مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 35 از 35
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : علاقه به همکار
    نقل قول نوشته اصلی توسط zirzamin نمایش پست ها
    چرا شما خانوما فک میکنین فقط آقایونن که میتونن به کسی ابراز علاقه کنن؟

میگین ممکنه در موردتون فکر بد کنه. خب کسی که سطح فکرش تا این حد پایینه همون بهتر که از شما خوشش نیاد.

یا میگین غرورتون خورد میشه، مگه ما غرور نداریم؟

به شخصه از دخترایی که اعتماد به نفس دارن خوشم میاد. بیشتر پسرایی که میشناسم باهام هم عقیده هستن تو این مورد.

بخدا خیلی سختهههههههههههه بنظرک از همه کارای دنیا سخت تره ابراز علاقه به یه پسر
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط somaye22 نمایش پست ها
    به صورت غیرمستقیم هم میشه ابراز علاقه کرد. مثلا ارتباطتون رو باهاشون کمی صمیمی تر کنین و ببینین عکس العمل ایشون چیه.

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط zirzamin نمایش پست ها
    به صورت غیرمستقیم هم میشه ابراز علاقه کرد. مثلا ارتباطتون رو باهاشون کمی صمیمی تر کنین و ببینین عکس العمل ایشون چیه.

اصلا راه نمیده آخه..من اصلا ندیدم تو محیط کار با خانمی صمیمی باشه.. تازه دیروز یه اتفاق یافتاد اصلا اعصابم خرد شد و کلا به این نتیجه رسیدم بی خیالش بشم بهتره.. دیروز بهم گفت عکسای آخرسال رو تو تلگرام برام بفرست..منم مثلا اومدم بگم شمارتو سیو نکردم اس دادم بهش گفتم من شمارتونو تازه الان سیو کردم تو تلگرامم نمیاد میشه خودتون یه پیام تو تلگرام بهم بدین.. بعد اس داد سلام شما؟؟؟ در صورتی ک قبلا بهش اس داده بودم و شمارم تو کوشیش بوده100درصددیگه سر همین من کلا ناامید شدم و گفتم بی خیال ولی لعنتی اصلا از ذهنم نمیره بیرون

4. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    42
    تشکر شده 51 بار در 40 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام
    اولا ظاهر آدما با چیزی که تو زندگی اند ممکنه خیلی تفاوت ها داشته باشه رو ظواهر رفتاری آدم ها قضاوت نکنید.
    دوم
    یکی از بهترین راه ها
    از یکی از دوستانتون بخوایید که باهاش در مورد زندگیشون سوال کنه مثل صحبت های معمولی زندگی
    که چندتا بچه اید و ... و لا به لاش بپرسه چرا ازدواج نمیکنه و کسی تو زندگیش هست یا نه
    ولی این اطمینان رو به شما میدم اون رفتارهایی که با شما داره فقط مربوط به شخص شما نیست و ندیدن شما دلیل بر نبودن نیست و اگر مردی از دختری خوشش بیاد و قرار باشه باهاش ازدواج کنه زیره نظرش میگیره و گاه و بیگاه سعی بر ارتباط گیری با دختر رو داره.
    با تفاسیریکه شما فرمودید اصلا و ابدا دلخوش نباشید و بهتره به جای احساسات منطقی برای زندگیتون تصمیم بگیرید.
    این آقا در محل کار شاید همکاره خیلیخولی از نظر رفتار و کردار و سخنرانی باشه ولی لزوما همسره ایده آلی نیست

در پناه یکی که همیشه هست

5. 2 کاربران زیر از sajjadebr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadebr نمایش پست ها
    سلام
    اولا ظاهر آدما با چیزی که تو زندگی اند ممکنه خیلی تفاوت ها داشته باشه رو ظواهر رفتاری آدم ها قضاوت نکنید.
    دوم
    یکی از بهترین راه ها
    از یکی از دوستانتون بخوایید که باهاش در مورد زندگیشون سوال کنه مثل صحبت های معمولی زندگی
    که چندتا بچه اید و ... و لا به لاش بپرسه چرا ازدواج نمیکنه و کسی تو زندگیش هست یا نه
    ولی این اطمینان رو به شما میدم اون رفتارهایی که با شما داره فقط مربوط به شخص شما نیست و ندیدن شما دلیل بر نبودن نیست و اگر مردی از دختری خوشش بیاد و قرار باشه باهاش ازدواج کنه زیره نظرش میگیره و گاه و بیگاه سعی بر ارتباط گیری با دختر رو داره.
    با تفاسیریکه شما فرمودید اصلا و ابدا دلخوش نباشید و بهتره به جای احساسات منطقی برای زندگیتون تصمیم بگیرید.
    این آقا در محل کار شاید همکاره خیلیخولی از نظر رفتار و کردار و سخنرانی باشه ولی لزوما همسره ایده آلی نیست

در پناه یکی که همیشه هست
    با خاک یکسان شدم الان با این کامنتتون این دل نمیفهمه حالیش نمیشه که

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    اصلا راه نمیده آخه..من اصلا ندیدم تو محیط کار با خانمی صمیمی باشه.. تازه دیروز یه اتفاق یافتاد اصلا اعصابم خرد شد و کلا به این نتیجه رسیدم بی خیالش بشم بهتره.. دیروز بهم گفت عکسای آخرسال رو تو تلگرام برام بفرست..منم مثلا اومدم بگم شمارتو سیو نکردم اس دادم بهش گفتم من شمارتونو تازه الان سیو کردم تو تلگرامم نمیاد میشه خودتون یه پیام تو تلگرام بهم بدین.. بعد اس داد سلام شما؟؟؟ در صورتی ک قبلا بهش اس داده بودم و شمارم تو کوشیش بوده100درصددیگه سر همین من کلا ناامید شدم و گفتم بی خیال ولی لعنتی اصلا از ذهنم نمیره بیرون
    سلام. نمیخام امیدوار شین اما من احساس میکنم این جواب ایشون به نوعی تلافی برای پیام شما که گفته بودین شمارشو ندارین بوده و من این پیام رو نشونه توجه ایشون به شما میبینم اما به همون اندازه که شما غرور دارین نسبت به ایشون که حاضر نشدین ایشون حتی فکر کنن که شمارشون رو داخل گوشی سیو کردین ایشون هم غرور دارن و تقریبا یه جورایی بهشون برخورده... اگر شما واقعا به دنبال کشف این اقا بودین نباید دروغ میگفتین که شمارتونو نداشتم و اتفاقا یه مسیر رو باز میکردین که ایشون هم سر صحبت رو باز کنن...
    تا اونجاییکه من میدونم اگر مردی از کسی خوشش بیاد توجه اون شخص علاقه شو تشدید میکنه..
    در کل خواهشی که ازتون دارم اینه که احساسات وخیالبافی های عاشقانه رو دور بریزین و کنترل مغزتون رو بدست نیمکره ی عقلی بدین نه احساسی. احساس که پا پیش بزاره در عقل بسته میشه پس ابتدا سعی کنین از توجه ایشون به خودتون مطمین شین حتی اگر شده با پا پیش گذاشتن خودتون. مثلا میتونین گفتگوهای روزانه تون رو با هم کم کم بیشتر کنین شاید چیزی متوجه شدین اگر چیزی رو متوجه نشدین پس خواهشا خودتون رو گول نزنین و همه چیز رو فراموش کنین وبه کیس های دیگه فکر کنین. موفق باشید.
    در پناه حق

8. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    سلام. نمیخام امیدوار شین اما من احساس میکنم این جواب ایشون به نوعی تلافی برای پیام شما که گفته بودین شمارشو ندارین بوده و من این پیام رو نشونه توجه ایشون به شما میبینم اما به همون اندازه که شما غرور دارین نسبت به ایشون که حاضر نشدین ایشون حتی فکر کنن که شمارشون رو داخل گوشی سیو کردین ایشون هم غرور دارن و تقریبا یه جورایی بهشون برخورده... اگر شما واقعا به دنبال کشف این اقا بودین نباید دروغ میگفتین که شمارتونو نداشتم و اتفاقا یه مسیر رو باز میکردین که ایشون هم سر صحبت رو باز کنن...
    تا اونجاییکه من میدونم اگر مردی از کسی خوشش بیاد توجه اون شخص علاقه شو تشدید میکنه..
    در کل خواهشی که ازتون دارم اینه که احساسات وخیالبافی های عاشقانه رو دور بریزین و کنترل مغزتون رو بدست نیمکره ی عقلی بدین نه احساسی. احساس که پا پیش بزاره در عقل بسته میشه پس ابتدا سعی کنین از توجه ایشون به خودتون مطمین شین حتی اگر شده با پا پیش گذاشتن خودتون. مثلا میتونین گفتگوهای روزانه تون رو با هم کم کم بیشتر کنین شاید چیزی متوجه شدین اگر چیزی رو متوجه نشدین پس خواهشا خودتون رو گول نزنین و همه چیز رو فراموش کنین وبه کیس های دیگه فکر کنین. موفق باشید.
    در پناه حق

مرسی دوست گلم امیدوارم اینطوری باشه ک شما میگین.. من واقعا تمام سعیم اینه که عاقل باشم و احساسی برخورد نکنم و مطمئنم ک کاری نمیکنم ک به غرورم لطمه بخوره.. الانم واسه اینکه یه وقت فکر و خیال الکی نکنم دارم تمام تلاشمو میکنم که تو برخوردام معمولی باشم و کاری نکنم که بعدا پشیمون بشم.. ولی کاملم بی خیال نیستم

9. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    4
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    اینکه میگید سخته اصلا اینطور نیست
    اگر انقدر سخته فردا تو زندگی هم نمیتونید بهش علاقه نشون بدید، انتظار که ندارید از صبح تا شب قربون صدقتون بره و شما هم جواب علاقشو ندید؟
    غرور دختر و اینا همش الکیه
    شما با این تفکر که دختر غرورش نباید شکسته بشه بزرگ شدید این فقط یه تلقینه
    یه چیزه دیگه
    اگر به کسی علاقه نشون ندید و بشینین و منتظر باشین یه مرد خوب پیدا بشه و فردا تو زندگی مشترک موفق باشید باید بگم هرگز تو زندگی مشترک موفق نمیشین علاقه باید دو طرفه باشه و این علاقه رو دو طرف باید نشون بدن و فرقی نمیکنه کدوم شروع کنه

10. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahriar34 نمایش پست ها
    اینکه میگید سخته اصلا اینطور نیست
    اگر انقدر سخته فردا تو زندگی هم نمیتونید بهش علاقه نشون بدید، انتظار که ندارید از صبح تا شب قربون صدقتون بره و شما هم جواب علاقشو ندید؟
    غرور دختر و اینا همش الکیه
    شما با این تفکر که دختر غرورش نباید شکسته بشه بزرگ شدید این فقط یه تلقینه
    یه چیزه دیگه
    اگر به کسی علاقه نشون ندید و بشینین و منتظر باشین یه مرد خوب پیدا بشه و فردا تو زندگی مشترک موفق باشید باید بگم هرگز تو زندگی مشترک موفق نمیشین علاقه باید دو طرفه باشه و این علاقه رو دو طرف باید نشون بدن و فرقی نمیکنه کدوم شروع کنه
    اگه منو نخواد چی؟؟؟؟؟ میمیرم که.. دیگه نمیتونم باهاش رو در رو شم هیچوقت.. اتفاقا من اصلا تو ابراز علاقه مشکل ندارم و مطمئنم تو آینده به مشکل نمیخورم سر این قضیه. الان بزرگترین ترس اینه که مسخرم کنه یا غرورمو بشکنه یا اصلا حرفش پخش بشه تو شرکت..حتی فکر کردن به اینا هم روانیم میکنه

11. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    4
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    اگه منو نخواد چی؟؟؟؟؟ میمیرم که.. دیگه نمیتونم باهاش رو در رو شم هیچوقت.. اتفاقا من اصلا تو ابراز علاقه مشکل ندارم و مطمئنم تو آینده به مشکل نمیخورم سر این قضیه. الان بزرگترین ترس اینه که مسخرم کنه یا غرورمو بشکنه یا اصلا حرفش پخش بشه تو شرکت..حتی فکر کردن به اینا هم روانیم میکنه
    پس بزارید خیالتون رو راحت کنم
    راهی جز این نیست
    اگر خوشش بیاد خودش میگه
    اگرم نمیگه یا شرایطشو نداره یا شما رو نمیخواد

12. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    59
    تشکر شده 71 بار در 46 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام. دوستان میشه راهنماییم کنین؟ من یه دختر 25ساله ام که توی محیط کار به شدت از یکی از همکارام خوشم میاد و دائم بهش فکر میکنم. حس میکنم واقعا دارم به ایشون علاقه مند میشم چون ایشون دقیقا خصوصیاتی رو دارن ک من دوس دارم ولی نمیدونم حس ایشون نسبت به من چیه. از طرفی من تو محیط کار ۲ ۳تایی خواستگار دارم که به خاطر ایشون جواب رد دادم.واقعا نمیدونم چیکار کنم که بدونم ایشونم به من علاقه داره یا نه. گاهی کارایی میکنه که فکر میکنم از من خوشش میاد مثلا مثل ارتباط چشمی یا شوخی که با دیگر خانما نداره .. و گاهی هم کاملا حس میکنم رفتاراش طبیعیه و بدون هیچ حسی.. دارم دیوونه میشم..چیکار کنم که اونم دوسم داشته باشه و تا دیر نشده ابراز کنه؟؟؟ جدیدا حس میکنم علاقم داره بیشتر میشه

سلام بر شما
    بگذارید مثالی برایتان بزنم
    ببینید اصولا در جهان نمیشه همه ی پارامتر های درگیر در یک مساله رو به سمت "مطلوبترین حالت" (Most Desirable) بودن سوق داد بلکه باید "راه حل بهینه" (Optimum Way) را پیدا کرد. بطور مثل شما ممکنه بتونید یک هواپیما رو (در حالت عادی با اضافه کردن موتور) با 3 برابر قدرت مجهز کنید ولی به همون نسبت باید سوخت ، تجهیزات و طراحی هزینه کنید. باید دید آیا این کار به صرفه هست یا نه ؟

اینجا هم شما میخواهید هم حس واقعی و دقیق ایشان را بدانید هم خودشان بیایند و حسشان را بگویند هم غرورتان هیچ جوره به مخاطره نیفتد!. تقریبا غیر ممکن است. حتی اگر واسطه هم تعیین کنید باید حساب احتمال (ولو خیلی کم) فهمیدن قضیه توسط بقیه را بکنید. به هر صورت ببینید چقدر برایتان صرف می کند و تا کجا؟ حساب همه چیز را باهم بکنید تصمیم بگیرید و یک استخاره بگیرید. بر خدا توکل کنید.

13. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahriar34 نمایش پست ها
    پس بزارید خیالتون رو راحت کنم
    راهی جز این نیست
    اگر خوشش بیاد خودش میگه
    اگرم نمیگه یا شرایطشو نداره یا شما رو نمیخواد

پس چرا لعنتی یه جوری رفتار میکنه ک دل منو میبره.. همش یه حرفایی میزنه یا کارایی میکنه ک من یه چیزی بگم.. مثلا یه چیزایی میگه بعد با شیطنت نگا میکنه به من ببینه من چی میگم..هر سری رد میشه از اتاقم با لبخند و شیطنت نگام میکنه.. به من نگا میکنه میخنده همش حس میکنم تو چشماش یه برقی هست.. بخدا من حس میکنم.. شایدم اشتباه میکنم.. ولی اگه اشتباه میکنم پس چرا از اول باهام این مدلی نبود چند وقته اینجوری شده... روانی شدم من.. شایدم همش توهمات منه

14. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAli65 نمایش پست ها
    سلام بر شما
    بگذارید مثالی برایتان بزنم
    ببینید اصولا در جهان نمیشه همه ی پارامتر های درگیر در یک مساله رو به سمت "مطلوبترین حالت" (Most Desirable) بودن سوق داد بلکه باید "راه حل بهینه" (Optimum Way) را پیدا کرد. بطور مثل شما ممکنه بتونید یک هواپیما رو (در حالت عادی با اضافه کردن موتور) با 3 برابر قدرت مجهز کنید ولی به همون نسبت باید سوخت ، تجهیزات و طراحی هزینه کنید. باید دید آیا این کار به صرفه هست یا نه ؟

اینجا هم شما میخواهید هم حس واقعی و دقیق ایشان را بدانید هم خودشان بیایند و حسشان را بگویند هم غرورتان هیچ جوره به مخاطره نیفتد!. تقریبا غیر ممکن است. حتی اگر واسطه هم تعیین کنید باید حساب احتمال (ولو خیلی کم) فهمیدن قضیه توسط بقیه را بکنید. به هر صورت ببینید چقدر برایتان صرف می کند و تا کجا؟ حساب همه چیز را باهم بکنید تصمیم بگیرید و یک استخاره بگیرید. بر خدا توکل کنید.

مرسی دوست عزیز... فعلا صبر میکنم ولی اگه یه موقعیت یا خواستگار خوب برام بیاد از یه واسطه میخوام نظرشو بپرسه راجع به من. اگه از من خوشش نمیاد یا هرچی بالاخره میفهمم اون وقت تصمیم نهایی رو میگیرم ولی تو دوراهی موندن سخته خیلی

15. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    مرسی دوست عزیز... فعلا صبر میکنم ولی اگه یه موقعیت یا خواستگار خوب برام بیاد از یه واسطه میخوام نظرشو بپرسه راجع به من. اگه از من خوشش نمیاد یا هرچی بالاخره میفهمم اون وقت تصمیم نهایی رو میگیرم ولی تو دوراهی موندن سخته خیلی
    سلام دوست عزیز. امیدوارم هرچه میخاهی همان بشود.سعی کن تمام جوانب را بسنجی و فقط به ظاهر فرد اکتفا نکنی.خانواده ای که شخص در ان بزرگ شده بسیار مهم هستند. احساسی تصمیم نگیر و به خدا توکل کن. علاوه بر تمام اینها انرژی مثبت درونی خود را افزایش بده. خیلی از انسانها را میتوان با انرژی مثبت به سمت خود کشید. اطلاعات خود را در این زمینه زیاد کن
    امیدوارم موفق باشید در پناه حق

16. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. امیدوارم هرچه میخاهی همان بشود.سعی کن تمام جوانب را بسنجی و فقط به ظاهر فرد اکتفا نکنی.خانواده ای که شخص در ان بزرگ شده بسیار مهم هستند. احساسی تصمیم نگیر و به خدا توکل کن. علاوه بر تمام اینها انرژی مثبت درونی خود را افزایش بده. خیلی از انسانها را میتوان با انرژی مثبت به سمت خود کشید. اطلاعات خود را در این زمینه زیاد کن
    امیدوارم موفق باشید در پناه حق

ممنون دوست عزیز انشالا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

علاقه به خواهر زن,  علاقه به پوشک شدن,  علاقه به درس,  علاقه به همسر,  علاقه به بوی بنزین,  علاقه به جوراب زنانه,  علاقه به کف پا,  علاقه به دختر,  علاقه به همجنس,  علاقه به پوشک,  فکرە,  فکر آخرت,  فکرخانە,  فکر برتر,  فکرشم نکن,  فکر را پر بدهید,  فکرشم نکن علیزاده,  فکر و خیال خلسه,  فکرشم نکن محمد علیزاده متن,  تفکر مثبت,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من أنت؟,  منشن الكايد,  من اللي اختار اسمك,  منتديات الجلفة,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)