مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تفاوت در پایبندی به تعهدات

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

تفاوت در پایبندی به تعهدات

سلام ،من دو سال هست با پسری دوست شدم که تا اینجا که پیش رفتیم ،به هم علاقه پیدا کردیم و قصد ازدواج داریم. ‌اما مشکلاتی هست که من دچار دو دلی میشم توی انتخاب ایشون ب عنوان همسر. . من اولین کسی هستم که باهاش دوست شدم و نامزدم از نظر اخلاقیات،احترام،تیپ ،رفتار ،موقعیت مالی،خانواده و کاری بسیار مناسب هستن و اینکه به قدری من و دوست دارن که حاضر هستند حتی بعد دو سال ،یک الی دو ساعت نزدیک محل کار من منتظر بمونم تا من کارم تموم شه و من و برسونن خونه.. اما اوایل رابطه مون متوجه شدم با خانمی که قبلا تمایل داشتن با ایشون وارد رابطه بشن ،بخاطر پولی که نامزد من دست ایشون داشته ،صحبت میکنند و از من قایم کردن این مساله رو،بعد متوجه شدم در موارد دیگه هم پنهون کاری داشت دو سه بار.. مشکل دیکه این بود که علاوه بر اینکه میدونست من با مشروب مخالفم ،چند بار بدون اینکه به من بگه رفتن سراغش ،و مشکل دیگه اینه که با اینکه ادم بسیااار خوب و محترمی ه ،اهل نماز و قران نیست اما وقتی این اواخر اظهار ناراحتی کردم قول دادن که دیگه هیچکدوم از این مسایل پیش نیاد.. میخوام ببینم بخاطر اینکه وارد اولین رابطه احساسی و جدی شدن و هنوز کمی تو فضای مجردی هستن ،طبیعی هست این مقدار از اشتباهات؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    5.99
    تشکـر
    4,201
    تشکر شده 10,157 بار در 5,092 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : تفاوت در پایبندی به تعهدات

نقل قول نوشته اصلی توسط Faeze yazdi نمایش پست ها
    سلام ،من دو سال هست با پسری دوست شدم که تا اینجا که پیش رفتیم ،به هم علاقه پیدا کردیم و قصد ازدواج داریم. ‌اما مشکلاتی هست که من دچار دو دلی میشم توی انتخاب ایشون ب عنوان همسر. . من اولین کسی هستم که باهاش دوست شدم و نامزدم از نظر اخلاقیات،احترام،تیپ ،رفتار ،موقعیت مالی،خانواده و کاری بسیار مناسب هستن و اینکه به قدری من و دوست دارن که حاضر هستند حتی بعد دو سال ،یک الی دو ساعت نزدیک محل کار من منتظر بمونم تا من کارم تموم شه و من و برسونن خونه.. اما اوایل رابطه مون متوجه شدم با خانمی که قبلا تمایل داشتن با ایشون وارد رابطه بشن ،بخاطر پولی که نامزد من دست ایشون داشته ،صحبت میکنند و از من قایم کردن این مساله رو،بعد متوجه شدم در موارد دیگه هم پنهون کاری داشت دو سه بار.. مشکل دیکه این بود که علاوه بر اینکه میدونست من با مشروب مخالفم ،چند بار بدون اینکه به من بگه رفتن سراغش ،و مشکل دیگه اینه که با اینکه ادم بسیااار خوب و محترمی ه ،اهل نماز و قران نیست اما وقتی این اواخر اظهار ناراحتی کردم قول دادن که دیگه هیچکدوم از این مسایل پیش نیاد.. میخوام ببینم بخاطر اینکه وارد اولین رابطه احساسی و جدی شدن و هنوز کمی تو فضای مجردی هستن ،طبیعی هست این مقدار از اشتباهات؟

دوست عزیز بهتره با خودتون روراست باشید .
    شما براساس معیارهای خودتون انتخاب کردید .
    اگر اینطوری نیست پس خودتون رو گول زدید .
    به همین خاطر لازمه کمی در این مورد فکر کنید .
    چون رفتار ایشون در آینده هم تکرار خواهد شد .
    البته در تضاد اعتقادیتون منظورم بود.
    و گرنه ارتباطش با نامزد قبلیش بعد از گرفتن پول تمام خواهد شد .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.70
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,973 بار در 1,490 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

پاسخ : تفاوت در پایبندی به تعهدات

سلام
    در مورد رابطش با یه خانوم دیگه و پنهان کاری شما حق دارید ناراحت باشید و ولی خب اگه فقط اوایل رابطتون بوده و دیگه تکرار نشده زیاد جای نگرانی نیست.
    در مورد عقاید مذهبیم انتخاب با خودشونه و وقتی تا این سن نماز و روزه نگرفتن و مشروب خوردن حتما اعتقاد و تصمیمشون همینه و شما حتی اگرم بتونید تغییرش بدید این خواستون اشتباهه. یعنی دارید اعتقادای خودتونو بهش تحمیل می کنید.
    پس خودتون تنهایی با این مشکل رو به رو شید. ببینید میتونید باهاش کنار بیاین یا اینکه باید ترکشون کنید.
    پاک کردن اسم سایت منبع از توی مقاله ها دزدی حساب میشه
    تازه این کارو بدون توضیح دادن به ادم میکنید اونم وقتی من ازتون سوال کردم
    خیلی خیلی خیلی کاراتون زشته رسما به همه کاربرا توهین میکنید انقدر که ارزشی برای کسی قائل نیستید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)