نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شک در انتخاب

1637
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19993
    تشکـر
    29
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    9

شک در انتخاب

سلام

من 20 سالمه وتقریبا از 15-16سالگی به پسرخاله مامانم علاقه زیادی داشتم. واین علاقه به مرور زیادترشد. الان دانشجو هستم خاستگارای زیاد و خوبی

دارم .تا الانم میتونم ب جرات بگم هیچ رابطه ای با جنس مخالف نداشتم واین علاقه ب پسرخاله مامانم هم فقط دورادور بود.

مامان ایشون که خاله مامانم باشه هم منو واسه پسرش میخواست و وقتی من18 سالم بود بهش گف ک میخوان بیان خواستگاری

ومن الان دوساله که به همه خواستگارام جواب منفی میدم ودورادور شنیدم که خاله مامانم واسه پسرش جای دیگه داره میره خواستگاری.

هفته پیش شنیدم که بعداز کلی خواستگاری رفتن میخوان بیان خواستگاریم ولی من

واقعا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟ از طرفی میگم دوسم ندارن وفقط چون دخترخوبی پیدا نکردن دارن میان...ازطرفی

هم من دلم پیششه ولی چون شغلش زیاد خوب نیس میگم منکه خواستگارای بهتردارم ؛ بخاطر این دوست داشتنم آخر ضرر نکنم؟؟؟؟؟

امضای ایشان
    مــــــارو تو شک نشون میدن

تورو تو قلمچــــــی

آخه تو هنو فنچـــی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ســـــر دوراهی !!!!!!!!

خوب اینکه اونها چند جا دیگه رفتن خاستگاری ک چیز مهمی نیست بالاخره ازدواج مسئله مهمی تو زندگی و باید درست تصمیم گرفته بشه نمیشه فقط یک نفر رو پیدا کرد ودنبال همون هم رفت.و شما ک خوب اون آقا پسر رو دوست دارین و اون پسر هم شاید شما رو دوست داشته باشه ک راضی به هیچ دختر دیگه ای نشده.مگه شغلش چیه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شک در انتخاب

نقل قول نوشته اصلی توسط almaaa نمایش پست ها
    سلام
    من 20 سالمه وتقریبا از 15-16سالگی به پسرخاله مامانم علاقه زیادی داشتم. واین علاقه به مرور زیادترشد. الان دانشجو هستم خاستگارای زیاد و خوبی
    دارم .تا الانم میتونم ب جرات بگم هیچ رابطه ای با جنس مخالف نداشتم واین علاقه ب پسرخاله مامانم هم فقط دورادور بود.
    مامان ایشون که خاله مامانم باشه هم منو واسه پسرش میخواست و وقتی من18 سالم بود بهش گف ک میخوان بیان خواستگاری
    ومن الان دوساله که به همه خواستگارام جواب منفی میدم ودورادور شنیدم که خاله مامانم واسه پسرش جای دیگه داره میره خواستگاری.
    هفته پیش شنیدم که بعداز کلی خواستگاری رفتن میخوان بیان خواستگاریم ولی من
    واقعا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟ از طرفی میگم دوسم ندارن وفقط چون دخترخوبی پیدا نکردن دارن میان...ازطرفی
    هم من دلم پیششه ولی چون شغلش زیاد خوب نیس میگم منکه خواستگارای بهتردارم ؛ بخاطر این دوست داشتنم آخر ضرر نکنم؟؟؟؟؟

خب عزیزم همه دخترها و پسرها در این حالت هستند و دلیل نمیشه که شما اولین فرد برای خواستگاریش باشید

ولی تکلیف خودتون در این مورد اصلا مشخص نیست چون هم دوست دارید به خواستگاری شما بیاد و هم از شغلش بدتون میاد

و این نشون میده شما به ایشون علاقه ای دارید فقط یک حس کودکانه است که شمارو به ایشون وصل کرده

و بهترین راه اینه که این رابطه عاطفی رو کامل قطع کنید و از اون حال و هوای 15 سالگی خودتون بیرون بیایت ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد