مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: طولانی شدن رابطه و بلاتکلیفی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    20474
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

طولانی شدن رابطه و بلاتکلیفی

سلام. من 23 سالمه و 4 سال هست ک با یه پسری دوستم. اول قصد ازدواج نداشتیم و بعد از کنکور از سر بچه بازی باهام حرف میزد منم محل نمیدادم. رفته رفته از من خوشش اومد و منم از اخلاق اون خوشم اومد و تصمیم گرفتیم به هدف ازدواج پیش بریم. این مدت خیلی با هم خوب بودیم و به هم اعتماد داشتیم. من داشنجوی دندان پزشکیم و اون مهندسی شیمی. در ضمن هم سنیم. من از اونجایی ک میدونستم خانواده ام تحصیلات واسشون مهمه از اول گفتم ک حتما باید ارشدتو بگیری و یه کار خوب و مطمن هم داشته باشی تا اون موقه بتونم موضوعتو با خانوادم درمیون بذارم. اون هم به من امید میداد و من فکر میکردم همه چی به همین راحتیه. تا اینکه اون ارشدشو قبول نشد و من الان 2 سال دیگه درسم تمومه ولی اون 1 سال خوندن واسه کنکور ارشد و 2 سال ارشد و 2 سال سربازی پیش رو داره. و منم خواستگارای با موقعیت خیلی خوب دارم. نمیدونم باید چیکار کنم موقعیت اجتماعی مهم تره یا اخلاق؟ میترسم چند سال بشینم به پای ایشون و ببینم تلاشش نتیجه نمیده و دلسرد شم، از طرف دیگه هم میترسم توی ازدواج با بقیه خواستگارا این اعتماد و خوش اخلاقیو دیگه نبینم. درضمن خانواده پسره میدونن که ما با همیم ولی خانواده من نمیدونن. روابط جنسی هم در حد خیلی کم و در حد معاشقه داشتیم. اینم بگم ک من به ایشون خیلی زیاد وابسته شدم و تنها تجربه زندگیم بوده و میترسم در رابطه با کس دیگه نتونم ایشون رو فراموش کنم.
    ویرایش توسط ty_ty : 08-12-2015 در ساعت 04:41 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.09
    تشکـر
    4,006
    تشکر شده 9,388 بار در 4,623 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : طولانی شدن رابطه و بلاتکلیفی

نقل قول نوشته اصلی توسط ty_ty نمایش پست ها
    سلام. من 23 سالمه و 4 سال هست ک با یه پسری دوستم. اول قصد ازدواج نداشتیم و بعد از کنکور از سر بچه بازی باهام حرف میزد منم محل نمیدادم. رفته رفته از من خوشش اومد و منم از اخلاق اون خوشم اومد و تصمیم گرفتیم به هدف ازدواج پیش بریم. این مدت خیلی با هم خوب بودیم و به هم اعتماد داشتیم. من داشنجوی دندان پزشکیم و اون مهندسی شیمی. در ضمن هم سنیم. من از اونجایی ک میدونستم خانواده ام تحصیلات واسشون مهمه از اول گفتم ک حتما باید ارشدتو بگیری و یه کار خوب و مطمن هم داشته باشی تا اون موقه بتونم موضوعتو با خانوادم درمیون بذارم. اون هم به من امید میداد و من فکر میکردم همه چی به همین راحتیه. تا اینکه اون ارشدشو قبول نشد و من الان 2 سال دیگه درسم تمومه ولی اون 1 سال خوندن واسه کنکور ارشد و 2 سال ارشد و 2 سال سربازی پیش رو داره. و منم خواستگارای با موقعیت خیلی خوب دارم. نمیدونم باید چیکار کنم موقعیت اجتماعی مهم تره یا اخلاق؟ میترسم چند سال بشینم به پای ایشون و ببینم تلاشش نتیجه نمیده و دلسرد شم، از طرف دیگه هم میترسم توی ازدواج با بقیه خواستگارا این اعتماد و خوش اخلاقیو دیگه نبینم. درضمن خانواده پسره میدونن که ما با همیم ولی خانواده من نمیدونن. روابط جنسی هم در حد خیلی کم و در حد معاشقه داشتیم. اینم بگم ک من به ایشون خیلی زیاد وابسته شدم و تنها تجربه زندگیم بوده و میترسم در رابطه با کس دیگه نتونم ایشون رو فراموش کنم.

دوست عزیز با رابطه جنسی و وابستگی که به وجود آوردید بعید میدونم بتونید مستقل از احساسات تصمیم گیری کنید

اگر در این انتخاب دچار تردید هستید باید مشاوره ای حضوری داشته باشید و گرنه باید به پای دوست داشتن خودتون بمونید

حالا میخواد دو سال طول بکشه یا بیشتر و باقی قضایا
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    20474
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از پاسخ شما. متاسفانه من فعلا امکان مشاوره حضوری ندارم و توی شهرمون مشاور خوب نمیشناسم. من میخوام از روی عقل تصمیم بگیرم. تصمیم عاقلانه بدون در نظر گرفتن احساس چیه؟ و اینکه رابطه فیزیکی قبل از ازدواج رو تا چه حدش میگین رابطه جنسی که اشتباه محسوب میشه؟

5. کاربران زیر از ty_ty بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19650
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    93
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز با رابطه جنسی و وابستگی که به وجود آوردید بعید میدونم بتونید مستقل از احساسات تصمیم گیری کنید

اگر در این انتخاب دچار تردید هستید باید مشاوره ای حضوری داشته باشید و گرنه باید به پای دوست داشتن خودتون بمونید

حالا میخواد دو سال طول بکشه یا بیشتر و باقی قضایا
    نقل قول نوشته اصلی توسط ty_ty نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ شما. متاسفانه من فعلا امکان مشاوره حضوری ندارم و توی شهرمون مشاور خوب نمیشناسم. من میخوام از روی عقل تصمیم بگیرم. تصمیم عاقلانه بدون در نظر گرفتن احساس چیه؟ و اینکه رابطه فیزیکی قبل از ازدواج رو تا چه حدش میگین رابطه جنسی که اشتباه محسوب میشه؟
    لطفا جواب بدین شاید سوال خیلیا باشه
    ویرایش توسط mahsa23n : 08-15-2015 در ساعت 12:51 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

بلاتکلیفی در رابطه

طولانی شدن رابطه و دلسردی

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

طولانی ترین کلمه فارسی,  طولانی ترین روز سال,  طولانی شدن پریود,  طولانی ترین رود جهان,  طولانی ترین کلمه انگلیسی,  طولانی ترین پل جهان,  طولانی ترین جاده جنگلی ایران,  طولانی شدن قاعدگی,  طولانی ترین تونل جهان,  طولانی ترین جنگ تاریخ,  طولانی شدن عادت ماهانه,  طولانی شدن زردی نوزاد,  طولانی شدن دوران عقد,  طولانی شدن خونریزی قاعدگی,  طولانی شدن زردی در نوزادان,  طولانی شدن زمان شارژ موبایل,  طولانی شدن قاعدگی,  طولانی شدن دوره قاعدگی,  طولانی شدن سرماخوردگی,  طولانی شدن زمان انزال,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)