مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: راهکار برای ادامه زنگی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14250
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Question راهکار برای ادامه زنگی

دوستان سلام
    مدت یک سال هست تو محیط کاری با آقایی آشنا شدم .به مرور زمان به بهانه های مختلف ازم سوالایی رو پرسید و نسبت بهم شناخت نسبی پیدا کردیم .بعد از گذشت چند ماه بهم پیشنهاد ازدواج داد . با خودم گفتم فقط داره ادا در میاره و حسش واقعی نیست واسه همین گفتم از طریق خونوادش موضوع رو مطرح کنه . اون هم قبول کرد و طی دو جلسه مادر و خواهرش برا ی دیدنم اومدن شرکت . حسش بهم ثابت شد و رابطه تلفنیمون و صمیمیتمون بیشتر وبیشتر شد.تا اینکه اومدن خاستگاری . همه چی خوب بود ولی بعد از جلسه دوم خاستگاری، باباش نه آورد .بابای منم خیلی ازش خوشش نیومده بود . قبل این مراسم بهم قول داده بود هر طور شده باباها رو راضی میکنه واسه همین منم بهش اعتماد کردم و حرفشو که حالا خونواده ها در جریانن و اشکالی نداره ، قبول کردم و با هم بیرون میرفتیم و محرمیت برامون محدودیت نبود . با اینکه هر دومون تقریبا مذهبی و معتقد هستیم . ولی الان حس میکنم دیگه تلاشی برای رسیدن بهم نداره ، و سرد شده و میگه حتماقسمت نیست . ولی من نمیتونم این دو سالو با کل خاطراتش فراموش کنم . نمیتونم خودمو ببخشم بخاطر اینکه عقد نکرده مثل نامزدا با هم برخورد داشتیم .صبح با پیام هم بیدار میشدیم و شبها با پیام هم میخابیدیم . نمتونم این عادتو فراموش کنم .
    شما بگین من چکار کنم ؟ تواین مدت موردای دیگرو بخاطر اون از دست دادم و الانم فکرش از سرم بیرون نمیره
    کمکم کنینو بهم راهکار بدین . نمیخوام زندگیو شروع نکرده یه بازنده و شکست خورده باشم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از samen1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.88
    تشکـر
    4,044
    تشکر شده 9,529 بار در 4,697 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : راهکار برای ادامه زنگی

نقل قول نوشته اصلی توسط samen1394 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    مدت یک سال هست تو محیط کاری با آقایی آشنا شدم .به مرور زمان به بهانه های مختلف ازم سوالایی رو پرسید و نسبت بهم شناخت نسبی پیدا کردیم .بعد از گذشت چند ماه بهم پیشنهاد ازدواج داد . با خودم گفتم فقط داره ادا در میاره و حسش واقعی نیست واسه همین گفتم از طریق خونوادش موضوع رو مطرح کنه . اون هم قبول کرد و طی دو جلسه مادر و خواهرش برا ی دیدنم اومدن شرکت . حسش بهم ثابت شد و رابطه تلفنیمون و صمیمیتمون بیشتر وبیشتر شد.تا اینکه اومدن خاستگاری . همه چی خوب بود ولی بعد از جلسه دوم خاستگاری، باباش نه آورد .بابای منم خیلی ازش خوشش نیومده بود . قبل این مراسم بهم قول داده بود هر طور شده باباها رو راضی میکنه واسه همین منم بهش اعتماد کردم و حرفشو که حالا خونواده ها در جریانن و اشکالی نداره ، قبول کردم و با هم بیرون میرفتیم و محرمیت برامون محدودیت نبود . با اینکه هر دومون تقریبا مذهبی و معتقد هستیم . ولی الان حس میکنم دیگه تلاشی برای رسیدن بهم نداره ، و سرد شده و میگه حتماقسمت نیست . ولی من نمیتونم این دو سالو با کل خاطراتش فراموش کنم . نمیتونم خودمو ببخشم بخاطر اینکه عقد نکرده مثل نامزدا با هم برخورد داشتیم .صبح با پیام هم بیدار میشدیم و شبها با پیام هم میخابیدیم . نمتونم این عادتو فراموش کنم .
    شما بگین من چکار کنم ؟ تواین مدت موردای دیگرو بخاطر اون از دست دادم و الانم فکرش از سرم بیرون نمیره
    کمکم کنینو بهم راهکار بدین . نمیخوام زندگیو شروع نکرده یه بازنده و شکست خورده باشم

شما باید بدونید روابطی که رسمی نشده و قول و قراری هم بین خانواده ها رد و بدل نشده دل بستن و وابستگی کاری اشتباهه

در ایران ازدواج فقط شامل رضایت شما نیست و خانواده ها هم باید راضی باشن چون در ایران ازدواج پیوند دو خانواده است و با دیگر کشورها فرق داره

بهتره مدتی صبور باشید و دوباره درخواستتون رو مطرح کنید در این مدت خانواده ها به نوعی با شرایط حاضر آشنا میشن

و گاها" دیده شده به رضایت جمعی میشود ... رضایتی که خانواده متوجه میشود به نفع شماست پس امیدوار باشید

در ضمن میتونید از واسطه ای قابل اطمینان برای صحبت با خانواده ها کمک بگیرید کسی نمیدونه خداوند در کدام کلام گره گشایی قرار داده
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

راهکارهای لاغری,  راهکارهای افزایش تمرکز,  راهکارهای مدیریتی,  راهکارهای کنترل خشم,  راهکارهای کاهش استرس,  راهکارهای فروش,  راهکارهای جذب مشتری,  راهکارهایی برای چاق شدن صورت,  راهکار های افزایش قد,  راهکارهایی برای افزایش قد,  راهکار برای چاق شدن صورت,  راهکار برای چاق شدن,  راهکار برای پریود شدن,  راهکار برای افزایش قد,  راهکار برای رشد سریع مو,  راهکار برای سفید شدن پوست,  راهکار برای لاغر شدن,  راهکار برای پرپشت شدن مو,  راهکار برای سفید شدن دندان,  راهکار برای بلند شدن مو,  فراموشی رمز جیمیل,  فراموش كردن پسورد اينستاگرام,  فراموشی رمی جمرات,  فراموش كردن پسورد جيميل,  فراموش كردن عشق,  فراموش كردن پسورد ايميل,  فراموش كردن پسورد اپل ايدي,  فراموش کردم بابک جهانبخش,  فراموش كردن رمز جيميل,  فراموشی عشق,  موضوع,  موضوع للنقاش,  موضوع تعبير,  موضوعات,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير عن الام,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع عن بر الوالدين,  موضوع عن الصداقة,  موضوع عن الاخلاق,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)