مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: ناامیدی از ازدواج بعد از 4 سال

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تا توانی دفع غم از خاطرِ غمناک کن در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن …
    شماره عضويت
    9665
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    20
    تشکر شده 96 بار در 46 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : ناامیدی از ازدواج بعد از 4 سال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamilearn نمایش پست ها
    ممنونم دوستان بابت راهنمایی هاتون، من خودم مطمئن هستم که این احساس فقط از روی فشاری که روی احساساتش اومده بهش وارد شده، باید به عرض تمام دوستان برسونم تو این چند روز از هر طریق (ایمیل، پی ام، تلفن و ...) پیام می دادم و جوابم رو نمی داد و فقط تو یه کلمه می گفت دیگه بهم پیام نده، با خودم تصمیم گرفتم چند روز تنهایی با خودش در مورد همه چی فکر کنه بهتره و همینو بهش گفتم، گفتم ناامیدی تو زندگیمون معنا نداره و باهم که باشیم میتونیم به همه اهدافمون برسیم، چند روز پیام نمیدم که بتونی آروم فکر کنی به همه چیز، بعد باهم صحبت می کنیم.
    چند ساعت نگذشت که بهم پیام داد، گفت بخاطر حرفایی که زدم متاسفم، اینقد ناامید بودم که باور کرده بودم بهم نمی رسیم، ولی وقتی گفتی چند روز پیام نمیدی، هنوز دو ساعت نگذشته بود وقتی به این فکر می کردم که اگه واقعا از دستت بدم چی؟! دیدم بدون تو نمیتونم و تازه داشتم حسش می کردم..، درسته جوابتو نمی دادم ولی میدونستم بازم پیام میدی، ولی وقتی گفتی پیام نمیدی قلبم داشت وامیستاد...
    نظر دوستان عزیز درست بود، اینقد روی احساساتش فشار اومده بود که به این صورت فوران کرده بود و هیچ کدوم از حرفهاش حرفهای دلش نبودند که اینو از میدونستم چون حرفهاش بوی ناامیدی میداد. الان مثل این چهارسال بازهم صمیمی هستیم و انشاالله به توصیه تون عمل می کنم بیشتر طولش نمی دم.
    واقعا خوشحال شدم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از nard_121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.86
    تشکـر
    7,387
    تشکر شده 7,409 بار در 3,243 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

ممنونم دوستان بابت راهنمایی هاتون، من خودم مطمئن هستم که این احساس فقط از روی فشاری که روی احساساتش اومده بهش وارد شده، باید به عرض تمام دوستان برسونم تو این چند روز از هر طریق (ایمیل، پی ام، تلفن و ...) پیام می دادم و جوابم رو نمی داد و فقط تو یه کلمه می گفت دیگه بهم پیام نده، با خودم تصمیم گرفتم چند روز تنهایی با خودش در مورد همه چی فکر کنه بهتره و همینو بهش گفتم، گفتم ناامیدی تو زندگیمون معنا نداره و باهم که باشیم میتونیم به همه اهدافمون برسیم، چند روز پیام نمیدم که بتونی آروم فکر کنی به همه چیز، بعد باهم صحبت می کنیم.
    چند ساعت نگذشت که بهم پیام داد، گفت بخاطر حرفایی که زدم متاسفم، اینقد ناامید بودم که باور کرده بودم بهم نمی رسیم، ولی وقتی گفتی چند روز پیام نمیدی، هنوز دو ساعت نگذشته بود وقتی به این فکر می کردم که اگه واقعا از دستت بدم چی؟! دیدم بدون تو نمیتونم و تازه داشتم حسش می کردم..، درسته جوابتو نمی دادم ولی میدونستم بازم پیام میدی، ولی وقتی گفتی پیام نمیدی قلبم داشت وامیستاد...
    نظر دوستان عزیز درست بود، اینقد روی احساساتش فشار اومده بود که به این صورت فوران کرده بود و هیچ کدوم از حرفهاش حرفهای دلش نبودند که اینو از میدونستم چون حرفهاش بوی ناامیدی میداد. الان مثل این چهارسال بازهم صمیمی هستیم و انشاالله به توصیه تون عمل می کنم بیشتر طولش نمی دم.
    دوست عزیز واقعا براتون خوشحالم

انگار واسه خودم اتفاق خوبی افتاده باشه بی اختیار لبخند به لبم نشست

قدر همدیگر رو بدونید...عشق زیبایی دارید..حالا که هردوتون انقد به فکر هم هستید و علاقه مند حتما راحت میتونید با سختی ها کنار بیاید

پس زودتر زندگیتون رو شروع کنین و یه خبر خوب دیگه به ما بدید..منتظریمااااااااا

ان شاءالله که همیشه شاد و موفق باشید

4. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9951
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعا براتون خوشحالم

انگار واسه خودم اتفاق خوبی افتاده باشه بی اختیار لبخند به لبم نشست

قدر همدیگر رو بدونید...عشق زیبایی دارید..حالا که هردوتون انقد به فکر هم هستید و علاقه مند حتما راحت میتونید با سختی ها کنار بیاید

پس زودتر زندگیتون رو شروع کنین و یه خبر خوب دیگه به ما بدید..منتظریمااااااااا

ان شاءالله که همیشه شاد و موفق باشید
    چقدر انرژی مثبت میدید
    برای شما هم آرزوی خوشبختی و موفقیت می کنم

6. کاربران زیر از hamilearn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.86
    تشکـر
    7,387
    تشکر شده 7,409 بار در 3,243 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

چقدر انرژی مثبت میدید
    برای شما هم آرزوی خوشبختی و موفقیت می کنم
    خواهش میکنم.. ممنون از لطفتون!

این خیلی خوبی که برای آدم آرزوی موفقیت کنن..حس خوبی به آدم میده

8. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10624
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

واقعا من این دختر رو کامل درک میکنم هم فشار روحی روانی روشه هم خانواده چهار سال هم زمان کمی نیست و خیلی هم وفادار هست که بدون هیچ تعهدی به پای شما نشسته البته عشق این چیزا حالیش نیست . شما هم عجله کنید دیگه اگه شرایط ازدواج فراهم هست دیگه برا چی زمان رو از دست بدید. اون دختر واقعا گناه داره. زودتر ازدواج کنیدشرایط رو از این سختتر نکنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

ناامید شدن از ازدواج

ناامیدی از ازدواج

ناامیدی ازدواجناامیدی در ازدواج برای پسرنا امیدی از ازدواجپرسش و پاسخ در نا امیدی در ازدواجبعد از 4 سالناامید شدن پسر در ازدواجناامیدی در ازدواج برای پسرانناامیدی در ازدواجتو شرايط نااميدی چی کار کنيم؟اگه خیلی ناراحتو نآامید بودیم چیکار کنیم؟؟نا امیدی بعد از ازدواجنا اميدي از ازدواج

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

ناامیدی,  ناامیدی از زندگی,  ناامیدی از رحمت خدا,  ناامیدی از خدا,  ناامیدی از استجابت دعا,  ناامیدی چیست,  ناامیدی از عشق,  ناامیدی ممنوع,  ناامیدی به انگلیسی,  ناامیدی بزرگترین گناه است,  ناامیدی از زندگی,  ناامیدی از رحمت خدا,  ناامیدی از خدا,  ناامیدی از استجابت دعا,  ناامیدی از عشق,  ناامیدی از کنکور,  ناامیدی از درگاه خدا,  ناامیدی از ازدواج,  ناامیدی از رحمت خدا بزرگترین گناه,  ناامیدی از دیدگاه قران,  ناامیدی,  ناامیدی از زندگی,  ناامیدی از رحمت خدا,  ناامیدی از خدا,  ناامیدی از استجابت دعا,  ناامیدی چیست,  ناامیدی از عشق,  ناامیدی ممنوع,  ناامیدی به انگلیسی,  ناامیدی بزرگترین گناه است,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)