نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: بی علاقه به نامزد

1796
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11602
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بی علاقه به نامزد

سلام من 25سالمه مدتی است نامزد کردم ولی هیچ علاقه ای به نامزدم ندارم اون منو خیلی دوست داره
    ولی من کلا ازتیپ شخصیتیش خوشم نمیاد از حرف زدنش راه رفتنش کلاشخصیتش
    بهش گفتم ولی اون میگه بعدا به وجودمیاد من این چندوقته که نامزد کردم شوق زندگیو از دست دادم ضمن اینکه ماخانواده سنتی هستیم وازبهم زدن نامزدی میترسم وازطرفی میترسم اینو ازدست بدم خواستگارخوب نیادبعدپشیمون شم پسرسالم وخانواده داریه
    اما دوستش ندارم هرچی اصرارمیکنه باهاش برم بیرون نمیرم چون اصلا میل به دیدنش ندارم دلمم واسش میسوزه نمیدونم چیکارکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بی علاقه به نامزد

خودوتون انتخابش کردید یا به طور سنتی خانواده ؟ چرا موافقت کردید و بله گفتید برای محرم شدن ؟

3. کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11602
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش دوستم بود منودیده بود خوشش اومده بود یه بارجواب رد دادم دفعه دوم قبول کردم به شکل سنتی ازدواج کردم اصلا نمیدونم چراقبول کردم چون قبل قبول کردنم همین حسو نسبت بهش داشتم اینقد که خانواده گفتن پسرخوب وسالم کم گیرمیاد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

خوب شما کارتون سخت تر شده و مسئول مستقیمش خودتونید !! نه خانواده - و اصا پیششون بهانه ی گیری تعریف هایی که کردنو نکنید چون در آخر تصمیم گیری فقط با خودتون هست .

موضوع شما خیلی مهمه - اصلا صلاح نیدونم موضوعتون رو در اینترنت مطرح کنید ! چرا که ممکنه با یه مشورت غلط مسیر زندگیتون کاملا عوض بشه ! و اینجا هم همون مکانه که این کار رو براتون خواهد کرد!! چرا ؟ چون افرادی که اینجا عضون از جمله خودم هیچ تخصصی در مشاوره نداریم - ومورد مهم تر ارتباط و صحبت حضوری هست که این فیس تو فیس بودن با مشاور خودش در شناسایی بهتر و حل مشکل کمک زیادی میکنه ! میدونستید مشاورها یک سری دروس دارند به اسامی شناخت body language و یا شناخت حالات رفتاری ؟

پس پیشنهاد میکنم ایتدا تنها برید پیش مشاور و بعدش با دستور مشاور جلسات بعد رو ادامه بدید - ملاحظه نکنید خجالت نکشید و همه چیز رو به مشاور بگید - ولی یه مشاور خوب برید

مهمه جدیش بگیر - این سردرگمی دیوونت میکنه

6. کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهایا نمایش پست ها
    سلام من 25سالمه مدتی است نامزد کردم ولی هیچ علاقه ای به نامزدم ندارم اون منو خیلی دوست داره
    ولی من کلا ازتیپ شخصیتیش خوشم نمیاد از حرف زدنش راه رفتنش کلاشخصیتش
    بهش گفتم ولی اون میگه بعدا به وجودمیاد من این چندوقته که نامزد کردم شوق زندگیو از دست دادم ضمن اینکه ماخانواده سنتی هستیم وازبهم زدن نامزدی میترسم وازطرفی میترسم اینو ازدست بدم خواستگارخوب نیادبعدپشیمون شم پسرسالم وخانواده داریه
    اما دوستش ندارم هرچی اصرارمیکنه باهاش برم بیرون نمیرم چون اصلا میل به دیدنش ندارم دلمم واسش میسوزه نمیدونم چیکارکنم
    اینو باید بدونید که قدم اول برای ازدواج اینه که به دل هم بشینید

راستش تعجب میکنم ما واسه خرید یک شلوار چنان دقتی میکنیم که اگه کمی به دلمون نباشه امکان نداره

اونو بخریم ولی در تشکیل زندگی مشترک اینقدر راحت و بی خیال رفتار میکنیم

دوست عزیز به هرحال این سردی شما روزی زندگی مشترکتون رو در آینده به هم خواهد زد مگر اینکه بتونید

با این انتخاب کنار بیایت و زندگی که دوست داشتنش رو با نقش بازی کردن بخوایت ادا کنید واقعا" زندگی باب میل کسی نیست

منم با نظر دوستان موافقم بهتره اول تنهایی به مشاور مراجعه کنید تا بتونید راهکاری برای این انتخاب پیدا کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11602
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11620
    تشکـر
    22
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    به نظر من بهش فرصت بده کم کم با بیرون رفتن وحرف زدن شاید چیزهایه بهتری را در اون شخص بخصوص که دوستتون داره(کم پیدا میشه) پیدا کنی بنظر من اول از همه اخلاق همسر که اگه خوب باشه همه چیز باهاش خوب میشه خیلی هم تلقین نکن که ازش خوشت نمیاد خودت میتونی تیپ وخیلی چیزاشو عوض کنی من بهت قول میدم اگه دوست داره وتو هم احترامشو داشته باشی همه چیز خوب میشه من شخصا سنتی ازدواج کردم اولش خیلی ناراحت بودم و... غصه منم طولانیه نمیخوام بگم چون همون ماه اول ازدواج پشیمون شدم بخاطر همه ناراحتی ها و گریه هایی که کردم حالا معنی عشق و دوست داشتن را با شوهرم فهمیدم وهروز خدارو هزار بار بخاطر زندگیم شکر میکنم البته یه نی نی کم داریم اونم به خواست خداوند هم انشالله میاد شما هم برامون دعا کنیدخواهرم خوش بین باش وسعی کن بیشتر بهش نزدیک شی شاید چیزهایی پیدا کردی وضعتون بهتر شد قران ونمازتو هم فراموش نکن واز خداوند هر چیزی که به صلاح شماست را بخواه.انشالله که موفق باشی.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11602
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون برام دعا کن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد