مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: عشق بی سرانجام

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    به زندانی گفتند:تنها تر از تو کیست؟گفت کسی که دلش زندانی دیگری است...
    شماره عضويت
    4690
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    0

Smile عشق بی سرانجام

29 ساله هستم يک سال و 3 الی 4 ماهه با يکی آشنا شدم بمرور عاشقش شدم در طول اين مدت بارها خوشحال و بارها ناراحت شدم تا الان 3 بار بطور جدی تصميم گرفتم ازش دل بکنم و سعی کردم فراموشش کنم با اينکه کار خيلی سختی بود هر دفعه جدائی يا بهتر بگم قهر کردنمون حدود 2 الی 3 ماه طول ميکشيد و هر بار اون پيش قدم ميشد و آشتی ميکرديم هميشه ميگه اون بوده که بيشتر از خودگذشتگی نشون داده و مدام ميگفت که من آدم مغروری هستم . مشکلی که من با اون دارم اينکه اون نمیتونه شرايط ازدواج رو فراهم کنه يک سری موانع بر سر راهمون هست که فقط اون ميتونه مانع ها رو برداره تا بتونيم ازدواج کنيم اما اون خيلی آروم آروم و محافظه کاره . اون انتظار داره همين طوری با هم باشيم تا اون موقع که شرايطش مهيا بشه معلوم هم نيست کی ؟ الان به مرحله ای رسيديم که تقريباً دوتامون از اين وضعيت خسته شديم , تقريبا دل سرد شديم کمتر بهم توجه نشون ميديم اما تو دلمون آتيشه دل خون هستيم هيچی نميگيم ولی معلومه چه مرگمونه . وقتی ناراحت ميشم ميگم بی خيالش خدا بزرگه شايد قسمتم اين نباشه شايد با يکی ديگه خوشبخت تر شدم شايد شرايط خيلی بهتر از اين برام فراهم شد .... آخرش نميتونم خيلی دوسش دارم من نمیتونم به هيچکس ديکه فکر کنم اعصابم خورد ميشه و فکر کنم اونم تو اين مورد مثل خودمه . ميشه نظرتون رو بگيد و بهم کمک کنيد که چيکار کنم و تصميم درستی بگيرم
    ویرایش توسط zarzar : 07-13-2014 در ساعت 01:58 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از zarzar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.09
    تشکـر
    4,006
    تشکر شده 9,388 بار در 4,623 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ممنون ميشم بخونيد و نظر خودتون رو بديد

خب شاید بهتر باشه تا مهیا شدن شرایط صبر کنید ...

چون همونقدر که این صبر کردن برای شما عذاب آور شده ، مشکلات زندگی بدون داشتن امکانات هم میتونه زجرآور باشه ...

اینکه با هم قهر میکنید ، به خلق و خوی خودتون مربوط میشه که چه چیزی از ازدواج و زندگی مشترک انتظار دارید ..

در این مورد میتونید مشاوره کنید و به دستورات و گفته هاش عمل کنید تا اصلا" بدونید آیا ازدواج شما درسته یا نه !!!

یا فقط احساسات بوده ... که وقتی قهر میکنید با هیجان بیشتری به سمت هم حرکت میکنید ولی بعد از مدتی که سردتر شدید ، دوباره

مشکلات سردرمیارن و شمارو جدا میکنن ...؟!؟

به هر حال برای شروع و تداوم یک زندگی الزامات و امکانات اولیه زندگی بسیار حیاتیه ....

و نباید این موارد رو اصلا" نادیده گرفت ...
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3829
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    1.08
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,171 بار در 688 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط zarzar نمایش پست ها
    29 ساله هستم يک سال و 3 الی 4 ماهه با يکی آشنا شدم بمرور عاشقش شدم در طول اين مدت بارها خوشحال و بارها ناراحت شدم تا الان 3 بار بطور جدی تصميم گرفتم ازش دل بکنم و سعی کردم فراموشش کنم با اينکه کار خيلی سختی بود هر دفعه جدائی يا بهتر بگم قهر کردنمون حدود 2 الی 3 ماه طول ميکشيد و هر بار اون پيش قدم ميشد و آشتی ميکرديم هميشه ميگه اون بوده که بيشتر از خودگذشتگی نشون داده و مدام ميگفت که من آدم مغروری هستم . مشکلی که من با اون دارم اينکه اون نمیتونه شرايط ازدواج رو فراهم کنه يک سری موانع بر سر راهمون هست که فقط اون ميتونه مانع ها رو برداره تا بتونيم ازدواج کنيم اما اون خيلی آروم آروم و محافظه کاره . اون انتظار داره همين طوری با هم باشيم تا اون موقع که شرايطش مهيا بشه معلوم هم نيست کی ؟ الان به مرحله ای رسيديم که تقريباً دوتامون از اين وضعيت خسته شديم , تقريبا دل سرد شديم کمتر بهم توجه نشون ميديم اما تو دلمون آتيشه دل خون هستيم هيچی نميگيم ولی معلومه چه مرگمونه . وقتی ناراحت ميشم ميگم بی خيالش خدا بزرگه شايد قسمتم اين نباشه شايد با يکی ديگه خوشبخت تر شدم شايد شرايط خيلی بهتر از اين برام فراهم شد .... آخرش نميتونم خيلی دوسش دارم من نمیتونم به هيچکس ديکه فکر کنم اعصابم خورد ميشه و فکر کنم اونم تو اين مورد مثل خودمه . ميشه نظرتون رو بگيد و بهم کمک کنيد که چيکار کنم و تصميم درستی بگيرم
    بنظر من این رابطه با این موارد که شما گفتی ... به نتیجه ایکه میخوای نمیرسه ...

شما باید سالها همینجوری ادامه بدید تا اینکه شرایط فرد مقابل درست بشه ... پس این به خود شما مربوطه که صبر کنید یا نه ؟!؟

فکر میکنم شما زیاد به این رابطه دلخوشم نیستی چون تو قهرو دعوا تا الان پیش قدم نشدید ...؟

ولی سروقتی مناسب باهاش حرف بزنید و تا زمانی رو بهش فرصت بده تا جواب درستی بهت بده ...

چون اگه اینجوری پیش برید هر روز به وابستگی و دلبستگی شما اضافه میشه و اون وقته که دیگه دل کندن سخت میشه ....

پس تا الان اول این رابطه هستید ، حرفتون رو بزنید و تکلیف خودتو معلوم کن ...
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

6. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    4690
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    0

مشکل ما اصلاً وضعيت مالی يا امکانات اوليه زندگی نيست بازم از اينکه نظر خودتون رو بيان کرديد سپاسگذار هستم

8. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.09
    تشکـر
    4,006
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

مشکل ما اصلاً وضعيت مالی يا امکانات اوليه زندگی نيست بازم از اينکه نظر خودتون رو بيان کرديد سپاسگذار هستم
    پس ممکنه مشکل بخاطر خواستن باشه ...

شاید از این رابطه سرد شده و میخواد اینجوری به همش بزنه ...

شاید غرور شما اونو ترسونده !!! در این مورد باید باهاش حرف بزنید وگرنه اینطوری همیشه این سوال بی جواب می مونه ...

پس بهتره باهاش حسابی حرف بزنی تا خیال هردوتون راحت بشه ...

به هرحال یکبار برای همیشه باشه و این همه استرس و نگرانی به خودتون راه ندید
    والا بخدااا
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

9. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    4690
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    0

قبلاً کفته بود که اگه بخواد بهم بزنه مستقيم ميگه اما بنظرم شما درست ميگيد شايد نمیخواد من ناراحت شم يا کم روئی ميکنه اينجوری با سردی ميخواد بقول معروف خودش رو کنار بکشه ولی حتی اگه اينطوری هم باشه مطمئن هستم 99 درصد مثل سه بار قبل دوباره دلتنگی و خاطرات يا نمیدونم اسمشو چی بزارم احساسات و عواطف يا عشق ... دوباره ي جورای دلش قبول نمیکنه و میخواد بیاد صحبت کنه ی عالمه هم حرف میزنه مثل دفعه های قبل ...............راستش ديگه خسته شدم دوباره بخواد اين وضعيت تکرار بشه من اذيت ميشم تا همين الانم احساس ميکنم با احساسم بازی شده چون تو اين مدت شرايطش رو مهيا نکرده هی امروز و فردا و ماه ديگه ميکنه و ميگه از نظر اون ثابت کردن عشق من به اون اينکه اين دوره رو با همه عذاب دوری از هم تحمل کنم صبر داشته باشم اگه شرايط بهتری هم برام پيدا شد رد کنم و در غير اينصورت در مورد دوست داشتنم دروغ ميگفتم .......... احساس ميکنم از لحاظ روحی اذيت شدم خلاصه هم دوسش دارم هم داغونم
    ویرایش توسط zarzar : 07-15-2014 در ساعت 09:08 AM

11. کاربران زیر از zarzar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3829
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    1.08
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,171 بار در 688 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

قبلاً کفته بود که اگه بخواد بهم بزنه مستقيم ميگه اما بنظرم شما درست ميگيد شايد نمیخواد من ناراحت شم يا کم روئی ميکنه اينجوری با سردی ميخواد بقول معروف خودش رو کنار بکشه ولی حتی اگه اينطوری هم باشه مطمئن هستم 99 درصد مثل سه بار قبل دوباره دلتنگی و خاطرات يا نمیدونم اسمشو چی بزارم احساسات و عواطف يا عشق ... دوباره ي جورای دلش قبول نمیکنه و میخواد بیاد صحبت کنه ی عالمه هم حرف میزنه مثل دفعه های قبل ...............راستش ديگه خسته شدم دوباره بخواد اين وضعيت تکرار بشه من اذيت ميشم تا همين الانم احساس ميکنم با احساسم بازی شده چون تو اين مدت شرايطش رو مهيا نکرده هی امروز و فردا و ماه ديگه ميکنه و ميگه از نظر اون ثابت کردن عشق من به اون اينکه اين دوره رو با همه عذاب دوری از هم تحمل کنم صبر داشته باشم اگه شرايط بهتری هم برام پيدا شد رد کنم و در غير اينصورت در مورد دوست داشتنم دروغ ميگفتم .......... احساس ميکنم از لحاظ روحی اذيت شدم خلاصه هم دوسش دارم هم داغونم
    راستشو بخوای حرفای ایشون بیشتر شبیه شعار می مونه ...

خب مثل این می مونه که شما از لباسی خوشت بیاد و پول کافی برای خریدش نداشته باشی ...

بعد بجای اینکه خودت رو مقید به تامین پول اون لباس کنی بیای و فروشنده رو دعوا کنی که اگه بفروشیش خیلی نامردی کردی ...

خب مگه میشه همچین چیزی ... درسته گذشت و بخشش در زندگی خیلی خوبه ولی نه در این مورد که بحث یک عمر زندگیه ...

شما الان دارید بهترین فرصت هارو از دست میدید برای چیزیکه ممکنه هیچوقت بدست نیاریدش ...

معلوم نیست کی اوضاع درست بشه که ایشون بخواد بسراغ شما بیاد ...

بهتره در این مورد باهاش حرف بزنی و اتمام حجت کنید ...

اینجور عاشق شدن ، بیشتر از اینکه ازش بخوای لذت ببری بیشتر زجرت میده ...
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

13. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.09
    تشکـر
    4,006
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

منم فکر میکنم همون باشه که میخواد با سردی ازتون جدا بشه ...

ولی چون سه ماه میگذره دوباره دلش تنگ میشه و برمیگرده و با احساس شما بازی میکنه ...

و زخم رو دوباره تازه میکنه و بعد دوباره قهر کردن و هی این چرخه رو میخوایت ادامه بدید تا جاییکه با عرض معذرت به دیوانگی برسید ...

به جایی برسید که دیگه نتونید با کسی ارتباط داشته باشید ...

ادم خوبه شرایط رو بررسی کنه و اگه شرایطش مهیا نیست جلوی حرکت و سرنوشت دیگران رو نگیره ...

شما نگاه کنید یک اتوبوس برای یک لحظه برای کسی منتظر نمی ایسته چون هر چیزی قانون و ساعت و حرمت خودش رو داره ...

پس بهتره در این مورد خیلی خوب باهاش اتما حجت کنید و هردوتونو از این وضعیت نجات بدید ...

14. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4628
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    15
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghamgin
    میزان امتیاز
    0

حرف دوستان کاملا متین شاید اون آقا دل زده شده و از اینکه بخواد مستقیم بهت بگه یا میترسه دلت بشکنه یا میترسه یه عمر نفرین و لعنت دنبالش باشه میدونم که سخته ولی این رابطه به جاییکه میخوای نمیرسه و میخواد خودت بهم بزنی که عذاب وجدان نداشته باشه و یا ناراحت و نباشه خودم پیش قدم شو و برای آخرین بار بگو که بهش یه فرصت میدی بیاد خواستگاری ببین جوابش چیه هر چیزی غیر از جواب مثبت بود ارزش این همه انتظار و دلخوری و داغونی رو نداری و بهش بگو که فراموشش میکنی مطئن باش اگه دوستت داشته باشه تا قله قاف هم میاد دنبالت..

15. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    4690
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    0

............
    ویرایش توسط zarzar : 07-20-2014 در ساعت 10:18 AM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره آنلاین در مورد رابطههای بی سرنجام

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

عشق بی پایان,  عشق بی وفا,  عشق بی نظیر بهنام صفوی,  عشق بی انتها,  عشق بین زن و شوهر,  عشق بی پایان من,  عشق بی تو,  عشق بی صدا,  عشق بی معرفت,  عشق بی همتا,  موانع ازدواج جوانان,  موانع ازدواج چیست؟,  موانع ازدواج در ایران,  موانع ازدواج در حقوق ایران,  موانع ازدواج دانشجویی,  موانع ازدواج مجدد,  موانع ازدواج+pdf,  موانع ازدواج در اسلام,  موانع ازدواج doc,  موانع ازدواج موفق,  مانع الاعلانات,  مانع سعيد العتيبة,  مانع الحمل,  مانع,  مانع بن شلحاط,  مانع ودواس,  مانعة الصواعق,  مانع الانزلاق,  مانع حمل,  مانع الخبر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)