نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: آشنایی دختر و پسر

1041
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25423
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آشنایی دختر و پسر

سلام، می خواستم من رو راهنمایی کنید.مخصوصا آقایون،که من چطور بفهمم که آقایی به من احساس پیدا کرده یا نه.یه مدته که با یه آقایی آشنا شدم، با هم ییرون رفتیم یک بار به درخواست ایشون. اما هیچ ابراز علاقه ای به من نکرده، اما اکثرا بهم پیام میده و مشتاقه که باهام صحبت کنه، من از کجا بفهمم که این اقا حسی به من داره یا نه...من از ایشون خوشم میاد، اما اصلا نمی تونم حس ایشون رو حدس بزنم به نظر شما یه اقا می تونه همینجوری بی دلیل با یه خانم قرار ملاقات بذاره و از علایق و زندگیش بگه؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : آشنایی

سلام
    شما چند ساله هست واون اقا؟ شاغل هستین ؟قبلا ازدواج کردین یا هنوز دختر هستین. همینطور اون اقا ؟ اشنایی برا چه منظوری بوده ازدواج یا فقط دوستی؟

ولی اگر قصد شما ازدواج باشه ،سعی کنید وارد رابطه عاطفی نشین و همینطور وابسته نشین، همینجوری که به شما پیام یا ملاقات نمی زاره که یا شما برا ازدواج می خواهد و تشکیل زندگی
    ویا اینکه برای رفع نیاز عاطفی و جنسی، و یا فقط درد دل می خواهد بکنه همین.!!! به هر حال حتما یک دلیلی از اشنای با شما داره و همینجوری نیست شاید ابراز علاقه نمی تونه بکنه ...

3. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : آشنایی دختر و پسر

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar.nz نمایش پست ها
    سلام، می خواستم من رو راهنمایی کنید.مخصوصا آقایون،که من چطور بفهمم که آقایی به من احساس پیدا کرده یا نه.یه مدته که با یه آقایی آشنا شدم، با هم ییرون رفتیم یک بار به درخواست ایشون. اما هیچ ابراز علاقه ای به من نکرده، اما اکثرا بهم پیام میده و مشتاقه که باهام صحبت کنه، من از کجا بفهمم که این اقا حسی به من داره یا نه...من از ایشون خوشم میاد، اما اصلا نمی تونم حس ایشون رو حدس بزنم به نظر شما یه اقا می تونه همینجوری بی دلیل با یه خانم قرار ملاقات بذاره و از علایق و زندگیش بگه؟؟
    دوست عزیز در هر حال ایشون به شما علاقه داره ... ولی اون علاقه ای که شما مدنظر دارید رو شاید ایشون به شما نداشته باشه

پس خواهشا" در این روابط از پیشگویی کردن خودداری کنید چون ممکنه ایشون به این رابطه فقط و فقط به چشم یک ارتباط دوستانه ساده نگاه کنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25423
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    سلام
    شما چند ساله هست واون اقا؟ شاغل هستین ؟قبلا ازدواج کردین یا هنوز دختر هستین. همینطور اون اقا ؟ اشنایی برا چه منظوری بوده ازدواج یا فقط دوستی؟

ولی اگر قصد شما ازدواج باشه ،سعی کنید وارد رابطه عاطفی نشین و همینطور وابسته نشین، همینجوری که به شما پیام یا ملاقات نمی زاره که یا شما برا ازدواج می خواهد و تشکیل زندگی
    ویا اینکه برای رفع نیاز عاطفی و جنسی، و یا فقط درد دل می خواهد بکنه همین.!!! به هر حال حتما یک دلیلی از اشنای با شما داره و همینجوری نیست شاید ابراز علاقه نمی تونه بکنه ...

من بیست و چهار ساله هستم و ایشون بیست و هفت ساله و هر دو مجرد

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25423
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTarokh;148627]دوست عزیز در هر حال ایشون به شما علاقه داره ... ولی اون علاقه ای که شما مدنظر دارید رو شاید ایشون به شما نداشته باشه

پس خواهشا" در این روابط از پیشگویی کردن خودداری کنید چون ممکنه ایشون به این رابطه فقط و فقط به چشم یک ارتباط دوستانه ساده نگاه کنه[/QUOTE]

ممنون دوست گرامی

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar.nz نمایش پست ها
    من بیست و چهار ساله هستم و ایشون بیست و هفت ساله و هر دو مجرد
    نیت ایشون هر چی باشه ، شما فقط مراقب باشید وابسته نشین و همچنین وارد روابط عاطفی و خدانکرده جنسی نشین .شما جوون هستین و موقعیت ازدواج برای شما زیاد هست ، بهتره با خانواده در جریان بگذارید .

9. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25436
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

ایشون شمارو در مرحله ای از تعلیق نگه داشته .

احتمالا داره که با افراد دیگری در ارتباط باشه
    احتمال داره که اصلا علاقه ای به شما نداره و فقط برای وقت کشی با شما در ارتباط هست.
    و خیلی احتمالات دیگه.

حتی احتمالش هم هست چیزی از شما ندیده که به شما علاقمند بشه و داره طول میده تا اون چیز رو ببینه.
    به نظر خود شما در یه جلسه به چی شما میتونه علاقمند بشه به غیر از ظاهر شما که نهایت اینطور رابطه های 99 در صد موارد به رابطه جنسی و مختل شدن روند زندگی یک یا هر دو طرف دخیل در ماجرا ختم خواهد شد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)