نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بی فکری

865
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36574
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question بی فکری

سلام من یه مسئله ی خیلی خیلی مهم برام پیش اومده من از طریق فضای مجازی(اینستاگرام) با یه آقایی اشنا شدم باهم حرف میزدیم و خیلی به هم وابسته شدیم من بهش گفتم دیگه تموم اونم رفت که رفت با یه اکانت دیگه رفتم سرش که چی درمورد من فک میکنه نمیدونم چرا ازش پر بودم ولی اون الان به اکانت جدیدم پیام داده که تو همونی نمیدونم چطوری این قضیه رو درس کنم اکانت جدیدمو برای اینکه این حالیش نشه منم کلا شخصیتشو یه جوری نشون میدادم که خیلییییی خرابه الان موندم چه غلطی بکنم من انکار کردم که اکانت جدید منم ولی گیر داده کمک کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : بی فکری

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahla2 نمایش پست ها
    سلام من یه مسئله ی خیلی خیلی مهم برام پیش اومده من از طریق فضای مجازی(اینستاگرام) با یه آقایی اشنا شدم باهم حرف میزدیم و خیلی به هم وابسته شدیم من بهش گفتم دیگه تموم اونم رفت که رفت با یه اکانت دیگه رفتم سرش که چی درمورد من فک میکنه نمیدونم چرا ازش پر بودم ولی اون الان به اکانت جدیدم پیام داده که تو همونی نمیدونم چطوری این قضیه رو درس کنم اکانت جدیدمو برای اینکه این حالیش نشه منم کلا شخصیتشو یه جوری نشون میدادم که خیلییییی خرابه الان موندم چه غلطی بکنم من انکار کردم که اکانت جدید منم ولی گیر داده کمک کنین
    سلام

خب فک نمیکنم مشکلتون خیلی حاد باشه

بهتره دیگه جوابشو ندین و اکانتتون رو ببندین یا ایشون رو بلاک کنین یا هر راه ارتباط دیگه ایی که دارید رو ببندید

مشکل کجاست دقیقا؟ نمیخواین پیجتون رو ببندید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب الان مشکل کجاست ؟

شما احساسات یکنفرو به بازی گرفتید و ایشون هم متوجه شدند ... پس نباید تا اینجا مشکلی باشه

مگر شما عذاب وجدان گرفته باشید که میتونه برای شما درس عبرتی باشه

بهترین توصیه به شما قطع ارتباط بطور کامله ... و گرنه برای توجیح آوردن هر روز شرایط سخت خواهد شد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36574
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Mahla
    نه حتما خواهم بست ولی مهمه که الان اون چی فکر میکنه درمورد شخصیت من آخه همه ی این جریان به خاطر حرف تیز اون درمورد من آغاز شد من بعد از رفتن به دانشگاه گفتم وقتی ما هدفی نداریم برای چی حرف بزنیم اونم گفت باشه تو اکانت دیگه همون اوایل که نمیدونس منم گفت دختره ی ندید بدید رفت دانشگاه چندتا پسر دید هوایی شد به من گفت تموم کنیم من آخه کجا با دیدن پسر هوایی میشم مگه دختر 15سالم؟ میخواستم بفهمونم که اشتباه فکر میکنه که بدتر شد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

Mahla
    نه حتما خواهم بست ولی مهمه که الان اون چی فکر میکنه درمورد شخصیت من آخه همه ی این جریان به خاطر حرف تیز اون درمورد من آغاز شد من بعد از رفتن به دانشگاه گفتم وقتی ما هدفی نداریم برای چی حرف بزنیم اونم گفت باشه تو اکانت دیگه همون اوایل که نمیدونس منم گفت دختره ی ندید بدید رفت دانشگاه چندتا پسر دید هوایی شد به من گفت تموم کنیم من آخه کجا با دیدن پسر هوایی میشم مگه دختر 15سالم؟ میخواستم بفهمونم که اشتباه فکر میکنه که بدتر شد
    خب ایشون احتمالا همون اول حدس زدن که خود شما با یه اکانت دیگه ایی هستین

و از عمد این حرفو زده که حرص شما رو دربیاره

اگه واقعا فکر میکردید که دیگه نمیشه با ایشون ادامه داد چه لزومی داشت با یه اکانت دیگه وارد بشید؟؟؟

و یا چه اهمیتی براتون داشت که ایشون چه فکری میکنن؟؟؟

این همه آدم اطراف ما هست که همشون ممکنه در مورد ما فکرایی بکنن که درست هم نیستن! شما باید بری همه رو توجیه کنی؟؟

اگر رفتار شما درست باشه بقیه کم کم خودشون متوجه میشن که اشتباه میکنن و لزومی به این کارا نیست!

وقتی هم رابطه رو با کسی تموم میکنین دیگه نباید به بهانه های مختلف دنبال کش دادن موضوع باشید!

6. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد