مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: عشق بی سرانجام

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.08
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,134 بار در 614 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : ممنون ميشم بخونيد و نظر خودتون رو بديد

من وقتي مجرد بودم با يكي آشناشده بودم خيلي دوسش داشتم اونم منو يعني فكر ميكنم بهم گفت به مادر پدرت بگو ميخامت من ميام ميگفت خواهرم ميخاد ببينتت اينا روميگفت اما هميشه ميپيچوند يكي از دوستام كه بعدا سر اون پسر باهاش قهر كردم بهم گفت خالي بنده اصلا بهش ميگن مصطفي چاخان باور نميكردم بعد يه مدت گفتم تا كجا ميخام به خودم ضرر بزنم بذار خودش راهشو پيدا كنه يا مياد يا نه ميگم عاشقش بودم تو اين مدت نه زنگ زدم نه زد گه گاهي بيرون مي ديدمش اما بعد فهميدم چاخان ميگفته الان شمام بذار وضعيت همينطور بمونه خودش تصميم بگيره سعي كن تصميم درست بگيري چون راه برگشت واست گرون تموم ميشه شايد مرد زندگي تو اين نباشه شايد واقعا سر شده باشه خودتو با چيز ديگه مشغول كن تا كمتر بهش فكر كني زياد باهاش در ارتباط نباش شايد اينطوري اون فكر كنه داره از دستت ميده و يكاري بكنه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.87
    تشکـر
    4,044
    تشکر شده 9,538 بار در 4,703 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط zarzar نمایش پست ها
    قبول دارم که سرد شده يا دل زده شده . من تمام سعی خودمو میکنم که فراموش کنم اما اون به اندازه من تلاش نمیکنه آخه اون همکارمه , همين که چند روز منو نديد به بهانه کاری حتی خيلی جزئی که حتی احتياج نيست خودش بياد ميتونست ي مستخدم رو بفرسته يا نهايتاً خيلی که مجبور شد ميتونه فقط تلفن بزنه خوش پاميشه مياد کار خاصی هم نميکنه فقط تو چشمام خيره ميشه و با صدای آروم و ی جورای رمانتيک احوال پرسی ميکنه و سريع هم ميره ....... اينجاست که با اين حرکتش منو عذاب ميده همه تلاش منو از بين ميبره با اينکه بازم بی خيال ميشم و سعی ميکنم برام اصلاً مهم نباشه ي مدت کوتاه که گذشت يهو ي اس ام اس ميده تو اس ام اس گلايه داره از بی احساس بودن من يا سنگ دل ....... يا اين سری آخری که قهر بوديم و تقريباً 3 ماه طول کشيد ي اس ام اس فرستاد که :
    ( سلام ببخشيد کی ميتونم در مورد موضوع اون روز که حرف زديم باهاتون حرف بزنم ؟ من هم از اونجايی که همکار هست و من مجبور هستم که بعضی وقتها ببينمش يا حالا مجبورم بخاطر کارم باهاش حرف بزنم گفتم : من مشکلی با حرف زدن با شما ندارم البته يادم نمياد در مورد کدوم موضوع منظورتونه ؟ دوباره جواب داد ببخشيد اس ام اس قبل که فرستادم اشتباه اومد برا يکی ديگه بايد میفرستادم اشتباهی برا شما فرستادم اما اگه شما بخواهيد ميتونم با شما صحبت کنم .)
    نميدونيد که من چقدر ناراحت شدم ميدونم که اون داشت دروغ ميگفت ميخواست ي راهی برا صحبت با من پيدا کنه با همه اينا اون بازم به من ميگه من آدم مغروری هستم خودشو نمیبینه .........من بارها از اين وضعيت بلاتکليف اعتراض داشتم و جدی با اون نشستم صحبت کردم اما اون جواب درستی که قانع کننده باشه نمیده اون لحظه ای که پيشش عصبی ميشم سعی ميکنه با من شوخی کنه بقولی ناز ميکشه که من از حالت عصبی بيرون بيام چون 3 بار اين وضعيت تکرار شده بود من اين همه مطلب نوشتم و منظورم اين بود که من به اندازه کافی با اين آدم صحبت داشتم گفتم شايد ي نظر يا راهکار بهتری به من پيشنهاد بديد بازم اگه توی حرف زدن يا نوشته های زياد زياده روی کردم عذر خواهی ميکنم

خب پس با این وجود شمارو داره مثل یک عروسک خیمه شب بازی میچرخونه ...

چیزیکه کارو خراب میکنه اینه که شما با هم همکارید و هر روز و هر لحظه دارید با هم کار میکنید و چش تو چش هم هستید

و این باعث میشه که شما نتونید فرایند فراموشی رو درست و کامل انجام بدید ...

فقط یک راه می مونه و اونم اینه که اگه واقعا" قصد فراموش کردن چنین مرد بیخیالی رو دارید ...

باید کاملا" بیخیال بشید و شخصیتی که مربوط به شما میشه رو تاریک کنید ...

تنها شخصیتی که برای شما از اون وجود خواهد داشت ، شخصیت کاری و همکار بودن اونه ... و بس .

وقتی شمام رفتید تو حصار خودتون و طور رفتار کردید که انگار اونو نمی بینید ... خب معادلات عوض میشه و اونوقت اونه که باید

مثل شما تا مدتی حرص بخوره .... فقط امیدوارم بتونید اجراش کنید
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3829
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    1.03
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,174 بار در 689 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

منم فکر میکنم داره یه جورایی باهاتون بازی میکنه ...

البته اقایون همه همینطورن و از این کارا خوششون میاد که با طرفشون این رفتارو داشته باشن ...

دوست دارن همیشه با دختری که دوستشون داره اینکارو بکنن ولی زیر بار مسئولیت نرن ...

دوست دارن همیشه با کسیکه دوست دارن ، دوست بمونن و کسی هم در این مورد بهشون حرفی نزنه ...

واسه همینه که خیلی ریلکس داره رفتار میکنه ... البته اینم نباید از یاد برد که شاید واقعا" چنین شخصیتی داره ...

شخصیتی که بیشتر دوست داره با شوخی کارشو پیش ببره ... در صورتی که شما فردی جدی و رسمی هستی

بهترین راه رهایی از این مرحله واقعا" همین بیخیال شدنه وگرنه باید همین رفتارارو برای مدتها تحمل کنی و اخرش ممکنه هیچی باشه

پس بهتره که تصمیمتو بگیری و کاملا" مثل یک همکار باهاش رفتار کنی ... همین
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره آنلاین در مورد رابطههای بی سرنجام

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

عشق بی پایان,  عشق بی وفا,  عشق بی نظیر بهنام صفوی,  عشق بی انتها,  عشق بین زن و شوهر,  عشق بی پایان من,  عشق بی تو,  عشق بی صدا,  عشق بی معرفت,  عشق بی همتا,  موانع ازدواج جوانان,  موانع ازدواج چیست؟,  موانع ازدواج در ایران,  موانع ازدواج در حقوق ایران,  موانع ازدواج دانشجویی,  موانع ازدواج مجدد,  موانع ازدواج+pdf,  موانع ازدواج در اسلام,  موانع ازدواج doc,  موانع ازدواج موفق,  مانع الاعلانات,  مانع بن شلحاط,  مانع الحمل,  مانع العتيبة,  مانع,  مانع ودواس,  مانع حمل طبيعي,  مانع الانزلاق,  مانع حمل,  مانع الخبر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)