نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: این رابطه باید چگونه درست شود؟

797
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24033
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این رابطه باید چگونه درست شود؟

تردید در رابطه
    بنده پسری هستم ۲۴ ساله تقریبا ۱۸ سالم بود که یه خانوم ۱۷ ساله امد بهم گفت من دوستت دارم تا ۴ ماه پیش خیلی خیلی عاشقانه همو دوست داشتیم حتی ب طوری که همه ی فامیل من میدونستن اصلا عملا ب چشم زن من نگاش میکردن و با مادرش تماس داشتم انقدر همه چیز خوب بود
    ما از همون اول قصدی جز ازدواج داشتیم تقریبا ۴ ماه پیش دیگه اون توجهی که قبلا بهم داشت دیگه نداشت منم هیچی بیشتر از این اذیتم نمیکرد یکی کارای دانشگاش یکی هم مشکلات خانوادگی دلیلاش بود ک البته من اینارو الان فهمیدم بد نزدیک ب ۶ یا ۸ ماه همش ما بحث و بگو مگو داشتیم تا اونجا که ی روز امد گفت ما ب درد هم نمیخوریم و منم خیلی بش اصرار کردم اونم بیخیال نشد کنم گفتم ب نظرت احترام میذارم تا الان هیچ تماسی باهم نداشتیم
    اما با مادرش کمو بیش در تماس بودم دیشب گفت هنوز دلش با توعه بم گفت من نمیتونم ب کس دیگه ای دل ببندم من میدونم ی روز میاد حالا یا واسه خاستگاری یا برای رابطه اینو ک گفت من دوباره دلم خاست که برم سراغش اما از تکرار اون روزا میترسم از ی طرف ی ایرادایی اون داشت ی سریام من داشتم الان نمیدونم اون رف کرده یا نه یا من همینطور بد ی چیز دیگه ام که هست اگر بش زنگ بزنم دیگه نمیتونم منطقی ب قضیه نگاه کنم خیلی دوراهیه بدیه منم از وقتی نبوده حتی با ی دخترم حرف نزدم هم من اولین نفر زندی اون بودم هم اون ب خاطر همین خیلی فراموش کردن سخت شده بود حالا خاهشی که از شما دارم ی کمکی بهم بکنید اخه اینجوری که مادرش میگفت خیلی عوض شده بهم گفت خودش نمیدونه ولی اگر میتونی برگرد نیازت داره چ کتر کنم
    با تشکر از همه عزیزان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24033
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : این رابطه باید چگونه درست شود؟

دوستان شرمنده خیلی اشتباه داشت متنم من همین الان عضو شدم خیلی استرس دارم سریع نوشتم یکی کمکم کنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط mad max نمایش پست ها
    تردید در رابطه
    بنده پسری هستم ۲۴ ساله تقریبا ۱۸ سالم بود که یه خانوم ۱۷ ساله امد بهم گفت من دوستت دارم تا ۴ ماه پیش خیلی خیلی عاشقانه همو دوست داشتیم حتی ب طوری که همه ی فامیل من میدونستن اصلا عملا ب چشم زن من نگاش میکردن و با مادرش تماس داشتم انقدر همه چیز خوب بود
    ما از همون اول قصدی جز ازدواج داشتیم تقریبا ۴ ماه پیش دیگه اون توجهی که قبلا بهم داشت دیگه نداشت منم هیچی بیشتر از این اذیتم نمیکرد یکی کارای دانشگاش یکی هم مشکلات خانوادگی دلیلاش بود ک البته من اینارو الان فهمیدم بد نزدیک ب ۶ یا ۸ ماه همش ما بحث و بگو مگو داشتیم تا اونجا که ی روز امد گفت ما ب درد هم نمیخوریم و منم خیلی بش اصرار کردم اونم بیخیال نشد کنم گفتم ب نظرت احترام میذارم تا الان هیچ تماسی باهم نداشتیم
    اما با مادرش کمو بیش در تماس بودم دیشب گفت هنوز دلش با توعه بم گفت من نمیتونم ب کس دیگه ای دل ببندم من میدونم ی روز میاد حالا یا واسه خاستگاری یا برای رابطه اینو ک گفت من دوباره دلم خاست که برم سراغش اما از تکرار اون روزا میترسم از ی طرف ی ایرادایی اون داشت ی سریام من داشتم الان نمیدونم اون رف کرده یا نه یا من همینطور بد ی چیز دیگه ام که هست اگر بش زنگ بزنم دیگه نمیتونم منطقی ب قضیه نگاه کنم خیلی دوراهیه بدیه منم از وقتی نبوده حتی با ی دخترم حرف نزدم هم من اولین نفر زندی اون بودم هم اون ب خاطر همین خیلی فراموش کردن سخت شده بود حالا خاهشی که از شما دارم ی کمکی بهم بکنید اخه اینجوری که مادرش میگفت خیلی عوض شده بهم گفت خودش نمیدونه ولی اگر میتونی برگرد نیازت داره چ کتر کنم
    با تشکر از همه عزیزان

خب علت سردی ایشون اینه که به سن بلوغ فکری و عاطفی نزدیک میشه و بهتر میتونه شرایط و موقعیت رو بسنجه

به همین دلیل در رفتارش تاثیر گذار خواهد شد

شما هم باید بپذیرید چنین روابطی بیشتر بر اصول آزمون و خطا استواره و ممکنه چیزی که شما تصورش میکنید در آینده اتفاق نیفته و اینطور غافل گیری بشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24033
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

الان واقعا نمیدونم میشه کاری کرد یا نه در اینکه علاقه در سن کم خیلی مسخره میتونه باشه و اشتباه شک ندارم اما ایا همه ی علاقه ها ب جدایی ختم میشه ینی فردی نبوده که بتونه خوشبخت شه
    من واقعا دوست دارم هرکاری ممکنه انجام بدم تا بتونم همه چیزو بسازم باز

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)