

.به خدا میخوام چند جوونیمو با کسی باشم که بهش علاقه پیدا کردم. میخوام جوونی و احساساتم رو پای کسی بذارم که خوشم اومده ازش
    اول دیدمش خوشم اومد ازش حجب و حیاشو که دیدم و فهمیدم دیگه اصلا یه جورایی از سرم بیرون نمیره از نظر خودم کسی که ظاهرش و سنش و رفتار و حجاب و حیاش همونیه که من میخوام رو خدا جلو روم قرار داده
    بگید دوستان چیکار کنم
    ویرایش توسط hamid110027 : 04-25-2018 در ساعت 01:14 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : وضع ظاهر و مالی خانواده عروس

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid110027 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر.دوستان یه موردی هست ممنون میشم بگید چه میشه کرد. یه دختر خانم از لحاظ چهره و زیبایی و حجاب و حیاش به دلم نشسته و ملاک های من رو داره
    من 26.5ساله با مدرک لیسانس کار آزاد و یه ماشین. و خونه ای و وضع مالی و ظاهر زندگیمون بهتره از خونواده ایشون هست.
    سن ازدواجم داره رد میشه . تو این چند سال که دنبال استقلال مالی بودم تا بتونم تو این مملکت خراب شده برا خودم درآمدی ایجاد کنم( خدارو شکر 6ماهی میشه کاروبارم راه افتاده و ماهی 4-5میلیون درآمد دارم). این خانوم واقعا به دلم نشسته هم ظاهر هم حجابش و حیاش و واقعا همیشه اینا برام ملاک بودن و هیچوقت تو رویاهام این نبود که مثلا خونواده زنم مثلا وزیر و سرشناس باشه. متاسفانه خانوادم سعی می کنن من رو از اردواج با ایشون منصرف کنن. حقیقتا از خیلی افراد در مورد ایشون تحقیق کردن ولی تنها نکته منفی ایشون وضع مالی خانوادشون(که خونواده کشاورز و کارگر) هستش تیپ و ظاهر شکسته و خاکی پدرشون هست.
    ما تو شهر کوچیک زیاد فاصله طبقاتی که تابلو باشه و مردم رو آزاد بده نداریم. ولی وضع ظاهر زندگیشون و تیب پدر ایشون خوب نیست. پدر سیگاری و به قولی شاید معتاد
    ولی از لحاظ اخلاقی خونواده از هم پاشیده و کولی واری نیستن و با اصل و نسب هستن ولی پدر و ماردم عنوان می کنن که مثلا بعدا خودت باید روت بشه بگی این مرد پدر زنمه یا این خونه پدر زنمه.
    ینی هیچ نکته منفی از لحاظ اخلاق دختر خانم و خانوادش در نیومده الا وضع ظاهری پدر و منزلشون
    از نظر خودم همونی هستش که من میخوام و اصلا نمیتونم از فکرم بیرونش کنم ولی مادرم همش سعی در معرفی موارد دیگه برای ازدواج برای من داره مواردی که اصلا هیچ علاقه ای حتی به فکر کردن در موردشون ندارم.
    تو سنی هم نیستم که بگم جوو گیر شدم و بی کله عاشق چون شغلم هم توری هستش که با مشتری اونم خانم جوان(همه مدل تیپ و بینش) سرکار دارم از نظر خودم آدم با هرکی وصلت کنه مردم پشت سرش حرف میزنن کی بعدا میخاد بگه خانواده زنت فلانه و پدر زنت فلان اصلا به نظرم اینا اونقدری مهم نیست و نمتونه رو زنگیم اثر بذاره که مادر و پدرم براشون مهمه.
    ولی رفتار و احساسم نسبت به ایشون جوریه انگار عاشقونم و واقعا همونیه که میخوام و اگه از دستشون بدم بعدا پشیمون میشم
    دلم و منطقم میگن برو از یه طرف خانواده باحرفاشون میخوان منصرفم کنن ولی از دل یه پسر خبر ندارن که تو این سن چی از زندگی میخواد

.به خدا میخوام چند جوونیمو با کسی باشم که بهش علاقه پیدا کردم. میخوام جوونی و احساساتم رو پای کسی بذارم که خوشم اومده ازش
    اول دیدمش خوشم اومد ازش حجب و حیاشو که دیدم و فهمیدم دیگه اصلا یه جورایی از سرم بیرون نمیره از نظر خودم کسی که ظاهرش و سنش و رفتار و حجاب و حیاش همونیه که من میخوام رو خدا جلو روم قرار داده
    بگید دوستان چیکار کنم

دوست عزیز اگر خانواده مخالف باشه مسلما روی آرامش آینده شما تاثیرگذار خواهد بود .
    از طرفی شما هم در این مورد دچار شک و تردید شدید .
    به همین خاطر باید خودتون رو در شرایط بعد ازدواج قرار بدید .
    باید ببینید میتونید این شخص رو در آینده به عنوان همسر و خانواده اش رو بعنوان خانواده همسرتون معرفی کنید .
    اگر امروز در این مورد مشکلی ندارید پس در آینده هم میتونید ادامه بدید .
    کوچکترین تردید امروز شما در آینده تکرار خواهد شد .
    در غیر اینصورت خانواده شما در نهایت با نظر شما موافقت خواهند کرد.
    ولی انتظار تایید همسرتون رو درآینده از طرف خانواده نداشته باشید.

مشاوره روانشناسي تلگرامي:
    http://t.me/kanonmoshaveran_bot
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38110
    تشکـر
    47
    تشکر شده 23 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    7

حالا معتادی پدرش رو بیخیال ولی همین خانواده که گفتی از شما وضعیت طبقاتیشون کمتره گاهی دیده شده یه محبت و یه احترامی به ادم میزارن که اون که پولداره یا به قول خودت وضعیت طبقاتیش بهتره نمیزاره !!!
    تو خودت میخای زندگی کنی نه کس دیگه ای
    دوره نامزدی و عقد رو برا شناخت گذاشتن بسم الله بگو و برو نامزد شین اگه رفتار و باطنش مثل ظاهرش بود ایشالا ازدواج خوبی از اب در میاد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    باید خودتون تصمیم بگیرید
    ببینید اگه ازش بگذرید میتونید فراموشش کنید و حسرتشو نخورید؟
    یا اگه باهاش ازدواج کردید به قول خونوادتون روتون میشه که بگید اینا خانواده منن؟
    ببینید از پس کدومش برمیاین این که فراموشش کنید یا اینکه خانوادشو همونطوری که هستند قبول کنید.
    تصمیمش سخته ولی فقط به خودتون باید انجامش بدید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45980
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام،به نظرم باید شناخت بیشتری نسبت بهشون پیداکنید
    معمولن خانواده هایی که دچار فقر،اعتیاد و...هستن
    یک سری مشکلات روحی هم درتمام اعضای خانواده نهادینه میشه
    شما بایدعلاوه بر آشنا شدن با همسرآینده
    به این نتیجه برسین که قراره به چه اندازه با خانواده همسرتون رفت وآمد کنین
    شما وهمسرتون چقددرقبال اون خانواده مسئوله
    به نظرم اینا خیلی مهم تر از نظر مردمه
    علاوه بر این شما باید اطرافیانتون هم درنظر بگیرید
    که تا چه حدممکنه درآینده به همسرتون زخم زبون بزنن؟

7. کاربران زیر از mahdiiii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46467
    تشکـر
    9
    تشکر شده 81 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid110027 نمایش پست ها

بگید دوستان چیکار کنم
    حواستان را همه جانبه روی مسئله و موضوع بسیار مهم مهریه متمرکز نمایید که امروزه و در جامعه کنونی ما گریبان بسیاری از تازه داماد ها را گرفته و راهی زندان کرده است و یا قبل از شروع زندگی مشترک زیر یک سقف منجر به متلاشی شدن زندگی و طلاق و زندان شده است .

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48055
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خوبه بنظرم منم یک پروژه گرفتم برای باربری منطقه 22 تهران به نام تکبار پارسیان و مستقل شدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)