مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: زمان نامزدى

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر

زمان نامزدى

سلام دوستان..من مدتى هست اقايي رو ميشناسم به قصد ازدواج ما از هم خوشمون اومده و قرار نامزدى رو گزاشتيم..ولى اين اقا فعلا يه درگيريه كارى دارن و پدرشون مسافرت هستن..و قرار شد يه مدت عقب بندازيم..و از اين قرارمًون تقريبا يك ماه گزشته...نميدونم دوباره مطرح كنم و بزارم سره فرصت خودشون اقدام كنن....ايشون ساكنه لندن هستن و منم هم فعلا ايران نيستم و ممكنه ديدار و نامزدى ما بيوفته كشورهاى اطرافه ايران..و گفتن چون بايد چند هفته از كارام دور بشم و بيام يه مدت عقب ميوفته...منم درك كردم و قبول كردم..ايشون هنوز پدرشون مسافرت هستن و تا حدودى كاراشون هم انجام دادن..اخلاقشون هم جورى هست كه خيلى اروم هستن و عجول نيستن و زود زودو براى اينده تصميم نميگيرن..برادرم و پدرم ميگن صبر كن و لزومى نداره دوباره بگى مخصوصا الان كه پدرشون نيستن و كار دارن..ولى من از اينور ميخام هم درك كرده باشم و عجول نباشم از اونور هم نگرانى دارم و هى افكار منفى مياد سراغم..دوست ندارم طولانى بشه و ميخام تكليفم روشن بشه...ميخام كاره درستو انجام بدم..ممنون..
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.67
    تشکـر
    4,084
    تشکر شده 9,716 بار در 4,795 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : زمان نامزدى

نقل قول نوشته اصلی توسط khazan نمایش پست ها
    سلام دوستان..من مدتى هست اقايي رو ميشناسم به قصد ازدواج ما از هم خوشمون اومده و قرار نامزدى رو گزاشتيم..ولى اين اقا فعلا يه درگيريه كارى دارن و پدرشون مسافرت هستن..و قرار شد يه مدت عقب بندازيم..و از اين قرارمًون تقريبا يك ماه گزشته...نميدونم دوباره مطرح كنم و بزارم سره فرصت خودشون اقدام كنن....ايشون ساكنه لندن هستن و منم هم فعلا ايران نيستم و ممكنه ديدار و نامزدى ما بيوفته كشورهاى اطرافه ايران..و گفتن چون بايد چند هفته از كارام دور بشم و بيام يه مدت عقب ميوفته...منم درك كردم و قبول كردم..ايشون هنوز پدرشون مسافرت هستن و تا حدودى كاراشون هم انجام دادن..اخلاقشون هم جورى هست كه خيلى اروم هستن و عجول نيستن و زود زودو براى اينده تصميم نميگيرن..برادرم و پدرم ميگن صبر كن و لزومى نداره دوباره بگى مخصوصا الان كه پدرشون نيستن و كار دارن..ولى من از اينور ميخام هم درك كرده باشم و عجول نباشم از اونور هم نگرانى دارم و هى افكار منفى مياد سراغم..دوست ندارم طولانى بشه و ميخام تكليفم روشن بشه...ميخام كاره درستو انجام بدم..ممنون..

دوست عزیز خودتون خیلی خوب جواب دادید که نباید عجول باشید و باید صبر کنید

یکی از دلایل این همه استرس و نگرانی شما برمیگرده به پیشگویی هایی که در ذهنتون انجام میدید

بهتره زندگی عادی خودتون رو انجام بدید ، گاهی وقفه هایی که در زندگی ایجاد میشه و باعث نگرانی افراد میشه

نکته بسیار مهمی که شما باید از همین امروز باهاش کنار بیایت اینه که باید بدونید با چه کسی ازدواج میکنید

شما فردی عجول هستید و در مقابل مردی قرار داره که بسیار صبوره ...

از همین امروز خودتون رو برای وفق پیدا کردن با چنین فردی اماده کنید تا سازگاری پیدا کرده و ارامش داشته باشید
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : زمان نامزدى

بسيار ممنون جناب فرخ

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
زمان الوصل,  زمان,  زمان الصمت,  زمان اول,  زمانك راح,  زمان الحسناوي,  زمان الاسكافي,  زماني,  زمان يا حب,  زماني عذابي,  قصد ازدواج دارم,  قصد ازدواج,  قصد ازدواج موقت دارم,  قصد ازدواج در مردان,  قصد ازدواج داره,  قصد ازدواج ندارم,  من قصد ازدواج دارم,  من قصد ازدواج ندارم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)