نمایش نتایج: از 1 به 40 از 40

موضوع: بی علاقگی دختر به ارتباط

3422
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23889
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی علاقگی دختر به ارتباط

با سلام
    مشکل من فکر نکنم چیز عجیبی باشه.دختری رو دیدم و حس میکنم دوسش دارم.حتی شمارشو دارم و در حد خیلی ساده با هم در ارتباطیم.اما طرف اصلا میلی نشون نمیده؟خیلی بی احساس اصلا نمیدونم چطور باید بهش بگم که میخام باهم اشنا شیم؟اونقدر رفتار عجیب از جمله بی مهری ازش دیدم که میترسم چیزی بگم و از دستش بدم.البته یه جورایی فهمیدم تجربه تلخی در زندگیش داشته و احتمال میدم دلیل این بی مهریش همین تجربه است.اصلا نمیدونم چطور باید پیش برم و ادامه بدم؟طوری که بهش لطمه نخوره فشار نیاد؟سردر گمم کلی حرف دارم اما اصلا نمیتونم بهش بزنم؟گاهی هم که اندکی گفتم راجب حرفهای توی دلم پاسخ تنها یک چیز بوده:من اصلا نمیفهمم تو چی میگی.یک پاسخ بی محبت طوری که با منطق نمیخوره.خب معلومه احساس با منتطق قابل حل نیست.واقعا سردرگمم و آشفته

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دختری که احساس میکنم دوسش دارم ولی اون اصلا ارتباط نمیگیره

ولش كن خودش برميگرده برو دنبال يكي كه ازت خوشش مياد وقتتم زياد روش نزار دخترا بيچشمرو و بي معرفت تر ازاين همه دوستداشتن هستند
    به نظر من وقتتو واسه كسي نزار اين عمره كه تلف ميشه و چيزي هم بدست نمياري

3. 2 کاربران زیر از ali_yas19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23038
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    اگر متوجه شدی که اون تجربه ی تلخی داشته ،پس باید درکش کنی .چون شما شرح تجربش رو نمیدونی.شاید این خانم نمیخواد دوباره تجربش تکرار بشه.ولی این دلیل نمیشه که احساسی که توی وجودتون هست رو پنهان کنید . بنظر من توی یه فرصت مناسب که این خانم جبهه نگیره موضوع رو باهاش مطرح کنید. چون خانم ها دوست دارن طرف مقابلشون جسور باشه .و برای کسی که یک بار شکست خورده باید صبر و تحمل به خرج بدید.نه اینکه سریع ازش عکس العمل احساسی انتظار داشته باشید.موفق باشید

5. کاربران زیر از من تنهام بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23889
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سپاس از راهنمایی شما دوست گرامی

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_yas19 نمایش پست ها
    ولش كن خودش برميگرده برو دنبال يكي كه ازت خوشش مياد وقتتم زياد روش نزار دخترا بيچشمرو و بي معرفت تر ازاين همه دوستداشتن هستند
    به نظر من وقتتو واسه كسي نزار اين عمره كه تلف ميشه و چيزي هم بدست نمياري
    دخترااااااااااااااااااا؟
    ما خانمها هم مين نظر راجع به شما اقايون داريم هر كس يه جوره شما اقايون همينجور هستيد كه اين نشد يكي ديگه ولي خانمها هميشه به پاي عشقشون ميمونن پس اين نشون ميده اقايون بي چشم و رو هستند اقاي به اصطلاح محترم

8. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    دخترااااااااااااااااااا؟
    ما خانمها هم مين نظر راجع به شما اقايون داريم هر كس يه جوره شما اقايون همينجور هستيد كه اين نشد يكي ديگه ولي خانمها هميشه به پاي عشقشون ميمونن پس اين نشون ميده اقايون بي چشم و رو هستند اقاي به اصطلاح محترم
    اوضاع عوض شده ، شاید شما دهه 60 هستی اینطوری فکر میکنی ، اما ما دهه 70 هستیم کاملا برعکسه .

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

اوضاع عوض شده ، شاید شما دهه 60 هستی اینطوری فکر میکنی ، اما ما دهه 70 هستیم کاملا برعکسه .
    بله من دهه 60 هستم .
    ولي شما اقايون اگر بخواهيد اين نشد يكي ديگه خب جوابتون همين ميشه كه دريافت مي كنيد.
    دوما خواهر خودم دهه هفتاده به قول شما خيلي هم دختر خوب و متين و... چون خواهرمه تعريف نمي كنم واقعيته .
    خيلي تنهاست و احساس مي كنه نياز داره با يكي صحبت كنه باهاش درد دل كنه باهم برن بيرون خريد و خوش بگذرونن اما هر كسي به پستش خورد حتي اشنا حتي كسايي بودند كه طرف مقابل رو معرفي كردند و تاييدش كردند يك هفته رابطشون خوبه بعد يك هفته پسره درخواست ميكنه من خونه تنهام بيا خونمون بيا.اين حرفها يعني چي ؟؟؟ يعني رابطه ها بايد به خونه ختم بشه ؟؟ اين مشكل كيه ؟ شما اقايون كه فكر ميكنيد خانمها بايد بهتون اعتماد كنن .طرف هم شاكي كه تو چرا به من اعتماد نداري .... ببخشيد كسي كه ميگه بيا خونمون قصدش چيه؟؟؟ چرا بيرون نرن
    ببين پس شما اقايون هستيدكه رابطه ها رو به اينجاها مي كشونيد و خانمها هم با شما برخوردشون عوض ميشه نه خواهر من كسايي رو ديدم كه فقط به خاطر همين موضوع ها رابطشون رو با طرف مقابل تمام كردند هر چقدر هم كه بهشون علاقه مند شده بودند.

ببين برادر من قبول كن كه اين درصدي كه اعلام كردي خيلي بيشترش در مقابل براي اقايونه يعني نود و پنج درصد اقايون مشكل دارند

11. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22989
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی علاقگی دختر به ارتباط

سلام
    به نظرم زودتر به دختر مورد علاقه ت بگو.من خودمم تقریبا مشکل شما رو دارم با طرف مقابلم سرد برخورد میکنم ولی دارم توی عشقش میسوزم و فقط چون دخترم حق ابراز ندارم شب و روز دعا میکنم که کاش اونم عاشق من باشه و بهم بگه.شاید طرف مقابلتون همین حس رو داشته باشه

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

ساده بگم...خودتون رو در شرایطش قرار بدید

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

احساستون رو پنهان نکنید بهش نشون بدید ک دوسش دارید ک بتونه به شما اعتماد کنه.به خاطر اینکه نمیخواد اون تجربه یک بار دیگه براش تکرار بشه برای همینه ک انقدر سرد برخورد میکنه.

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22924
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sayana نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم زودتر به دختر مورد علاقه ت بگو.من خودمم تقریبا مشکل شما رو دارم با طرف مقابلم سرد برخورد میکنم ولی دارم توی عشقش میسوزم و فقط چون دخترم حق ابراز ندارم شب و روز دعا میکنم که کاش اونم عاشق من باشه و بهم بگه.شاید طرف مقابلتون همین حس رو داشته باشه
    منم مثل تو ام بنظرت چکار کنیم؟ با این تفاوت که من حس میکنم کسی تو زندگیشه

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22924
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفت درست نیست دخترم و با تمام وجود از بی اهمیتی یه پسر درد کشیدم فقط ب جرم اینکه پوشش و رفتارم باز نیست و جلف نیستم

17. کاربران زیر از ساحل بی کران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22989
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام واقعیتش من دیشب شجاعت به خرج دادم و ب طرف مقابلم گفتم و الان اصلا پشیمون نیستم کاملا مودبانه بهش گفتم و بهش حق انتخاب دادم اونم گفت ک من مث برادر بزرگترتم منم بهش ایمان دادم ک فراموش میکنم به نظر من توی عشق از هرچیزی مهم تر حق انتخاب لادن ب طرف

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ساحل بی کران نمایش پست ها
    حرفت درست نیست دخترم و با تمام وجود از بی اهمیتی یه پسر درد کشیدم فقط ب جرم اینکه پوشش و رفتارم باز نیست و جلف نیستم
    خب منم نتيجه برعكس شمارو داشتم ، دختره يكي رو ميخواست جلف باشه ولي من سنگين بودم ، رفت با يكي ديگه خب تموم شدو رفت بعد چند مدت شماره منو داده بود به دوست پسرش فحاشي ميكرد بهم خخخ تازه كلي منو دوست داشت

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

بله من دهه 60 هستم .
    ولي شما اقايون اگر بخواهيد اين نشد يكي ديگه خب جوابتون همين ميشه كه دريافت مي كنيد.
    دوما خواهر خودم دهه هفتاده به قول شما خيلي هم دختر خوب و متين و... چون خواهرمه تعريف نمي كنم واقعيته .
    خيلي تنهاست و احساس مي كنه نياز داره با يكي صحبت كنه باهاش درد دل كنه باهم برن بيرون خريد و خوش بگذرونن اما هر كسي به پستش خورد حتي اشنا حتي كسايي بودند كه طرف مقابل رو معرفي كردند و تاييدش كردند يك هفته رابطشون خوبه بعد يك هفته پسره درخواست ميكنه من خونه تنهام بيا خونمون بيا.اين حرفها يعني چي ؟؟؟ يعني رابطه ها بايد به خونه ختم بشه ؟؟ اين مشكل كيه ؟ شما اقايون كه فكر ميكنيد خانمها بايد بهتون اعتماد كنن .طرف هم شاكي كه تو چرا به من اعتماد نداري .... ببخشيد كسي كه ميگه بيا خونمون قصدش چيه؟؟؟ چرا بيرون نرن
    ببين پس شما اقايون هستيدكه رابطه ها رو به اينجاها مي كشونيد و خانمها هم با شما برخوردشون عوض ميشه نه خواهر من كسايي رو ديدم كه فقط به خاطر همين موضوع ها رابطشون رو با طرف مقابل تمام كردند هر چقدر هم كه بهشون علاقه مند شده بودند.

ببين برادر من قبول كن كه اين درصدي كه اعلام كردي خيلي بيشترش در مقابل براي اقايونه يعني نود و پنج درصد اقايون مشكل دارند
    ما كه تو اين خطا زياد نبوديم ولي تو دوبار كه دختري دوست بودم يكي بخاطر كم محلي رفت با يكي ديگه يكي هم بخاطر جلف بودن ، مشكل از شما هست ، وقتي من به دختره ميگم من سر كارم نميتونم حرف بزنم يا اس بدم فكر ميكنه مهم نيست برام ، بهش گفتم اگر ميخواي بيام خواسگاريت گفت فكر نكنم پدر مادرم منو بهت بدن ، بعد چندوقت رفت با يكي دوست شد ميگه شوهرمه خخخ
    من بخاطر كارم و درس نميتونم با كسي دوست باشم چندين بار خواسگاري رفتم بهم گفتن سربازي نداري بهت نميديم ، والا من از راه درست امدم جلو ، حالا اگر با همون دختر دوست ميبودم و يك كاري ميدادم دستش از ترس ابروشون هم شده دخترو رو دو دستي تقديم ميكردن

21. کاربران زیر از ali_yas19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

بله من دهه 60 هستم .

متاسفانه شما همرو باهم ميخواين هم ميخواين پسر خوشتيپو و پولدارو و ماشين دار باشه هم ميخواين نگه بيا خونمون تنها هستم خب شما بايد بري يك پسري رو انتخاب كني كه يك نمه خجالتي هست و اينكاره نيست يه ادم ساده

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

الحق که پسرا دهه 70
    80درصدشون بچن :/:/:/

من دهه 70هستم اصلا مثل شما فکر نمیکنم

من خودم به شخص پسر دهه 60 بیشتر میپسندم. برا ازدواج
    ویرایش توسط پریماه. : 11-15-2015 در ساعت 08:43 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

متاسفانه شما همرو باهم ميخواين هم ميخواين پسر خوشتيپو و پولدارو و ماشين دار باشه هم ميخواين نگه بيا خونمون تنها هستم خب شما بايد بري يك پسري رو انتخاب كني كه يك نمه خجالتي هست و اينكاره نيست يه ادم ساده
    اها يعني پسرا مشكل ندارن كه خواستشون چيز ديگست ...
    شما هنوز خيلي بچه تشريف داريد و خيلي چيزها رو هنوز درك نكرديد و ذهنتون بستست

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

اها يعني پسرا مشكل ندارن كه خواستشون چيز ديگست ...
    شما هنوز خيلي بچه تشريف داريد و خيلي چيزها رو هنوز درك نكرديد و ذهنتون بستست
    نميدونم تا كى قراره تقابل مرد و زن تو جامعه ما باشه..اين بگه تقصير زن هست اون بگه تقصير مرد هست..
    قرار نيست وقتى پسرى همچين برخوردى با خواهرتون داشت اونو تعميم بديد به همه پسرا..بر فرض درسته من بيام بگم چون يه سرى دختران بدكاره هستن پس همه دختران بدكاره ان؟؟؟؟!!
    نه تقصير مرد هست نه زن
    بخاطر جامعه و عقده هايى هست كه هركسى داره..
    وقتى دخترى در سن ٢٢-٣ ازدواج ميكنه خب بهترين زمان هست و از نظر جنسى به خوبى ارضا ميشه و سلامت روحى پيدا ميكنه ولى پسرى كه تو اين جامعه بايد سربازى بره كار كنه پول جمع كنه ميشه ٣٠ سالش و راهى هم براى ارضاى نيازش پيدا نميكنه جز دوستى هايى كه به رابطه ميرسه يا اينكه به فكر صيغه ميفتن..
    يكم بيشتر تو جامعه باشيد و يه طرفه به قاضى نريد.

26. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    نميدونم تا كى قراره تقابل مرد و زن تو جامعه ما باشه..اين بگه تقصير زن هست اون بگه تقصير مرد هست..
    قرار نيست وقتى پسرى همچين برخوردى با خواهرتون داشت اونو تعميم بديد به همه پسرا..بر فرض درسته من بيام بگم چون يه سرى دختران بدكاره هستن پس همه دختران بدكاره ان؟؟؟؟!!
    نه تقصير مرد هست نه زن
    وقتى دخترى در سن ٢٢-٣ ازدواج ميكنه خب بهترين زمان هست و از نظر جنسى به خوبى ارضا ميشه و سلامت روحى پيدا ميكنه ولى پسرى كه تو اين جامعه بايد سربازى بره كار كنه پول جمع كنه ميشه ٣٠ سالش و راهى هم براى ارضاى نيازش پيدا نميكنه جز دوستى هايى كه به رابطه ميرسه يا اينكه به فكر صيغه ميفتن..
    من خيلي بيشتر از اون چيزي كه فكرش رو بكنيد در جامعه هستم و همه چيز رو به چشمم مي بينم و درك ميكنم
    اينكه جواب اون اقا رو دادم فقط تجربه از سوي خواهرم نبوده اين بماند كه با هركسي دوست شد همون خواسته رو داشته من بغير از اون دوستان و اشنايان و همكاران همه و همه اينا چيزهايي كه واقعا مي شه درك كرد نميگم همه اقايون بد هستند و مشكل دارند .حرف من در مقابل اون اقايي بود كه گفت اين خانم نشد ولش كن برو سراغ دختر ديگه همه دخترا همينن .اون صحبت هاي من در مقابل جواب اون اقا بود كه بفهمند مشكلات فقط مربوط به خانم ها نمي شه اقايون هم هستند كه بدتر از اون چيزي هستند كه فكرشون رو بكنيد

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نه تقصير مرد هست نه زن
    اينكه سن 22 يا 23 براي يه خانم زمان مناسبيه بستگي به خود خانم داره و اينكه خود خانم بفهمند كه كي زمان ازدواجشون هست و همچنين مرد شايد يه خانم زودتر به سن بلوغ برسند يا شخصي اصلا علاقه اي نداشته باشه و فكر كنه سن مناسب براي ازدو.اج 30سالگي هستش هركس خودش مي دونه پس شما هم تعميم نديد ...
    اين رو هم درست نمي دونم چون شرايط ازدواج رو نداره بايد بره سراغ اين چيزها بخاطر نيازهاش خيلي كارهاي ديگه هم مي شه كرد كه اين حس رو به تعويق انداخت در اين زمينه روانشناسان و فقها بيشتر ميتونن كمك رسان باشند
    شما هم بهتره كمي مطالعتون رو بيشتر كنيد

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

من خيلي بيشتر از اون چيزي كه فكرش رو بكنيد در جامعه هستم و همه چيز رو به چشمم مي بينم و درك ميكنم
    اينكه جواب اون اقا رو دادم فقط تجربه از سوي خواهرم نبوده اين بماند كه با هركسي دوست شد همون خواسته رو داشته من بغير از اون دوستان و اشنايان و همكاران همه و همه اينا چيزهايي كه واقعا مي شه درك كرد نميگم همه اقايون بد هستند و مشكل دارند .حرف من در مقابل اون اقايي بود كه گفت اين خانم نشد ولش كن برو سراغ دختر ديگه همه دخترا همينن .اون صحبت هاي من در مقابل جواب اون اقا بود كه بفهمند مشكلات فقط مربوط به خانم ها نمي شه اقايون هم هستند كه بدتر از اون چيزي هستند كه فكرشون رو بكنيد
    در جواب هركس حرفى ميزنيد سعى كنيد تعميم جزء به كل نديد.
    عذر ميخوام ولى خواهر شما چرا دنبال دوستى بودن؟چرا از راهش و با اطلاع خانواده ها اگه قصدشون ازدواج بوده عمل نكردن كه به همچين موردهايى برنخورن؟!! چون معمولا تو دوستى حلوا پخش نميكنن و دخترى هم كه دنبال دوستى باشه خودش دنبال مسائل جنسى هست...اين حرفا با توجه به حرف خودتون زدم كه گفتيد "با هركس كه دوست شد..."

راجب جملات بعديتون كه تو اين نقل قول نيست همش صرفا يه شعار هست.
    بقول خودتون فيزيك بدنى همه يكجور نيست پس توصيه روانشناسان و فقها به درد ... ميخوره.
    اگه تو جامعه بوديد جملاتتون با هم سنخيت داشت كه اصلا نداره.

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

عذر ميخوام ولى خواهر شما چرا دنبال دوستى بودن؟چرا از راهش و با اطلاع خانواده ها اگه قصدشون ازدواج بوده عمل نكردن كه به همچين موردهايى برنخورن؟!! چون معمولا تو دوستى حلوا پخش نميكنن و دخترى هم كه دنبال دوستى باشه خودش دنبال مسائل جنسى هست...اين حرفا با توجه به حرف خودتون زدم كه گفتيد "با هركس كه دوست شد..."

بقول خودتون فيزيك بدنى همه يكجور نيست پس توصيه روانشناسان و فقها به درد ... ميخوره.
    اين اقا راست ميگه خواهر شما هم دوست داره با پسرا بره بگرده هم پاك و مطهر و معصوم باشه ؟ بقول فرخ مگه ميشه تو اب بود وبگي خيس نميشم
    الان مشخص هست واسه چي دختر پسر دوست ميشن

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    الحق که پسرا دهه 70

شما كلا بحثت جداست

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    الحق که پسرا دهه 70

منم همینطور.پسرای دهه هفتادی انگار بزرگ نمیشن.

33. کاربران زیر از hila18 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

خخخخخخخخخخ
    مطمعنم خودتون هم نفهميديد چي گفتيد مشكل شما اينه حرفامو متوجه نمي شيد يعني نمي خواهيد متوجه بشيد .اول از همه دو نفر بايد ببيند با هم به تفاهم مي رسند كه به خانواده ها بگند يا نه؟؟ همون اول بياد بگه من با اين اقا دارم مي رم بيرون فردا من با اون اقا دارم ميرم بيرون
    دوما من نگفتم قصدشون از رابطشون ازدواج بوده گفتم هر كسي احتياج داره به هم صحبتي و همدلي احتياج داره با يكي حرف بزنه با يكي بره بيرون مگه همه رابطه ها بايد به ازدواج و روابط جنسي ختم بشه ؟؟متاسفم كه انقد ديدتون محدود هست (شايد هم بيماري جنسي).
    شما كه به اصطلاح اجتماعي هستيد پس اگر دو تا اقا يا دو تا خانم با هم دوست هستند و بهم علاقه دارند بايد با هم ازدواج كنند(خخخخ)روابط اجتماعي يا دوستانه چي ميشه؟؟

35. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

اين اقا راست ميگه خواهر شما هم دوست داره با پسرا بره بگرده هم پاك و مطهر و معصوم باشه ؟ بقول فرخ مگه ميشه تو اب بود وبگي خيس نميشم
    الان مشخص هست واسه چي دختر پسر دوست ميشن
    يه مشت ادم بي سواد و بي فرهنگ و مريض اينجا جمع شدن از هم دفاع ميكنن شما بريد دنبال دخترايي كه ديدشون مثل خواهر و مادراي شماست

36. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

خخخخخخخخخخ
    مطمعنم خودتون هم نفهميديد چي گفتيد مشكل شما اينه حرفامو متوجه نمي شيد يعني نمي خواهيد متوجه بشيد .اول از همه دو نفر بايد ببيند با هم به تفاهم مي رسند كه به خانواده ها بگند يا نه؟؟ همون اول بياد بگه من با اين اقا دارم مي رم بيرون فردا من با اون اقا دارم ميرم بيرون
    دوما من نگفتم قصدشون از رابطشون ازدواج بوده گفتم هر كسي احتياج داره به هم صحبتي و همدلي احتياج داره با يكي حرف بزنه با يكي بره بيرون مگه همه رابطه ها بايد به ازدواج و روابط جنسي ختم بشه ؟؟متاسفم كه انقد ديدتون محدود هست (شايد هم بيماري جنسي).
    شما كه به اصطلاح اجتماعي هستيد پس اگر دو تا اقا يا دو تا خانم با هم دوست هستند و بهم علاقه دارند بايد با هم ازدواج كنند(خخخخ)روابط اجتماعي يا دوستانه چي ميشه؟؟
    يكم مؤدب تر هم ميتونيد جواب بديد!
    دوستى دو هم جنس با دوستى دو جنس مخالف زمين تا آسمون فرق داره..كلا قياس مع الفارق هست.
    ايراد اينكه دختر به خانوادش بگه خواستگار داره و قراره چند جلسه برن حرف بزنن چيه؟؟؟
    اينكه مخفيانه بخوان رابطه برقرار كنن به بهانه شناخت و اين حرفا خب مشخصه كشش جنسى پيدا ميكنن چه دختر چه پسر.
    اينكه بخاطر همصحبتى و همدلى بريم دوستى كنيم فقط بهانه هست..حالا چون خواهرتونه خودتونو با اين حرفا گول نزنيد..روابط اجتماعى داشتن با اينجور دوستى ها فرق داره، هنوز اينو هم نميدونيد و بحث بى مورد ميكنيد!
    اگه واقعا همصحبت و همدل ميخواد شما كه خواهرشى هس مادرتون هستن چه نيازى هس به جنس مخالف رو ببرن؟؟
    مطمئن باشيد تو روابط بين دو جنس مخالف تا يكى از اونها كشش و توجه جنسى نشون نده طرف مقابل درخواست نميكنه!..
    موفق باشيد

37. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

يكم مؤدب تر هم ميتونيد جواب بديد!
    دوستى دو هم جنس با دوستى دو جنس مخالف زمين تا آسمون فرق داره..كلا قياس مع الفارق هست.
    ايراد اينكه دختر به خانوادش بگه خواستگار داره و قراره چند جلسه برن حرف بزنن چيه؟؟؟
    اينكه مخفيانه بخوان رابطه برقرار كنن به بهانه شناخت و اين حرفا خب مشخصه كشش جنسى پيدا ميكنن چه دختر چه پسر.
    اينكه بخاطر همصحبتى و همدلى بريم دوستى كنيم فقط بهانه هست..حالا چون خواهرتونه خودتونو با اين حرفا گول نزنيد..روابط اجتماعى داشتن با اينجور دوستى ها فرق داره، هنوز اينو هم نميدونيد و بحث بى مورد ميكنيد!
    اگه واقعا همصحبت و همدل ميخواد شما كه خواهرشى هس مادرتون هستن چه نيازى هس به جنس مخالف رو ببرن؟؟
    مطمئن باشيد تو روابط بين دو جنس مخالف تا يكى از اونها كشش و توجه جنسى نشون نده طرف مقابل درخواست نميكنه!..
    موفق باشيد
    با شما بحث كردن مثل سوراخ كردن سنگ با سوزنه
    عزيزم من در مورد فقط در رابطه با تجربه خواهرم اين حرفا رو نزدم و تو تاپيك هم عرض كردم فاميل همكار و دوست همه همين نظر رو دارند
    ثانياً اگر هم خواهرمن يا هركسي ديگه ميل جنسي داشت و بروز ميداد خوب ميرفت و با طرف همبستر ميشد چرانرفت،؟چرارابطه رو تموم كرد؟ بهتره انقدرهم مسله خواهر من رو پيش نكشيد من كلي گفتم خودم هم تجربه اينو بهم ثابت كرده من تجربه خودم رو گفتم و شما هم سعي نكنيد نظر خودتون رو به من بقبولونيد.
    به نظر شما همه رابطه ها بايد به تخت خواب ختم بشه خب شما مختاريد هر كاري دوست داريد انجام بديد كسي جلوي شما رو نگرفته

39. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نرود ميخ آهنين در سنگ..
    من كارى به دوستى كردن خواهرتون و شما ندارم..همونجور كه شما و خواهرت مثلا به بهانه همصحبتى و همدلى ميرى دنبال دوستى كردن با يه پسر نه شما نه كس ديگه نميدونه خودتون يا خواهرتون ممكنه كارى كرده باشين يا نه..به منم مربوط نميشه.
    اينقدر اظهار فضل و منم منم نكن پشت سيستم همه عالم و فاضل هستن ولى در واقعيت خدا ميدونه...
    در رابطه دختر و پسر حلوا پخش نميكنن هرچيزى ممكنه پيش بياد، هركسى هم دنبال دوستى كردن با جنس مخالف باشه ميدونه و اگه بره سمت اين نوع دوستى ها لابد دلش ميخواد!
    شما هم بهتره برى دنبال خاله بازيت.

40. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نرود ميخ آهنين در سنگ..
    من كارى به دوستى كردن خواهرتون و شما ندارم..همونجور كه شما و خواهرت مثلا به بهانه همصحبتى و همدلى ميرى دنبال دوستى كردن با يه پسر نه شما نه كس ديگه نميدونه خودتون يا خواهرتون ممكنه كارى كرده باشين يا نه..به منم مربوط نميشه.
    اينقدر اظهار فضل و منم منم نكن پشت سيستم همه عالم و فاضل هستن ولى در واقعيت خدا ميدونه...
    در رابطه دختر و پسر حلوا پخش نميكنن هرچيزى ممكنه پيش بياد، هركسى هم دنبال دوستى كردن با جنس مخالف باشه ميدونه و اگه بره سمت اين نوع دوستى ها لابد دلش ميخواد!
    شما هم بهتره برى دنبال خاله بازيت.
    انقدر كه تو خانوادت اينجور چيزا رو ديدي فكر ميكني همه مثل شمان نه از اين خبرا نيست كمتر بشين جم تي وي و فارسي و وان و چرت وپرت نگاه كن
    فكر كنم همين جواب بهترين جواب براي شما باشه
    از روي عصبانيت هم حرفام يادم ميره و نميدونم چي تايپ ميكنم بهتره بحث رو تموم كنيد چون حوصله بحث با يك ادم سطح پايين رو ندارم.

41. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ربطی ب دهه 60و70 نداره به نظرم این مربوط میشه به احساس آدما من خودم دهه 70 هستم
    به نظر من ایشون باید اول دلیل بی میلی این خانم رو بفهمه قبول کنین بعضی وقتا خیلی مغرور میشیم خصوصا خانما دختر اگه غرور نداشته باشه که اسمش دختر نیست
    این خانم هم شاید میخواد ببینه عکس العمل شماچیه؟یعنی میخواد ببینه آیا شما دست برمیدارید یا نه؟چون اگه دست برداری یعنی خیلی برات مهم نبوده اگه نه که بهش ثابت میشه
    الان زمونه زیاد خوبی نیست من نمیگم پسرا بدشدن نه دخترها هم بد شد ولی قبول کنین که این دختر خانم سردرگم باشه وبترسه که با این آقا خیلی زود صمیمی بشه
    ولی اینو قبول دارم که اگه دختری عاشق بشه واقعا صدرصد تاآخرش هست.
    به نظرم براش اطمینان حاصل کنه که قصدش بد نیست

42. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

انقدر كه تو خانوادت اينجور چيزا رو ديدي فكر ميكني همه مثل شمان نه از اين خبرا نيست كمتر بشين جم تي وي و فارسي و وان و چرت وپرت نگاه كن
    فكر كنم همين جواب بهترين جواب براي شما باشه
    از روي عصبانيت هم حرفام يادم ميره و نميدونم چي تايپ ميكنم بهتره بحث رو تموم كنيد چون حوصله بحث با يك ادم سطح پايين رو ندارم.
    هههه
    اگه آدم كارى نكرده باشه عصبانى نميشه مگر كارى كرده باشه كه وقتى به روش ميارن عصبانى ميشه..دروغگو هم ميگن كم حافظه هس 😂
    اونقدر ذهنت بسته هست و تو جامعه نبودى كه نميدونى اينچيزا بسيار زياده و فقط تو شبكه هاى جم تى وى و اينجور شبكه ها ميبينى.
    حيف منكه بخوام با يكى مث شما بحث كنم
    برو دست خدا

43. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

شما هر طور دوست داري فكر كن با فكر كردن شما نه من بد كاره ميشم نه كس ديگه اين نشون ميده چه ادمايي دور شما زياد هستند من نگفتم عصبانيت من بخاطر حرف شما بوده خخخ چه خوش خيال من سر كار هستم و كارهاي ديگه هم دارم و مجبور شدم بخاطر گستاخي هاي شما جواب شما رو بدم (چون در مورد من بود )
    من وقت و علاقه اي ندارم كه بخام شبكه هايي كه شما نكگاه ميكنيد رو نگاه كن فقط از اونايي كه طرز فكرشون مثل شماست متوجه شدم كه اينطور شكه ها رو نگاه مي كنند خيلي هم عادي
    تو فكر كن من تو جامعه نبودم به كجا مي رسي مثلا كه ميخاي حرفاي منو انكار كني ؟اگر دلت اينطوري خوشه اره من و خانوادم مشكل داريم منزوي هستيم و از خونه بيرون نميايم برو كوچولو خوش باش واسه خودت ذوقت رو بكن

44. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دوست خوب نمایش پست ها
    به نظر من ایشون باید اول دلیل بی میلی این خانم رو بفهمه قبول کنین بعضی وقتا خیلی مغرور میشیم خصوصا خانما دختر اگه غرور نداشته باشه که اسمش دختر نیست
    این خانم هم شاید میخواد ببینه عکس العمل شماچیه؟یعنی میخواد ببینه آیا شما دست برمیدارید یا نه؟چون اگه دست برداری یعنی خیلی برات مهم نبوده اگه نه که بهش ثابت میشه
    الان زمونه زیاد خوبی نیست من نمیگم پسرا بدشدن نه دخترها هم بد شد ولی قبول کنین که این دختر خانم سردرگم باشه وبترسه که با این آقا خیلی زود صمیمی بشه
    اين حرفي نيست كه من بگم همه بهش رسيدن دختراي دهه ٧٠ خيلي چشم و گوششون بازه خيلي رله هستند

45. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

يه مشت ادم بي سواد و بي فرهنگ و مريض اينجا جمع شدن از هم دفاع ميكنن شما بريد دنبال دخترايي كه ديدشون مثل خواهر و مادراي شماست
    قرار نشد كه ناسزا بگي

فرهنگ برهنگي يا برهنگي فرهنگي ؟. ولي خب در كل من و هر پسر ديگري به اصطلاح دختري كه دستمالي شده رو قبول نخواهيم كرد

46. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط دوست خوب نمایش پست ها
    این حرفی که میزنم چیزی نیست که خودم نتیجه ای گرفته باشم بلکه حرف کسی هست که همجنس خودتونه (دختر) و علنا در صحبتی که راجب جوونای امروزه داشتیم گفتن که امروزه اکثر دخترای دهه 70ی (اکثرا نه همشون) قبل از ازدواج دختر نیستن! کسی هم نبوده که بگم تو خونش نشسته و فقط حرف بیخود میزنه، کسی هست که سر کار میره و با همه جور آدمی هم سر و کار داشته.

47. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

وا. ..
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

48. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اين حرفي نيست كه من بگم همه بهش رسيدن دختراي دهه ٧٠ خيلي چشم و گوششون بازه خيلي رله هستند
    خوب مگه بده که چشم و گوششون باز باشه که زود گول آدمای بدو نخورن
    نکر این نیستم ولی این بخاطر شبکه های اجتماعیه که بعضی دخترا بیش از حد اطلاعات دارن ولی تاحدی این اطلاعات خوبه به نظرم من خودم 71 هست ولی دیدم دخترایی که از منکوچیکترن و اطلاعاتشون از من خیلی بیشتره

49. کاربران زیر از دوست خوب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

قرار نشد كه ناسزا بگي

فرهنگ برهنگي يا برهنگي فرهنگي ؟. ولي خب در كل من و هر پسر ديگري به اصطلاح دختري كه دستمالي شده رو قبول نخواهيم كرد
    هر كس خودش هر طور باشه طرف مقابل هم همونطور خواهد شد.قرار نيست شما هر كاري مي خاي بكني بعد بري دنبال يه دختر پاك بگردي .
    اينو مطمعن باش طرفت هم مثل خودت خواهد بود .به ناموس كسي چشم نداشته باش تا خيال خودت هم راحت باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد