نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: بی وفایی همکلاسیم

1710
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17742
    تشکـر
    93
    تشکر شده 15 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

بی وفایی همکلاسیم

من امسال کنکوری بودم و کلاسای کنکور میرفتم. کلاس های مشاورش مخلوط بود. جلسه اول ک رفتم ب مشاور گفتم من چشمم و گوشم یکم ضعیفه و باید جلو بشینم. ( دخترا جلو بودن و پسرا عقب من رفتم صندلی جلو جلو) بغل دستم یعنی سه تا صندلی کناری یه دختری خوشگل و چرب زبون نشسته بود ک خیلی تیکه مینداخت.( یه دختر با موی طلایی و صورت سفید و چشم ابی ک تا حالا ندیده بودمش) بعد از کلاس رفتم سمتش ک در مورد رفتارش چیزی بهش بگم نشد شلوغ بود. بعدش رفتم شمارش رو گیر آوردم و بهش اس دادم فک میکردم ک باعث آبرو ریزی بشه ولی ن بعد ک فهمید منم خودش شروع ب اس دادن کرد..... یه چن مدت با هم در تماس بودیم و من بهش در مورد جامعه ای ک تازه واردش شده توضیح دادم( شیرازی بود ولی اومده بود هرمزگان) ...... کلی دی وی دی آموزشی بهم داد و در کل یه جورایی باهم دوس شده بودیم.....قبل نوروز بهم گفت شمارم از کجا آوردی من راستش رو بهش گفتم و بعد از اون گفت دیگه بهم زنگ نزن و اس نده و ب شدت ناراحت شدم.( ایا اشتباه کردم راستش رو گفتم؟) قبلش قول داده بود بعد کنکور بهم زنگ بزنه ولی من زیاد منتظر بودم و ز نزده. نظر شما چیکار کنم؟ یعنی اگه دوباره بهش اس بدم ناراحت میشه؟؟؟؟ اصلا امکان داره قبول کنه؟ چجوری بهش بگم بهتره؟ دوستان ممنون میشم کمک کنین. کلی مشکل دیگه هم دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی وفایی همکلاسیم

نگران نباش
    دختر مثل تاکسی میمونه، یکیش که بره، بعد چند دقیقه بعدیش از راه میرسه :دی

پ.ن: یه سپر برای خودم تهیه کنم الان خانم های انجمن ترورم میکنن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark Knight نمایش پست ها
    نگران نباش
    دختر مثل تاکسی میمونه، یکیش که بره، بعد چند دقیقه بعدیش از راه میرسه :دی

پ.ن: یه سپر برای خودم تهیه کنم الان خانم های انجمن ترورم میکنن

4. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17742
    تشکـر
    93
    میزان امتیاز
    0

فقط ادعا دارین ک اینجا جواب سوالاتون رو میگیرید..... با این همه کاربر واقعا یه جواب سخته واقعا متاسفم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.از اینکه واقعیتو گفتین ناراحت نباشین.کار خوبی کردین.
    اما بهتره دیگه سعی نکنین این رابطه رو ادامه بدین.ب محض ورودتون ب دانشگاه خیلی چیزا براتون عوض میشه.

سعی نکنین بخواین دوباره باهاش ارتباط برقرار کنین.اگه ایشونم تماس گرفت شما یخورده سرد و سردتر برخورد کنین تا کامل تموم بشه.

این ب نفع هر دوتونه.بهتره ب فکر چیزای دیگه باشین و وقتتون رو یه جور دیگه پر کنین.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17742
    تشکـر
    93
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه اسمان نمایش پست ها
    سلام.از اینکه واقعیتو گفتین ناراحت نباشین.کار خوبی کردین.
    اما بهتره دیگه سعی نکنین این رابطه رو ادامه بدین.ب محض ورودتون ب دانشگاه خیلی چیزا براتون عوض میشه.

سعی نکنین بخواین دوباره باهاش ارتباط برقرار کنین.اگه ایشونم تماس گرفت شما یخورده سرد و سردتر برخورد کنین تا کامل تموم بشه.

این ب نفع هر دوتونه.بهتره ب فکر چیزای دیگه باشین و وقتتون رو یه جور دیگه پر کنین.
    اوکی. منم خودمم ب همین کار فکر میکردم. الان وقتم پره و حالو حوصله اونو ندارم. چون خلاصه گفتم شما از بعضی چیزاش خبر ندارین. ممنونم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_1374 نمایش پست ها
    اوکی. منم خودمم ب همین کار فکر میکردم. الان وقتم پره و حالو حوصله اونو ندارم. چون خلاصه گفتم شما از بعضی چیزاش خبر ندارین. ممنونم
    اگه کمک میخواین بهتره بیشتر توضیح بدین.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزیز خوش اومدید..اولا که کار خوبی کردید راستشو گفتید دوما دوست عزیز لازم نیست خودتون درگیر این رابطه کنید..اگه ایشون میخواست ادامه بده همون وقت ادامه میداد البته این رابطه در اون زمان هم خوب نبوده چون باعث عدم تمرکز برای کنکور میشده ...3 ماه دیگه صبر کنید تا وارد دانشگاه بشید...به این رابطه به نظر من اصرار نورزید...
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17742
    تشکـر
    93
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خوش اومدید..اولا که کار خوبی کردید راستشو گفتید دوما دوست عزیز لازم نیست خودتون درگیر این رابطه کنید..اگه ایشون میخواست ادامه بده همون وقت ادامه میداد البته این رابطه در اون زمان هم خوب نبوده چون باعث عدم تمرکز برای کنکور میشده ...3 ماه دیگه صبر کنید تا وارد دانشگاه بشید...به این رابطه به نظر من اصرار نورزید...
    باشه. ممنون از راهنماییتون. من خودم زیاد اصرار ندارم. فقط میخوام ازش بپرسم چرا بعد رفتن سابقه منو پیش بقیه خراب کرده

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

باشه. ممنون از راهنماییتون. من خودم زیاد اصرار ندارم. فقط میخوام ازش بپرسم چرا بعد رفتن سابقه منو پیش بقیه خراب کرده
    دوست عزیز اصولا خراب کردن سابقه طرف در رابطه قبلی برای اینکه خودشو موجه و بیگناه نشون بده به نظرم طبیعی هست! شما اهمیت ندید..مهم نباشه براتون..دیدتون گسترش بدید...شما قرار وارد جامعه ای بشید که برای 4 سال هر روز با تعداد بسیاری خانم همکلاس هستید...مهم نباشه چی میگن!
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17742
    تشکـر
    93
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه اسمان نمایش پست ها
    اگه کمک میخواین بهتره بیشتر توضیح بدین.
    این آدم بعد از رفتن سابقه منو پیش بقیه خراب کرده. من فقط خواستم دلیلش رو بدونم. شاید باورت نشه من فقط یه بار بهش ز زدم و بیشتر میخوندم و اون خودش ز میزد و وقتی من شارژ نداشتم خودش برام میخرید(خیلی خر پول بود باباش) من اصلا ب شدت پشیمونم ک وقتم رو ب خاطر این صرف کردم. تجربه اولم بود. بی تجربگی این عاقبتشه. ولی اصلا برام مهم نیس. و خیلی وقته فراموشش کردم. و بخاطر این ک گفته بود بعد کنکور خودم ز میزنم الان یادم مونده وگرنه این قدر مشغله دارم ک وقت هیچی ندارم

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17742
    تشکـر
    93
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    دوست عزیز اصولا خراب کردن سابقه طرف در رابطه قبلی برای اینکه خودشو موجه و بیگناه نشون بده به نظرم طبیعی هست! شما اهمیت ندید..مهم نباشه براتون..دیدتون گسترش بدید...شما قرار وارد جامعه ای بشید که برای 4 سال هر روز با تعداد بسیاری خانم همکلاس هستید...مهم نباشه چی میگن!
    باشه دوست عزیز. ممنونم

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    این بی قراری شما برای اینکه هنوز وارد جو دانشگاه نشدین و تو همچین وضعیتی قرار گرفتین طبیعیه
    ی واقعیت را همیشه بدونین اونم اینه ک دختری ک از نظر زیبایی تو چشم هست فک میکنه همه عاشق سینه چاکش هستن و تحمل ی همچین حرفی را ندارن
    شما هم درگیرش نباش و به آینده و پیشرفتت فک کن.
    موفق باشی

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

من امسال کنکوری بودم و کلاسای کنکور میرفتم. کلاس های مشاورش مخلوط بود. جلسه اول ک رفتم ب مشاور گفتم من چشمم و گوشم یکم ضعیفه و باید جلو بشینم. ( دخترا جلو بودن و پسرا عقب من رفتم صندلی جلو جلو) بغل دستم یعنی سه تا صندلی کناری یه دختری خوشگل و چرب زبون نشسته بود ک خیلی تیکه مینداخت.( یه دختر با موی طلایی و صورت سفید و چشم ابی ک تا حالا ندیده بودمش) بعد از کلاس رفتم سمتش ک در مورد رفتارش چیزی بهش بگم نشد شلوغ بود. بعدش رفتم شمارش رو گیر آوردم و بهش اس دادم فک میکردم ک باعث آبرو ریزی بشه ولی ن بعد ک فهمید منم خودش شروع ب اس دادن کرد..... یه چن مدت با هم در تماس بودیم و من بهش در مورد جامعه ای ک تازه واردش شده توضیح دادم( شیرازی بود ولی اومده بود هرمزگان) ...... کلی دی وی دی آموزشی بهم داد و در کل یه جورایی باهم دوس شده بودیم.....قبل نوروز بهم گفت شمارم از کجا آوردی من راستش رو بهش گفتم و بعد از اون گفت دیگه بهم زنگ نزن و اس نده و ب شدت ناراحت شدم.( ایا اشتباه کردم راستش رو گفتم؟) قبلش قول داده بود بعد کنکور بهم زنگ بزنه ولی من زیاد منتظر بودم و ز نزده. نظر شما چیکار کنم؟ یعنی اگه دوباره بهش اس بدم ناراحت میشه؟؟؟؟ اصلا امکان داره قبول کنه؟ چجوری بهش بگم بهتره؟ دوستان ممنون میشم کمک کنین. کلی مشکل دیگه هم دارم

برو به فکر زندگیت باش.اون اگه میخواستت ی خبر ازت میگرفت.حالا برای عشق و عاطفه زوده.
    امضای ایشان
    ...!

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17742
    تشکـر
    93
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 2015 نمایش پست ها
    برو به فکر زندگیت باش.اون اگه میخواستت ی خبر ازت میگرفت.حالا برای عشق و عاطفه زوده.
    ممنون از راهنماییت. ولی من و اون هم دیگه رو نمیخواستیم فقط بعد رفتن سابقم رو خراب کرده
    فقط خواستم دلیل این کارش رو بپرسم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)