مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 42
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    مشاوره خانواده
    سلام .اولا ممنونم از سایت عالی و زیباتون . من 25 سالمه و2 ماهه فارغ التحصیل شدم تو رشته پزشکی . و ماهه دیگه طرحم رو شروع میکنم و اردیبهشت امسال هم امتحان دستیاری میدم . ............... البته من اصلا اهل گشتن تو اینترنت نیستم و به ندرت میرم .و الان هم چون به شدت افسرده بودم خواستم یه خورده اروم تر شم ازتون کمک میخوام . که شاید منو به تصمیمی که گرفتم دلگرم کنه چون تو اطرافیان و خانوادم کسی دلگرمم نکرد به اینده ای که در انتظارمه ....................من از یک خانواده سنتی و مذهبی ام که خوبی و سازگاری تو فامیل مشهورن که کککککککککاش نبودن ..من دختر بزرگ این خانواده ام که از ترم یک روزی نبود که خواستگاری نیاد خونمون و پدر من هم اوایلش شعار میداد دخترای من فقط به درس فکر میکنن ولی این شعارا تا سال سوم دانشگام دووم اوردو بعد نفهمیدم چطور سر سفره عقد با یکی از پسرای همکار پدرم خودمو دیدم که نه دوسش داشتم و نه ذره ای میشناختمش /اشنایی قبل از ازدواج ما صحبت تو اتاق به مدت 3 ساعت بود و تمام.....و به خاطر ابروی پدرم و اینکه فامیل فهمیدن بچگانه و احمقانه بله گفتم که همون شب پشیمون شدم ........مادرمم از اینکه اونا مثل ما سازگار نخواهند بود و قدر دختر منو نمیدونن ناراحت و پشیمون بود چون اونا اصالت کرد داشتن ....فوق لیسانس مهندسی شیمی بود و کار خوبی داشت و پدرش هم زبونی واسه پدرم چرب کرد که باور کردنی نبود خلاصه الان 4 سال میگذره و همچنان تو عقدم چون شک دارم بخوام باهاش زندگی کنم اخه دو بار تو دوره انترنی من که دوامون شد اومد بیمارستان وسط کشیک به زور منو برد خونشون و ازم تعهد گرفت که شانس من دوستم جام واستا و گرنه .........و تا چیزی میشد میگفت فردا صبح بیمارستانم ابروتو میبرم حالا سر یه بحث که بین همه پیش مییاد ....یا مثلا دوست نداره من به هیچ مراسم عروسی برم و دایم بهم سر کوفت میزد .......منی که از عالم و ادم تعریف میشنیدم جز اون .......با دو تا مشاور صحبت کردم یکیش استاد روانپزشکی خودم بود و یکی روانشناس و سیر تا پیاز رفتاراشو گفتم اونا موافق جدایی بودن.....راستی دو بار هم ازم تعهد گرفته که عروسی نرم تو زند گی ی حرف حرف اون باشه و چادری بشم و برم شهر محل کارش باهاش زندگی کنم . .......خیلی غیرتی و حساسه تا دلتون بخواد با پدرم در افتادن که اخرش هم هفته پیش بود که بهش گفته بود باید تعهد بدی جلوی کار و درس دخترم رو نمیگیری چون یه بار هم 3 ماه منو عقب انداخت و بیخود و بی جهت اذیتم میکرد........خلاصه اون هم قبول نکرد و گفت همینجوری باید بریم زندگی کنیم ........و پدرم هم درجا رفت وکیل گرفت واسه طلاق و امروز صبح بهم خبر رسید که احضاریه رسیده دستش........تا امروز صبح بکوب میخوندم واسه تخصص اما الان به شدت افسردهام و درس نمیخونم که من که ایرادی ندارم چچچچچرا شکست .......... و ترررس بزرگترم اگگگگگگه جدا شم وو سال دیگه رزیدنت شم و سطح توقع بالام احتمالا مورد ازدواجی نخواهم داشت چون اونایی که مثل خودم باشن میان جلو بفهمن من جدا شدم پا پس میکشن چون تو فرهنگ ما طلاق ننگه...و من میمونمو تنهایی و ................والان هم حرمت ها بین منو اون و اونو بابام شکسته در ضمن اسم ایشون بعد طلاق تو شناسنامم میمونه با اینکه تو عقدیم .................خیلی حالم بده و دوست ندارم از اتاقم بیام بیرون یه گوشه نشستم تو تاریکی .......از همه مهمتر ابروی رفتم تو فامیل رو چیکار کنم تو رو خدا بگین چیکار کنممممممممممممم
    ویرایش توسط mahla1367 : 01-30-2014 در ساعت 01:28 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از mahla1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

3. Top | #2

دلنوشته کاربر
    زندگی پراست از گره هایی که تو آن را نبسته ای. اما باید تمام آنها را به تنهایی باز کنی. تنهای تنها ،
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    پاسخ : مشاوره خانواده
    سلام عزیزم
    از مشکلی که برات اتفاق افتاده متاسفم
    هیچ قضاوتی در مورد جدا شدن یا موندنت نمیتونم بدم. چون مشخص نیست که ایا این نامزد شما صفت های خوبی هم دارند که شما راضی باشید و از یاداوریش حس خوبی بهتون دست بده یا نه. اگه داشته باشه شاید اگر خودش بخواد و لجبازی نکنه بتونه این قلدریشو خفیف تر کنه.
    چیزی که میخوام بگم اینه که زیادی خودتو درگیر حرف مردم کردی . مگه مردم میخوان جای تو زندگی کنند که همش اضطراب داری وای مردم چی میگن
    اصلا چرا فکر میکنی ابروت رفته . مگه هر کسی جدا میشه بی ابرو میشه و باید دیگه توقعی نداشته باشه و منتظر پایین ترین ادم ها باشه. این ذهنیتتو تغییر بده
    بخاطر مردم نه جدا شو نه زندگی کن عزیزم.
    مردم 2 روز یادشون میاد جریان شما رو . بعدش یه سوژه جدید پیدا میکنند.

4. 5 کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    شیرین عزیز سلام ............تو این 4 سال ویژگی خاصی ازش ندیدم که بخواد با بقیه برام فرق کنه .مساله ای که الان وجود داره اینکه اصلا بهش اعتماد ندارم فکر میکنم در اینده هم دوباره انگشت میزاره رو نقطه ضعفم ..........و هیچ وقت دلم براش تنگ نمیشه با اینکه من به مهربون بودن بین دوستام و فامیل مشهورم ..............البته الان که فهمیده من میخوام جدی به هم بزنم هی میاد میگه تمام اذیت هام از دوست داشتن زیاد بوده و بیا بریم زندگی کنیم .......ولی اصلا به دلم نمیشینینه خصوصا کارای گذشته ش در حالی که من گناهی نکرده بودم رو یادم میاد میبینم این ادم اونی نبود که من میخواستم ...........

6. 2 کاربران زیر از mahla1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

دلنوشته کاربر
    زندگی پراست از گره هایی که تو آن را نبسته ای. اما باید تمام آنها را به تنهایی باز کنی. تنهای تنها ،
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    187
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    عزیزم اگر قرار بود همه ادم ها همون ادمی بودند که ما میخواستیم که دیگه دنیا گلستان بود .
    هیچ انسانی کامل نیست.
    من مشاور نیستم ولی به نظرم گذشت و بخشش رکنی از زندگی زناشویی هست اونم وقتی طرف مقابل از کرده خودش پشیمون شده .
    اگر بتونی ببخشیش دلگریهاتم رفته رفته کمرنگ میشه . ببخش ولی فراموش نکن و اگر یک بار دیگر رفتارش را تکرار کرد کوتاه نیا.
    هیچ وقت سعی نکن خودت نباشی. همسرتم نباید سعی کنه از شما یه ادم جدید بسازه و شما هم نباید از خودت و اعتقاداتت فاصله بگیره . نه اینکه اگر همسرمون این خصوصیتمون را نپسندید لجبازی کنیم. نه منظورم اینه که قرار نیست هویتمون را تغییر بدیم .
    به نظرم محکم کاری کن یه تعهد ازش در دادگاه بگیر و نیز حق طلاق . بعد بهش فرصت بده و ببین چکار میکنه .شاید راست بگه درست بشه رفتارش.
    بازم باید به قلبت و حتما عقل خودت رجوع کنی ببین کدوم درست تره . میتونید با هم مشاوره حضوری برید .کمکتون میکنه خصوصا به اون اقا.

8. 2 کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    شیرین عزیز .اتفاقا دیروز که اومده بود واسه عذر خواهی ...........بهش گفتم به یه شرط حاضرم تمام گذشته رو فراموش کنم اونم اینه که بیای بهم حق طلاق بدی چون یه عمر زندگیه و من باید بهت اعتماد کنم به جز این خواسته دیگه ای ندارم و مطمین باش ازت یک سکه هم مهریه نخواهم خواست فقط حق طلاق اونم به خاطر کار و درسم که واسش خیلی زحمت کشیدم و اینکه رفتارات با من و خانوادم خوب باشه.............قبول نکرد ...........و دوباره شروع کرد به اینکه من دوست دارم و کلی حرف دیگه که تو این دوران عقد اصلا ازش نشنیده بودم ....

10. 2 کاربران زیر از mahla1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #6

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    187
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    خوب شما بگو اگر دوسم داری شرطم را قبول کن

12. 2 کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    گفتم بهش اگه دوستم داری و واقعا نمیخوای کاراتو تکرار کنی حق طلاق بهم بده ........ مطمینم قبول نمیکنه .........

14. کاربران زیر از mahla1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

15. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    هیچ کس به جز شیرین جون نظری نداره .............................بیاین تو بابا نظراتونو بگید .....تجربه اطرافیانتون ...............

16. کاربران زیر از mahla1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

17. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    عزیزم به هیچ عنوان به فکره ابرو نباش...این اشتباه که فکر میکنی اگه طلاق بگیری ابروت میره و اگه هم بمونی و تحمل کنی کاره خوبی میکنی...فکره تنهایی هم از سزت بنداز بیرون...دختری با شرایط و موقعیت تو هیچوقت تنها نمیمونه...کوتاه نیا و پیش برو.اگه دوست داشته باشه و واسش هدن زندگی مهم باشه اون از لجبازی دست میکشه...سعی کن ازین به بعد یجوری قمقش بیاد دستتو خودتون مشکلتونو حل کنید تا حرمت بین همسرت و بابات شکسته نشه...

18. 2 کاربران زیر از ninaro بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    عزیزم ......منم با نظرت موافقم که باید مشکلاتتمونو خودمون حل کنیم منم 2 سال اول اصلا نمیذاشتم پدر مادرم بفهمند ولی دیگه خودشون از رفتارام و غمگین بودنم فهمیدن .... حالا هم با وجود این همه مشکلات بهش گفتم باید حق طلاق بهم بدی چون واقعا اعتمادمو از دست دادم .....ولی میدونم قبول نمیکنه ...........به نظرت اگر حق طلاق نداد کار درستیه عروسی بگیرم و کوتاه بیام ؟؟؟؟؟

20. کاربران زیر از mahla1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

21. Top | #11
    MHY
    MHY آنلاین نیست.

دلنوشته کاربر
    ...My Life is Wife
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    88
    تشکر شده 68 بار در 31 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    ببینید همکار محترم؛ آمادگی برای آزمون دستیاری اصلا با این مسائل جور درنمیاد
    بهترین کار این هست که تا زمان آزمون یعنی اوایل اردیبهشت اصلا روی این مسئله فکر نکنید و هرگونه تصمیم گیری رو به بعد از اون زمان موکول کنید ...

22. کاربران زیر از MHY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    in pishnahade haghe talagh yani man miram belakhare azat talagh migiram...kheyli mardo khurd mikone...be nazaram kamtar mardie ke ghabul kone...shayad dast az lajbazi bardare o ghol bd k dg aziatet nakone...to ham azash bekha age mikhad gheyrat neshun bde o rut hasas bashe juri bashe k to lezat bebari na inke baese narahatie to beshe...besh begu vaghti miay bimarestano jolo hame unjur raftar mikoi baes mishe befahman ma moshkel darimo ye adame bi vojdan bekhad su estefade kone...

24. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    be nazaram ru haghe tlagh pafeshari nakon...haminghad k ozrkhahi kardo pashimune kheyli khube....haghe talagham nemide chon dust nadare az dastet bede

25. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    ................MHYعزیز ............واقعا خوبه که که شما الان درک میکنید ...............باورتون میشه همزما دارم جراحی میخونمو یه سرم تو اینترنته ........البته 5 روزه اومدم تو این سایت از شدت سر در گمی و فکر زیاد ..............تا قبل از این شدیدا میخوندم .........نظر شما چیه ؟؟؟؟؟من عاشق ent ام .حالا امسال نشد تو طرح هم امتحان میدم ...................میشه نظرتون رو در مورد مشکل من بگین ؟؟؟؟؟

26. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    عزیزم اخه ده دفعه معذرت خواهی کرده تو 3 سال.........به خاطر همین اعتماد ندارم هی معذرت خوتهی هی تکرار ...........

27. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    مهلای عزیز
    یک ساعتی رو مشخص کن تا باهم گفتگو کنیم بخدا توکل کن حتما کمکت میکنه

28. کاربران زیر از نسیم تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام عزیزم ........ساعت 1 ظهر امروز من انلاینم ...البته تو هر زمانی رو که راحتی بگو چون من تا یه ماهه دیگه خونه ام مثلللا قراره درس بخونم .......هر ساعتی میتونم انلاین شم

30. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    سلام مهلای عزیز
    این طور که فهمیدم خانم دکتری پس حسابی با اراده ای و موفق.
    عزیزم من نمیدونم اینایی که نشستن میگن با یه عذرخواهی کوتاه بیا و از این حرفا دلشون به چی خوشه؟؟؟
    تو خودت پزشکی و مطمئناً ادمای خبره تو این کار دور و برت زیاد داری و میتونی ازشون کمک بگیری. در ضمن اصلا این حرفو نزن که اگه طلاق بگیرم دیگه با کی ازدواج کنم و از این حرفا. من یه همکاری داشتم که بعد از چند سال زندگی مشترک جدا شد و الان خبرش رسیده که خانوم تو امریکا با یه نفر ازدواج کرده و خوش و خرم زندگی می کنه، حالا چطوری رفته امریکا نمیدونم. یه فامیل دیگه هم داشتیم که بعد از ازدواج جدا شد و همسر جدیدش اونقدر مرد خوبیه که براش عروسی گرفت و حتی نذاشت خوانوادش بفهمن که دختره مطلقه بوده و ....
    نمیخوام تشویقت کنم که طلاق بگیر ولی یسری عادت های بد تو ادما از بین نمیرن یکیش همین تعصب بی جا و شکاک بودنه، یه مقدار بچرخ تو اینترنت و داستان آدمایی که یه همچین شریک زندگی رو داشتن بخون.
    اگه واقعا جونتو به لبت رسونده و دوستش نداری و نمی تونی تحملش کنی، اگه خانوادت بعد از طلاق ازت حمایت عاطفی و خانوادگی می کنند جدا شو چون موقعیت اجتماعی خوبی داری. موندن و ساختن مال اون کسی ه که نه پایگاه اجتماعی خوبی داره نه خانوادش حمایتش می کنن و احتمالا یکی دو تا بچه هم داره.
    تو هنوز دختری و فقط عقد کردی، حتی شاید بتونی اسمش رو از تو شناسنامت پاک کنی

31. کاربران زیر از sani1385 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    Sani1385عزیزم ..........دوستای صمیمی همکارم هم کاملا موافق جدایین وپدر و مادرم هم تصمیم رو به عهده خودم گذاشتن ........گرچه به خاطر ماهیت مذهبی پدر و مادرم دید خوبی به طلاق ندارن و میگن اینو در نظر بگیر که بعد طلاقت شاید کیس خوبی که مورد پسندت باشه نیاد و تا اخر عمرت پیش ما زندگی کنی یا شاید هم اخلاقش گند تر از این باشه ........اونا میگن فقط اینو هم در نظر بگیر .......غصه اصلی من من الان اینه که در 2 سال اخیر خیلی اذیتم کرده و به جای رسونده که واقعا تصمیم جدا شدن داشتم .........حالا که درسم تموم شده میگه فراموش کن بریم عروسی بگیریم خانوادشم دم به دقیقه خونه مان که رفتارای گذشته پسرشونو توجیح کنن که به خاطر دوری راه بوده چون من یه شهر دیگه درس میخوندم و اطمینان بدن دیگه پیش نمیاد ...........و کلی چرب زبونی دیگه و در عین حال حاضر نیستن حق طلاق بدن ........دیگه درمونده شدم حالم از این زندگی بهم میخوره .......

33. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahla1367 نمایش پست ها
    Sani1385عزیزم ..........دوستای صمیمی همکارم هم کاملا موافق جدایین وپدر و مادرم هم تصمیم رو به عهده خودم گذاشتن ........گرچه به خاطر ماهیت مذهبی پدر و مادرم دید خوبی به طلاق ندارن و میگن اینو در نظر بگیر که بعد طلاقت شاید کیس خوبی که مورد پسندت باشه نیاد و تا اخر عمرت پیش ما زندگی کنی یا شاید هم اخلاقش گند تر از این باشه ........اونا میگن فقط اینو هم در نظر بگیر .......غصه اصلی من من الان اینه که در 2 سال اخیر خیلی اذیتم کرده و به جای رسونده که واقعا تصمیم جدا شدن داشتم .........حالا که درسم تموم شده میگه فراموش کن بریم عروسی بگیریم خانوادشم دم به دقیقه خونه مان که رفتارای گذشته پسرشونو توجیح کنن که به خاطر دوری راه بوده چون من یه شهر دیگه درس میخوندم و اطمینان بدن دیگه پیش نمیاد ...........و کلی چرب زبونی دیگه و در عین حال حاضر نیستن حق طلاق بدن ........دیگه درمونده شدم حالم از این زندگی بهم میخوره .......
    به نظرم:
    1- حتما با یه مشاور بی طرف مشورت کن
    2- اگه تصمیم به طلاق گرفتی از مشاور بخواه که پدر و مادرت رو روشن کنه
    3- تو قراره تو یه قشر فرهیخته کار کنی و مطمئناً اونا درک این مسله براشون راحته و به احتمال زیاد خواستگار خوب از همکارات خواهی داشت
    و در آخر به خدا توکل کن رفتارهای خوب و بد این آدم رو بذار رو کفه ترازو و بنویس ببین کدوم طرف میچربه
    اگه به نتیجه ای رسیدی خوشحال می شم بدونم

34. کاربران زیر از sani1385 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشاوره ازدواج,  مشاوره آنلاین,  مشاوره مهاجرت به کانادا,  مشاوره خانواده,  مشاوره رایگان در تلگرام,  مشاوره خانواده آنلاین,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره زناشویی,  مشاوره تلفنی رایگان,  مشاوره حقوقی,  مشاوره خانواده,  مشاوره خانواده مشهد,  مشاوره خانواده در اصفهان,  مشاوره خانواده در کرج,  مشاوره خانواده در تهران,  مشاوره خانواده آنلاین,  مشاوره خانواده ارشد,  مشاوره خانواده مقاله,  مشاوره خانواده آنلاین رایگان,  مشاوره خانواده تلفنی رایگان,  lah vendome aoyama,  مشاوره ازدواج,  مشاوره آنلاین,  مشاوره مهاجرت به کانادا,  مشاوره خانواده,  مشاوره رایگان در تلگرام,  مشاوره خانواده آنلاین,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره زناشویی,  مشاوره تلفنی رایگان,  مشاوره حقوقی,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)