مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 45

موضوع: مخالف خانواده برای ازدواج با زن مطلقه

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

مخالف خانواده برای ازدواج با زن مطلقه

درود
    بنده ۱۹سال داریم و میخاهیم با یک رن ۲۳ ساله که یک بچه ۱ ساله هم دارد ، ازدواج کنیم‌.
    شرایطش هم تقریبا داریم‌. خانواده ی او راضیست ، منتهی میدانیم اگر مساله را به خانواده خودمان بگوییم انها مخالفت شدیدی خاهند کرد ، خب بنده چه کنم که او را میخاهم و راهی برای رسیدن بهش ندارم؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.20
    تشکـر
    1,178
    تشکر شده 1,156 بار در 625 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

پاسخ : مخالف خانواده برای ازدواج با زن مطلقه

سلام.

فکر میکنم اگه به این سوالات جواب بدین دوستان بهتر راهنماییتون کنن.

آشناییتون با این خانوم به چه صورتی بوده٬ و رابطه شما در چه حدی بوده؟

و اینکه شرایطی که میگید تقریبا برای ازدواجتون مهیاست میشه با جزئیات بیشتری توضیح بدید که چه شرایطیه؟

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

درود‌
    از طریق اینترنت با یک دیگر اشنا شدیم .ولی مطمعنم با دخترای الانی فرق دارد
    روابطمان بهم نزدیکیم زیاد
    منظورم از شرایط سرمایه و کار و... برای ازدواج

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.67
    تشکـر
    4,084
    تشکر شده 9,716 بار در 4,795 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

بعضی از پسرهای مجرد برای ازدواج به سراغ زنان مطلقه می روند که شاید از نظر اطرافیان حرکت درستی نباشد و مخالفت کنند.

یکی از دلایل این انتخاب با تجربه بودن این خانم‌ها در اداره زندگی است اما قطعا دلایل دیگری هم دارد و به همین علت است که این روزها بسیاری از کارشناسان به ریشه‌یابی این مسئله می‌پردازند.
    در بین اطرافیان‌تان هم که دقت کنید چنین ازدواج‌هایی را یا دیده‌اید یا بیش از گذشته در مورد آن شنیده‌اید. اما اینکه این ازدواج تا چه اندازه از نظر متخصصان حوزه روانشناسی پذیرفته است، بحثی جداست.

طبق یک زندگی استاندارد، برای هدف‌گذاری ازدواج‌های طولانی‌مدت که در فرهنگ ما نقش مهمی دارد، مردها بهتر است بین چهار تا هفت سال بزرگ‌تر از خانم‌ها باشند. زندگی با یک فرد کم‌سن و سال یا پا به سن گذاشته چندان خوشایند نیست. درواقع بهتر است زن مطلقه با مردی بزرگ‌تر از خودش که او هم تجربه جدایی دارد، ازدواج کند.

اگر فرد در خانه‌ای بزرگ شود که مهر و محبت در آن وجود دارد و مادر طبق تعریف نقشش با او برخورد کند، دیگر کودک در جوانی به فکر داشتن مادر دوم نمی‌افتد! البته برعکس این موضوع هم صادق است؛ یعنی مهرورزی بیش از حد مادر که باعث می‌شود جوان‌ها با انتخاب زن‌های بزرگ‌تر و پخته‌تر به دنبال یافتن مادر دوم باشند؛ البته شاید خودشان هم متوجه این مسئله نشوند و این تصمیم ریشه در ناخودآگاه آنها داشته باشد.

یکی از دلایلی که یک مرد مجرد جذب خانمی مطلقه می‌شود، این است که بهتر از یک خانم جوان توانایی لازم برای مدیریت یک زندگی را دارد و باتجربه‌تر است. اکثر افراد عموما بدون اطلاعات و منطق و تنها براساس احساس‌شان پیشقدم می‌شوند و تصمیم‌گیری می‌کنند؛ حتی اگر آن خانم بچه هم داشته باشد، می‌گویند مثل بچه خودم بزرگش می‌کنم! اینها اشتباهات کوچکی نیست و ناشی از باورهایی است که گاهی در کودکی شکل گرفته است.

در روانپزشکی مبحثی به نام ادیپوس کامپلکس (Oedipus complex) وجود دارد که به معنای علاقه شدید پسر به مادر است. گاهی اوقات در پسربچه‌های کوچک دیده می‌شود که به مادران‌شان می‌گویند چه می‌شود پدر فوت کند و ما با هم ازدواج کنیم! آنها در آینده هم عموما دل‌شان می‌خواهد زنی مثل مادرشان را انتخاب کنند. این افراد درآینده مستعد ازدواج با زن‌های پخته و مطلقه هستند. اگر پسری از کودکی دچار این مسئله است، چه خوب که مادرش نسبت به این مسئله آگاهی داشته باشد و اجازه دهد آن پسر زمان بیشتری را با پدرش بگذراند. مادرهایی که خیلی مهربان هستند و نسبت به پسران‌شان حساسیت بالایی دارند، بزرگ‌ترین خطا را در مواجهه با این پسران مرتکب می‌شوند. درواقع پسرها در سه تا شش سالگی می‌توانند زمان بیشتری را با مادر بگذرانند اما بعد از آن بهتر است بیشتر با پدر در ارتباط باشند.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

5. Top | #5

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.20
    تشکـر
    1,178
    تشکر شده 1,156 بار در 625 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.ahmadi نمایش پست ها
    درود
    بنده ۱۹سال داریم و میخاهیم با یک رن ۲۳ ساله که یک بچه ۱ ساله هم دارد ، ازدواج کنیم‌.
    شرایطش هم تقریبا داریم‌. خانواده ی او راضیست ، منتهی میدانیم اگر مساله را به خانواده خودمان بگوییم انها مخالفت شدیدی خاهند کرد ، خب بنده چه کنم که او را میخاهم و راهی برای رسیدن بهش ندارم؟
    درود‌
    از طریق اینترنت با یک دیگر اشنا شدیم .ولی مطمعنم با دخترای الانی فرق دارد
    روابطمان بهم نزدیکیم زیاد
    منظورم از شرایط سرمایه و کار و... برای ازدواج
    خوب من چنتا نکته به نظرم اومده که موردی میگم؛

اول اینکه به نظر شما ۱۹ سال برای یک آقا اونم در جامعه امروزی میتونه سن مناسبی برای ازدواج باشه؟

منظورم اینه که در هر دوره ای شرایط زندگی به گونه ایه که روی روحیات آدمها تأثیر مستقیم داره و اینکه در چه سنی میشه اون پختگی لازم رو برای ازدواج به دست آورد متفاوته؛

مثلا ۲۰ سال پیش پسرا از سن ۱۳٬۱۴سال وارد مشکلات و جریانات زندگی میشدن و توی ۱۹ سالگی انقد با تجربه بودن که میتونستن یک زندگی رو اداره کنن.

خوب الان به نظر خودتون شما این تجربه رو داری که یک زندگی رو اداره کنی؟؟
    و اینکه آیا این تجربیاتت به عنوان یک مرد در زندگی مشترک از همسرت بیشتر هست که بتونی به عنوان یک تکیه گاه امن و محکم بیشتر و بهتر از ایشون مسائل و مشکلات زندگی رو حل و فصل و آنالیز کنی ٬
    تا اگه همسرت خواست حل مشکلی رو به عهده شما بزاره بتونی به بهترین شکل از پسش بربیای و بعدا مورد مؤاخذه خانومت قرار نگیری؟؟

دوم اینکه به نظر شما در فضای اینترنت و با شناخت محدودی که در این فضا وجود داره میشه تصمیم به ازدواج گرفت؟

با این همه حجم روابط اشتباه و غلطی که در فضای مجازی و اینترنت همه جا شاهدش هستیم و میبینیم که چقدر بعضیا از روابطی که توی این فضاها برقرار کردن پشیمونن شما چطور مطمئن هستین که ایشون مورد مناسبی برای ازدواج هستن؟

سوم : حتما به این موضوع آگاه هستید که شرایط سنی شما شرایطی هست که تصمیمات بر مبنای احساس گرفته میشه!

ممکنه بگید که نه و تصمیمتون عقلانیه اما فقط کافیه یک نگاه به اطرافتون و همسالانتون در جامعه بندازید و ببینید چند نفر از کسانی که در این سن تصمیمات احساسی گرفتن در حالی که فکر میکردن تصمیمشون منطقیه و بعدش از تصمیمشون پشیمون شدن!

در این سن انقدر عواطف و احساسات فوران شدیدی دارن که حتی عقل و منطق هم در لفافه تابع احساس هستن .
    ( این موضوع رو چند سال بعد متوجه میشید)

چهارم: فکر میکنید میتونید بعدا یا فرزند این خانوم کنار بیاین؟

اگه ایشون با شما کنار نیومد چی؟؟

اگه وقتی بزرگتر شد با شما ناسازگاری کرد و زندگی رو به کامتون تلخ کرد چی؟؟

اون سوالی هم که پرسیدم رابطه شما در چه حد بوده به این دلیله که میخواستم بدونم آیا رابطه جنسی داشتین یا نه!
    که اگه داشتین شک نکنید در احساساتی تر شدن شما تأثیر مستقیم داره.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    خوب من چنتا نکته به نظرم اومده که موردی میگم؛

اول اینکه به نظر شما ۱۹ سال برای یک آقا اونم در جامعه امروزی میتونه سن مناسبی برای ازدواج باشه؟

منظورم اینه که در هر دوره ای شرایط زندگی به گونه ایه که روی روحیات آدمها تأثیر مستقیم داره و اینکه در چه سنی میشه اون پختگی لازم رو برای ازدواج به دست آورد متفاوته؛

مثلا ۲۰ سال پیش پسرا از سن ۱۳٬۱۴سال وارد مشکلات و جریانات زندگی میشدن و توی ۱۹ سالگی انقد با تجربه بودن که میتونستن یک زندگی رو اداره کنن.

خوب الان به نظر خودتون شما این تجربه رو داری که یک زندگی رو اداره کنی؟؟
    و اینکه آیا این تجربیاتت به عنوان یک مرد در زندگی مشترک از همسرت بیشتر هست که بتونی به عنوان یک تکیه گاه امن و محکم بیشتر و بهتر از ایشون مسائل و مشکلات زندگی رو حل و فصل و آنالیز کنی ٬
    تا اگه همسرت خواست حل مشکلی رو به عهده شما بزاره بتونی به بهترین شکل از پسش بربیای و بعدا مورد مؤاخذه خانومت قرار نگیری؟؟

دوم اینکه به نظر شما در فضای اینترنت و با شناخت محدودی که در این فضا وجود داره میشه تصمیم به ازدواج گرفت؟

با این همه حجم روابط اشتباه و غلطی که در فضای مجازی و اینترنت همه جا شاهدش هستیم و میبینیم که چقدر بعضیا از روابطی که توی این فضاها برقرار کردن پشیمونن شما چطور مطمئن هستین که ایشون مورد مناسبی برای ازدواج هستن؟

سوم : حتما به این موضوع آگاه هستید که شرایط سنی شما شرایطی هست که تصمیمات بر مبنای احساس گرفته میشه!

ممکنه بگید که نه و تصمیمتون عقلانیه اما فقط کافیه یک نگاه به اطرافتون و همسالانتون در جامعه بندازید و ببینید چند نفر از کسانی که در این سن تصمیمات احساسی گرفتن در حالی که فکر میکردن تصمیمشون منطقیه و بعدش از تصمیمشون پشیمون شدن!

در این سن انقدر عواطف و احساسات فوران شدیدی دارن که حتی عقل و منطق هم در لفافه تابع احساس هستن .
    ( این موضوع رو چند سال بعد متوجه میشید)

چهارم: فکر میکنید میتونید بعدا یا فرزند این خانوم کنار بیاین؟

اگه ایشون با شما کنار نیومد چی؟؟

اگه وقتی بزرگتر شد با شما ناسازگاری کرد و زندگی رو به کامتون تلخ کرد چی؟؟

اون سوالی هم که پرسیدم رابطه شما در چه حد بوده به این دلیله که میخواستم بدونم آیا رابطه جنسی داشتین یا نه!
    که اگه داشتین شک نکنید در احساساتی تر شدن شما تأثیر مستقیم داره.

درود خواهرم
    خب درست است که سنم‌۱۹ ساله است ولی عقلم خیلی ببیشتر از ۱۹ساله هاست ، ولی زیاد به سن ربطی ندارد ، به قول صادق بعضی ها ا ز ۲۰ سالگی پیر میشوند .
    خب بله چون تقریبا بدبخت مالی نیستیم میتوانیم زندگی را اداره کنیم .
    منظورتان را نمیفهمم‌ که میگویید اگر مشکلی را خانوممان در اختیارمان گذاشت ایا میتوانیم رفع بکنیم یا خیر . بله که میتوانیم همین الانشم او به کلی مشکلات در خانواده اش بر میخورد ولی ما برایش حل میکنیم و کمک دستشیم.
    درود میدانیم نمیشود در اینترنت تصمیم به ازدواج گرفت مخصوصا با دخترای امروزی ، منتها من اورا دیده ام و اخلاقش را شناخته ام حتی او مرا به خانواده اش معرفی کرده و منم زیاد میشناسمش و اینکه علت طلاقش این بوده شوهرش معتاد و مشکلات دیگری داشته.
    بله موردسوم خیلی جالب بود ، راستش خیلی فکرم همش درگیر اوست او خیلی خوب و مهربان است تاحالا دختری مثل او ندیده ام و مرا خیلی دوست دارد ، نمیدانید که تمام فکرم درگیر اوست ، دوری اش دیوانه کنندست برایم ، نمیتوانم از دهنم خارجش کنم یک سر بهش فکر میکنم .
    جالب بود بلع میتوانیم با فرزندش‌کنار بیایم ولی او با ما کنار بیاید را نمیدانیم !
    بله رابطه هم داشته ایم بزرگوار
    ممنون از نوشته هایتان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.80
    تشکـر
    478
    تشکر شده 2,726 بار در 1,505 پست
    سیستم عامل و مرورگر

شما فعلا تو سنی هستی که پایین تنت بیشتر بهت حکمرانی میکنه تا بالاتنت .اگرم میخوای با ایشون ازدواج کنی به خاطر جذب ایشون هستش .پس فعلا بیخیال این حرفا شو

8. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    شما فعلا تو سنی هستی که پایین تنت بیشتر بهت حکمرانی میکنه تا بالاتنت .اگرم میخوای با ایشون ازدواج کنی به خاطر جذب ایشون هستش .پس فعلا بیخیال این حرفا شو

نه خاهر چه پاین تنه ای ما از اون‌جور ادما نیستیم‌
    و
    خب خوب فکر کردیم کم عقل نیستیم‌که به خاطر مساعل جنسی تصمیم بگیریم وخب من واقعا عاشقشم
    وما کلی دختر دورمون هست برا مساعل جنسی و .. ، چرا با اونها را بطه برقرار نمیکنیم و عاشق این شدیم . نه ما دنبال عشق جنسی نیستیم .

9. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.80
    تشکـر
    478
    سیستم عامل و مرورگر

نه خاهر چه پاین تنه ای ما از اون‌جور ادما نیستیم‌
    و
    خب خوب فکر کردیم کم عقل نیستیم‌که به خاطر مساعل جنسی تصمیم بگیریم وخب من واقعا عاشقشم
    وما کلی دختر دورمون هست برا مساعل جنسی و .. ، چرا با اونها را بطه برقرار نمیکنیم و عاشق این شدیم . نه ما دنبال عشق جنسی نیستیم .
    اولا من خواهر نیستم برادرم.دوما شما اگه میخوای خودتو گول بزنی ما تو گول خوردن شما شریک نخواهیم شد

10. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اولا من خواهر نیستم برادرم.دوما شما اگه میخوای خودتو گول بزنی ما تو گول خوردن شما شریک نخواهیم شد

واقعا اینطوریه؟؟
    خب پس اگه واسه مساعل جنسیست چرا سراغ کسای دیگه نمیرم؟

11. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پس برادر چه کنم‌لطفا کمکم کنید
    راستش فراتر از فکر کردن است ، انقدر به فکرش هستم اگر بهش نرسم انتحار میکنم ! بله یعنی تا این حد دوستش دارم . ینده قبلا هم یک انتحار ناموفق داشتم ولی این‌یکی فرق دارد ؛ در تمام ذهنم فقط اوست ، من نه اروزیی دارم نه هدفی . پس اگه زنده هستم فقط و فقط واسه اونه . که درد عشق داره منو از پا درمیاره

12. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.80
    تشکـر
    478
    سیستم عامل و مرورگر

این علاقه نیست هوسه

13. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.54
    تشکـر
    39
    تشکر شده 34 بار در 32 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اگه خانم پاک وباشخصیتیه چه اشکال داره که باهاش ازدواج کنی
    ولی باید بدونی دلیل واقعی طلاقش چی بوده وبرای ازدواج باید پخته باشی با توجه به سن کمی که داری چون پستی بلندی زیاد داره
    ویرایش توسط دنیای نامردی : 07-05-2017 در ساعت 01:23 AM

14. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.87
    تشکـر
    1,034
    تشکر شده 1,520 بار در 871 پست
    سیستم عامل و مرورگر

درود

سلام
    دوست عزیز رابطه جنسی، وابستگی عاطفی و روحی بوجود میاره بخصوص اگر شما یک فرد احساسی باشید
    اگر برای شما امکانش هست چنین رابطه ای رو در حال حاضر بایکوت کنید. با رابطه جنسی به احساس اون هم ضربه وارد میکنید و دلبستگی برایش ایجاد میکنید.
    علت تفاوت این خانم با دخترهای دیگر برای شما بخاطر تجربه ای هست که ایشون دارند. یک زن 20 ساله که سابقه زندگی متاهلی داشته بسیار واردتر از دختر 30 ساله ایست که مجرد هست.
    یقول معروف قلق مرد رو بلد هستند
    اگر بر فرض شما 30 ساله بودید میشد گفت انتخاب شما از روی آگاهی هستش ولی در این سن با چنین شرایطی ازدواج کردن به احتمال قوی برای شما به دلایل زیاد مشکل ساز خواهد شد.
    ویرایش توسط siavash_en : 07-05-2017 در ساعت 01:28 AM
    نیست نشان زندگی
    تا نرسد نشان تو

15. Top | #15

دلنوشته کاربر
    چه بگویم؟
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    262
    تشکر شده 142 بار در 94 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

شما باید بیش مشاور زبردست برید و درخواست کمک کنید،‌ مشکلی که شما باهاش روبرو شدید چیز عجیبی نیست و مسلما یه شخص خبره میتونه ریشه یابی کنه واستون این مسئله رو. در ضمن شما ۱۹ سالتون هست و این خیلی خیلی سن کمی هست که بخواید درگیر عشق بشید ،‌ زندگی مشترک خیلی پیش نیازها داره، شما احیانا هیچ کاری انجام نمیدید و در صدد ساختن آیندتون نیستید که توی این سن دارید به این مسئله فکر میکنید. در ضمن تجربه بنده اینو بهم ثابت کرده که از توی چت و اینترنت زن واسه آدم در نمیاد.
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

16. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.22
    تشکـر
    842
    تشکر شده 525 بار در 397 پست
    سیستم عامل و مرورگر

به نظرم تایپیک سرکاریه
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

17. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیای نامردی نمایش پست ها
    اگه خانم پاک وباشخصیتیه چه اشکال داره که باهاش ازدواج کنی
    ولی باید بدونی دلیل واقعی طلاقش چی بوده وبرای ازدواج باید پخته باشی با توجه به سن کمی که داری چون پستی بلندی زیاد داره

بله هم پاکه هم با شخصیت هم خوب واسه همین انتخابش کردم
    درسته سنم کمه
    علت طلاقشم عارض شدم اعتیاد و دست بزن داشتن شوهرش بوده و کاملا هم اطمینان دارم درسته .

18. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز رابطه جنسی، وابستگی عاطفی و روحی بوجود میاره بخصوص اگر شما یک فرد احساسی باشید
    اگر برای شما امکانش هست چنین رابطه ای رو در حال حاضر بایکوت کنید. با رابطه جنسی به احساس اون هم ضربه وارد میکنید و دلبستگی برایش ایجاد میکنید.
    علت تفاوت این خانم با دخترهای دیگر برای شما بخاطر تجربه ای هست که ایشون دارند. یک زن 20 ساله که سابقه زندگی متاهلی داشته بسیار واردتر از دختر 30 ساله ایست که مجرد هست.
    یقول معروف قلق مرد رو بلد هستند
    اگر بر فرض شما 30 ساله بودید میشد گفت انتخاب شما از روی آگاهی هستش ولی در این سن با چنین شرایطی ازدواج کردن به احتمال قوی برای شما به دلایل زیاد مشکل ساز خواهد شد.
    درود‌
    بله درست میگید . اما باورش سخت است بنده هیچ رابطه جنسی از ۲ ماه گذشته با این خانم نداشته ام ، و نمیدانم این رابطه جنسی چقدر تاثیر گذار بوده ؛
    ولی میدانید فراتر از این هاست یکی دو هفته ای میشود بد عاشقش شدم‌خود به خود ! نمیدونم صبح تاشب و شب تا صبح فکرم درگیرشه و دست خودمم نیست که بخام بیخیال عشقش شم و مثلا همین دیشب هرچقدر خاستم بخابم خابم نمیومد و همش فکرم پیشش بود و انقدر مغزم درگیرش بود میگفتم همش برم‌خودمو بکشم از عشقش راحت شم و واقعا هم این فکر رو‌در سر دارم اگه حالم بهتر نشه چون هیچی واسم مهم نیست و حدود‌دو ماهی هم میشه از نزدیک ندیدمش .

19. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    شما باید بیش مشاور زبردست برید و درخواست کمک کنید،‌ مشکلی که شما باهاش روبرو شدید چیز عجیبی نیست و مسلما یه شخص خبره میتونه ریشه یابی کنه واستون این مسئله رو. در ضمن شما ۱۹ سالتون هست و این خیلی خیلی سن کمی هست که بخواید درگیر عشق بشید ،‌ زندگی مشترک خیلی پیش نیازها داره، شما احیانا هیچ کاری انجام نمیدید و در صدد ساختن آیندتون نیستید که توی این سن دارید به این مسئله فکر میکنید. در ضمن تجربه بنده اینو بهم ثابت کرده که از توی چت و اینترنت زن واسه آدم در نمیاد.

درود
    ممنونم ولی دست من نبود که درگیر عشق شدم و جالب است بعد از یک‌سال ، یکی دو هفته ای میشود بد درگیرش هستم و انقدر حالم خراب است که همش میخام خومو بکشم و راحت شم چون دیکه شبو روزم شده هیج کاری هم نمیتونم کنم ...

20. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    به نظرم تایپیک سرکاریه

این چه حرفیه بزرگوار .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
مخالفات,  مخالفات دبي,  مخالفات المرور,  مخالفات مرورية,  مخالف ومعارض,  مخالفات قطر,  مخالفات شرطة دبي,  مخالفات ابوظبي,  مخالفات عجمان,  مخالفات السير,  خانواده مخالف ازدواج,  خانواده پسر مخالف,  خانواده مخالف,  هم خانواده مخالف,  مخالف و هم خانواده کلمات,  مخالف وهم خانواده,  خانواده مخالف ازدواج,  خانواده پسر مخالف,  خانواده مخالف,  هم خانواده مخالف,  مخالف و هم خانواده کلمات,  مخالف وهم خانواده,  مخالفتي,  مخالفات,  مخالفات المرور,  مخالفات السير,  مخالفات دبي,  مخالفات المرور قطر,  مخالفات ابوظبي,  مخالفات مرور الكويت,  مخالفتين ساهر بنفس الوقت,  مخالفات مرورية,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)