مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 52 از 52
  1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : سردرگمي عاطفي
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    سن شما هم از ایشون بالاتره و با این مورد هم خونوادشون ممکنه کنار نیان و علاوه بر اون احتمال داره خونواده پسر دنبال ازدواج سنتی هستن و از طرفی چون سطح مالیشون هم از شما بالاتره ممکنه این مسئله پیش بیاد که تصور کنن شما پسرشون رو به تور انداختین و از سادگیش سو استفاده کردین ( این طرز فکر تو این جور موارد مرسومه )

برادر خواهرای دیگشون سنتی ازدواج کردن یا نه؟
    ببينيد من يه دختري هستم شديدا احساساتي ، شديدا بهش وابسته ام و خودشم اينا رو ميدونه،واقعا جز ايشون نميتونم به كس ديگه اي براي ازدواج فك كنم.الان هم كه دارم درس ميخونم تنها راه ارامشم اينه كه باهاش قهر نباشم و درارتباط باشم.ولي فقط از يه چيز ميترسم اينكه منو نخواد!البته توي اين هفت سال ثانيه اي اين شك توي من ايجاد نكرده كه منو نخواد.ولي الان كه از هم دور شديم خيلي ميترسم.هرچند الان هم هر روز به من عشق ميده.

همين ديشب كه باز بحثم شد، بلاكش كردم،ولي بعد مدتي باز اس دادم كه ببخشيد...ولي تو جاي من نيستي..اونم گفت دركت ميكنم ولي توهم منو درك كن و من تورو ميخوام و...
    ميخوام بگم كه هميشه تو بدترين شرايط هم اون با من قهر نكرده ...ولي من فقط ميترسم...
    اينكه گفتيد راهش اين نيست براي فهميدن اينكه واقعا ميخواد يا نه ، اين نيست...پس چيه؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.85
    تشکـر
    397
    تشکر شده 771 بار در 440 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    نقل قول نوشته اصلی توسط شيوا نمایش پست ها
    من نميتونم درك كنم كه زندگي فقط عشق و دوسداشتن نباشه....من هفت سااال منتظرم....هفتادبار گفتم نميخوامت!!هزاربار گفت تو مال مني....االانم مشكلم اينه كخ ميگه ميام خواستگاريت...ميگه ايشالله زود تموم ميشه....ميگه تو زن مني....ولي هشت ماه ميگذره...بخدا اگه ميگفت باشه برو پي زندگيت راحت ميشدم...سردرگمم....تا ميام برنامه ريزي كنم بشينم بخونم همش فكرش مياد تو ذهنم كه اگه يهو دم امتحان خونوداش راضي بشن و بيان همه برنامه هام برباد ميره...
    عزیزم سنتم کم نیست تعجب میکنم چرا نمیتونی درک کنی
    اگه نمیتونی درک کنی معنیش اینه که هنوز به بلوغ فکری راجب ازدواج نرسیدی
    اگه فقط و فقط واسه عشق ازدواج کنی بعد ازدواج مطمنا پشیمون میشی چون بعد ازدواج
    از عطشت کاسته میشه تازه چشمت بروی حقیقت باز میشه
    ادمی که 7 سال بهت قول دروغ داده گفته که میام خاستگاری و هنوزم با این کلمات تو زن منی و این حرفها نگهت داشته
    و نزاشته ازدواج کنی میشه بهش اعتماد کرد ؟
    ادمی که بدون اینکه اسیمتو ببره تو شناسنامش باهات رابطه داشته و یکسال یکسال ازت وقت میگیره
    و بقول خودت کاری نمیکنه میشه بهش اعتماد کرد ؟
    زندگی فقط عاشقتم دوست دارم مال منی زن منی نیست که
    زندگی پای حرف موندم احترام گذاشتن به حریم شخصیه احترام گذاشتن به روح و حتی بدن طرف مقابله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    خب امدی مشاوره بگیری و حرف هم قبول نمیکنی !!
    ما فقط میتونیم راه رو بهت نشون بدیم نمیتونیم گوش اون اقارو بگیریم بیات خاستگاریت که عزیزم
    دیگه صحبتی ندارم
    فقط میگم برای خودت ارزش قائل شو و نزار کسی که هیچ نسبتی داره به تن و بدنت دست بزنه

موفق باشی
    کرد نیستم

اما دلم کردستان است

سینه ام قصر شیرین

دستانم کرمانشاه

و پیشانی ام سر پل ذهاب پر از خطهای عمیق رنج و آوارگی این روزها....

3. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    عزیزم سنتم کم نیست تعجب میکنم چرا نمیتونی درک کنی
    اگه نمیتونی درک کنی معنیش اینه که هنوز به بلوغ فکری راجب ازدواج نرسیدی
    اگه فقط و فقط واسه عشق ازدواج کنی بعد ازدواج مطمنا پشیمون میشی چون بعد ازدواج
    از عطشت کاسته میشه تازه چشمت بروی حقیقت باز میشه
    ادمی که 7 سال بهت قول دروغ داده گفته که میام خاستگاری و هنوزم با این کلمات تو زن منی و این حرفها نگهت داشته
    و نزاشته ازدواج کنی میشه بهش اعتماد کرد ؟
    ادمی که بدون اینکه اسیمتو ببره تو شناسنامش باهات رابطه داشته و یکسال یکسال ازت وقت میگیره
    و بقول خودت کاری نمیکنه میشه بهش اعتماد کرد ؟
    زندگی فقط عاشقتم دوست دارم مال منی زن منی نیست که
    زندگی پای حرف موندم احترام گذاشتن به حریم شخصیه احترام گذاشتن به روح و حتی بدن طرف مقابله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    خب امدی مشاوره بگیری و حرف هم قبول نمیکنی !!
    ما فقط میتونیم راه رو بهت نشون بدیم نمیتونیم گوش اون اقارو بگیریم بیات خاستگاریت که عزیزم
    دیگه صحبتی ندارم
    فقط میگم برای خودت ارزش قائل شو و نزار کسی که هیچ نسبتی داره به تن و بدنت دست بزنه

موفق باشی

مرسي از راهنماييت عزيزم.قطعا حرفات كمكم ميكنه..من نميدونم فرهنگ زندگي من با شما چقدر فاصله داره ولي ميدونم كه شما جاي من نيستي و نبودي و نهواهي بود و قضاوت كردن كسي كه واقعا درمونده شده كه اينجا داره سوال ميپرسه،اونم به اين تندي ، درست نيست.و من اينجا اومدم كه راهنمايي بخوام نه اينكه هر توهيني رو بشنوم ، هنوز اونقدر ارزش براي خودم قائلم كه به مسي كه هفت سال تموم زندگيش بودم اجازه بدم چطور با من برخورد كنه ! نه شما كه اينجور با من صحبت كني...اينكه فرهنگت به من نميخوره دليل نميشه كه به عشق هفت ساله من بگي كسي. !!!
    مگه نه اينكه دختر و پسر ازدواج ميكنن و بعد يك سال پنج سال طلاق ميگيرن؟
    به هرحال مرسي كه راهنمايي كردي

4. کاربران زیر از شيوا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.59
    تشکـر
    842
    تشکر شده 522 بار در 395 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    گفتم كه اون روي من قسم ميخوره...مطمئنه منو اونو ميخوام،

برای اینکه ابهاماتون رفع بشه باید یه چیزایی رو روشن کنید اینطوری که شما پیش میرید به جواب درستی نمیرسید و هر کس هم چیزی بگه حدس و گمان ضعیفی بیشتر نخواهد بود

حداقل برید بفهمید به چه دلیل واضحی و روشنی نمیاد خواستگارتون ؟ الان نیاین جواب بدین که نمیدونم و یا چیزی نمی گه ! این حق شما هست که باید بدونید ایشون باید در این رابطه توضیح داشته باشه به نظرم پاسخ به این سوال کلید حل خیلی از ابهاماته

جدای اون شما که قصدتون ازدواجه تو این هفت سال باید خیلی بیشتر از اینها اطلاعات راجب خودتون و رابطتون می داشتین

چطور شما به امید خواستگاری کسی نشستین که حتی نمیدونین چرا پا جلو نمیزاره؟ نگین چون دوستش دارم منتظر موندم اتفاقا چون دوستش دارین باید بیشتر اطلاعات داشته باشین تا رابطه تون رو هوا نباشه

از صحبتهاتون این برداشت رو هم میشه کرد که شما یه بوهایی بردین که اون آقا از ازدواج با شما منصرف شده یا درباره ازدواج خیلی جدی نیست اما حاضر نیستین قبول کنین
    ویرایش توسط آرش67 : 08-13-2017 در ساعت 05:05 PM
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

6. Top | #45

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.15
    تشکـر
    4,223
    تشکر شده 2,924 بار در 1,459 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    سلام
    ٢٧ ساله هستم،٧ سال پيش پسري با ابراز علاقه و با قصد ازدواج به من نزديك شد، من اصلا به ازدواج با اون فكر نميكردم،چون هم ١/٥ سال از من كوچيكتر بود و هم از نظر ظاهري مورد پستدم نبود،رابطه ما به صورت خيلي معمولي ادامه پيدا كرد،هميشه و در هر حالتي به من عشق ميداد،از من مراقبت ميكرد، و من كم كم به او وابسته شدم، و شديدا شيفته اخلاقش شدم.ادر طول اين مدت نه كه خيلي رابطه ايده الي داشته باشيم ،،نه.ولي خالي از دعوا هم نبوده.و اين دعوا و قهر به ٢٤ ساعت نكشيد،توي اين مدت بارها بهش گفتم ما به درد هم نميخوريم،ممكنه خونواده ها قبول نكن،ولي هربار با اشك و التماس ازم خواست پاش بمونم.و هميشه هم ميگه تو زن مني.من به نجابتش ايمان دارم.به عشقش ايمان دارم ، البته ما با هم رابطه هم داشتيم.سه سال پيش خيلي جدي درمورد ازدواجمون و اينكه كي ميخواد بياد خواستگاري صحبت كردم،گفت يك سال وقت بده،سر يك سال هيچ كاري نكرده بود!گفت بهت قول دادم چون نميخوام ازدستت بدم و من با خونوادم صحبت كردم قبول كردن فقط ميگم صبر كن!و يك سال ديگه به من وقت بده!و سر يك سال باز هم كاري نكرد...او همون دليل كه من نميخواستم از دستت بدم....الان هشت ماهه كه به دليل نقل مكان خانوادم به شهري ديگه نتونستم ببينمش...و اون هنوز اقدامي نكرده و هنوز ميگه من بي توميميرم ، تو فقط زن مني ولي نميدونم كي ميتونم بيام خواستگاريت...

اين هم بگم كه شرايط شغليش تازه ايجاد شده....

من الان واقعا سردرگمم نميدونم واقعا منو ميخواد يا نه!!!خرفش يه چيزه عملش يه چيز ديگه!از طرفي بدون اون نميتونم رابطه ديگه اي رو تصور كنم(به خاطر رابطه اي مه داشتيم)از طرفي هم از اين سردرگمي كلافه ام....ديگه دارم به خودم شك ميكنم،به اتخابم...

كمكم كنيد،من انگيزه كوچيكترين كاري ندارم.شديدا محتاج عشقشم!و شديدا ازش بخاطر اين طولاني شدن رابطه متنفر!!
    ميخوام براي ارشد بخونم ولي هربار فكرش ميكنم جز اشك ريختن كاري نميتونم بكنم....
    فقط موندم چطور اون همه عشق و اشك الان هشت ماه دوري رو تحمل كرده؟!؟
    شیوا جان انقدر رو حرفای بچه ها حساس نشو. هر کس تجربه خودشو داره می گه همه ام قصدشون کمکه حتی اگه واقعا نتونن درکت کنند
    ببین عشق فقط دوست داشتن نیست. باید ایمان داشته باشی. اعتماد کنی بهش. نذاری فکرای بد انقدر حالتو خراب کنه که بخوای سفره دلتو پیش هر کسی باز کنی. چند نفرو می شناسی که عاشق هم بودن سر آخر یکیشون به خاطر همین شکا جا زده و راهشو جدا کرده و الان هر دوشون زندگیشون سیاه شده؟
    خودت می گی اون اقا یه مدت با اینکه نمی خاستیش همیشه با عشق باهات مونده تا اینکه توام بهش علاقه پیدا کردی. خب توام این مدتو با عشق بدون بازخواست کردن بمون. مگه نمیگه داره تلاش می کنه شرایطو جور کنه. خب توام باهاش مهربون باش بهش عشق بده تا روحیه بگیره. اون اگه واقعا عاشقت باشه با یه دعوا و ناراحتی تو خودش صد برابر به هم می ریزه با خوب بودنتم کلی انرژی می گیره. تو که می گی نمی دونم چرا نمیاد خب اقلا می خوای واسه خودت حدس بزنی چرا حدسای خوب نمی زنی. شاید واسه این همه چیزو برات توضیح نمی ده چون دوست داره خودش همه چیزو درست کنه و تو فکردرگیر نشه. این شک و نگرانیایی که می گی نمیخادم برای اونیه که طرفش انقدر عاشقش نباشه. اما اون اقا که خودشونو همه جوره بهت ثابت کردند.
    خودتم میگی از وقتی رفتی یه شهر دیگه فکرت خراب شده می ترسی. معلومه اینا همه از سر دلتنگیه و از سر دوست داشتن.
    آدما هر کدوم یه نظری دارند ولی رابطه ای مثل رابطه شما رو تا تجربه نکنی نمی تونی درک کنی که چطوریه. اونی که راحت حرف از رفتن می زنه معلومه جای تو نیست که بدونه نشدنیه.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

7. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.85
    تشکـر
    397
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    مرسي از راهنماييت عزيزم.قطعا حرفات كمكم ميكنه..من نميدونم فرهنگ زندگي من با شما چقدر فاصله داره ولي ميدونم كه شما جاي من نيستي و نبودي و نهواهي بود و قضاوت كردن كسي كه واقعا درمونده شده كه اينجا داره سوال ميپرسه،اونم به اين تندي ، درست نيست.و من اينجا اومدم كه راهنمايي بخوام نه اينكه هر توهيني رو بشنوم ، هنوز اونقدر ارزش براي خودم قائلم كه به مسي كه هفت سال تموم زندگيش بودم اجازه بدم چطور با من برخورد كنه ! نه شما كه اينجور با من صحبت كني...اينكه فرهنگت به من نميخوره دليل نميشه كه به عشق هفت ساله من بگي كسي. !!!
    مگه نه اينكه دختر و پسر ازدواج ميكنن و بعد يك سال پنج سال طلاق ميگيرن؟
    به هرحال مرسي كه راهنمايي كردي
    توهین ؟ کجا توهین کردم ؟ سوبرداشت نکن از حرفهام واقعا به چشم خواهرم دیدمت که اینطوری باهات صحبت کردم
    من خودم متاهلم میدونم دارم چی میگم عشق و میفهمم و فرقم باتو اینه که عشقم چشمم کور نکرده
    و دارم میبینم چقدر دخترای بیگناهو که گول پسرارو میخورن و اخرشم اسیب عاطفی میبینن
    یک لحظه فقط یک لحظه فکر کن این ادم اصلا نیاد خاستگاریت ؟
    چی به سرت میاد ؟؟
    میتونی دوباره به کسی اعتماد کنی؟
    اره هستن کسایی که ازدواج میکنن و 6ماه بعد جدا میشن!
    ولی شما که هفت سال نشستی پای رابطه ای که هیچ نسبتی بینتون نیست
    از کجا معلوم همین فردا تموم نشده بقول خودت زو و شوهرا سر6ماه جدا میشن چه برسه به یه دوستی
    من نه به تو توهین کردم نه به اون اقا
    فقط میگم برای وقتت احساست بدنت بیشتر ارزش قائل شو و رایگان در اختیار کسی که سعیی برات نمیکنه نزارش
    شاید بازم بدت بیاد از حرفام شاید ناراحت بشی برام مهم نیست،مهم اینه تونسته باشم تلنگری بهت زده باشم
    توام مثل خواهر منی امیدوارم یکم چشمات بروی حقیق باز بشه
    کم نداریم گرگ تو لباس بره مهربون
    کرد نیستم

اما دلم کردستان است

سینه ام قصر شیرین

دستانم کرمانشاه

9. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.41
    تشکـر
    1,686
    تشکر شده 988 بار در 713 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    مرسي يلدا جون..گفتم كه من همه جوره با هر زبوني باهاش حرف زدم توي اين مدت،فقط حرفش اينه من نميخوام از دستت بدم تو مال مني و ما به هم ميرسيم...و

وقتي ازش ميپرسم كي؟ميگه نميدونم
    خواهش می کنم
    به نظرم شاید ایشون قصدش اول ازدواج نبوده و بعد به شما علاقه مند شده و اون ارتباط باعث شده تو عمل انجام شده قرار بگیره
    ولی حالا شرایط ازدواج رو نداشته باشه
    باید اول با خودش کنار بیاد بعد بتونه تصمیم بگیره. هر چند که شما بهشون فرصت های زیادی دادید.
    امیدوارم به بهترین شکل براتون حل بشه.
    سعی کنید این مدت به جای نگرانی صبوری پیشه کنید.

11. Top | #48

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.15
    تشکـر
    4,223
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    چقدر همه دیدشون نسبت به پسرا بده
    انگار تا حالا ندیدید هیچ پسری واقعا عاشق شه و واسه رسیدن بهش سختی بکشه
    همش دارید دنبال دروغ و سوتی می گردید
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

12. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    توهین ؟ کجا توهین کردم ؟ سوبرداشت نکن از حرفهام واقعا به چشم خواهرم دیدمت که اینطوری باهات صحبت کردم
    من خودم متاهلم میدونم دارم چی میگم عشق و میفهمم و فرقم باتو اینه که عشقم چشمم کور نکرده
    و دارم میبینم چقدر دخترای بیگناهو که گول پسرارو میخورن و اخرشم اسیب عاطفی میبینن
    یک لحظه فقط یک لحظه فکر کن این ادم اصلا نیاد خاستگاریت ؟
    چی به سرت میاد ؟؟
    میتونی دوباره به کسی اعتماد کنی؟
    اره هستن کسایی که ازدواج میکنن و 6ماه بعد جدا میشن!
    ولی شما که هفت سال نشستی پای رابطه ای که هیچ نسبتی بینتون نیست
    از کجا معلوم همین فردا تموم نشده بقول خودت زو و شوهرا سر6ماه جدا میشن چه برسه به یه دوستی
    من نه به تو توهین کردم نه به اون اقا
    فقط میگم برای وقتت احساست بدنت بیشتر ارزش قائل شو و رایگان در اختیار کسی که سعیی برات نمیکنه نزارش
    شاید بازم بدت بیاد از حرفام شاید ناراحت بشی برام مهم نیست،مهم اینه تونسته باشم تلنگری بهت زده باشم
    توام مثل خواهر منی امیدوارم یکم چشمات بروی حقیق باز بشه
    کم نداریم گرگ تو لباس بره مهربون
    سلام،امشب بله برونمون هست....خواستم بگم بهت كه اگه براي بدن و وقت و احساس بايد ارزش قائل شد براي فكرمون هم بايد ارزش قائل بشيم كه هر قضاوتي هر توهيني نكنيم،حتي در لباس مشاوره

13. 2 کاربران زیر از شيوا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.41
    تشکـر
    1,686
    تشکر شده 988 بار در 713 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام،امشب بله برونمون هست....خواستم بگم بهت كه اگه براي بدن و وقت و احساس بايد ارزش قائل شد براي فكرمون هم بايد ارزش قائل بشيم كه هر قضاوتي هر توهيني نكنيم،حتي در لباس مشاوره
    سلام شیوا جان
    الان پستت رو دیدم واقعا خوشحال شدم
    چه قدر خوبه که بالاخره ایشون قبول کردن اقدام کنن
    برات آرزوی خوشبختی دارم.

15. Top | #51

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.15
    تشکـر
    4,223
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    عزیزم مبارک باشه
    خیلی خوشحال شدم
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

16. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.85
    تشکـر
    397
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    قضاوت یا توهین ؟من نه مشاورم نه لباسشو پوشیدم گفتم که حرفم خاهرانه بود
    متاسفم برات یجوری صحبت میکنی انگار مثلا من حسودیم شده بهتو
    با حرفام می خواستم حرصت و دربیارم
    چه جالب که بعد اون همه دستانا یهو امشب بله برونته..چقدر عجیب و جالب.
    راست و دروغش برام مهم نیست ولی به هرحال رابطه داشتن قبل ازدواج به هیچ عنوان صحیح نیست و عواقب خودشو داره
    اگرم هشداری بهت دادم بخاطر خودت بود و از سر دلسوزی

به هرحال امیدوارم به اونی که لایقت هست برسی و طعم خوشبختی رو بچشی و بقیه رو به چشم دشمنت نبینی

و تا اخر عمرم اینو یادت نره که

مردی که عاشقته به بدنت قبل از ازدواج دست درازی نمیکنه
    این یعنی عشق
    کرد نیستم

اما دلم کردستان است

سینه ام قصر شیرین

دستانم کرمانشاه

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)