نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سرد شدن پس از خواستگاری

2181
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35055
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن پس از خواستگاری

سلام.
    مردی 32 ساله هستم، چند وقتی است که در کار با خانمی 25 ساله آشنا شده ام. در ابتدا توجه بیشتری از طرف او میدیدم. بعد از مطرح کردن مسئله ازدواج از طرف من توجه او کم رنگ و برخورد او بسیار سر سنگین و رسمی شد. البته به خاطر کم توجهی او نسبت به بنده، ازش پرسیدم که در صورت نیاز بحث های غیرکاری را کنار بگذارم، ولی گفت که استرس کاری دارد و ربطی به مسئله ازدواج ندارد. با این حال، من باورم نمیشود.
    راهنمایی میخواستم که در این مرحله چطور میتوانم برخورد بهتری داشته باشم؟
    من بسیار آدم احساسی ای هستم، به او علاقه مند شدم و به سختی میتوانم جلوی احساساتم را بگیرم، با این حال فکر می کنم که توجه زیاد من میتواند باعث دورتر شدن او از من شود.
    لطفا در صورت امکان بنده را راهنمایی فرمایید که اصولی ترین نوع برخورد در این شرایط چه است؟
    با تشکر از شما.

باید این موارد رو هم اضافه کنم که ما هنوز در مورد مسائل اصلی صحبتی نکرده ایم و من تنها مسئله ازدواج را مطرح کردم. ایشان هنوز از وضعیت مالی بنده اطلاعی ندارد. هم چنین از خواسته های همدیگر خبر نداریم. پس از مطرح کردن درخواست ازدواج گفتم که هر زمان که اجازه بدید با خانواده مراجعه می کنیم، او گفت که شکه شده و خواست که یکی دو ماه دیگر صبر کنیم تا ترم تحصیلی به اتمام برسد (او دانشجوی ترم آخر ارشد است). تحصیلات بنده کارشناسی ارشد است.
    ویرایش توسط farokh : 05-01-2017 در ساعت 04:26 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : سرد شدن طرف مقابل پس از مطرح کردن درخواست ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط masterofscience نمایش پست ها
    سلام.
    مردی 32 ساله هستم، چند وقتی است که در کار با خانمی 25 ساله آشنا شده ام. در ابتدا توجه بیشتری از طرف او میدیدم. بعد از مطرح کردن مسئله ازدواج از طرف من توجه او کم رنگ و برخورد او بسیار سر سنگین و رسمی شد. البته به خاطر کم توجهی او نسبت به بنده، ازش پرسیدم که در صورت نیاز بحث های غیرکاری را کنار بگذارم، ولی گفت که استرس کاری دارد و ربطی به مسئله ازدواج ندارد. با این حال، من باورم نمیشود.
    راهنمایی میخواستم که در این مرحله چطور میتوانم برخورد بهتری داشته باشم؟
    من بسیار آدم احساسی ای هستم، به او علاقه مند شدم و به سختی میتوانم جلوی احساساتم را بگیرم، با این حال فکر می کنم که توجه زیاد من میتواند باعث دورتر شدن او از من شود.
    لطفا در صورت امکان بنده را راهنمایی فرمایید که اصولی ترین نوع برخورد در این شرایط چه است؟
    با تشکر از شما.

باید این موارد رو هم اضافه کنم که ما هنوز در مورد مسائل اصلی صحبتی نکرده ایم و من تنها مسئله ازدواج را مطرح کردم. ایشان هنوز از وضعیت مالی بنده اطلاعی ندارد. هم چنین از خواسته های همدیگر خبر نداریم. پس از مطرح کردن درخواست ازدواج گفتم که هر زمان که اجازه بدید با خانواده مراجعه می کنیم، او گفت که شکه شده و خواست که یکی دو ماه دیگر صبر کنیم تا ترم تحصیلی به اتمام برسد (او دانشجوی ترم آخر ارشد است). تحصیلات بنده کارشناسی ارشد است.
    سلام شما به ایشون پیشنهاد ازدواج دادید و ایشون شوکه شدن؟ لابد انتظار پیشنهاد رابطه خارج از ازدواج داشتن! (عذر میخوام کنایه ای بود به پست های قبلی)
    خب میفرمایند که باید دو ماه صبر کنید پس این دو ماه رو منتظر بمانید تا ببینیم از شوک خارج میشن یا نه!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35055
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ضمن تشکر از پاسخ شما، در واقع من در مورد نحوه برخورد در این مدت دو ماه راهنمایی میخواهم. مطمئنا من زودتر از این مدت نمیتوانم برای خواستگاری بروم چون او نمیخواهد. ولی در این مدت میخواهم برخورد صحیحی داشته باشم، نمیدانم که توجه بیشتر بهتر است یا من هم باید رابطه ام را کم رنگ کنم؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط masterofscience نمایش پست ها
    ضمن تشکر از پاسخ شما، در واقع من در مورد نحوه برخورد در این مدت دو ماه راهنمایی میخواهم. مطمئنا من زودتر از این مدت نمیتوانم برای خواستگاری بروم چون او نمیخواهد. ولی در این مدت میخواهم برخورد صحیحی داشته باشم، نمیدانم که توجه بیشتر بهتر است یا من هم باید رابطه ام را کم رنگ کنم؟
    خب این دو ماه رو برخورد عادی داشته باشید مثل رابطه همکاری بعد دو ماه ببینید از شوک خارج شده اند؟!

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35055
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اکنون رابطه کاری ما طوری است که شاید چند روز یک بار از طریق پیام یا تلفن در ارتباط باشیم. منظور شما از رابطه عادی این است که از احساسم صحبت نکنم؟ در غیر این صورت در واقع حرف دیگری باقی نمی ماند. البته بنده میخواهم این دو ماه را غنیمت بشمارم و بیشتر او را بشناسم. نمیخواهم بعد از دو ماه بفهمم اشتباه می کردم و در این دو ماه خودم رو تحت فشار روحی قرار بدم. یک طرف قضیه خود بنده هستم که کنترل احساساتم برایم سخت است.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35015
    تشکـر
    12
    تشکر شده 28 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

اول از همه میخوام بهتون بگم ک شخصیته زنا خیلی مرموزه و عجیب ترین مخلوقه خداوندند ب نظره شخصیه من این مدتی ک اون خانوم تعیین کردن ک از شوکه شدن در بیان حقشونه و شما میتونین واسه اینکه شناخت بهتری از ایشون پیدا کنین بعد از جواب مثبت ایشون یه مدته کوتاه نامزدی تعیین کنین باهاش بیشتر در ارتباط باشین تا خوب بتونین بشناسینش.اما اینکه زیاد ب اون تلفن بزنینو بهش ابراز علاقه کنین یه جورایی تحت فشارش میزارین میتونین یه وقت تعیین کنین ک ببینینشو شرایطو ابراز علاقه خودتو بهش بکنین و بعدش تا وقتیکه خودشون برایه جواب نهایی ب سراغتون نیومدن ب جز رابطه ای معمولی و کاری ک قبلا با خانوم داشتین چیزی نباشه

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

خوشبینانه اینه که حجب وحیاشون اجازه نمیده با شما مثل سابق باشن ولی دلیل بر نخواستنشون نیست و دارن فکر می کنن شما هم یکم رعایت کنین ولی مثبت باشین
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)