نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مخالفت پدر با ازدواج دختر

929
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت پدر با ازدواج دختر

با سلام خدمت دوستان
    من پسری 28 ساله هستم دانشجوی فوق لیسانس,دو سال پیش با خانمی اشنا شدم که 4 سال از خودم بزرگترن و مدرک دکتری دارن ,ما به هم علاقه داریم و قصد ازدواج داریم اما خانواده ایشون با این وصلت موافق نیستن علی الخصوص پدرشون.
    مادر و خواهر بزرگتر هر چند کاملن رضایت ندارن اما با این مسئله کنار اومدن اما پدرشون هنوز هم به شدت مخالفه و حاضر نیست بپذیره که دخترش حالا به سنی رسیده که می تونه برای خودش و اینده اش تصمیم بگیره و عنوان می کنه جواب مردم رو چی بدم؟؟؟!
    بنظر شما چطور میشه این پدر رو متقاعد کرد؟ بهترین روش برخورد برای اینکه کمترین اصطحکاک پیش بیاد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : کمک

خودت هم ميگي 4 سال بزرگتر از خودته آيا واقعا بنظرت بعدها سنش برات يه مشكل نميشه؟ پدرش حق داره مخالفت كنه چون خوبي دخترش رو ميخاد چون ميدونه شما هم مردي هستيد مثل خودش وبعدها اگه اولين چين رو توي صورت همسرت ببيني وبعد يه نگاهي بخودت بندازي و به جووني خودت پي ببري باعث بشه خدايي ناكرده يه هوو بالاي سر دخترش بياري و شايد صد بدتر ازون با دخترش رابطه خوبي نداشته باشي ودلش رو بشكوني.
    الان عاشقيد و چشمانتان بسته فردا روز چه دليل دارد كه همچنان پايدار روي عشقتان بمانيد.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودت هم ميگي 4 سال بزرگتر از خودته آيا واقعا بنظرت بعدها سنش برات يه مشكل نميشه؟
    شما پرسیدین و جای خودم جواب دادین!شما میدونین من با دیدن چین و چروک رو صورتش ازش بدم خواهد اومد؟؟؟
    پدر نقش مشاور و حامی رو داره نه سلطه گرفرزند ایشون الان مدرس دانشگاه و یک انسان عاقل و بالغ هستش که قدرت تصمیم گیری برای زندگی خودش رو داره
    ما جوون 17-18 ساله نیستیم که عاشق چشم و ابروی هم شده باشیم .ما در مورد اینکه چه کنیم که این پدر به حق تصمیم گیری فرزندش احترام بذاره کمک میخوایم نه مسئله دیگری

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    11

دوست خوب اگر واقعا هر دوی شما به یک نتیجه منطقی و قطعی رسیدید, می تونید با کمک هم و با گفتگوی منطقی, پدرایشون رو راضی کنید.یعنی بهتراست خودشما نسبت به این ازدواج درک کامل داشته باشید و به توافق واقعی دوطرفه رسیده باشید.اون موقع هم مطمن باشید پدر شون راضی میشن.برای این کار بدنیست حتما قبل ازدواج مشاوره حضوری داشته باشید,برای برخورد صحصیح با مشکلی که مطرح کردید.
    موفق باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام.
    به نظر من 4 سال نه زیاده نه کمه .یه چیز معموله . مثلا 10 سال یا بیشتر نیست که اینجور بگی که چین و چروک بیوفته رو صورتش ولی شما جووووون باشید.

بهتره با مادرش یا خودش صحبت کنی وببینی مشکل پدرش چیه .و بهتره بدونی پدرش از چه اخلاقایی خوشش نمیاد ویا چه چیزایی رو مورد پسند میدونه . بهتره از خانواده خودش کمک بگیری .
    و به نظر من همچین موقییت خوبی رو تو زندگیت از دست نده . ثابت کن دوستش داری وپاس وایسادی

باآرزوی موفقیت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد