صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 67 از 67

موضوع: احساس نیاز به یار

5427
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28077
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساس نیاز به یار

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    شما نباید انتظار معجزه داشته باشید مشاور هم مثل شما انسانه فقط یه مقداری بر اساس تجربه هاش و خونده هاش بیشتر میدونه
    این شمایید که باید تلاش کنید از این حال بیرون بیاید شما چندین و چند بار هم برید به مشاوره اگه خودتون کاری نکنید اتفاقی نمی افته
    درسته تاثیر مثبت داره مشاوره ولی نه این که بگیم اگه برید مشاوره دیگه خوب میشید

ایا کارایی که گفتیم رو انجام دادی؟ یا نه؟
    تا حالا تو این چند روز چه کارایی برای خارج شدن از این حال انجام دادی؟

شما اول بگین چی شده چه حسی دارید کامل توضیح بدید بعد بچه ها بیان نظر بدن
    ما دقیق نمیدونیم هیچ چیزی رو کامل توضیح بده چشم
    بله ، بنا بحرفای یکی دوستان ، سعی کردم تفریح کنم، رفتم کتابخونه درس خوندم ، کلاس گیتار هم ثبت نام کردم!
    حتی بعد حرفای شما رفتم اینستا پست گذاشتم ، برا خودم متن نوشتم ، خیلی هم حالم بهتر شد، اما فقط یکی دو ساعت دووم داشت!
    چشم شما بگین چی بگم ، میگم، من از این وضعیت خوشم نمیاد از اینکه جوری باشم که به یه پسر محتاج باشم خوشم نمیاد، چند وقته این موضوع رو اعتماد بنفسم هم تاثیر گذاشته ، خیلب حس پوچی دارم ، حس میکنم اگه با کسی دوست شم اگه برا ازدواج، مخصوصا اگه از بچه های دانشگا باشه میتونم خیلی پیشرفت کنم ، مخصوصا تو درس هام
    من خیلی درس خون بودم از وقتی این مشکل پیش اومده همش منتظر اینم که یکی بیاد باهام حرف بزنه مشکلمو حل کنه ، درسمو سرسری و تند تند میخونم تموم شه ، چون همه فکرم شده این ، با کسی ام نمیتونم مطرح کنم این بیشتر اذیتم میکنه . بازم اگه کامل نبود بگین توضیح بدم

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28077
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    پس اینجور که فهمیدم شما میخوای سه چهار سال با یه پسری به قصد ازدواج دوست شی و مثلا 23 سالگی ازدواج کنی؟
    راستش الان که تو دانشگاه دختر پسرا خیلی روابط آزاد و راحتی دارن یعنی حتی از تو جزوه نمیگیرن پسرا؟
    شرایط واسه اینجور چیزا نیست تو کلاسای ما ، گروه جزوه نویسی داریم همه از همون جا میگیرن
    درضمن کسایی بودن که بهم توجه کردن تا حدی اما انگار منتظر اینن که منم توجه کنم بعد بیان جلو، منم چون مطمعن نبودم آدمای خوبین یا نه زیاد محلشون نذاشتم
    دوست هم ندارم با کسی که آشنا میشم هم سنم باشه خودم حس میکنم همسنام درکشون از من پایینتره، از سال بالایی ها تاحالا پیشنهادی نداشتم

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhan76 نمایش پست ها
    شرایط واسه اینجور چیزا نیست تو کلاسای ما ، گروه جزوه نویسی داریم همه از همون جا میگیرن
    درضمن کسایی بودن که بهم توجه کردن تا حدی اما انگار منتظر اینن که منم توجه کنم بعد بیان جلو، منم چون مطمعن نبودم آدمای خوبین یا نه زیاد محلشون نذاشتم
    چه با کلاس گروه جزوه نویسی زمان ما از دختر خانوما جزوه میگرفتن واسه کپی کردن که یه جور علامت بود البته بعضی وقتا هم 10 تا پسر از یه دختر جزوه میگرفتن که دختره هم هنگ میکرد
    خب همون پسرا که میگی مگه همکلاسی نیستین؟ یه مدت زیر نظر بگیر ببین چجورین. رشتت چیه؟

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28077
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    چه با کلاس گروه جزوه نویسی زمان ما از دختر خانوما جزوه میگرفتن واسه کپی کردن که یه جور علامت بود البته بعضی وقتا هم 10 تا پسر از یه دختر جزوه میگرفتن که دختره هم هنگ میکرد
    خب همون پسرا که میگی مگه همکلاسی نیستین؟ یه مدت زیر نظر بگیر ببین چجورین. رشتت چیه؟
    پسر عمه ام هم سنمه همکلاسیام اکثرشون از دوستاشن ، از وقتی فهمیدن ما فامیلیم توجه نسبت بهم خیلی کمتر شده، دلیلشو نمیدونم! دندان پزشکی
    دوست ندارم همکلاسم باشن
    زیر نظر گرفتم ، خیلی خوبن ولی حس میکنم نباید هم سن باشه چون دختر باید کوچیکتر باشه

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

با یه نفر آدم قابل اعتماد به قصد ازدواج آشنا شو و خانوادتو در جریان بذار.

اهمیتی هم به اینکه خانوادت در سن بالا ازدواج میکنن نده.

پی تامین نیاز خودت باش از راه درستش، به حرف هیچکس اهمیت نده، شاید اونا نیازهایی که شما داری رو ندارن و میتونن جور دیگه ای رفتار کنن.

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28077
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط defeated نمایش پست ها
    با یه نفر آدم قابل اعتماد به قصد ازدواج آشنا شو و خانوادتو در جریان بذار.

اهمیتی هم به اینکه خانوادت در سن بالا ازدواج میکنن نده.

پی تامین نیاز خودت باش از راه درستش، به حرف هیچکس اهمیت نده، شاید اونا نیازهایی که شما داری رو ندارن و میتونن جور دیگه ای رفتار کنن.
    بالاتر هم نوشتم ، خواهر بزرگتر دارم که ازدواج نکرده، خانوادم هم به این زودیا قبول نمیکنن که من ازدواج کنم ، حداقل یه سه بعد باید باشه ، مگر اینکه طرف مقابلم خیلی خوب باشه خودش پا پیش بذاره!
    من این کیس خوب ذو از کجا پیدا کنم!

7. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

بله ، بنا بحرفای یکی دوستان ، سعی کردم تفریح کنم، رفتم کتابخونه درس خوندم ، کلاس گیتار هم ثبت نام کردم!
    حتی بعد حرفای شما رفتم اینستا پست گذاشتم ، برا خودم متن نوشتم ، خیلی هم حالم بهتر شد، اما فقط یکی دو ساعت دووم داشت!
    چشم شما بگین چی بگم ، میگم، من از این وضعیت خوشم نمیاد از اینکه جوری باشم که به یه پسر محتاج باشم خوشم نمیاد، چند وقته این موضوع رو اعتماد بنفسم هم تاثیر گذاشته ، خیلب حس پوچی دارم ، حس میکنم اگه با کسی دوست شم اگه برا ازدواج، مخصوصا اگه از بچه های دانشگا باشه میتونم خیلی پیشرفت کنم ، مخصوصا تو درس هام
    من خیلی درس خون بودم از وقتی این مشکل پیش اومده همش منتظر اینم که یکی بیاد باهام حرف بزنه مشکلمو حل کنه ، درسمو سرسری و تند تند میخونم تموم شه ، چون همه فکرم شده این ، با کسی ام نمیتونم مطرح کنم این بیشتر اذیتم میکنه . بازم اگه کامل نبود بگین توضیح بدم

میدونید مشکل اینه فکر میکنید که اگه با پسری باشید یا ازدواج کنید دیگه همه چیز حل میشه درساتونو خوب میخونید و ....
    ولی اینطور نیست اگه الان مشکلتون فقط نداشتن کسی باشه بعد از داشتنش میبینید این مشکلات چندین برابر میشن
    نمیدونم به چی نیاز دارید اینکه کسی باشه بهتون توجه کنه و شبیه داستان های عاشقانه باشه زندگی تون باید بهتون بگم که اینا خیلی ایده آلیستی اند
    و تو واقعیت یه چیز دیگست و کلی مشکلات داره برا خودش درسته خوبی داره خوشی داره ولی همیشه با اون چیزی که تو ذهنمونه خیلی تفاوت داره

و این که کسی بیاد و مشکل شما رو حل کنه در واقعیت کم اتفاق می افته خودتون با زمان میفهمید که همیشه اون چیزی که ما میخوایم اتفاق نمی افته
    شما باید خودتون باشید و به خودتون متکی باشید فکر میکنید اگه با یکی از بچه های دانشگاه اشنایی داشتید و ازدواج کردید اولا چقدر طول میکشه این فرایند
    دوم این که چقدر وقت دارید دو طرف که همه ی مشکلات خودتون رو حل کنید
    باید اینو بدونید که هر کسی باید مشکلات خودش رو خودش حل کنه نه این که منتظر کسی باشه تا اون بیاد و حلش کنه
    حتی تو زندگی کسایی که ازدواج کردند هم همینطوره تقسیم وظایف و ....

دقیق نمیدونم ولی هر سوالی داری بپرس و کامل فقط در مورد اون توضیح بده بعد جواب میدیم

8. 2 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

http://forum.moshaver.co/f74/%D9%85%...tml#post178610

به تاییک بالا مراجعه کنید

10. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من دختر باید ازدواج کنه. دیر یا زود فرق نمی کنه. ایشالاه یه همسر خوب گیرتون بیاد

11. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28077
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    میدونید مشکل اینه فکر میکنید که اگه با پسری باشید یا ازدواج کنید دیگه همه چیز حل میشه درساتونو خوب میخونید و ....
    ولی اینطور نیست اگه الان مشکلتون فقط نداشتن کسی باشه بعد از داشتنش میبینید این مشکلات چندین برابر میشن
    نمیدونم به چی نیاز دارید اینکه کسی باشه بهتون توجه کنه و شبیه داستان های عاشقانه باشه زندگی تون باید بهتون بگم که اینا خیلی ایده آلیستی اند
    و تو واقعیت یه چیز دیگست و کلی مشکلات داره برا خودش درسته خوبی داره خوشی داره ولی همیشه با اون چیزی که تو ذهنمونه خیلی تفاوت داره

و این که کسی بیاد و مشکل شما رو حل کنه در واقعیت کم اتفاق می افته خودتون با زمان میفهمید که همیشه اون چیزی که ما میخوایم اتفاق نمی افته
    شما باید خودتون باشید و به خودتون متکی باشید فکر میکنید اگه با یکی از بچه های دانشگاه اشنایی داشتید و ازدواج کردید اولا چقدر طول میکشه این فرایند
    دوم این که چقدر وقت دارید دو طرف که همه ی مشکلات خودتون رو حل کنید
    باید اینو بدونید که هر کسی باید مشکلات خودش رو خودش حل کنه نه این که منتظر کسی باشه تا اون بیاد و حلش کنه
    حتی تو زندگی کسایی که ازدواج کردند هم همینطوره تقسیم وظایف و ....

دقیق نمیدونم ولی هر سوالی داری بپرس و کامل فقط در مورد اون توضیح بده بعد جواب میدیم
    من میخوام کسی باشه که هم صحبتم باشه، نه اینکه مشکلاتمو حل کنه. خب من میخوام طرف مقابل یک فرد خوب باشه مطمعنا این فرد خوب هم باعث پیشرفت میشه دیگه!
    تو ذهنم انگار دنبال کسی هستم که بتونم باهاش هم عقیده باشم و بتونم باهاش دوست باشم، اما روزهای عاشقانه و خوب و اینجور چیزا زیاد برام اهمیت ندارن!

12. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28077
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    به نظر من دختر باید ازدواج کنه. دیر یا زود فرق نمی کنه. ایشالاه یه همسر خوب گیرتون بیاد
    خیلی ممنون ، همچنین

13. کاربران زیر از Reyhan76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28077
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    http://forum.moshaver.co/f74/%D9%85%...tml#post178610

به تاییک بالا مراجعه کنید
    خوندم قبلا باز هم میخونم ممنون

15. کاربران زیر از Reyhan76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

بالاتر هم نوشتم ، خواهر بزرگتر دارم که ازدواج نکرده، خانوادم هم به این زودیا قبول نمیکنن که من ازدواج کنم ، حداقل یه سه بعد باید باشه ، مگر اینکه طرف مقابلم خیلی خوب باشه خودش پا پیش بذاره!
    من این کیس خوب رو از کجا پیدا کنم!
    حالا شما به فکر باشید و تحت سرزنش دیگران قرار نگیرید، کیس خوب هم پیدا میشه.

با خانوادتونم هر موقع کیس خوب پیدا شد صحبت کنید، قبل پیدا شدن صحبت کردن فقط باعث دلخوری میشه.

17. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28077
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط defeated نمایش پست ها
    حالا شما به فکر باشید و تحت سرزنش دیگران قرار نگیرید، کیس خوب هم پیدا میشه.

با خانوادتونم هر موقع کیس خوب پیدا شد صحبت کنید، قبل پیدا شدن صحبت کردن فقط باعث دلخوری میشه.
    باشه حتما ممنونم

18. کاربران زیر از Reyhan76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

موفق باشی

20. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28077
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mozaxraf نمایش پست ها
    در مورد پاراگراف آخر سطر دوم با سطر اول متناقض هست !
    تقریبا سطر دوم خود به خود ایجاد میشه و اگر شما از همون اول با این هدف پیش برید که روزهای خوب و عاشقانه نمیخوام ممکنه کمی بیشتر اذیت بشید.
    موفق باشی
    متوجه نشدم ، میشه بیشتر توضیح بدین؟
    چرا اذیت بشم؟

21. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28077
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

همچنان منتظر جوابم

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد