نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: واقعا موندم چیکار کنم!

2124
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7597
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Post واقعا موندم چیکار کنم!

با سلام.من تو یه شرکتی کار میکنم حدود 4 سالی میشه.کارمند صاف و صادق و متعهدی هستم.و از کارمندای قدیمی شرکتم که تو همه پروژه جز عوامل اصلی هستم.کار ما گروهیه و من از اول کار با داداش مدیر شرکت به صلاحدید خود مدیریت شدیم جز تیم های اصلی شرکت که با هم کار میکردیم.داداش مدیر 2 سالی از من کوچکتر بود ولی خوب خیلی تیم خوبی بودیمو خیلی عالی کار میکردیم.ما علاوه بر همکار بودن دو تا رفیق خوب برای هم بودیم مثل یه خواهر و برادر هیچ وقت بده همو نمیخاستیم و همیشه پشت هم بودیم.البته چون اون دانشجو بود من خیلی تو پروژه ها به دلیل حجم بالای کار اذیت میشدم ولی تحمل میکردم چون کار باهاشو دوس داشتم.اوایل خیلی با من صمیمی بود طوری که مشکلاتشو بام مطرح میکردو دردودل میکرد منم خیلی کمکش میکردم تا مشکلاتش حل بشه یه جورایی نمیذاشتم آب تو دلش ت************ بخوره....نظراتو حرفام خیلی براش مهم بود ولی متاسفانه یه مدته عوض شده .احتراممو نمیگیره و دیگه انگار براش مهم نیستم.اصلا بم زنگ نمیزنه و دردودلم دیگه نمیکنه.در صورتی که من هیچ بدی بهش نکردم و مرامو در حدش تمام کردم اما اون بام بد رفتاری میکنه .ج اس ام اسم دیگه نمیده.فقط هر وقت برا مورد کاری لازم باشه بم زنگ میزنه در صورتی که قبلا اینطور نبود و من جز کسانی بودم که بهش مشورت میدادمو حتما همه مسائلشو بام مطرح میکرد و بی مشورت من کاری نمیکرد و منم مثل یه خواهر همیشه کمکش میکردمو راهنماش بودم.ولی جدیدا عوض شده باهام طوری رفتار میکنه انگار باش دشمنم.قابل ذکره که من خیلی تلاش کردم تا ایشونو مدیر شرکت کنم در راستای همون دردودل ها و ایشون الان مدیر شرکته ولی انگار نه انگار که من همون همکارو رفیقی هستم که بهش کمک کردم با مدیریت صحبت کردم تا به این جایگاه برسه.واقعا الان نمیدونم اولا چرا رفتاراش اینطوری شده دوما از این به بعد چه جوری باهاش رفتار کنم مثل سابق یا نه؟ازش یه بارم حتی دلیل رفتاراشو پرسیدم خیلی سرد گف ما دو تا همکاریم منم با تعجب گفتم خوب ما قبل از اینم همکار بودیم دلیل این تغییر رفتارا چیه گفتم از این به بعد همینه!من خیلی اذیت میشم این تغییر رفتار خیلی اذیتم میکنه مخصوصا که الان مدیره.من هنوزم کهگاه بهش اس میدم و حالشو میپرسم مثل قبل ولی اون متاسفانه اصلا ج اس نمیده اگرم ج بده خیلی رسمی و یک جمله ای در صورتی که قبلن اینطور نبود .لطفا منو راهنمایی کنید که من چی کار کنم بهتره.

2. کاربران زیر از والا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : واقعا موندم چیکار کنم!

خب افراد در موقعیت های مختلف ممکنه رفتارهای متفاوتی رو بروز بدن ...

به همین خاطر فکر میکنم جایگاه مدیریت ایجاب میکنه که در رفتارش کمی رسمی تر عمل کنه ...

درسته از نظر شما این مورد پذیرفته نیست ولی برای افراد مختلف این خط و مرز بسیار مهم میشه ..

شاید دلیل دیگه ای داشته باشه و بهتره شما مثل سابق راه خودتونو برید

به هرحال تا ندونید علت این رفتارش چی بوده نمیتونید برخورد مناسبی رو باهاش داشته باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7597
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : واقعا موندم چیکار کنم!

خب یعنی چی؟یعنی من مثل قبل بش اس بدم و اون بم ج نده.این توهین به شخصیت من نیست؟من با وجود همه رفتارای سردش برا تولدش کادو خریدم ولی رفترش عوض نشد.چن روز پیشم از طریق برادرش متوجه شدم مشهده بش زنگ زدم اشغالم کرد و بش اسم دادم جوابمو نداد.نمیدونم چرا همچین رفتارایی میکنه.خیلیا بم میگن توام مثل خودش شو محلش نذار.ولی برا خودم این رفتار هم سخته و غیر قابل قبول آخه الکی سر هیچ و پوچ ....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد