مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 42

موضوع: مشاوره خانواده

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2144
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره خانواده

احساس میکنم دنیا واسه من به اخر رسیده ..............حال و حوصله درس و طرح رو ندارم ..............شای من ادم بی کفایتیم شاید تمام تقصیرا از من بوه ....................سیاه بختی به این میگن ...........دیگه روم نمیشه سرم روتو فامیل بلند کنم..............
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2144
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

3. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1754
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    25
    تشکر شده 38 بار در 27 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

مهلاخانوم پیامم به دستتون رسید؟آخه جواب ندادید!

4. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2144
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سکینه جون من نمیدونستم پیام خصوصی هم میشه داد ..........الا فهمیدم ............خوشحال میشم نظرتونو بدونم

5. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2329
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    30
    تشکر شده 22 بار در 19 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم متاسفانه موردی شبیه به تو برا دوست منم اتفاق افتاد البته اون خیلی طول نکشید تا تصمیم به جدایی گرفت بنظرمن زندگی مشترکی که با اکراه شرو بشه شیرینی و آرامشی نداره اول بگم که اصلا به تنهایی فکر نکن تنهایی باآرامش خیلی بهتر از یه عمر پشیمانیه تازه کی گفته پسرا با یه دختر مطلقه ازدواج نمیکنن این فکرارو بریز دور همه چی بستگی به دید خودت داره وقتی خودت اینو نکنی یه نقطه ضعف برا خودت بقیه ام به چشمشون نمیاد من اینو با چشم خودم دیدم! با این توصیفاتی که شما میکنی ایشون یه زن مطیع خونه دار مناسبشون بوده که براش تعیین تکلیف کنه شاید فردا بری زیر یه سقف ازینم بدتر شه برات شایدم بهتر اما ازدواج جای ریسک کردن نیست بشین همه چیشو سبک سنگین کن اصلا خصوصیات خوب و بدشو لیست کن اگه واقعا میبینی مناسبت نیست تصمیمتو بگیر اما بخاطر ترس از تنهایی و آبرو زندگیتو تباه نکن اصلا دوران عقد برا شناخته هر کسیم هرچی میخواد فک کنه عزیزم مگه فردا که تو زندگی باعث عذابت بشه یکی از فامیلا میان کمکت کنن من یه دوست دارم که مهندس ناظر تو کارخونه ها کار میکنن متاسفانه بعد ازدواجش شوهرش نذاشت کار کنه از همه نظرم شوهرش مناسبه براش اما این خلا بیکاری هیچوقت پر نمیشه و همیشه دغدغه ذهنشه توام. مثل اون زحمت کشیدی این همه درس خوندی میخوای زندگی اجتماعی داشته باشی استقلال مالی داشته باشی پس بایکی زندگی کن که بالا بکشدت نه سد راهت شه شرایط سختی داری اما دلسوز خودت باش سعی کن یه تصمیمی بگیری که پشیمون نشی عزیزدلم

6. کاربران زیر از تابان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2144
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ممنونم تابان عزیز ............. این روزا ساعت ها به سختی واسم طی میشه همش خیره شدم به یه نقطه و هزار تا فکر و خیال ترسناک از اینده میاد تو سم مخصوصا غروب به بعد ........

8. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2316
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    0

سلام
    تو شرایط خوبی داری از نظر تحصیلی
    اون آقا هم همینطور
    ولی به نظره من یه خورده شما از خودتون زیاد تعریف شنیدین و شاید این یه ذره شما رو مغرور کرده
    نباید زیاد به حرفای مردم چه تعریف چه بدگویی اهمیت داد
    زن و شوهر تمامه تصمیماشونو باید با هم بگیرن . شاید اون آقا فکر کرده شما زیاد بهش اهمیت نمی دی یا روت تعصب داره
    منظورش چه جور عروسی ای هست؟
    اگه جایی باشه که گناه صورت می گیره حق داره که بگه نرو .
    هر دوتون باید بعضی اوقات در مقابله خواسته های هم گذشت کنین و به هم احترام بزارین
    تو این کارو کردی؟
    طلاق آخرین راهه چاره ست

9. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2144
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

تک ستاره عزیز ..اتفاقا تا دلت بخواد منو تحقیر کرده طوری که اصلا اعتماد به نفس ندارم .اتفاقا من در مقابل خواهرای اون که از هر دو از نظر ظاهر و تحصیلات و اخلاق بالاترم اونقدر خاکی با فامیلاشون برخورد کردم که همشون کلی دوستم دارن من تو خانواده اونا از هر کسی خاکی ترم . حتی تو لباس پوشیدنم ....... عروسی های ما هم زن و مرد کاملا جدا هستن
    ویرایش توسط mahla1367 : 02-19-2014 در ساعت 06:55 PM

10. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2485
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام مهلاجان درسته تو کشوری زندگی میکنیم که طلاق رو بد میدونن،درسته مرد خوب توی این دوره زمونه سخت پیدا میشه که بشه یک عمر بهش تکیه کرد اما عزیزم این درست نیست که شما بخاطر حرف مردم زندگی و آینده خودت رو تباه کنی،من هیچ شناختی از اون بنده خدا ندارم که قاطع نظرم رو بگم،اما ازهمین صحبتهات میتونم برداشت کنم که شوهر شما شخصیت مرد سالاری داره که به حقوق شما توجه نمیکنه و دوست نداره شما مستقل بشی،وقتی ازش حرف میزنی هیچ عشق و انگیزه ای تو نوشته هات نیست،پس چطور میتونی یک عمر با همچین مردب زندگی کنی،کسی که حتی شمارو از رفتن به جشن و عروسی منع کرده چطور میتونه بعد از ازدواج حاضر به کار کردنت بیرون از خونه بشه؟خوب فکرهات رو بکن قبح شخصیت همسرت برای پدرت ریخته،از روی احساس به قضیه نیگاه نکن عزیزم

11. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2462
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahla1367 نمایش پست ها
    سلام عزیزم............ شدیدا افسرده شدم از درون ....... چند روز پیش رومد دم در خونمون گفت بیا حرف بزنیم رفتم تو ماشین نشستم بهعد بدون رضایت من گازشو گرفت و رفت خونه خودشون وقتی رسیدم دیدم خانوادشون دارن حاضر میشن برن واسه عقد برادر کوچیکش من اصلا خبر نداشتم از این موضوع .تمام خانوادشون بودن با این که از دستش عصبانی بودم ابرو داری کردم دیدم رفت واسم لباس اورد از خواهراش گفت حاضر شو تو هم باید باشی عروس بزرگ اگه نباشه خانواده عروس دوم شک میکنن .......این در حالی بود که مامان و بابای من فکر میکردن من هنوز در حیاط دارم حرف میزنم و مانتو و روسری هم واسه مراسم مناسب نبود ............ولی دیدم نمیتونم که فرار کنم اگه حرفی هم بزنم خودمو کوچیک کردم از طرفی برادرش هم پسر خوبی بود ......رفتم و تا اخر شب واسشون نقش یه عوروس خوشبخت رو بازی کردم به پدرم هم گفتم عصبانی شد پشت تلفن ولی گفت هر جور خودت میدونی اخر شب که گفتم منو برسون خونمون گفت دیگه حق نداری پاتو بزاری خونتون بهد هم به پدرم زنگ زد که مهلا دیگه حق نداره بیاد اونجا و شما هم نمیخواد دخالت کنید ............پدرم ترسید و با برادرم اومدن در خونشون که ببینن قضیه چیه .........اومدن ولی نمیداشت بیام پایین به زو اومدم دم درشون دیدم دعواشون شده میخواستم از در حیاط بیام بیرون که جلوی چشم پدرم زد تو گوشم .بد هم برادرم هم جوون بود با هم درگیر شدن .....خانوادش اومدن جداشون کردن بع منو پدر و برادرم برگشتیم .....فرداش رفت از پدر و برا.رم شکایت کرد و کلی مدرک پزشک قانونی ............ خانواده ما که تو عمرشون رنگ کلانتری و دادگاه رو ندیده بودن اینطوری پاشون باز شد ..........از طرفی به وکیلمم هم گفته اصلا طلاقش نمیدم ..................حالا درس و تخصص که هیچی شدیدا حالم بده...........
    سلام مهلا جان متاسفم اینا که گفتی خیلی وحشتناکه چطور میخوای باکسیکه تو دوران عقد اینقد باعث ناراحتیت میشه زندگی کنی؟...

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشاوره,  مشاوره خانواده,  مشاوره آنلاین,  مشاوره ازدواج,  مشاوره رایگان در تلگرام,  مشاوره روانشناسی آنلاین,  مشاوره خانواده آنلاین,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره زناشویی,  مشاوره تلفنی رایگان,  مشاوره خانواده,  مشاوره خانواده مشهد,  مشاوره خانواده در اصفهان,  مشاوره خانواده در کرج,  مشاوره خانواده در تهران,  مشاوره خانواده آنلاین,  مشاوره خانواده ارشد,  مشاوره خانواده مقاله,  مشاوره خانواده آنلاین رایگان,  مشاوره خانواده تلفنی رایگان,  مشاور,  مشاورات,  مشاورة,  مشاوري,  مشاوره,  مشاورة الزوجة,  مشاوره خانواده,  مشاورجي مطروح,  مشاورة النساء,  مشاور قانوني,  مشاوره,  مشاوره خانواده,  مشاوره آنلاین,  مشاوره ازدواج,  مشاوره رایگان در تلگرام,  مشاوره روانشناسی آنلاین,  مشاوره خانواده آنلاین,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره زناشویی,  مشاوره تلفنی رایگان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)