نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: تغيير احساس دوست داشتن در يك رابطه

1270
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10814
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تغيير احساس دوست داشتن در يك رابطه

باسلام

دختري 31 ساله هستم كه اخيرا با يكي از همكارانم كه قبلا ازدواج كرده بودند وارد رابطه اشنايي بابت ازدواج شدم
    حدودا 3 ماه هست كه از اين رابطه مي گذرد و ايشان تمام تلاششان را براي اشنايي هر چه بهتر ما انجام دادن مانند اعتقادات ، خانواده ، فرهنگ و ....
    انسان به شدت معقولي هستند و از لحاظ تحصيل ، اوضاع مالي و نوع رفتار ، شهامت در اداره زندگي مشابه فرد مورد نظر من ( ايده آل ) من هستند اما متاسفانه اختلاف قدي ما حدود 5-6 سانت مي باشد و ايشان قبلا حدود 4 سال همسر داشته اند همچنين از لحاظ نوع رفتار اجتماعي در سطح متوسط مي باشند ( به تعريف ما دخترها خيلي با كلاس رفتار نمي كنند معمولي هستند )
    هيچ مشكلي در ارتباط وجود ندارد اما من متاسفانه هر 10-12 روز يكبار تمام احساسم را به ايشان از دست مي دهم و به طور كلي OFF مي شوم از لحاظ احساسي . احساس مي كنم بهتر است عچله نكنم و شايد مورد مناسب تري براي ازدواج پيدا كنم كه اين سه مورد كه در ذهن من نقش بسته را نداشته باشد ( ازدواج - كوتاهي قد و نوع رفتار اجنماعي )
    روي هم رفته كاملا احساسم را براي 1 يا 2 روز از دست مي دهم . و مجددا بعد 2 روز سعي مي كنم خوبي هاي ايشان را تكرار كنم و دوباره شارژ شوم . اما اين مورد On و Off شدن من را خيلي ازديت مي كند و مي ترسم كه وارد رابطه جدي ( نامزدي ) با اين اقا شوم . مرا راهنمايي كنيد لطفا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تغيير احساس دوست داشتن در يك رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط kajal نمایش پست ها
    باسلام

دختري 31 ساله هستم كه اخيرا با يكي از همكارانم كه قبلا ازدواج كرده بودند وارد رابطه اشنايي بابت ازدواج شدم
    حدودا 3 ماه هست كه از اين رابطه مي گذرد و ايشان تمام تلاششان را براي اشنايي هر چه بهتر ما انجام دادن مانند اعتقادات ، خانواده ، فرهنگ و ....
    انسان به شدت معقولي هستند و از لحاظ تحصيل ، اوضاع مالي و نوع رفتار ، شهامت در اداره زندگي مشابه فرد مورد نظر من ( ايده آل ) من هستند اما متاسفانه اختلاف قدي ما حدود 5-6 سانت مي باشد و ايشان قبلا حدود 4 سال همسر داشته اند همچنين از لحاظ نوع رفتار اجتماعي در سطح متوسط مي باشند ( به تعريف ما دخترها خيلي با كلاس رفتار نمي كنند معمولي هستند )
    هيچ مشكلي در ارتباط وجود ندارد اما من متاسفانه هر 10-12 روز يكبار تمام احساسم را به ايشان از دست مي دهم و به طور كلي OFF مي شوم از لحاظ احساسي . احساس مي كنم بهتر است عچله نكنم و شايد مورد مناسب تري براي ازدواج پيدا كنم كه اين سه مورد كه در ذهن من نقش بسته را نداشته باشد ( ازدواج - كوتاهي قد و نوع رفتار اجنماعي )
    روي هم رفته كاملا احساسم را براي 1 يا 2 روز از دست مي دهم . و مجددا بعد 2 روز سعي مي كنم خوبي هاي ايشان را تكرار كنم و دوباره شارژ شوم . اما اين مورد On و Off شدن من را خيلي ازديت مي كند و مي ترسم كه وارد رابطه جدي ( نامزدي ) با اين اقا شوم . مرا راهنمايي كنيد لطفا
    اين آقا كه تعريف كرديد و هيچ ايرادي ازشون نديد چرا ازدواج قبليشون منجر به طلاق شده؟
    شما هنوز تصميم گيري نكرديد و مطمعنا حسي بهشون نداريد و مساله ديگه اي شما رو هول ميده به سمت اين رابطه چون از يكي خوشت نمياد ميذاريش كنار حتما نبايد وارد رابطه جدي باهاشون بشيد كه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط kajal نمایش پست ها
    باسلام

خیلی ساده است چون شما به ایشون علاقه 100 درصدی ندارید و به همین خاط دچار تردید میشید

در ضمن گذشته ایشون برای شما محل سوال و شک شده و با شما همیشه همراهه

لازمه مشاوره کنید و با فکر کردن در مورد معیارهای خودتون جواب قطعی رو به ایشون بدید

البته اگر در چاه وابستگی گرفتار نشده باشید

4. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرم باتريت مشكل داره زود شارژ خالي ميكنه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خیلی با کلاس نیستن یعنی چجوری از نظر شما ؟؟؟

مثلا با زیر شلواری مامان دوز میاد تو خیابون .یا وسط نهار تو رستوران آروق میزنه .یا سالی یه بار حموم میره از بو عرقش نمیتونی 5 کیلومتریش رد شی . یا تو جمع دست تو دماغش میکنه .

7. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

تایپک قدیمی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خیلی با کلاس نیستن یعنی چجوری از نظر شما ؟؟؟

مثلا با زیر شلواری مامان دوز میاد تو خیابون .یا وسط نهار تو رستوران آروق میزنه .یا سالی یه بار حموم میره از بو عرقش نمیتونی 5 کیلومتریش رد شی . یا تو جمع دست تو دماغش میکنه .
    اقا سام خیلی بامزه نوشتی یه ساعته دارم میخندم
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

10. کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)