نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: عشق اینستاگرامی!!!

1842
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق اینستاگرامی!!!

سلام و وقت بخیر خدمت خوانندگان مطلب، من در اینستاگرام یه پیج شخصی دارم که فقط افرادی رو که می شناسم accept می کنم برای دختران جوان زیاد پیش میاد که فرد غریبه ای request یا دایرکت بده ولی من جوابی بهشون نمی دم، به تازگی خودم از راهی که اصلا فکرش رو نمی کردم یعنی اینستاگرام! از پسری خوشم اومده البته من خیلی وقته در این محیط مجازی هستم و پیج های زیادی دیدم ولی هیچ کس تا حالا این قدر منو درگیر خودش نکرده بود ایشون واقعا جوان برازنده ای هستن و به واسطه شغل جذابی که دارند بیشتر پست هاشون در محیط کارشون هست، مردونگی و متانتش خیلی منو جذب خودش کرده چندبار برای استوری هاش نظرات کوتاهی نوشتم و ایشون هم یه استیکر به عنوان جواب فرستاده با پیج برادرم راجع به کارش یه کم ازش پرسیدم و خیلی صمیمانه بهم جواب داد، اما نمی دونم چطوری می تونم خودمو بهش نزدیک کنم طاقتم طاق شده از طرفی دوست ندارم سر صحبت رو باز کنم از طرف دیگه فکرش داره مثل مته مغزمو سوراخ میکنه!! لطفا راهنماییم کنید دوستان عزیز. سپاس

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عشق اینستاگرامی!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrivar نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت خوانندگان مطلب، من در اینستاگرام یه پیج شخصی دارم که فقط افرادی رو که می شناسم accept می کنم برای دختران جوان زیاد پیش میاد که فرد غریبه ای request یا دایرکت بده ولی من جوابی بهشون نمی دم، به تازگی خودم از راهی که اصلا فکرش رو نمی کردم یعنی اینستاگرام! از پسری خوشم اومده البته من خیلی وقته در این محیط مجازی هستم و پیج های زیادی دیدم ولی هیچ کس تا حالا این قدر منو درگیر خودش نکرده بود ایشون واقعا جوان برازنده ای هستن و به واسطه شغل جذابی که دارند بیشتر پست هاشون در محیط کارشون هست، مردونگی و متانتش خیلی منو جذب خودش کرده چندبار برای استوری هاش نظرات کوتاهی نوشتم و ایشون هم یه استیکر به عنوان جواب فرستاده با پیج برادرم راجع به کارش یه کم ازش پرسیدم و خیلی صمیمانه بهم جواب داد، اما نمی دونم چطوری می تونم خودمو بهش نزدیک کنم طاقتم طاق شده از طرفی دوست ندارم سر صحبت رو باز کنم از طرف دیگه فکرش داره مثل مته مغزمو سوراخ میکنه!! لطفا راهنماییم کنید دوستان عزیز. سپاس

شما بهتر از هر کسی میدونید چنین روابطی چه نتایجی میتونه داشته باشه .
    متاسفانه دخترها به سختی وارد رابطه میشن .
    و همیشه ادعا میکنن که رابطه ای نداشتند و تونستند خوددار باشند.
    ولی وقتی وارد رابطه ای شدند حتی اگر یک طرفه هم باشه .
    کسی نمیتونه مانع از ادامه رابطشون باشه .
    چون شدیدا تحت تاثیر احساسات قرار دارند.
    شما هم به همین نحو اگر قرار باشه با این روال ادامه بدید نیاز به راهنمایی دیگه ای ندارید .
    میتونید با ایشون در مورد احساساتتون صحبت کنید .
    ایشون یا قبول میکنه یا به شما جواب منفی میده .
    ولی لااقل از این طریق تکلیفتون مشخص خواهد شد.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    شما بهتر از هر کسی میدونید چنین روابطی چه نتایجی میتونه داشته باشه .
    متاسفانه دخترها به سختی وارد رابطه میشن .
    و همیشه ادعا میکنن که رابطه ای نداشتند و تونستند خوددار باشند.
    ولی وقتی وارد رابطه ای شدند حتی اگر یک طرفه هم باشه .
    کسی نمیتونه مانع از ادامه رابطشون باشه .
    چون شدیدا تحت تاثیر احساسات قرار دارند.
    شما هم به همین نحو اگر قرار باشه با این روال ادامه بدید نیاز به راهنمایی دیگه ای ندارید .
    میتونید با ایشون در مورد احساساتتون صحبت کنید .
    ایشون یا قبول میکنه یا به شما جواب منفی میده .
    ولی لااقل از این طریق تکلیفتون مشخص خواهد شد.
    ممنون از نوشته هاتون، نیاز بود که یادآوری بشه برام، چیزی که می خوام بگم اینه که اگه من یک راست و بدون هیچ مقدمه چینی حرفمو بزنم میشم مصداق همون غریبه ها که بهم request و دایرکت میدادن و جوابشون رو نمی دادم با روش ضربتی و مستقیم اگه ایشون جواب خوشحال کننده ای هم بده برام ارزشی نداره چون اونجوری انگار تو این بازی من شیش هیچ باختم ولی از تماشاچیا درخواست بشه که واسه من دست بزنن!! من از این بابت که بتونم مقدمه چینی درستی داشته باشم راهنمایی می خواستم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrivar نمایش پست ها
    ممنون از نوشته هاتون، نیاز بود که یادآوری بشه برام، چیزی که می خوام بگم اینه که اگه من یک راست و بدون هیچ مقدمه چینی حرفمو بزنم میشم مصداق همون غریبه ها که بهم request و دایرکت میدادن و جوابشون رو نمی دادم با روش ضربتی و مستقیم اگه ایشون جواب خوشحال کننده ای هم بده برام ارزشی نداره چون اونجوری انگار تو این بازی من شیش هیچ باختم ولی از تماشاچیا درخواست بشه که واسه من دست بزنن!! من از این بابت که بتونم مقدمه چینی درستی داشته باشم راهنمایی می خواستم.
    سلام
    خب اولش فالوشون کنید بعد ازش بخواین ایشونم شما رو فالو کنند.
    چند بار سر موضوهای کوچیک دیگه باهاش حرف بزنید و اگه روی خوش نشون دادن بعدنش حرف خودتونو بزنید.
    دیگه راه دیگه ای نداره

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من تا حد زیادی از طریق همین فضای مجازی به ایشون نزدیک شدم ولی چیزی که الآن فهمیدم اینه که ایشون یا نمی تونه یا داره وانمود میکنه که نمی تونه با یه خانم ارتباط برقرار کنه! من اونقدر از جانبش با جواب های کوتاه و خنثی مواجه شدم که کلا گذاشته بودمش کنار ولی بار آخر بهش گفته بودم که دوست دارم بیشتر باهاش در ارتباط باشم یه مدت گذشت خودش اومد پی وی گفت مگه نگفتی در ارتباط باشیم شماره منو هم داره ولی زنگ نمیزنه سر صحبت هم دو سه بار من وا کردم اونم دوباره به همون جوابای کوتاه و خنثی داره ادامه میده خیلی برام عجیبه اگه میخواد ارتباط داشته باشه چرا اینجوریه اگه نمیخواد چرا اومد پی وی🤔

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)