نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: رابطه قبل از ازدواج

1921
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6633
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه قبل از ازدواج

سلام
    ببخشيد ميخوام يه دل سير حرف بزنم ...شما به بزرگي خودتون ببخشيد
    بعضي از شماها منو ميشناسين بعضياتون نميشناسين... پس توضيحات اوليه رو ميدم واسه اونايي كه منو نميشناسن
    من يه دختره احمق ولي عاشقم...
    حدود3_4سال پيش با يه پسري بودم كه خيليم همو دوست داشتيم،همه چي خوب بود ولي وقتي بحثه خواستگاري پيش كشيده شد خانواده اون گفتن راهش دوره بايد از شهر خودمون زن بگيري و خانواده منم گفتن چون باهاش رابطه داشتي قبلا پس خوشبخت نميشي و حق ندارين باهم ازدواج كنين ولي مايه مدت باز باهم بوديم تا بلكه فرجي بشه اما نشد كه نشد... اونم سرد شده بود و من احساس كردم نباشم تو زندگيش بهتره....
    درست همون موقعي كه داشتم ازش جدا ميشدم و دل ميكندم با پسري بودم كه فقط منو به عنوان خواهر خودش قبول داشت و هروقت به مشكلي برميخورد بهش كمك ميكردم....
    تو اون مدت ماحتي صداي همو هم نشنيده بوديم ....
    تافهميد كه از اون جداشدم ازم خواستگاري كرد اما من توبه كرده بودم كه ديگه با كسي قبل ازدواج دوست باشم
    ولي اون باز بعد از چند وقت اومد و گفت كلي نذر و نياز كردم ، يه زماني دختري مثل تو رو از خدا ميخواستم چون تو مال يكي ديگه بودي اما الان خودتو از خدا ميخوام چون مثل تو ديگه نيست ، اگه مال من نشي دوباره ميشم همون آدم قبل،زندگي بدون تو برام معني نداره پس خودمو ميكشم
    منم از ترس اينكه كاري دست خودش بده قبول كردم كه يه مدت ديگه باهاش باشم تا آروم شه اما گفت واسه هميشه ميخوامت و من بهش قول دادم كه هميشه براش بمونم
    اولش حسي بهش نداشتم اما الان واقعا عاشقشم...
    ما حتي باهم محرم شديم اما كسي خبر نداره... مامان و خواهر هاش خبر دارن اما من هيچ كدوم از خانوادم خبر ندارن... بهم گفت بهشون بگم اما نميدونم چطوري بهشون بگم
    مامانم انگار يه چيزايي فهميده كه باز باكسي هستم ...اگه بفهمه دنيا جهنم ميشه...
    حالا ازتون ميخوام اگه تو اين مورد تجربه اي دارين يا ميتونين كمكم كنين و راهي جلو پام بزارين بهم بگين...
    متشكرم
    امضای ایشان
    همه را صـــدا زدم جز خــــــــــــــــــــــدا ...
    هيچ كس جوابم را نداد جزخــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــد ا....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : رابطه قبل از ازدواج

چطور بدون اجازه پدر محرم شدی؟؟؟چی خوندین بین هم خوندید؟؟کی خونده اصلا؟؟قبول؟؟

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز نمیشه که از این دل بکنی به اون یکی دل ببندی عشق خیلی کلمه مقدسه شما فقط وابسته اش شدی جون از یکی دل کندی می خواستی یکی همدمت باشه به نظر من که رابطه معقولانه ای نیست. من خودم الان تو یه رابطه ای هستم برا همین میگم بهت بهتره بیشتر در مورد این رابطه فکر کنی با توجه به اینکه میگی صداشم نشنیده بودم حتما تو اینترنت آشنا شدی کسی که هر روز جلو چشممونه رو خوب نمیتونیم بشناسیم چه برسه ب کسی که از پشت پی سی شناخت
    امضای ایشان
    اگه تمایلی به شـنـیـدن دروغ نداری ،
    اصـراری برای شنیدن حـقـیـقـت نداشته باش.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6633
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    چطور بدون اجازه پدر محرم شدی؟؟؟چی خوندین بین هم خوندید؟؟کی خونده اصلا؟؟قبول؟؟

طبق گفته مراجع تقليدمون هيچ اشكالي نداشت
    امضای ایشان

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6633
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sevda نمایش پست ها
    دوست عزیز نمیشه که از این دل بکنی به اون یکی دل ببندی عشق خیلی کلمه مقدسه شما فقط وابسته اش شدی جون از یکی دل کندی می خواستی یکی همدمت باشه به نظر من که رابطه معقولانه ای نیست. من خودم الان تو یه رابطه ای هستم برا همین میگم بهت بهتره بیشتر در مورد این رابطه فکر کنی با توجه به اینکه میگی صداشم نشنیده بودم حتما تو اینترنت آشنا شدی کسی که هر روز جلو چشممونه رو خوب نمیتونیم بشناسیم چه برسه ب کسی که از پشت پی سی شناخت
    من امتحان كردم...وابستگي نبود...اگه وابستگي بود نميتونستيم دور ازهم بمونيم و بعد از چند وقت كه برميگيديم پيش هم باز به هم علاقه داشته باشيم........
    ميدونم مقدسه....و هيچ وقت تا قبل از محرم شدنمون اين حسي كه الان نسبت بهش دارمو نداشتم....من زود عاشقش نشدم كه بگيم الكيه...و به دلايل الكيي بهش دل ندادم....اره تو اينترنت بود... درسته نميشه كامل ادمارو شناخت... مگه اينايي كه به نظر شما معقولانه ازدواج ميكنن قبل ازدواج همو كامل ميشناسن؟
    پسره نماز خونيه...مذهبيه...خداپيغمبرحا ليشه...دستش به دهنش ميرسه...خوش اخلاقه...براش مهمم....دوستم داره....از اين بيشتر؟بازم ميگين بده؟ كاره بدي كردم؟
    امضای ایشان

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6633
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sheydaaa نمایش پست ها
    طبق گفته مراجع تقليدمون هيچ اشكالي نداشت
    البته بدون اشكال هم نبود...ولي تو اين شرايط اين كار به نفع هردومون بود
    امضای ایشان

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sheydaaa نمایش پست ها
    من امتحان كردم...وابستگي نبود...اگه وابستگي بود نميتونستيم دور ازهم بمونيم و بعد از چند وقت كه برميگيديم پيش هم باز به هم علاقه داشته باشيم........
    ميدونم مقدسه....و هيچ وقت تا قبل از محرم شدنمون اين حسي كه الان نسبت بهش دارمو نداشتم....من زود عاشقش نشدم كه بگيم الكيه...و به دلايل الكيي بهش دل ندادم....اره تو اينترنت بود... درسته نميشه كامل ادمارو شناخت... مگه اينايي كه به نظر شما معقولانه ازدواج ميكنن قبل ازدواج همو كامل ميشناسن؟
    پسره نماز خونيه...مذهبيه...خداپيغمبرحا ليشه...دستش به دهنش ميرسه...خوش اخلاقه...براش مهمم....دوستم داره....از اين بيشتر؟بازم ميگين بده؟ كاره بدي كردم؟
    اره عزيزم بعد ازداوج فكر ميكني مشكلي برات پيش نمياد نميگه با من محرم شدي از كجا معلوم با كس ديگه نبوده باشي با من اينطور بودي با كس ديگه چطوربودي خب ناخود اگاه شك ميكنه ديگه دست خودش نيست بخاطر خودت ميگم خودت اسير اين عشق و اون عشق نكن عزيزمن شما خانم به اين خوبي خوشگلم كه هستي قدر و منزلت خودت و بدون لياقت شما قطعا اين نبوده چرا نبايد با توافق خانوادت ازدواج كني مگه خانوادت بد شما رو ميخان حتما اونا شمار و بيشتر از خودشون دوست دارن د از پدر و مادرت نافرماني نكن و از خودت نرنجون

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6633
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    اره عزيزم بعد ازداوج فكر ميكني مشكلي برات پيش نمياد نميگه با من محرم شدي از كجا معلوم با كس ديگه نبوده باشي با من اينطور بودي با كس ديگه چطوربودي خب ناخود اگاه شك ميكنه ديگه دست خودش نيست بخاطر خودت ميگم خودت اسير اين عشق و اون عشق نكن عزيزمن شما خانم به اين خوبي خوشگلم كه هستي قدر و منزلت خودت و بدون لياقت شما قطعا اين نبوده چرا نبايد با توافق خانوادت ازدواج كني مگه خانوادت بد شما رو ميخان حتما اونا شمار و بيشتر از خودشون دوست دارن د از پدر و مادرت نافرماني نكن و از خودت نرنجون
    همه اينارو ميدونم ولي من دوستش دارم...
    ايني كه شماهم ميگي بهش گفتم...گفتم بعدا بهم شك نميكني و از اين حرفا....... ميگه از چشمام هم بيشتر بهت اعتماد دارم... تازه من هيچ وقت چيزيو ازش پنهان نميكنم....اونم همين طور...
    اون واقعا منو ميخواد.....اگه نميخواست به خانوادش نميگفت....اگه نميخواست اصرار نميكرد به مامانم بگم.....اگه نميخواست واسه من حلقه نميگرفت.....اگه نميخواست خودشو به آبو آتيش نميزد كه بياد شهرمونو منو ببينه...
    امضای ایشان

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

در ابتدا که شما میگی چه کار کنم .. ولی در واقع شما خودت همه کارها رو کردی دیگه جائی برای راهنمائی نمیمونه ..محرمیت با اشکال هم که داشتی..هر راهی هم که جلو پات میذارن بچه ها شما یه جواب داری که بدی (که البته از نظر خودت موجهه) ..شما مطمئن باش که کار خوبی نکردی ..خانواده بد شما رو نمیخوان ولی اینجوری به اونها هم ضربه زدی..لااقل به مادرت بگو که یه آدم عاقل پاشو میون بذاره و طبق عرف و رسم جامعه شما رو زودتر به ایشون برسونه تا همینجوری که داری پیش میری براشون یه نوه نیاری ...
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

11. 2 کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6633
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها
    در ابتدا که شما میگی چه کار کنم .. ولی در واقع شما خودت همه کارها رو کردی دیگه جائی برای راهنمائی نمیمونه ..محرمیت با اشکال هم که داشتی..هر راهی هم که جلو پات میذارن بچه ها شما یه جواب داری که بدی (که البته از نظر خودت موجهه) ..شما مطمئن باش که کار خوبی نکردی ..خانواده بد شما رو نمیخوان ولی اینجوری به اونها هم ضربه زدی..لااقل به مادرت بگو که یه آدم عاقل پاشو میون بذاره و طبق عرف و رسم جامعه شما رو زودتر به ایشون برسونه تا همینجوری که داری پیش میری براشون یه نوه نیاری ...
    نه بابا اين چه حرفيه؟
    اتفاقا به مامان گفتم...بعدشم مامانش زنگ زد و بامامانم صحبت كرد...
    خداروشكر يه جورايي همه چي داره حل ميشه...
    مرسي از همگي كه راهنمايي كردن
    امضای ایشان

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6958
    تشکـر
    6
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

تا اونجایی که میدونم اگر دختری باکره باشه به اذن پدر برای محرم شدن با خواستگارش نیاز داره بعنی اینکه اجازه پدر باید باشه اما راجب رابطه پنهانی قبل از ازدواج شما باید همون موقع که تازه رابطه شروع شده بود همه چی رو به خانوادتون بگفتید حالا اگر خجالت میکشید خب ماجراتون رو به دایی یا عمو خاله عمه و بزرگتری بگویید تا به خانوادتون اطلاع بدهند و بهتره زیر نظر بزرگترها رابطه داشته باشید تا آسیبی بهتون وارد نشه حداقل اونها چندپیراهن از شما بیشتر پاره کردن و تجربه بیشتری دارند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7092
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

شیدا جون انشاالله که همه چیز برات خوب پیش بره منم مشکلی مشابه شما دارم اما حادتر. برای منم دعا کن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد