نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: ازدواج با دختر عمو

2391
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26075
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با دختر عمو

مشکلات ازدواج با دختر عمو
    سلام دوستان من بیست و پنج سالمه و دختر عمومم هفده سالشه و الان من دوسالی هست که عاشقش شدم و اونم میگه چند سالیه منو دوس داره من مهندس مکانیکم اونم هنوز داره درسشو میخونه.الان دو سه ماهی هست که باهم رابطه داشتیم و همدیگه رو میدیدیم که میدونم کارم اشتباه بوده چند روز پیش تو خونه اقوام وقتی باهم حرف میزدیم مادرش فهمید.الان خونواده من میخوان برن خاستگاریش اما اون میگه خونواده من رضایت نمیدن و میخواد کلا همه چیزو فراموش کنیم میدونم خیلی دوسم داره و منم واقعا عاشقشم اما نمیدونم دیگه باید چکار کنم.بخدا راضی به خود کشی شدم اینقدر حالم خرابه خواهشا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج با دختر عمو

شما ديگه بچه نيستيد كه بخاطر اين چيزها خودكشي كنيد
    وقتي خودتون رو انقدر ضعيف ميبنيد در آينده چطور ميتونيد يه زندگي تشكيل بديد
    فقط دوست داشتن كافي نيست شما اصلا آمادگي ازدواج رو داريد شرايطش براتون مهياست؟ مي تونيد يه زندگي دو نفره رو بچرخونيد مسئوليت بپذيريد؟؟
    فكر ميكنيد دليل مخالفت خانواده دختر خانم چيه؟ سعي كنيد اين موانع رو برداريد نه اينكه آي نشد من رفتم خودكشي

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26075
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله حق با شماست،اشتباهاتی در گذشته من بوده یه کارایی که اغلب جوونا میکنن ولی الان سه ساله که دیگه هیچ اشتباهی ازم سر نزده،در ضمن شرایط ازدواجم به نظر خودم دارم هم از نظر شغلی و هم از نظر فکری اما فکر اینکه اونو از دست بدم واقعا روم تاثیر گذاشته و نمیدونم چکار کنم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26075
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    شما ديگه بچه نيستيد كه بخاطر اين چيزها خودكشي كنيد
    وقتي خودتون رو انقدر ضعيف ميبنيد در آينده چطور ميتونيد يه زندگي تشكيل بديد
    فقط دوست داشتن كافي نيست شما اصلا آمادگي ازدواج رو داريد شرايطش براتون مهياست؟ مي تونيد يه زندگي دو نفره رو بچرخونيد مسئوليت بپذيريد؟؟
    فكر ميكنيد دليل مخالفت خانواده دختر خانم چيه؟ سعي كنيد اين موانع رو برداريد نه اينكه آي نشد من رفتم خودكشي
    بله حق با شماست،اشتباهاتی در گذشته من بوده یه کارایی که اغلب جوونا میکنن ولی الان سه ساله که دیگه هیچ اشتباهی ازم سر نزده،در ضمن شرایط ازدواجم به نظر خودم دارم هم از نظر شغلی و هم از نظر فکری اما فکر اینکه اونو از دست بدم واقعا روم تاثیر گذاشته و نمیدونم چکار کنم.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Majidsaberi نمایش پست ها
    اجازه بديد بزرگترها تصميم بگيرند اونها از علاقه شما به دخترعموتون خبر دارند بذاريد برند خواستگاري فوقش جواب منفي ميگيريد هيچ اتفاق خاصي نبايد بيفته واونها هم حتما نبايد دخترشون رو به شما بدن اين فكر رو هم نكنيد بذاريد اونها هم خودشون تصميم بگيرن يا فكر ميكنن دخترشون هنوز به سن ازدواج نرسيده يا شرايط شما رو قبول نميكنن يا براتون شرايط ميذارند
    اين نظر شخصي منه به نظر من هيچ كس يه خاطر هيچ كس ديگه زندگي نميكنه اگر ايشون شمارو نخاد آسمون كه به زمين نمياد يه مدت براتون سخت ميشه يكم ناراحت و افسرده ميشيد ولي بعد يه مدت تازه چشماتون باز ميشه تازه شرايط رو با يه ديد ديگه ميبيند و ميبنيد كه به چه چيزهايي به خاطر اون موضوع توجه نگرديد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26075
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    اجازه بديد بزرگترها تصميم بگيرند اونها از علاقه شما به دخترعموتون خبر دارند بذاريد برند خواستگاري فوقش جواب منفي ميگيريد هيچ اتفاق خاصي نبايد بيفته واونها هم حتما نبايد دخترشون رو به شما بدن اين فكر رو هم نكنيد بذاريد اونها هم خودشون تصميم بگيرن يا فكر ميكنن دخترشون هنوز به سن ازدواج نرسيده يا شرايط شما رو قبول نميكنن يا براتون شرايط ميذارند
    اين نظر شخصي منه به نظر من هيچ كس يه خاطر هيچ كس ديگه زندگي نميكنه اگر ايشون شمارو نخاد آسمون كه به زمين نمياد يه مدت براتون سخت ميشه يكم ناراحت و افسرده ميشيد ولي بعد يه مدت تازه چشماتون باز ميشه تازه شرايط رو با يه ديد ديگه ميبيند و ميبنيد كه به چه چيزهايي به خاطر اون موضوع توجه نگرديد
    من میدونم که دوسم داره اما نمیتونه رو حرف خونوادش حرف بزنه،به نظرت با تکرار خاستگاری و پافشاری در ازدواج بتونم خونوادشو راضی کنم??

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

من میدونم که دوسم داره اما نمیتونه رو حرف خونوادش حرف بزنه،به نظرت با تکرار خاستگاری و پافشاری در ازدواج بتونم خونوادشو راضی کنم??
    حتما با گفتن يه دوست دارم به اين نتيجه رسيديد
    اگر شما ميدونيد خانوادش هم از حس دخترشون باخبرند بلاخره بخان جواب منفي هم بدن از دخترشون نظرشو ميپرسن
    شما دليل مخالفتشون رو بپرس شايد واقعا حق داشته باشن بلاخره بحث يه عمر زندگيه با پافشاري و اين حرفها خانواده ها رو از هم دور ميكنيد
    چون شما فاميل هم هستيد بايد مواظب باشيد بين خانواده اختلافي پيش نياد
    منطقي به موضوع نگاه كنيد

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26075
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنماییتون متشکرم.

9. کاربران زیر از Majidsaberi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

دلیل مخالفت خانواده عموتون چیه ؟

شاید فقط زن عمو مخالف باشه .شاید این ارتباط مخفیانه شما خوشایند ایشون نبوده .

وفکر می کنه شما فقط قصد دوستی داشتید .

پس بهتره پدرتون با عمو وخانوادش صحبت کنه ویه وقت خواستگاری تعیین کنید .

خواستگاری کاملا رسمی باشه .چون خانواده ها وقتی خیلی نزدیک به هم باشن مراسم رو سر سری میگیرن .

واین مساله بعد ها مشکل ساز میشه .

اگر اجازه خواستگاری دادن که چه بهتر وگرنه از ایشون بخواهید دلیل مخالفتشون رو عنوان کنند .

شاید به خاطر بیماری ژنتیک باشه .که خیلی راحت با یک مشاوره ژنتیک ودر صورت امکان آزمایشات پیشرفته تر این نگرانی رفع میشه .

معمولا پدر ها بدشون نمیاد که برادرزادشون دامادشون بشه .

ان شاالله که نتیجه خوبی از این خواستگاری میگیرید .

باز هم تاکید میکنم .گل وشیرینی وهر چه که رسم شهر شما برای خواستگاری است فراموش نشه .

الان شما دو تا امتیاز مثبت دارید .موافق خانواده وموافقت دختر عمو .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

http://forum.moshaver.co/f124/%D8%AE...14/#post155770
    به این تاپیک هم سری بزنید .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26075
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    دلیل مخالفت خانواده عموتون چیه ؟

شاید فقط زن عمو مخالف باشه .شاید این ارتباط مخفیانه شما خوشایند ایشون نبوده .

وفکر می کنه شما فقط قصد دوستی داشتید .

پس بهتره پدرتون با عمو وخانوادش صحبت کنه ویه وقت خواستگاری تعیین کنید .

خواستگاری کاملا رسمی باشه .چون خانواده ها وقتی خیلی نزدیک به هم باشن مراسم رو سر سری میگیرن .

واین مساله بعد ها مشکل ساز میشه .

اگر اجازه خواستگاری دادن که چه بهتر وگرنه از ایشون بخواهید دلیل مخالفتشون رو عنوان کنند .

شاید به خاطر بیماری ژنتیک باشه .که خیلی راحت با یک مشاوره ژنتیک ودر صورت امکان آزمایشات پیشرفته تر این نگرانی رفع میشه .

معمولا پدر ها بدشون نمیاد که برادرزادشون دامادشون بشه .

ان شاالله که نتیجه خوبی از این خواستگاری میگیرید .

باز هم تاکید میکنم .گل وشیرینی وهر چه که رسم شهر شما برای خواستگاری است فراموش نشه .

الان شما دو تا امتیاز مثبت دارید .موافق خانواده وموافقت دختر عمو .
    هم عموم هم زن عموم خیلی منو دوست داشتن اما یه سری سوتفاهم باعث شد ذهنیتشون عوض بشه من و پسر عموم جلو در خونشون یه سری تو ماشین اب میخوردیم که همسایشون دید و فکرکرده بود داریم مشروب میخوریم و رفته بود به زن عموم گفته بود که نزار با پسرت بگرده پسرتو خراب میکنه یه سری هم که شب پیش پسر عموم خوابیده بودم اون دو تا شیشه مشروب تو اتاقش قایم کرده بود در اورد خورد بعدم گزاشت یه جا که صبح مامانش پیدا کرده بود و فکر کرده بود منم خوردم همینا باعث شده فکرشون عوض بشه راجه به من.نمیدونم چجوری نظرشونو عوض کنم.

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

هم عموم هم زن عموم خیلی منو دوست داشتن اما یه سری سوتفاهم باعث شد ذهنیتشون عوض بشه من و پسر عموم جلو در خونشون یه سری تو ماشین اب میخوردیم که همسایشون دید و فکرکرده بود داریم مشروب میخوریم و رفته بود به زن عموم گفته بود که نزار با پسرت بگرده پسرتو خراب میکنه یه سری هم که شب پیش پسر عموم خوابیده بودم اون دو تا شیشه مشروب تو اتاقش قایم کرده بود در اورد خورد بعدم گزاشت یه جا که صبح مامانش پیدا کرده بود و فکر کرده بود منم خوردم همینا باعث شده فکرشون عوض بشه راجه به من.نمیدونم چجوری نظرشونو عوض کنم.
    فقط کافیه خودتون باشید .

لازم نیست نقش بازی کنید .

اگر سوء تفاهم باشه رفع میشه .من بر خلاف دوستانی که ازدواج فامیلی رو اشتباه میدونن .کاملا با ازدواج هایی از این دست موافقم .

من از میزان اعتقادات مذهبی شما اطلاعی ندارم .به هر حال توضیح بدین اگر هم اشتباهاتی داشتید از سر جوونی بوده .

مهم اینه که دیگه تکرار نشه .

چرا باید خودتون رو در مظان اتهام قرار میدادید .شما هم جوری رفتار کردید که اون ها باورشون شده که شما هم در این کار شریک بودید .

اگر دلایلشون همین سوء تفاهمات باشه از ایشون بخواهید به شما یه فرصت بدن .شاید لازم باشه توضیح بدین براشون .

هرچند اگر این سوء تفاهم ها زیاد باشه بعید میدونم دلایل شما رو بپذیرند .

فکر نمیکنم مساله زیاد بغرنج باشه .به هر حال هرکسی طاووس خواهد ....

دختر عموتون رو میخواهید پس باید ثابت کنید که داماد نمونه ای برای خانواده عمو خواهید شد که باعث افتخارشون خواهید شد .

موفق باشید .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26075
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان اگه کسه دیگه ای هم نظری راهنمایی ایی داره ممنون میشم بگه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد