نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: تردید دوست دختر در انتخاب

1361
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10737
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید دوست دختر در انتخاب

سلام
    مردی هستم 30 ساله که تا امروز به دلایل زیادی که مهمترینش فوت پدرم بوده و ... ازدواج نکردم ، مدت 2 سال هست که یک خانوم همکار ما شده که شاید 6 ماه اول کوچکترین توجهی به ایشون نداشتم ولی به مرور زمان وابستگی عاطفی به ایشون پیدا کردم و مدت یک سال هست شدیدا وابسته شدم طوری که شب و روز رو با فکر ایشون می گذرونم ، من شخصیت کمی مذهبی دارم و در رابطه با خانوم ها تا این سن همیشه با حیا عمل کردم ، یعنی کسانی که اطرافم هستم میدونن که من آدم با حیایی هستم (خجالتی نه ولی اصول خودم رو همیشه حفظ کردم) .
    به خاطر شرایط کاری مدت زیادی در روز رو با ایشون هستم و به همین خاطر زیاد با هم حرف میزنیم و ایشون هم ظاهرا خیلی به من اعتماد پیدا کردن طوری که در خیلی از مسائل خودشون از من مشاوره هم میگیرن ، در کل با من خیلی راحت هستن در حالی که با شناختی که از ایشون دارم در رابطه با آقایون جانب شرم و حیا رو حفظ میکنن ، همیشه وقتی نظرات خودم رو به ایشون میگم اکثرا با تایید ایشون روبرو میشم عقایدمون در اکثر موارد کاملا شبیه هم هست ، از بابت مالی هم وضعیت مشابهی داریم و همچنین اعتقادی ، حتی پیش اومده که ایشون به بنده گفتم که شما آدم خیلی خوبی هستین کاش بقیه مردها شبیه شما بودن ، ولی یکسری مشکلات عدیده ای در این راه وجود داره که نمیتونم حلشون کنم ، اولا اختلاف سنی زیادی داریم ایشون 21 سالشون هست ، دوما از بابت قیافه فکر میکنم ایشون نصبت به من برتری ظاهری محسوسی دارن که خب در این زمینه خدا رو شکر احساس ضعف نمیکنم ولی در مورد ایشون نمیدونم ، سوما این که بعضا حرفهایی میزنن که با شنیدنشون از این رابطه دلسرد میشم مثلا طوری در مورد همسر آیندشون حرف میزنن و ویژگی رو تجسم میکنن که من فاقد اون ویژگی هستم مثلا میگن ((من مردی رو دوس دارم که حداقل 185 سانت قدش باشه )) من همچین مردی نیستم و طوری در مورد ازدواج حرف میزنن که مطمئن میشم کوچکترین حسی نصبت به من ندارن یعنی به هیچ وجه فکرش رو نمیکنن که شاید من حسی نصبت به ایشون دارم ،ولی باز روز بعد اینقدر احساس صمیمیت میکنم که واقعا گیج شدم ، از طرفی طوری با من صمیمی هستن که هر کی باشه میگه اینا فردا ازدواج میکنن ولی از طرفی حرفهایی میزنن که با اینکه نشون نمیدم ولی واقعا رو دلم سنگین هستن ، من همیشه صداقت رو بعنوان عامل جذب افراد در نظر میگیرم و با ایشون همیشه صداقت داشتم ، حرف های زیادی میزنیم ولی موندم بخدا چه برداشتی داشته باشم ،یک بار احساس میکنم دارن یجورایی ابراز علاقه میکنن یک روز دیگه حرفی میزنن که کاخ آرزوهای من ویران میشه، سعی کردم علاقه خودمو نشون بدم ولی نمیدونم این رو به حساب ادب میزارن یا علاقه ، مثلا موقع رفتن یا سوار شدن ماشین من در رو واسشون باز میکنم یا زمانی که بیرون راه میریم ( چون مسیر منزل یکی هست) همیشه پشت سرشون راه میرم طوری که کسی به ایشون نگاه چپ نکنه و یکسری کار دیگه که معمولا واسه کسی انجام نمیدم ، چه کنم خسته و نا امید شدم دیگه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : دیگه خسته شدم

سلام
    بهترین راه این هست ک مستقیم ازشون بپرسین ک احساسشون نسبت به شما چی هست و بهش بگین ک شمارابه عنوان همسرشون میپذیرن یا نه
    چرا الکی ذهنت را درگیر میکنی و اعصابت را بهم میریزی راست و پوست کنده حرفت را بزن ...والا

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

بهترین کار همینه که شما ازش خواستگاری کنید تا نظرشو بدونید.
    اختلاف سن تا جایی که مزاحمت ایجاد نکنه باعث مشکل نمیشه، شما هر دو جوان هستید، اختلاف سن زمانی مشکله که مثلا یکی از طرفین دوران میان سالی رو طی می کنه و دیگری جوانی،
    دختر ها به طور مستقیم احساساتشون رو بیان نمی کنند و تا زمانی که ازشون سوال نکنید مطمئنا به جواب قطعی نمی رسید.
    خودتون رو آزار ندید، اگر جواب منفی هم بهتون بدن باز به یه جواب قطغی رسیدید.
    هر کسی برای خودش ایده آل هایی داره، حتما شما هم قبل از علاقه مندی به همکارتون درباره همسر آینده ایده آل هایی داشتید که همه اون ها رو شاید اون دختر خانوم نداشته باشه،
    جذابیت فیزیکی در ابتدای یک رابطه نقش تعیین کننده ای داره، شما مدتی هست که با هم آشنا هستید.
    زیبایی ظاهری هم نسبیه و ممکن همکارتون هم شما رو مرد جذابی بدونه.

5. کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

راستی دوماد شدی شیرینی ما یادت نره...واااای چه خوشش اومده نخند خجالت بکش ,پسر هم پسرای قدیم...

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10737
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تشکر میکنم از پاسختون ، راستش رو بخواهید خودم تو کار خودم موندم ، منی که تو دوره اموزشی واسه 500 نفر سخنرانی میکنم چجوری دهنم بسته میشه ، شاید ترس جواب رد باشه و اینکه بعد جواب رد ایشون روابط کاریمون با این پاسخ منفی چی میشه ، باور کنید زیادی درگیر شدم ، رو ذهن من رو کار من رو همه فعالیت های من شدیدا تاثیر گذاشته ، دیگه اون آدم سابق نیستم ، با وجود فشار خانواده هرگز تن به ازدواج با کسی رو ندادم و هر بار به بهانه ای شانه خالی کردم ، طوری شده که جمعه که نمیرم سر کار شدیدا افسرده میشم و اصلا نه بیرون میرم نه هیچی ، ولی آیا اینجور مستقیم سوال کردن دید ایشون رو نصبت به من تغییر نمیده که با خودش فکر کنه آدم بیخودی بوده این بر خلاف تصویری که از خودش جلوی دیگران درست کرده؟ والا چی بگم ترسم از این هست توجهی که ایشون به من داره بیشتر حالت خواهری داشته باشه و به من بعنوان برادر بزرگتری که نداره نگاه کنه در حالی که من به هیچ عنوان همچین نگاهی به ایشون ندارم ، خیلی جاها از من دفاع کرده تو مسائل کاری یا حتی خبر دارم همیشه پشت سرم ازم تعریف کرده ولی نمیدونم چم شده که جرات این سوال رو ندارم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10737
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یه چیزی هم البته میگه ، میگه خواهرم تو ذهنش تصوراتی داشت ولی آخر یه شوهر گیرش اومد خلاف تمام آرزوهاش ولی خدایی خوشبخت شدن ، نمیدونم بخدا ، اصلا اعتماد به نفسم ته کشیده ، یک ساله دارم عذاب میکشم ولی نمیتونم خودمو خلاص کنم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

پسر خوب نمیری ک کل راز دلت را بهش بگی ...نگو عاشق و دلباخته ات هستم بگو شما خانم متین و باوقاری هستین و من از کمالات شما خوشم اومده نظرتون درمورد من چیه و اجازه میدین با خانواده برای امرخیر خدمت برسیم؟!(راستی سربه زیر حرف بزن و لفظ قلم )
    داداش دعای ما پشتت هست ,قوی و بااعتماد به نفس پیش برو

10. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    میزان امتیاز
    10

هر کاری ضرر و زیان ها و مزایای خودشو داره.
    نگران نباش
    امیدت به خدا باشه که اگر بخواد میشه

12. 2 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10737
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یک سوال خانم های محترم بهتر میتونن حواب بدن ، آیا راهی هست یا رفتاری هست که از جانب خانم ها باشه و تا حدی بشه فهمید یک خانم از آدم خوشش میاد و بهش علاقه داره ؟و من چجوری میتونم نشون بدم علاقه خودمو طوری که طرفم بفهمه؟

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

راستش واقعا از رفتار خانم ها نمیشه فهمید تو درونشون چه خبره
    واما اینکه چجوری بهش نشون بدین بهترین کار دعوت کردن ایشون به یک کافی شاپ و مستقیم گفتن حرفتون هست البته چون همکار هستید بهتره ک از قلب عاشقتون چیزی ندونه چون اگه جوابش خدایی نکرده منفی باشه بعدها باعث مشکل میشه بهش بگین از رفتارشون خوشتون اومده و فک میکنید زوج خوبی میشین و نظرشون چیه

15. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10737
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تردید دوست دختر در انتخاب

نمیشه که نمیشه ، از طرفی اینقدر صمیمی میشه که باورم نمیشه از طرفی یجوری احساس میکنم جوابش نه هست ، اصلا یجوری مثل برادر داره با من رفتار میکنه و شباهتی به موضوعات احساسی نداره از نظر من

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

پس بیخیالش شو

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    میزان امتیاز
    10

مهدی جان، مگه ازش پرسیدی؟

چرا لقمه رو دور سرت می چرخونی بعد می خوای بخوری.

ازش بپرس به جای اینکه عذاب بکشی،

اگر نمی تونی مستقیم بگی از طریق تلفن، پیامک یا هر چیز دیگه که به ذهنت میرسه. فقط بدونه که جدیه.

دختر ها علاقه شون تا حدی وابسته به علاقه طرف مقابلشون داره شاید علاقه ای نداشته باشه ولی با پیشنهاد شما به این موضوع فکر کنه و حتی از نظر احساسی هم نباشه، از نظر عقلانی پاسخ مثبت بده.

یه نه شنیدن اینقدر ها هم سخت نیست.

مطمئن باش اگر مستقیم بهش نگی، خیلی برات سخت تر میشه، چون امکان داره از دستش بدی و فقط به خاطر شک و گمان که دوستم دارم یا نه، این فرصت رو از خودت بگیری و برای همیشه پشیمون شی.

از فرصتی که داری استفاده کن، حتی جواب نه هم بشنوی احساس خیلی بهتری پیدا می کنی، تا زمانی که بهش نگی.

دلتو بزن به دریا

حتی اگر همکارت حسی به شما نداشته باشه،

شما این حق رو داری که همچین احساسی داشته باشی، و این حق رو داری که احساست رو بیان کنی.
    ویرایش توسط prv : 01-19-2015 در ساعت 12:59 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)