نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عشق یک طرفه و عذاب وجدان!!!!

2100
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5292
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق یک طرفه و عذاب وجدان!!!!

دوستان من پسری ۲۶ ساله هستم که حدود ۱ سال با دختری رابطه داشتم و بهش علاقه داشتم و نه عشق!‌ اما در مقابل اون شدیدا ابراز علاقه شدید جنون آمیز و عشقی رو پیش گرفت!! من برای ادامه تحصیل از کشور خارج شدم اما اون به هیچ عنوان حاضر به پذیرش جدایی نیست و میگه حتی شده چندین سال منتظرت میشم تا برگردی!! من هرچی باهاش منطقی صحبت میکنم به هیچ عنوان کارگر نمیافته و فقط با گریه های بدون وقفه اش روبه رو میشم و عکسهاشو میبینم که هر روز بیشتر آب میشه و به شدت منو عذاب میده چون نمیتونم ناراحتیشو تحمل کنم.

تصمیم گرفته بودم به تدریج ازش جدا شم که به نبودنم کم کم عادت کنه و وقتی از کشور خارج شدم هنوز باهم صحبت میکردیم و من کم کم سعی کردم ازش فاصله بگیرم اما نتیجه عکس داد و الان میبینم عمق وابستگی به حدی هست که حتی بعد از ۵ ماه دوری کارش به بیمارستان میکشه وقتی یکم باهاش حرف میرنم که ما دیگه نمیتونیم با هم باشیم!!

اخیرا هم دچار عارضه تومور مغزی شده که اوضاع رو واقعا به یک فاجعه تبدیل کرده چون من مجبورم بیشتر مراعات حالش رو بکنم و حرفایی که دوست داره بشنوه رو بهش بزنم که آروم بشه به خودش فشار نیاره تا درمان بشه !! واقعا گیر کردم چون از یک طرف عذاب وجدان میگیرم که بهش دروغ بگم که تا ابد پیشش میمونم و از یک طرفم عذاب وجدان میگیرم احساس ترحم رو زیر پا بذارم و ببینم که زجه میزنه و خودش رو نابود میکنه. واقعا احساس استیصال میکنم دیگه !! ممنون میشم دوستان اگر میتونن کمکی بکنن یا اگر آدرس تماس مشاوری رو در این زمینه دارند در اختیار من قرار بدن.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عشق یک طرفه و عذاب وجدان!!!!

سلام . شرايط خيلي سختي رو اون دختر داره الان . اينكه مراعاتشو ميكنيد خوبه ولي حرفهايي توخالي بهش نزنيد چون اون حرفاي شما رو جدي گرفته و ميگيره . سعي كنيد بهش اميد به زندگي بدين . اون هم وقتي ميبينه ديگه اميدي به برگشت نيست كم كم خودش سرد ميشه .
    بعد از هر گرمي يه سردي وجود داره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عشق یک طرفه و عذاب وجدان!!!!

سلام . تب تند زود به عرق میشینه. متاسفانه ما دخترا زود وابسته میشیم اما شخص مقابل شما خیلی افراطیه. بهش وعده ندید حرفهای قشنگتونو به تدریج کم وکمتر کنید. سعی کنید با صحبت مجبورش کنید برای خودش تفریح وسرگرمی دست وپا کنه وبخشی از وقتش رو صرف موضوعی به جز شما کنه. اینکه یکباره بهش بگید بیا جداشیم خب جواب نمیده چون براش خیلی سخته اما به تدریج وبا گشت زمان شاید ... کاش خودشم درک میکرد با عشق تندش شما رو آزار میده وکاش شما قبل اینکه یک سال کسی رو وابسته خودتون کنید به این فکر میکردید که وقتی قصد ازدواج ندارید به طرف مقابلتون صدمه میزنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد