مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35

موضوع: علاقه به همکار

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33849
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    41
    تشکر شده 62 بار در 41 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : علاقه به همکار

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye22 نمایش پست ها
    سلام. دوستان میشه راهنماییم کنین؟ من یه دختر 25ساله ام که توی محیط کار به شدت از یکی از همکارام خوشم میاد و دائم بهش فکر میکنم. حس میکنم واقعا دارم به ایشون علاقه مند میشم چون ایشون دقیقا خصوصیاتی رو دارن ک من دوس دارم ولی نمیدونم حس ایشون نسبت به من چیه. از طرفی من تو محیط کار ۲ ۳تایی خواستگار دارم که به خاطر ایشون جواب رد دادم.واقعا نمیدونم چیکار کنم که بدونم ایشونم به من علاقه داره یا نه. گاهی کارایی میکنه که فکر میکنم از من خوشش میاد مثلا مثل ارتباط چشمی یا شوخی که با دیگر خانما نداره .. و گاهی هم کاملا حس میکنم رفتاراش طبیعیه و بدون هیچ حسی.. دارم دیوونه میشم..چیکار کنم که اونم دوسم داشته باشه و تا دیر نشده ابراز کنه؟؟؟ جدیدا حس میکنم علاقم داره بیشتر میشه

سلام بر شما
    بگذارید مثالی برایتان بزنم
    ببینید اصولا در جهان نمیشه همه ی پارامتر های درگیر در یک مساله رو به سمت "مطلوبترین حالت" (Most Desirable) بودن سوق داد بلکه باید "راه حل بهینه" (Optimum Way) را پیدا کرد. بطور مثل شما ممکنه بتونید یک هواپیما رو (در حالت عادی با اضافه کردن موتور) با 3 برابر قدرت مجهز کنید ولی به همون نسبت باید سوخت ، تجهیزات و طراحی هزینه کنید. باید دید آیا این کار به صرفه هست یا نه ؟

اینجا هم شما میخواهید هم حس واقعی و دقیق ایشان را بدانید هم خودشان بیایند و حسشان را بگویند هم غرورتان هیچ جوره به مخاطره نیفتد!. تقریبا غیر ممکن است. حتی اگر واسطه هم تعیین کنید باید حساب احتمال (ولو خیلی کم) فهمیدن قضیه توسط بقیه را بکنید. به هر صورت ببینید چقدر برایتان صرف می کند و تا کجا؟ حساب همه چیز را باهم بکنید تصمیم بگیرید و یک استخاره بگیرید. بر خدا توکل کنید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34247
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahriar34 نمایش پست ها
    پس بزارید خیالتون رو راحت کنم
    راهی جز این نیست
    اگر خوشش بیاد خودش میگه
    اگرم نمیگه یا شرایطشو نداره یا شما رو نمیخواد

پس چرا لعنتی یه جوری رفتار میکنه ک دل منو میبره.. همش یه حرفایی میزنه یا کارایی میکنه ک من یه چیزی بگم.. مثلا یه چیزایی میگه بعد با شیطنت نگا میکنه به من ببینه من چی میگم..هر سری رد میشه از اتاقم با لبخند و شیطنت نگام میکنه.. به من نگا میکنه میخنده همش حس میکنم تو چشماش یه برقی هست.. بخدا من حس میکنم.. شایدم اشتباه میکنم.. ولی اگه اشتباه میکنم پس چرا از اول باهام این مدلی نبود چند وقته اینجوری شده... روانی شدم من.. شایدم همش توهمات منه

3. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34247
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAli65 نمایش پست ها
    سلام بر شما
    بگذارید مثالی برایتان بزنم
    ببینید اصولا در جهان نمیشه همه ی پارامتر های درگیر در یک مساله رو به سمت "مطلوبترین حالت" (Most Desirable) بودن سوق داد بلکه باید "راه حل بهینه" (Optimum Way) را پیدا کرد. بطور مثل شما ممکنه بتونید یک هواپیما رو (در حالت عادی با اضافه کردن موتور) با 3 برابر قدرت مجهز کنید ولی به همون نسبت باید سوخت ، تجهیزات و طراحی هزینه کنید. باید دید آیا این کار به صرفه هست یا نه ؟

اینجا هم شما میخواهید هم حس واقعی و دقیق ایشان را بدانید هم خودشان بیایند و حسشان را بگویند هم غرورتان هیچ جوره به مخاطره نیفتد!. تقریبا غیر ممکن است. حتی اگر واسطه هم تعیین کنید باید حساب احتمال (ولو خیلی کم) فهمیدن قضیه توسط بقیه را بکنید. به هر صورت ببینید چقدر برایتان صرف می کند و تا کجا؟ حساب همه چیز را باهم بکنید تصمیم بگیرید و یک استخاره بگیرید. بر خدا توکل کنید.

مرسی دوست عزیز... فعلا صبر میکنم ولی اگه یه موقعیت یا خواستگار خوب برام بیاد از یه واسطه میخوام نظرشو بپرسه راجع به من. اگه از من خوشش نمیاد یا هرچی بالاخره میفهمم اون وقت تصمیم نهایی رو میگیرم ولی تو دوراهی موندن سخته خیلی

4. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7287
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    111
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye22 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز... فعلا صبر میکنم ولی اگه یه موقعیت یا خواستگار خوب برام بیاد از یه واسطه میخوام نظرشو بپرسه راجع به من. اگه از من خوشش نمیاد یا هرچی بالاخره میفهمم اون وقت تصمیم نهایی رو میگیرم ولی تو دوراهی موندن سخته خیلی
    سلام دوست عزیز. امیدوارم هرچه میخاهی همان بشود.سعی کن تمام جوانب را بسنجی و فقط به ظاهر فرد اکتفا نکنی.خانواده ای که شخص در ان بزرگ شده بسیار مهم هستند. احساسی تصمیم نگیر و به خدا توکل کن. علاوه بر تمام اینها انرژی مثبت درونی خود را افزایش بده. خیلی از انسانها را میتوان با انرژی مثبت به سمت خود کشید. اطلاعات خود را در این زمینه زیاد کن
    امیدوارم موفق باشید در پناه حق

5. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34247
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. امیدوارم هرچه میخاهی همان بشود.سعی کن تمام جوانب را بسنجی و فقط به ظاهر فرد اکتفا نکنی.خانواده ای که شخص در ان بزرگ شده بسیار مهم هستند. احساسی تصمیم نگیر و به خدا توکل کن. علاوه بر تمام اینها انرژی مثبت درونی خود را افزایش بده. خیلی از انسانها را میتوان با انرژی مثبت به سمت خود کشید. اطلاعات خود را در این زمینه زیاد کن
    امیدوارم موفق باشید در پناه حق

ممنون دوست عزیز انشالا

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

علاقه به خواهر زن,  علاقه به پوشک شدن,  علاقه به درس,  علاقه به همسر,  علاقه به بوی بنزین,  علاقه به جوراب زنانه,  علاقه به کف پا,  علاقه به دختر,  علاقه به همجنس,  علاقه به پوشک,  فکر,  فکرخانە,  فکر چیست,  فکر برتر,  فکرشم نکن,  فکر را پر بدهید,  فکرشم نکن علیزاده,  فکر و خیال خلسه,  فکرشم نکن محمد علیزاده متن,  تفکر مثبت,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)