نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: آشنایی برای ازدواج

774
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24681
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آشنایی برای ازدواج

باسلاممن دختری 28ساله هستم مدتی پیش از طریق اقوام به شخصی قبلا معرفی شدم در ضمن ایشون بدون اطلاع من منو دیده بود...بعد از مدتی معرف شماره ی منو به آقا داد تا خودمون تصمیم بگیریم بعد ایشون تماس گرفتن وگفتن اگه میشه بازم همدیگرو ببینیم که من هم گفتم مانعی نداره...در ضمن ایشون پدرش شهید بود ومادرشم فوت شده بود وبا مادربزرگش زندگی میکرد...خلاصه ایشون اومد منو دید وبعد از دوساعت با گوشیم تماس گرفت گفت حرف بزنیم منم خیلی محترمانه گفتم آقای فلانی بهتر نیس خانوادم یه حداقلی در جریان این آشنایی باشن...ایشونم گفت ما میخوایم فقط آشنا بشیم منم گفتم میدونم ولی بهتره خانوادمم درجریان باشه...ایشونم گفت هر چی خدا بخواد همونه و رفت وخبری نشد....میخواستم بدونم من حرف اشتباهی زدم؟آیا؟چی باید میگفتم...؟

بعد از این مدته که این آقا در تلگرام عکسای پروفایلشو با این مضمون میذاشت...تک و تنها مانده.....همه خواهیم مرد....مرد....خیلی چیزای دیگه....درحالی که من وقتی با معرف تماس گرفتم که چی شد بعد یک روز معرف زنگ زد که طرف گفته به تفاهم نرسیدیم....من موندم این عکسای تلگرامش یعنی چی؟کارمن اشتباه بوده؟والا خل شدم....اگه به تفاهم نرسیدیم پس این عکسای پروفایل تلگرامش که مدام عوض میکنه یعنی چی؟در ضمن این آقا عکسای پروفایل تلگرام منو کپی میکنه میذاره برای خودش....برای جلب توجه....من که خودم زنگ زدم به معرفو گفت به تفاهم نرسیدیم ؟این کاراش چیه؟روانی شدم....اگه کسی قسمتم نیس خدا چرا من روانی رو دیوانه تر میکنه....خواهشا راهنماییم کنین....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : میترا

سلام خانمی کار شما به هیچ وجه اشتباه نبود و اون آقا قصد دیگه ای ازاین آشنایی داشت و داره
    احسنت به شما ک هوشیار بودین
    مطمین باشین خدا خیلی زود اونی را ک لایقتون باشه سرراهتون قرار میده .شک نکن دوستم.
    شماره اون آقا را تو تلگرام بلاک کنید اینطوری ایشون دیگه نمیتونن عکس خودتون را عوض میکنین یا کیا آنلاین میشین را ببینه.
    موفق باشی رفیق

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : میترا

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra1 نمایش پست ها
    باسلاممن دختری 28ساله هستم مدتی پیش از طریق اقوام به شخصی قبلا معرفی شدم در ضمن ایشون بدون اطلاع من منو دیده بود...بعد از مدتی معرف شماره ی منو به آقا داد تا خودمون تصمیم بگیریم بعد ایشون تماس گرفتن وگفتن اگه میشه بازم همدیگرو ببینیم که من هم گفتم مانعی نداره...در ضمن ایشون پدرش شهید بود ومادرشم فوت شده بود وبا مادربزرگش زندگی میکرد...خلاصه ایشون اومد منو دید وبعد از دوساعت با گوشیم تماس گرفت گفت حرف بزنیم منم خیلی محترمانه گفتم آقای فلانی بهتر نیس خانوادم یه حداقلی در جریان این آشنایی باشن...ایشونم گفت ما میخوایم فقط آشنا بشیم منم گفتم میدونم ولی بهتره خانوادمم درجریان باشه...ایشونم گفت هر چی خدا بخواد همونه و رفت وخبری نشد....میخواستم بدونم من حرف اشتباهی زدم؟آیا؟چی باید میگفتم...؟

بعد از این مدته که این آقا در تلگرام عکسای پروفایلشو با این مضمون میذاشت...تک و تنها مانده.....همه خواهیم مرد....مرد....خیلی چیزای دیگه....درحالی که من وقتی با معرف تماس گرفتم که چی شد بعد یک روز معرف زنگ زد که طرف گفته به تفاهم نرسیدیم....من موندم این عکسای تلگرامش یعنی چی؟کارمن اشتباه بوده؟والا خل شدم....اگه به تفاهم نرسیدیم پس این عکسای پروفایل تلگرامش که مدام عوض میکنه یعنی چی؟در ضمن این آقا عکسای پروفایل تلگرام منو کپی میکنه میذاره برای خودش....برای جلب توجه....من که خودم زنگ زدم به معرفو گفت به تفاهم نرسیدیم ؟این کاراش چیه؟روانی شدم....اگه کسی قسمتم نیس خدا چرا من روانی رو دیوانه تر میکنه....خواهشا راهنماییم کنین....

سلام

به نظرم کار درستی رو انجام دادین و بهتون تبریک میگم که ازروی عقل بهشون جواب دادین نه از روی احساس... این دیگه براتون تجربه شد دفعه ی دیگه هرکی گفت باید اول خودتو بشناسم بعد خونواده مو در جریان میذارم به هیچ وجه پیشنهادشو قبول نکن مثه رفتارت با همین آقا و در این باره با فاطمه جان موافقم.

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)