نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مخالفت خانواده

1042
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1214
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت خانواده

""سلام.من 22 سالم هست.7سال پیش با پسری(محمد) آشنا شدم و 3سال با هم رابطه داشتیم.متاسفانه خانواده ی او متوجه موضوع شدند.مادر او به شدت مخالفت کرد و او هم به دلیل سن کم نتوانست مقابل او ایستادگی کند و ما از هم جدا شدیم.من تا 2سال واقعا حالم بد بود و از او هیچ خبری نداشتم چون گوشیش خاموش بود.3سال از این قضیه گذشت تا اینکه دی ماه پارسال زنگ زد.اوایل زیاد با هم رابطه نداشتیم هر چند وقت یکبار خودش زنگ میزد و همینطوری در مورد کارهای و درمورد کارهای روزمره باهم میحرفیدیم اما در مورد ازدواج نه.ولی اون به من ابراز علاقه میکرد.تا اینکه در این مدت یکی از همکلاسیام (بهرام) ازم خواستگاری کرد.از بهرام طی 3سال همکلاسی بودن شناخت خوبی داستم و یک پسر خیلی خوب و متین هستش.من هم چون میدونستم مال من و محمد درست شدنی نیست قبول کردم.(ولی بی هیچ علاقه ای)پیش خودم گفتم حتما به مرور زمان درست میشه.با مادرم در میون گذاشتم اون هم موافقت کرد.با بهرام حرف زدیم واقعا یک مرد تمام عیار هستش.من گفتم بمونه امسال درسمون تموم شد نامزد کنیم.ت. این9ماه با بهرام در حد اس ام اس و تماس تلفنی چند بار بیرون رفتن با هم رابطه داشتیم.من کمی حس دوست داشتن نسبت بهش داشتم ولی عشق نه.الان چند وقته محمد خیلی بهم زنگ میزنه و در مورد ازدواج و ابراز علاقه ی زیاد میکنه.ولی باز هنوز از مادرش مطمئن نیست.میگه تو این3سال با هیچکس نبوده چون هنوز منو دوست داشته ولی به خاطر مادرش نمیتونسته بهم زنگ بزنه.منم دوباره اون عشق سرکشم بیدار شده . دوباره همه وجودم شده محمد.از طزفی بهرام شدیدا بهم وابسته شده.الان نمیدونم با دل و عشق پاک بهرام چکار کنم چون از عاقبت دل شکستن میترسم.از طرفی بادل خودم چکار کنم چون هیچ حسی بهش ندارم هر کاری میکنم محمد جلوی چشامه""

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1261
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درمانده

مطلب شما روي صفحه نمايان نيست

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    فکر کنم این باشه، دوست عزیز یک تاپیک بزنید کفایت میکنه و باعث میشه دوستان بهتر بتونن پاسخگوی شما باشن:
    امضای ایشان

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1286
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سمان
    به نظر من به دلت رجوع كن
    بهرام بهت ابراز علاقه مي كنه ولي تو بهش نداري
    اگه باهاش زندگي كني هيچ وقت محمد از دلت نمي ره پس بعدها بهش بي تفاوت مي شي و اين نامردي تره
    من پسرم و يك چنين مشكل بزرگي در زندگيم دارم
    الان جواب رد بهرام رو بدي بهتره از اينكه هرگز بهش علاقه اي نداشته باشي مطمدن باش اون هم اگه منطقي باشه درك مي كنه

اين دل شكستن نيست
    زندگي اون و خودتو خراب نكن
    به عشق خودت برس تا اون هم به يك عشق دائمي و واقعي برسه
    به نظر من اگه تو قط به خاطر اينكه دلش نشكني بهش جواب مثبت بدي و محمد توي ذهنت باشه گناه بدتري مرتكب شدي
    اشتباه نكن

من به كسي علاقه داشتم بهش نگفتم و ازدواج كردم و فهميدم اونم دوستم داشته
    حالا هرگز به همسرم عشقي نداشتم و ندارم
    خيلي سعي كردم ولي هرگز عاشقش نشدم

مي دونم آخرشم كارمون به جدائي مي رسه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1261
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.من فقط مي تونم اين رو بکگم که عشق در زندکگي 2تا 3سال بيشتر نيست بعد ازکگذشت اين سالها تنها جچيزي که برات مهم ميشه خوب بودن همسرته .متين بودن همسره .عشق اون به خودته .

6. کاربران زیر از اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1212
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

محمد الان داره از مامانش حساب میبره یعنی به صورتی دیگر میتوان گفت دهن بین هیچوقت با مردی که دهن بین ازدواج نکن
    اون بخاط مادرش از تو گذشته پس فردا همین اش و همین کاسه
    اگه بهرام واقعا پسر خوبیه با همون ازدواج کن اگه متینه اگه دهن بین نیست بهش خیانت نکن
    اگه بهرامو رد کنی
    اگه مادر محمد راضی به وصلت نشه
    نه بهرام نه محمد
    بهرامو امتحان کن ببین واقعا دوست داره یا نه
    عزیزم سیمکارته گوشیتو عوض کن و به بهرام فکر کن اگه دو نفر تو زندگیت باشه حق انتخابت سخت میشه
    عشق دوست دختری و دوست پسری باد هواست زود گذره هوسه

8. کاربران زیر از REYHANEH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

. این9ماه با بهرام در حد اس ام اس و تماس تلفنی چند بار بیرون رفتن با هم رابطه داشتیم.من کمی حس دوست داشتن نسبت بهش داشتم ولی عشق نه.

سلام دوست خوبم
    خودت داری میگی در حد این رابطه محدودی که داریم بهش حس دوست داشتن داری . همین کافیه برای عشقی که انتظارشو میکشی
    عشق از دوست داشتن شروع میشه و دوست داشتن از تحسین و ستایش خوبی های طرف مقابل . چیزی که بهرام داره همن هاست
    بهرام یه مرد تمام عیار هست + حس دوست داشتن نسبت به بهرم = منتظر عشق باش
    پسری 2 سال شما را رها کرده و اون موقع بخاطر شما خانوادشو قانع نکرده و حالا به هر دلیل نشده و ایشون رفته و حالا اومده و همون حرف های تکراری ، شما هم دوباره بخاطر چیزی که اخرش میدونی هیچی هستش زیر و رو شدی ؟
    واسه چی زیر و رو شدی ؟ برای دو سال دیگه غیب شدن این آقا و شنیدن مخالفت های خانوادش و یه رابطه تو خالی زیر و رو شدی ؟؟؟؟؟؟
    حالا دیگه خودت هستی که باید انتخاب کنی و ببینی کدوم بهتره ؟
    شاید اصلا با بهرام هم به نتیجه نرسی ولی اینو بدون که یه بار به محمد این شانس رو دادی و به نتیجه نرسیدی .
    موفق باشی

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1186
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

محمد ظاهرا آدم پایداری نیست
    اگه به تو واقعا علاقه داشت مطمئن باش این 2 سال خانوادش و راضی می کرد
    مشکلی که با مادر محمد داری حل شدنی نیست و این زندگی آینده ات میتونه نابود بکنه
    باعقلت تصمیم بگیر چون عشق آتشین نهایتش 3 سال باقی می مونه

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1316
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . دوست خوبم اگر بهرام واقعا پسر خوبیه ردش نکن. اگر هم محمد را خیلی دوست داری و نمیتونی فراموشش کنی بهش بگو خواستگار داری اگر واقعا تصمیمش جدی باشه باید خانواده اش را متقاعد کنه اگر تونست گه چه بهتر به عشقت میرسی . اگر نه کلا از ذهنت پاکش کن و زندگی آرومی را با بهرام شروع کن. متاسفانه همیشه به کسی که عشق و علاقه داریم با مشکلات عدیده ای متوجه هستیم و باید یکسری سختیها را تحمل کنیم . عقل سلیم بهرام را تایید می کنه اما احساست محمد را . درسته ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد