مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بی فکری

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36574
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Question بی فکری

سلام من یه مسئله ی خیلی خیلی مهم برام پیش اومده من از طریق فضای مجازی(اینستاگرام) با یه آقایی اشنا شدم باهم حرف میزدیم و خیلی به هم وابسته شدیم من بهش گفتم دیگه تموم اونم رفت که رفت با یه اکانت دیگه رفتم سرش که چی درمورد من فک میکنه نمیدونم چرا ازش پر بودم ولی اون الان به اکانت جدیدم پیام داده که تو همونی نمیدونم چطوری این قضیه رو درس کنم اکانت جدیدمو برای اینکه این حالیش نشه منم کلا شخصیتشو یه جوری نشون میدادم که خیلییییی خرابه الان موندم چه غلطی بکنم من انکار کردم که اکانت جدید منم ولی گیر داده کمک کنین
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.79
    تشکـر
    7,543
    تشکر شده 7,557 بار در 3,343 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بی فکری

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahla2 نمایش پست ها
    سلام من یه مسئله ی خیلی خیلی مهم برام پیش اومده من از طریق فضای مجازی(اینستاگرام) با یه آقایی اشنا شدم باهم حرف میزدیم و خیلی به هم وابسته شدیم من بهش گفتم دیگه تموم اونم رفت که رفت با یه اکانت دیگه رفتم سرش که چی درمورد من فک میکنه نمیدونم چرا ازش پر بودم ولی اون الان به اکانت جدیدم پیام داده که تو همونی نمیدونم چطوری این قضیه رو درس کنم اکانت جدیدمو برای اینکه این حالیش نشه منم کلا شخصیتشو یه جوری نشون میدادم که خیلییییی خرابه الان موندم چه غلطی بکنم من انکار کردم که اکانت جدید منم ولی گیر داده کمک کنین
    سلام

خب فک نمیکنم مشکلتون خیلی حاد باشه

بهتره دیگه جوابشو ندین و اکانتتون رو ببندین یا ایشون رو بلاک کنین یا هر راه ارتباط دیگه ایی که دارید رو ببندید

مشکل کجاست دقیقا؟ نمیخواین پیجتون رو ببندید؟
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.88
    تشکـر
    4,044
    تشکر شده 9,529 بار در 4,697 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

خب الان مشکل کجاست ؟

شما احساسات یکنفرو به بازی گرفتید و ایشون هم متوجه شدند ... پس نباید تا اینجا مشکلی باشه

مگر شما عذاب وجدان گرفته باشید که میتونه برای شما درس عبرتی باشه

بهترین توصیه به شما قطع ارتباط بطور کامله ... و گرنه برای توجیح آوردن هر روز شرایط سخت خواهد شد
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36574
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Mahla
    نه حتما خواهم بست ولی مهمه که الان اون چی فکر میکنه درمورد شخصیت من آخه همه ی این جریان به خاطر حرف تیز اون درمورد من آغاز شد من بعد از رفتن به دانشگاه گفتم وقتی ما هدفی نداریم برای چی حرف بزنیم اونم گفت باشه تو اکانت دیگه همون اوایل که نمیدونس منم گفت دختره ی ندید بدید رفت دانشگاه چندتا پسر دید هوایی شد به من گفت تموم کنیم من آخه کجا با دیدن پسر هوایی میشم مگه دختر 15سالم؟ میخواستم بفهمونم که اشتباه فکر میکنه که بدتر شد

5. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.79
    تشکـر
    7,543
    تشکر شده 7,557 بار در 3,343 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    10

Mahla
    نه حتما خواهم بست ولی مهمه که الان اون چی فکر میکنه درمورد شخصیت من آخه همه ی این جریان به خاطر حرف تیز اون درمورد من آغاز شد من بعد از رفتن به دانشگاه گفتم وقتی ما هدفی نداریم برای چی حرف بزنیم اونم گفت باشه تو اکانت دیگه همون اوایل که نمیدونس منم گفت دختره ی ندید بدید رفت دانشگاه چندتا پسر دید هوایی شد به من گفت تموم کنیم من آخه کجا با دیدن پسر هوایی میشم مگه دختر 15سالم؟ میخواستم بفهمونم که اشتباه فکر میکنه که بدتر شد
    خب ایشون احتمالا همون اول حدس زدن که خود شما با یه اکانت دیگه ایی هستین

و از عمد این حرفو زده که حرص شما رو دربیاره

اگه واقعا فکر میکردید که دیگه نمیشه با ایشون ادامه داد چه لزومی داشت با یه اکانت دیگه وارد بشید؟؟؟

و یا چه اهمیتی براتون داشت که ایشون چه فکری میکنن؟؟؟

این همه آدم اطراف ما هست که همشون ممکنه در مورد ما فکرایی بکنن که درست هم نیستن! شما باید بری همه رو توجیه کنی؟؟

اگر رفتار شما درست باشه بقیه کم کم خودشون متوجه میشن که اشتباه میکنن و لزومی به این کارا نیست!

وقتی هم رابطه رو با کسی تموم میکنین دیگه نباید به بهانه های مختلف دنبال کش دادن موضوع باشید!
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

6. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بی بی سی,  بی بی سی فارسی ایران,  بیماری ام اس,  بیرصدا,  بیمارستان میلاد,  بیمه تامین اجتماعی,  بیت الله عباسپور,  بیا تو موزیک,  بیمه سلامت,  بیمه کوثر,  بی فکری,  بی فکری هندی,  بی فکری به انگلیسی,  اس بی فکری,  اسلام یعنی بی فکری,  عکس نوشته بی فکری,  عکس بی فکری,  عاقبت بی فکری,  جملات بی فکری,  پیامک بی فکری,  فضای مجازی,  فضای مجازی چیست,  فضای مجازی به انگلیسی,  فضای مجازی در کلام رهبری,  فضای مجازی در ایران,  فضای مجازی و خانواده,  فضای مجازی و کودکان,  فضای مجازی سراج,  فضای مجازی خداحافظ,  فضای مجازی رایگان,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  منشن الكايد,  من اللي اختار اسمك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)