نمایش نتایج: از 1 به 27 از 27

موضوع: اولین پیشنهاد آشنایی و دوراهی

1584
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

اولین پیشنهاد آشنایی و دوراهی

سلام به همگی
    دوستان من 23 سالمه و ترم آخرم...به خاطر اینکه یه ترم واحد کمتر برداشتم الان ترم 9 هستم و این ترم درسامو با بچه های سال پایینی دارم....راستش توی یکی از کلاسا یکی از پسرا به بهانه جزوه و درس شماره منو گرفت...بعدا دیدم که پیاماش فقط محدود به درس نیست...و بالاخره گفتن که از من خوشش اومده...راستش توی دوران دانشگاهم این اولین باره کسی این حرفو بهم میزنه...و واقعا نمیدونم چه واکنشی بایدنشون بدم..ایشون هیچ آشنایی قبلی با من نداشتن چون اصلا هم وروی من نیستن و فقط با دو بار دیدن من سرکلاس این حرفو زده...من واقعا نمیدونم قصدش چیه...گفت میخوام آشنا شم و در کل پسر باادبیه...ولی چون تا حالا اصلا تو این برنامه ها نبودم فک میکنم اگه بخوام ادامه بدم شخصیتم میاد پایین و با خودش میگه چه زود خام شد..البته اینا همه فکرای خودمه..خیلی سردرگمم..ولی خیلیام با همین آشناییا به جاهای خوب رسیدن...من نمیدونم حرفش بر چه اساسی بوده ولی در درون نمیتونم به حرفش کاملا بی تفاوت باشم...خواهش میکنم راهنماییم کنید....چیکارکنم و چه رفتاری نشون بدم ؟؟؟؟چون بالاخره ما یه ترم هم کلاسیم.....ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اولین پیشنهاد آشنایی و دوراهی

خواهشا....من کمک میخوام

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    روابط اجتماعی شما با پسرا و کلاآقایون اطرافت در چه حد هستش و چه شناختی از اقایون دارید؟
    خب شما نیاز می بینید که رابطه عاطفی با این شخص یا شخص دیگه ای داشته باشین؟؟

پیشنهاد ایشون برای آشنای ازدواج بوده یا صرفا دوستی؟؟

اگه برا دوستی هستش چرا میخواین وارد رابطه ای بشین که اخرش معلومه؟؟

وبرا ازدواج هستش ، خب در جریان هستید که ایشون شرایط ازدواج از هر لحاظ دارن یا نه؟؟ یا قول سر خرمن خواهد بود که مثل اینکه درسم تموم بشه ،سربازی برم ،وغیره

وبرا ازدواج هم باشه نباید از خانواده تون پنهان کنید مسله رو خب این پتانسیل دارید به خانواده بگید واون اقا همچنین ؟؟

4. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

پسره اگه وضعیت خدمتش مشخص هست میشه بهش فکر کرد، اگه نه که بیخیال بشید. نه کار داره، نه خدمت رفته، احتمالا از یه شهر دیگه هم هستید که اینم خودش میتونه مشکل بشه.
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

6. کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون از دوستان....راستش من با همکلاسیای پسر همصحبت شدم ولی فقط به عنوان همکلاسی و صحبتای عادی....ولی این مورد فرق داره....نمیدونم قصدش چیه چون خودشم هیچ اشاره ای نکرد و فقط گفت آشنا شیم...من خودمم کاملادودلم و خودشم فهمیده...ولی از لحاظ عاطفی بله واقعا گاهی احساس تنهایی میکنم...آخه یه ترمم باهاش همکلاسم...به هر حال برخورد داریم باهم...آدمیم روابط اجتماعیم در حالت عادی خوبه ولی با این موردا واقعا نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟!

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

بنده هزار تا از این مدلا دیدم که آخرش خوب نشده، یا دختر خانم توهم دوست داشتن داشته و مثلا یه خورده که بیشتر آشنا شدن و وابستگی به وجود اومده دیده که واقعن این پسره حالا حالا ها وقت میبره تا زندگیش رو جمع کنه و از رابطه میخوان بیان بیرون و میزنن زیرش، و این وسط پسر هست که به فنا میره.
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

راستش خودم بیشتر مایل به عقب کشیدن ازین موضوع هستم تا ادامه دادن...ولی من فکر میکنم دختر بیشتر ضربه میخوره...یا لااقل واسه خوده من که اینجوریه..یه مشکلم همینه که میدونم اگه وابسته شم داغون میشم...ولی تا الانم هر چی کیس به شکل سنتی بهم معرفی شده بالاخره یه جای کار ایراد داشته...اگه بخوام خودمم آشنا شم که باز اینطوری....

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

آشنا بشیم !!! کلمه که اغلب دخترا ازاون به عنوان آشنای برا ازدواج و پسرا برا دوستی یاد می کنن، چون مشکلات ازدواج زیاده پسرا ترجیح به دوستی می دن وخب چون تهدی هم نیست در آینده کیس مناسب پیش
    اومد این رها می کنن وبه اون فکر می کنن تا به دستش بیارن، وگرنه پسری واقعا شرایط ازدواج داشته باشه سعی می کنه تحقیق کنه وبعد خواستگاری دختر بره.
    این آقا هم دانشجو هستن خب نمی شه به طور حتم گفت که فقط واسه دوستی میخواد ولی به احتمال زیاد ایشون هنوز توانای ازدواج نداره وفقط برا دوستی شمارو میخواد. حالا خود تون باید تصمیم بگیرید.
    در ثانی شما خبر دارین که ایشون که بعد دو وسه بار دیدن عاشق شما شده !!قبل شما هم با کسای دیگه آشنا شده یا نه؟؟

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون از پاسختون..من تقریبا چیزی ازش نمیدونم....فقط تو پیاماش یه بار گفت تنها زندگی میکنه و از تنهایی و مجردی خستست....آره فقط سر کلاس منو 3 بار دیده..خودش گفت رفتار و حرف زدنت..راستش این موضوع واسه خودمم عجیبه...من نمیشناسمش...اون ترم 7 و من9..و فقط این کلاسو باهاش دارم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب با این حرف اخر شما که زدین ،معلومه که دنبال یه نفر که باهاش تا مدتی باشه، خونه مجردی و تنها زندگی می کنه!!! واز تنهای خسته اس؟؟
    یه مورد باید در نظر داشته باشین ایشون جرات این که به یک دختر پیشنهاد بدن دارن چون پسرای که رابطه نداشتن به خاطر عفت و خجالت زدگی وغیره جرات پا پیش گذاشتن ندارن و نمی تونم ابراز
    علاقه کنند نه اینکه جرات ندارن بلکه فکر می کنن بی احترامی نسبت به دختر یا خجالت می کشن وغیره...ولی ایشون معلومه که این ترس نداره که
    خیلی راحت پیشنهاد داده حالا توو گفتارش این به شما فهمونده که خونه مجردی هم داره!!!
    بستگی به خودتون داره دوست بشیم و اخرش معلومه چیزی جز پشیمونی نداره ویا قبول نکنید و اسوده به زندگی تون ادامه بدید تا یک کیس مناسب که برا ازدواج پیدا بشه وزندگی خوبی تشکیل بدید.

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

یعنی واقعا هیچجوره نمیشه روش حساب کرد؟؟؟!.....آخه یه مورد دیگه اینه ما همش همو میبینیم.....سر کلاس واقعا رعایت میکنه و ظاهرا با ادب نشون میده ولی متوجه هستم که فقط منتظر فرصته باهام حرف بزنه....آخه مال یه شهر دیگست اینجا تنها زندگی میکنه....

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

به نظرشما یکی بخواد نظر یکی جلب کنه برخوردش چجور خواهد بود!!؟

خب صدردصد نمیگم که نمیشه اعتماد کرد، این خود شما هستین که باید با حرف زدن ببینید نیت اون از آشنای چیه ؟؟ با اینکه فکر کنم سنش از شماهم کوچکتره!!

خب نیتش صرفا دوستی باشه ، برا شما عاقبت خوبی نداره که تن به این رابطه بدید،
    ازدواج هم باشه سعی کنید وابسته و رابطه عاطفی برقرار نکنید ودر حد آشنای اولیه باشه و با اطلاع خانواده حالا تصمیم گیرنده خود شما هستین

راستش منم دانشجو هستم و موارد زیادی دیدم که از دختر سو استفاده شده ، ویه اصطلاحی اینجور دوستی داره که جاش نیست اینجا بگم و این دوستی ها حتی منجر به بیراه کشیدن دختر شده

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون از پاسختون....من از نظرای شما استفاده میکنم...آره باید یجوری بفهمم...ولی در آخرین صحبتاش گفت از من نمیخواد که بهش جواب صددرصدی بدم و فقط بهش یه امیدواری و فرصت بدم که خودشو بهم ثابت کنه...منم بهش گفتم که از من توقع یه دختر راحت رو نداشته باشه...و اون گفت همچین توقعی نداره....این صحبتاش یعنی چی؟!!...از لحاظ سن همسنیم

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز من نمیدونم شما راحت بودن رو به چی میگید و از ایشون که میخاد باهاتون اشنا بشه چی میخایید و یا ایشون ازتون چی میخاد...
    ولی یه سری نکات هست که میگم
    اول از همه سعی کن وابستش نشی و فکر نکنی حتما با هم ازدواج میکنید....به هیچ عنوان اجازه نده دستتو بگیره و یا کار به جاهای دیگه بکشه....
    اگه نظرش ازدواجه و این اشنایی میخاد اخرش به ازدواج ختم بشه باید خودشو نشون بده یعنی باید تو مدتی که باهاش حرف میزنید تو دانشگاه
    حرفاش حول و پیرامون اشنایی باشه و نه دوستی
    چون اکثرا تو جامعه روال یافته که به اسم اشنایی دوست میشند و هرکاری دلشون میخاد میکنند و اخرش میگند به درد هم نمیخوریم
    این یعنی به نوعی کلاه گذاشتن سر همدیگه و مطمئنا دود همچین کارهایی تو چشم همه افراد خواهد رفت
    چه کسی که همچین اشتباهاتی میکنه و چه بقیه....
    پس همه چیز به شما وابسته هست ایشون شمارو مسنجه با حرفاش که ببینه تا کجا باهاش راه میای
    اگه بدونه که میتونه به این بهونه راحت باهات دوست بشه ...پس یه مدت راحت دوست میشه و کارهاشو هم میکنه و اخرش هم کات و فینیش
    اتفاقای که واسه اکثر دخترا میفته
    و دربهترین حالت هم اصلا قصدشم ازدواج باشه ممکنه تو این دوستی اونقدر بهم وابسته بشین که دیگه عیب های همدیگه رو نبینید بازم ازدواج کنید اخرش طلاق
    بازم اتفاقی که واسه اکثریت اتفاق میفته و و و ....
    نهایتا هرکاری میکنید اینو بدونید که این یه بازی نیست و در اینده شما چه این دنیا و چه اون دنیا تاثیر میزاره
    موفق باشید...
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

17. 2 کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون از شما.....راستش با پاسخایی که گرفتم انگار باید همه چی کات شه....من مسلما هدفم دوستی نیست.....من فقط یه همدم میخوام که تا حالا توی هیچ دیدار سنتی نتونستم همچین موردی پیدا کنم...اینجور آشناییا هم که اینجوری!!!!.......دیگه واقعا نمیدونم چی به چیه.....

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون....من از نظرای شما استفاده میکنم...آره باید یجوری بفهمم...ولی در آخرین صحبتاش گفت از من نمیخواد که بهش جواب صددرصدی بدم و فقط بهش یه امیدواری و فرصت بدم که خودشو بهم ثابت کنه...منم بهش گفتم که از من توقع یه دختر راحت رو نداشته باشه...و اون گفت همچین توقعی نداره....این صحبتاش یعنی چی؟!!...از لحاظ سن همسنیم
    خواهش می کنم

خب یا این فرد با این حرفش واقعا شمارو دوست داره که باید ثابت کنه اونم به طور رسمی !!یا اینکه هدفش فقط دوستی هستش و خوب می دونه دخترا با مرور به یکی وابسته بشن اعتماد کنن دیگه همه جور در اختیار قرار می گیرن و کم نبودن دخترای که با اعتماد کاذب عفت و پاکی خودشون از دست دادن و ....

خب اول سعی کنید بفهمید قبلا با کسای دیگه هم دوست یا آشنا شده واگه با چندین نفر بوده پس کلا بیخیال بشید...

خب در واقعا تصمیم گیرنده شما هستید میخواین دوستی داشته باشین و عواطغ واحساسات خودتون بازی بدید چون اخر فقط دوستی ها معلومه ویا نه میخواین عواطف واحساسات خودتون برا کسی خرج کنید که حاظر به خاطر شما 20 تا امضا پا سند ازدواج بندازه!!!

خب شما نیت ایشون به طور ی که خودتون کوچک نکنید وفکر نکنه تشنه شوهر هستید می تونید بفهمید

به این صورت که شما ازایشون بپرسید قصد شما چیه ؟؟ حالا هرچی جواب داد و شما هم رک وراست بگید من هیچ رابطه پنهانی و بدون اطلاع خانوادم انجام نمی دم و اگه قصد شما دوستی هست من اهلش نیستم. واگه ازدواج هست ازدواج اصولی داره و اگه قصد آشنایی هم باشه باید در اطلاع خانوادها باشه تمام.

20. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما.....راستش با پاسخایی که گرفتم انگار باید همه چی کات شه....من مسلما هدفم دوستی نیست.....من فقط یه همدم میخوام که تا حالا توی هیچ دیدار سنتی نتونستم همچین موردی پیدا کنم...اینجور آشناییا هم که اینجوری!!!!.......دیگه واقعا نمیدونم چی به چیه.....
    شما امیدوار به زندگی باشید و سعی کنید قوی باشید مسیر زندگی ادامه بدید و مطمین باشید به خواسته دلتون هم میرسید در صورتی که صبر داشته باشید واز روابط پر خطر و آسیب پذیر دورباشید . تاپیک های دیگه مطالعه کنید می بینید چه بسا دخترانی که حالا به هر دلیلی عفت خودشون از دست دادن و خودشون حفظ نکردن و بعد مدتی مورد مناسب پیش اومد و به خاطر گذشته ناپاک دست به دامن ومشاور و غیره وهمینطور مبتلا به استرس وغیره شدن که آخرش هم معلوم نیست چی بشه ازدواج صورت بگیره یا نه اگه بگیره هم یه عمر استرس اینکه از گذشته با خبر نشه با خودش یدک میشه وزندگی برا خودش زهرمار میکنه....

22. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون از شما..من خودمم فکر کنم قصدش دوستیه...آخه همش میگه تنهام...آخه باز بگم قصدت چیه به نظرم تابلوئه!...منم درسته احساس تنهایی دارم ولی باز تمام فکرم ازدواج نیست...فکرای مختلفی واسه زندگی دارم مثل ارشد و....والبته یکیش اینه....آخه من در مورد ازدواج طرز فکری دارم که باعث میشه تمایل داشته باشم با یکی آشنا شم و اونم اینه که من میخوام حتما با غریبه وصلت کنم و از طایفه خودمون کلا بیرون برم...این موضوع واقعا برام مهمه...یه غریبه چجوری باید منو بشناسه؟!!

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب این حق شماست که بدونی طرف شما منظور از آشنای قصدش چیه!! و به صورت رک هم بپرسید ودیروز هم گفتم محکم باشید و بپرسید .

این اقا هم از روی تنهای به شما پناه اورده و زیاد هم از خونه واینا حرف می زنه پس مراقب باشید بازیچه نشید و شمارو الوده روابط جنسی نامشروع نکه. واین برام جالبه که ایشون چه ذهنیت از شما دارن که به این فکر افتاده که می تونه با شما دوست ورابطه برقرار کنه ؟؟ نوع پوشش و رفتار شما توو کلاس و بیرون چطور هستش می تونید توضیح بدید؟؟!! وگرنه گفتم زیاد به اینجور اشناهای دل نیندید که بخواهد باشما ازدواج کنه مگر اینکه بخواد به طور رسمی از شما خواستگاری کنه خب بعد اون اشنایی ازدواج صورت بگیره که حالا ختم به ازدواج بشه یانه!!

خب گفتم که صبر باید کنید ومطمین باشید کسی واقعا شما رو بخواد خواستگار رسمی می کنه حالا شماهم دوستش داشته باشین چه فرق می کنه داخل یا بیرون از طایفه وفامیل باشه!!!

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

دیگه خیلی حرفی از خونه نزد...ولی اکثر حرفاش همینه که تنهام و میخوام همش یکی باشه حرف بزنم باهاش و......من کلا آدم مذهبی نیستم ولی با این حال خودم یسری حدودی واسه خودم دارم...من برام مهمه که همیشه مرتب باشم و به خودمم تا حدی میرسم..البته جوری نیس که یکی منو ببینه حس جلف بودن بهش دست بده...بعضی از دوستامم همیشه از لباس پوشیدنم تعریف میکنن....رنگای تیره تو ذهن من جایگاهی ندارن...ولی توی این 4 سال حتی یکی از پسرای ورودی خودمون همچین حرفی بمن نزدن و همشون منو شما خطاب میکردن...یعنی منظورم اینه تمام برخوردام رسمی و با رعایت حدود بوده..مطمئنم ظاهرم غلط انداز نیست!

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

من از نظر اخلاقی اصلا به اطرافیام نمیخوره....افراد فامیل منظورمه ولی با دوستام که خیلی اوکییم.....حتی گاهی به شوخی به مامانم میگم من تو بیمارستان جابه جا شدم!!..به خاطر همین فقط به وصلت با غریبه فکر میکنم

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب پس یه دختر اید آل برا ازدواج از لحاظ ظاهری هستین ، خب مذهبی نیستین هم به عقاید تون بستگی داره ولی خب اینکه اخلاقیات براتون مهمه خیلی خوبه ولی گفتم که سعی کنید احساسات و عواطف خودتون خرج کسی کنید که حاظر باشما یک عمر زندگی کنه و نه فقط برا اینکه از تنهایی دربیاد یا خوش گذرونی و خدانکرده روابط جنسی.....چون وارد رابطه بشین که اخرش جدایی خودتون ضرر می کنید و ممکنه مسیر زندگیتون تغییر بده.

خب در مورد خونه هم قصد جسارت نداشتم ولی خب این در یاد داشته باشین دختر وپسر یا زن ومرد جذب هم می شن و رفته رفته صمیمیت بیشتر بشه حرفای عاشقانه و جنسی دور از اجتناب نیست به خصوص دختر ها بعد که احساس اعتماد کنن راحتر می شن ، و خب دختر وپسری جای خلوت باهم باشن درسته مذهبی نیستید ولی این باید در نظر داشته باشید که شیطان یا نفس وامیال جنسی نیز همرا اونا هستش که ممکنه به انجام روابط نامشروع کشیده بشه که نمونه های از این دست رو این انجمن می تونید ببینید که دخترای که به اسم عاشقی بی عفت شدن وبعد پشیمون.

تا اینجا صبر کردید واین اقا هم واقعا نیتش ازدواج باشه به طور رسمی اقدام می کنه و نه که خب زندگی ادامه داره و شما ادامه بدید...

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

من از نظر اخلاقی اصلا به اطرافیام نمیخوره....افراد فامیل منظورمه ولی با دوستام که خیلی اوکییم.....حتی گاهی به شوخی به مامانم میگم من تو بیمارستان جابه جا شدم!!..به خاطر همین فقط به وصلت با غریبه فکر میکنم
    نگران این موضوع نباشید مگه شما چند ساله تون هست؟؟ خب یکی هم که شمارو بخواد وشما اون بخواهید پیدا میشه ، چیزی که باید در نظر داشته باشید ازدواج مدرن (دختر و پسر همو ببین و اشنا بشن وازدواج کنن ) در کشور ما هنوز جا افتاده نیست وبیشتر جنبه سو استفاده داره به خصوص سو استفاده جنسی حالا به خاطر بعضی از شرایط، تا اشنای برا ازدواج و اونای هم که یه ازدواج ختم شده بعدا با مشکل روبرو شدن و طلاق!!!و تعدادکمی ازدواج موفق داشتن. ازدواج دانشجوی وغیره هم که بیشتر برا افراد مذهبی توو دانشگاها هست اونم تعدادشون خیلی کمه.

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون ازینکه با حوصله وقت میذارید و جواب میدین.....من حرفمو بهش رک میزنم....گرچه دیگه به ادامه امیدی ندارم....با اینکه مذهبی نیستم ولی رو این روابط همیشه حساس بودم...حتی بار اول که جواب پیاماشو دادم کلی عذاب وجدان گرفتم...همش فکر میکردم خودمو کوچیک کردم...مسائل دیگه که اصلا حتی فکرشم نمیتونم کنم!!....گاهی با واسطه کیسایی معرفی شدن که گفتم اصلا حتی به دیدن هم نرسیده بعضیاشون....یعنی فقط نشستن و صبر کردن!

30. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ممنون ازینکه با حوصله وقت میذارید و جواب میدین.....من حرفمو بهش رک میزنم....گرچه دیگه به ادامه امیدی ندارم....با اینکه مذهبی نیستم ولی رو این روابط همیشه حساس بودم...حتی بار اول که جواب پیاماشو دادم کلی عذاب وجدان گرفتم...همش فکر میکردم خودمو کوچیک کردم...مسائل دیگه که اصلا حتی فکرشم نمیتونم کنم!!....گاهی با واسطه کیسایی معرفی شدن که گفتم اصلا حتی به دیدن هم نرسیده بعضیاشون....یعنی فقط نشستن و صبر کردن!
    خواهش میکنم . اره تکلیف خودتون مشخص کنید بهتره وگرنه چرا بازیچه بشید و عمرتون هدر بشه.در مورد آینده هم نگران نباشید روال زندگی سالم ادامه بدید مطمین باشید توو دنیا کسی هست که مال شما باشه وشما بپسندید و به هم برسید وباهم زندگی خوب وخوشی داشته باشین.

31. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون.....من بهش گفتم که من نمیتونم یه رابطه پنهونی ازخانوادم داشته باشم...حدس میزنید چی گفت!!.....گفت من باید طرز فکرمو عوض کنم و به هرحال بعضی موارد باید پنهون باشه!!!!!....گرچه ظاهرا به شدت ابراز ناراحتی کرد و گفت دلش شکسته....ولی باز از کارم راضیم....ممنون از راهنماییاتون

33. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خواهش می کنم ، ما همه اینجا هستیم به همدیگه کمک کنیم به خصوص در حضور اساتید مشاور که از معلومات ایشون استفاده می کنیم.

خوشحالم از اینکه زود به نیتش پی بردین و همه چی تموم کردین وگرنه از نوع برخورد اون اقا معلومه نیتش فقط گذر وقت بود تا تنهایش پر کنه با کسی اینم در خوش بینا ترین حالت ،خدا نکرده

نیت دیگه هم داشته باشه که خدا عالمه. بهترین کار کردین و بازیچه نشدین، به زندگی امید وار باشین و توکلتون به خدا باشه....

34. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)