مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 42 از 42

موضوع: عشق استاد با طعم خرمالو...

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    6.85
    تشکـر
    142
    تشکر شده 71 بار در 34 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : عشق استاد با طعم خرمالو...

8 فروردین 96

امروز گذشت با کلی فیم عاشقانه فیلم هایی که بهم ثابت میکردن برای داشتنت باید تلاش کنم

چقدر دلم میخاد برای تو بجنگم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    6.85
    تشکـر
    142
    تشکر شده 71 بار در 34 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : عشق استاد با طعم خرمالو...

چهارشنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۶

شاید اگه خودش بفهمه

به قول دوستم . میگه اگه خودش بفهمه تو چقد براش بال بال میزن ی. پررو میشه

یه وقتایی میگم خب بزارم بفهمه . بعد دلش برام بسوزه

شاید مسخره باشه ولی هنوز ته دلم روشنه . هنوز با خودم میگم تو باهاش ازدواج میکنی .

دله دیگه گاهی هذون میگه

یه وقتایی دلم میخاد کتا دعا بردارم و برای سلامتی و حاله خوبش دعا بخونم

قبلنا که دلم براش تنگ میشد . روی کاناپه اتاقم مینشستم و اروم اروم دعا میخوندم براش و از خدا میخاستم حالش خوب باشه

اون شب که براش شال گردنو برده بودم . چه عجیب تب کرده بودم . دقیقا وقتی که فهمیده بود دوسش دارم . همه تنم میلرزید فرداش امتحان داشتم . دیونه شده بودم . ده دقیقه یه جا بند نمیشدم . اگرم بند میشد میرفتم زیر دوتا پتو . خیس عرق بودم و از سرما میلرزید . هربار به شعر فکر میکردم . به اینکه فهمیده دوسش دارم . بیشتر میلرزیدم . انگار هوا سرد تر میشد . انگار اتاقم سقف نداشت و دقیقا همون لحظه برف میبارید . به هر بدبختی بود خوابیدم . فرداش لب هام پر از تب خال . از اون روز اواز غم شروع شد ...

قبلش که غم نبود . شادی مطلق بود . با همه وجود خیال میکردم دوستم داره ولی خیال باطل . الان که میگم خیال باطل خودم هنوز باور ندارم . اخه دوستم داشت . اخه من حس کردم . اخه چرا یهو ورق برگشت

یه وقتایی ادما میگن عشق یه طرفه . لجم میگیره . اخه یه طرفه نبود . بخدا اونم منو دوست داشت . کاش دوباره ورق برگرده !

یه وقتایی میگم خدا اگه نمیخاست بهم بده چرا مهرشو توی دلم انداخت . خب اگرم میخاد بهم بده . چرا اذیتم میکنه . این همه از دوست هام . خیلی ساده . رفتن زیر یه سقف . شب عروسیشون ذوق وصال نداشتن . ذوق لباس عروس و ارایش میلیونی داشتن .

کاش محکوم به عشق یه طرفه نبودم . کاش وقتی عاشق هارو دسته بندی میکردن . من جزو دسته عشق های دو طرفه واقعی بودم . اون دسته ای که برای هم جون میذاشتن .

مادرمم 30 و خرده ای سال پیش عاشق پدرم شد . ولی مادرم به سرنوشت من دچار نشد . برای مادرم دوطرفه بود .

هیچوقت نفهمیدم مادرم اول عاشق شد یا پدرم .ولی اینو فهمیدم که اگر مادرم لج نمیکرد و نمیگفت یا پدرم یا هیچکس . اگر برای رسیدن به پدرم تلاش نمیکرد . الان من ثمره این عشق نبودم و هزاربار خدارو بخاطرش شکر نمیکردم

من فقط 20 سال پدر داشتم . ولی همین فرصت کم هم معنی عشقو دیدم . هیچوقت حرف ادمایی که میگن عشق دروغه . این دوره زمونه عشق معنی نداره باور نمیکنم . اخه من 20 سال عشق واقعی بین دوتا ادم که برای رسیدن به هم تلاش کردنو دیدم . اخه خودم ثمره عشق واقعی هستم . عشقی که اشوب جنگ و اشوب فامیلی در کنارش به هم گره خورده بودن .

ولی ثمره این عشق یه مجرم هست . یه مجرم به عشق یه طرفه .

امروز 4 شنبه است . ساعت 2 باهاش قرار داشتم . ولی الان که میخاستم تاریخ بزنم یادم اومد . حالا اگه بخام تعداد دفعات فکر کردن به استاد بشمرم . روزی هزار بار . از اولین لحظه بیداری صبحم تا اخرین لحظه گیجی خوابم ...

من اگه امروز ساعت دو با این مرد تا اون سر دنیا هم میرفتم . عشق دو طرفه بود و عاشق ها که گناه نمیکنن و لی بخاطر فکر کردنم به کسی که دوسش دارم به گفته ادم ها مجرم هستم

مگه نه اینکه بی عفتی بعنی سر سفره عقد کنار کسی بشینی و دلت پیش کسی دیگه باشه !

چهره زیبایی داره . چشم هاش شبیه ژاپنی هاست . ابروهای پرپشت مردونه . بینی خوش تراش .لب هاشو دقیق نمیدونم . راستش غیر از چشم هاش . هیچ قسمت صورتشو خوب بلد نیستم . چشم های مهربونی داره . وقتی مهربون نگاه میکنه . انگار گرد میشه . واااااااااای خندیدناش . وقتایی میخنده چشم هاش برق میزنه . وقتایی میخاست مطمن شه من بلدم . به چشم هام خیره میشد . الان که یادم میاد همه وجودم روشن شده .

همیشه کت و شلوار تنش میکرد گاهی مشکی . ده مدل سورمه ای . انگار عهد بسته بود سورمه ای تنش کنه . یه خاکستری هم داشت . من عاشقه خاکستریه بودم . شالگردن هم براش بافتم . خاکستری بود. همش با کت و شالگردن خاکستری تصورش میکردم . چقد بهش میومد . بلند بافتم . 2مترو نیم . میخاستم دور گردنش بپیچه تا خوب گرم بشه .

هیچوقت نفهمیدم پوشید . ولی اخه مگه میشه نپوشه . شاید از بوی ادکلن من خوشش نیاد . شاید از گل ها . اخه میگن همه مردها گل دوست ندارن . چقد من کم راجبش میدونم . کاش میشد بیشتر بدونم

شاید من همون دختر بازنده ام که این یک سال و نیم فقط ادای ادم های موفق و دخترهای باهوش دراوردم

ولی اخه مگه میشه این همه ادا دراورد

اومدم تنهایی پاشم و راه برم . نه اصلا دلم میخاست توی زندگی دویدن یاد بگیرم .

توی جاده زندگیم . خودم تنها . بدومم و دست هامو باز کنم . به سر بالایی که رسیدم به پاهام بگم . لطفا تندتر .

ولی نتونستم

ترسناک ترین کابوس شب های من . پایین رفتن از پله هست . توی بیداری هیچ ترسی از پله ندارم . ولی توی خواب های ترسناکم . همیشه پله های کوچیک میبینم که باید ازشون پایین برم . توی خواب همه ادم های اطرافم خیلی راحت روی پله ها حرکت میکنن ولی من میترسم . ولی حرکت میکنم

سالهاست که این خواب ترسناک هست . شاید ترسناک ترین اتفاق های دنیای بیداری توی خواب ببینم عاقلانه ترین رفتار و بدون ترس داشته باشم ولی وای به حال وقتی که پله ببینم . وقتی که من باااااااااالای بالا توی اوج وایستادم و زیر پاهام تاجایی که چشم کار میکنه . پله های کوچیک کوچیک بدون هیچ حفاظی .همه ادم ها راحت حرکت میکنن ولی من عجیب میترسم.

اینبار که اومدم تنها بدون اون پاشم . سخت شد . اصلا تنها زندگی کردن چه سخته . حس میکنم شبیه زن هایی شدم که یک عمر با دستورات همسرشون زندگی میکردن و حالا همسرشون مرده

چقد اسونه که من خودمو دوباره بهش پیوند بزنم . انگار همچی میوفته روی غلتک

ولی اخه هدف استقلالم چی میشه

یه وقتایی میگم اگه اون بود . عید من این مدلی نمیگذشت . یه وقتایی باخودم میگم الان بهتر شده . حداقل واضح تر فکر میکنم .ولی اخه همه کارها به نظرم سخت شدن .

همش حس میکنم . تنهام و دارم تنهایی زندگی میکنم .

کاش
    روانشناس
    بودم و اثبات میکردم همه این رفتارها برای کسی که دچاره عشقه شدیده عادیه

این افت و خیز ها . این اشوب ها

دلم میخاد دوباره بلندشم

این بار با یه تجربه جدید

میگم تجربه جدید چون امروز و دیروز تصمیم قاطع گرفتم که دوباره خودمو بهش پیوند بزنم ولی متفاوت تر . این بار به سبکی دیگه

کمی هوشمندانه تر . شاید اخرین ضربه زنانه ام

دوباره برای داشتنش تلاش کنم و برای رسیدن به عشقم تلاش کنم . ولی بعد از گذشت ساعت ها

انگار طعم زندگی مستقل زیر دندون هام مزه کرده !

دوباره میخام تنها بلند شم ولی این عشق هنوز برای من مثل یه اتشفشان خاموشه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)