نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: جلب نظر دیگران

2931
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4579
    تشکـر
    8
    تشکر شده 103 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    10

جلب نظر دیگران

با سلام من دختری 27 ساله هستم که تا بحال در نهایت نجابت و درستی زندگی کرده ام جدیدا اقایی که شرکتشون نزدیک شرکت ماست نظرم رو به خودش جلب کرده یعنی من احساس میکنم ایشون شرایط فردی که من از لحاظ ظاهری و تاحدودی رفتاری تو ذهنم داشتم داره رفت و امدمون بیشتر اوقات با همه یعنی مسیر خونمون هم تقریبا یکیه جوری که بیشتر اوقات با یه تاکسی میایم و میریم نه بگم دوسش دارم نه قضیه اینه که به شرایط ایده الم احساس میکنم نزدیکه دوس دارم بشناسمش قبل اینکه عاشقش بشم چجوری نمیدونم و دوس دارم ایشون پیش قدم بشن چجوری نمیدونم هر چند من چند بار پیش ایشون کار بردم که انجام بدن برام وایشون در نهایت احترام رفتار کردن و احتمالا بازهم کار ببرم پیششون حالا از شما میخوام راهنماییم کنید چجوری نظرشون رو جلب کنم من هم به نظر خودم دختر ایده الی هستم هیچ چیز از ایشون فکر نکنم کم داشته باشم شاید از لحاظ ظاهری من بهتر باشم بازم ممنون کمکم کنید که اگه اشتباس تجربه نکنم

2. کاربران زیر از سوریاش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چگونه نظر کسی را به خودم جلب کنم در حالی که تا بحال هیچ رابطه ی دوستانه ای نداشته ام

پیش قدم شدن شما وجه خوبی نداره و ممکنه باعث ضربه خوردنتون بشههرچقدرم دوست داری بهش نزدیک بشی اینکارو نکن و اجازه بده اگه حسی هست از طرف ایشون مطرح بشه... اینجوری برای شما خیلی بهترهقبل از اینکه ایشون شمارو انتخاب کنن و شناخت درست و کاملی بدست بیاد ، دلبستگی برای خودتون ایجاد نکنین که بعدها اگه به هر دلیل رابطه به جایی نرسید کمتر آسیب ببینید

4. 2 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : چگونه نظر کسی را به خودم جلب کنم در حالی که تا بحال هیچ رابطه ی دوستانه ای نداشته ام

سلام سوریاش عزیز

منم با آقای اوربیتال موافقم

به هیچ نحوی پیش دستی نکنن

چون ممکنه تو کاملا اشتباه کرده باشی و ایشون هیچ نظری هم نداشته باشه در مورد شما

خب شما همین که گفتی کار پیشش بردی و شما رو در همین حد میشناسه خیلی خوبه

چون دیگه حتما شما رو شناخته و میدونه که کجا کار میکنین و غیره

بذارید ایشون اگر واقعا نیتی دارن خودشون بیان کنن و حتما زیر نظر خانواده ها هم باشه

و اینکه در مورد جلب نظرش من فک نمیکنم کار خاصی باید انجام بدی

اتفاقا اگه بخوای خودت رو خیلی جلوی چشمش قرار بدی ممکنه کم کم براش عادی بشه دیدن شما

یکی از راه های حفظ جذابیت اینکه در دسترس نباشی همیشه و بذاری بقیه خودشون دنبالت باشن نه اینکه تو بخوای خودت رو بهشون نزدیک کنی

بخصوص مردها اگه بخوای خیلی خودت رو بهشون نزدیک کنی بیشتر ازت زده میشن حس خفگی بهشون دست میده

پس در حد همین که کار پیشش ببری کافیه و حتما سعی کن که بیشتر از این نمود نداشته باشه کارت

و همونطور که تا الان درست و با نجابت بودی همینطوری ادامه بده که همین نجیب بودن خودش یه راهه جذبه

و اصلا هم تو ذهنت خیال بافی نکن

چون ممکنه اون چیزی که تو فک میکنی نشه و دلت به دست خودت شکسته بشه خدایی نکرده

و هرشب هم از خدا بخواه اگه ازدواج با این آقا خیر و صلاح هست خداوند خودش در زندگیت قرارش بده

و اگر هم نیست هم برای خودت هم برای این آقا خوبی و خوشی طلب کن

مطمئن باش خداوند خیلی زود جواب میده...الله اکبر...یعنی خدا بزرگ است و البته برتر از تمام موجودات جهان

پس اجازه بدیم برامون بزرگتری کنه و ما رو به برتری برسونه

برات روزهای خوب و پرسعادتی رو آرزو میکنم

6. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : جلب نظر دیگران

نقل قول نوشته اصلی توسط سوریاش نمایش پست ها
    با سلام من دختری 27 ساله هستم که تا بحال در نهایت نجابت و درستی زندگی کرده ام جدیدا اقایی که شرکتشون نزدیک شرکت ماست نظرم رو به خودش جلب کرده یعنی من احساس میکنم ایشون شرایط فردی که من از لحاظ ظاهری و تاحدودی رفتاری تو ذهنم داشتم داره رفت و امدمون بیشتر اوقات با همه یعنی مسیر خونمون هم تقریبا یکیه جوری که بیشتر اوقات با یه تاکسی میایم و میریم نه بگم دوسش دارم نه قضیه اینه که به شرایط ایده الم احساس میکنم نزدیکه دوس دارم بشناسمش قبل اینکه عاشقش بشم چجوری نمیدونم و دوس دارم ایشون پیش قدم بشن چجوری نمیدونم هر چند من چند بار پیش ایشون کار بردم که انجام بدن برام وایشون در نهایت احترام رفتار کردن و احتمالا بازهم کار ببرم پیششون حالا از شما میخوام راهنماییم کنید چجوری نظرشون رو جلب کنم من هم به نظر خودم دختر ایده الی هستم هیچ چیز از ایشون فکر نکنم کم داشته باشم شاید از لحاظ ظاهری من بهتر باشم بازم ممنون کمکم کنید که اگه اشتباس تجربه نکنم

در این مطلب قصد داریم روش های جذب دیگران را بررسی کنیم و اینکه چطور میتوانیم اطرافیان خودمان را تحت تاثیر قرار بدهیم. آیا به نظر شما تحت تاثیر قرار دادن دیگران کار سختی است؟ سخت است که کاری کنید که دیگران شما را تحسین کنند؟

در حقیقت این کار به هیچ وجه سخت نیست، میدانم الان در ذهن شما چه چیزهایی میگذرد و مطمئن هستم که الان در دل خود میگویید: “اگر اینکار آسان بود، چرا خیلی از افراد سالها برای اینکار زمان صرف میکنند و به موفقیت نمی رسند؟”
    جواب این سوال ساده است، چون این افراد در مسیر صحیح و درست قدم بر نمی دارند. اگر دنبال این هستید که بدانید راه صحیح و درست جذب کردن دیگران به سمت خودتان چیست یا اینکه چطور میتوانیم کاری کنیم که دیگران ما را تحسین کنند، تا انتها این مطلب را پیگیری کنید.

روش های نادرست برای جذب دیگران

وقتی شخصی تلاش میکند نظر دیگران را جذب کند و مورد تحسین واقع بشود، معمولا اشتباهاتی انجام میدهد که به صورت خلاصه در زیر به این موارد خواهیم پرداخت:
    “وقتی من به یک دلیل کسی را تحسین میکنم، پس او هم میتواند به همان دلیل من را تحسین کند. به عنوان مثال اگر من یک شخص ثروتمند را که با تلاش خودش ثروتمند شده نزد خودم عزیز میدانم، پس اگر به دوستانم بگویم که من با تلاش خودم ثروتمند شده ام باعث میشود آنها من را تحسین کنند.”

اگر اینطور فکر میکنید احتمال زیادی وجود دارد که سرخورده شوید، به این دلیل که چیزی که شما آن را تحسین میکنید الزاما دیگران را تحت تاثیر قرار نمیدهد. به عنوان مثال چه کسی اهمیت میدهد شما ثروتمند باشید وقتی خودش به پول احتیاجی ندارد؟ چه کسی به تشویق شما نیاز دارد وقتی خودش به قدر کافی شجاع است؟ چه کسی به این موضوع اهمیت میدهد که شما بدن ورزیده و عضله های قوی دارید وقتی که خودش از شما قویتر است؟!

از همین رو است که روانشناس ها میگویند:
    اگر میخواهید کسی رو مجذوب خود کنید، یا اینکه اگه میخواهید دیگران شما را تحسین کنند یا عاشق شما باشند، ابتدا باید در مورد آنها اطلاعات کسب کنید!
    با توجه کردن به این موضوع که فرد به چه چیزهایی نیاز دارد و دانستن اینکه به چه چیزهایی علاقه مند است، شانس شما برای موفقیت بسیار زیاد خواهد بود. بعضی از افراد با استفاده از متدهایی که به صورت عمومی شناخته شده اند وقت خود را هدر میدهند و هنگامی که آن روش برایشان جواب معکوس میدهد، نا امید و سرافکنده شده و با خودشان فکر می کنند: “حتما ایرادی در من وجود دارد که این روش ها برای من کارساز نیستند”.

میخواهید چه کسی را جذب کنید؟

اغلب انسانها زمانی تحت تاثیر قرار میگیرند که فردی را می بینند که میتواند کاری انجام بدهد که خودشان نمی توانند انجام بدهند. برای همین است که روش های جذب کردن یک فرد خجالتی درونگرا، با روش های جذب کردن یک فرد معاشرتی برونگرا متفاوت هستند. در ابتدا شما باید بدانید فرد مورد نظر چه ویژگیهایی دارد، به عبارت دیگر مهمترین اقدام، کسب اطلاعات در مورد فرد است که قبلا هم به آن اشاره کردیم.
    اگر کسی از ناشناخته ها ترس دارد، پس ممکن است توسط فردی که در زندگی قدرت کنترل ترس را دارد تحت تاثیر قرار بگیرد.
    اگر کسی تلاش میکند که پولدار شود، توسط کسی که قابلیت خوبی در جمع آوری ثروت دارد و توانایی اقتصادی خوبی دارد جذب میشود.
    اگر کسی احساس میکند که در زندگی انسان بی فایده و بی خاصیتی است توسط افرادی که با مشکلات زندگی مواجه می شوند و برای حل کردن آنها تلاش می کنند جذب میشود.
    همانطور که در مثال های بالا ذکر شد، جذب کردن دیگران فرمول خاص و ثابتی ندارد ولی با پیش زمینه ذهنی فردی که قصد جذب کردنش را دارید ارتباط مستقیم دارد و خوشبختانه در دنیایی زندگی میکنیم که شبکه های اجتماعی مثل کلوب، فیس بوک و … اطلاعات زیادی را در این موارد در اختیار شما قرار میدهند.
    تاجایی که میتوانید در مورد فرد یا افراد مورد نظر اطلاعات کسب کنید. رفتارهایی که از خودشان بروز میدهند، احتیاجات و نیازهای روحی-عاطفی فرد را بررسی کنید و بعد با نشان دادن اینکه شما میتوانید این نیازها را برطرف کنید یا چیزی که آن شخص دنبالش است را شما میتوانید ارائه بدهید، تحت تاثیر قرارش دهید. این فرمول ساده ولی کاملا مؤثر برای جذب کردن افراد و تحت تاثیر قرار دادن آنها است.

8. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به نظرم شما باید این مسئله را بار رفتارتون نشان بدهید ینی رفتاری کنیدکه متوجه بشه شما اون رو فردی مناسب برای ازدواج میبینید(البته منظورم اصلا و به هیچ وجه خودنمایی و حرکات جلف و زننده یا کارایی که باعث بشه شما کوچک بشین نیست).بلکه رفتاری مناسب که شخصیت شما حفظ بشه.ولی به نظرم مستقیما پیش قدم نشید.اون اقا اگر از شما خوشش بیاد میاد سمتتون .به نظرم اقایون هم حتی اول نباید سریع پیش قدم بشن اول باید با رفتارشون بسنجن ایا طرف به اونا تمایل داره یا نه اگر شرایط برقرار بود اقدام کنن در غیر این صورت رابطه یه طرفه میشه و بعدا منجر به ناراحتی هایی از قبیل اینکه جواب رد شنیدم تحقیر شدم یا غرورم پایمال شد و....میشه.
    ویرایش توسط saba95 : 08-26-2016 در ساعت 07:28 PM

10. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4579
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    10

ممنون عزیزان که کمکم کردید اگه اقایون بیشتر نظر بدن ممنون میشم

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سوریاش نمایش پست ها
    سعی کنید هر کاری می کنید نادرست و درنتیجه ضد دین نباشه.

13. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4579
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    10

کمک نکردید همه بیاید نظر بدید ممنون میشم

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19044
    تشکـر
    504
    تشکر شده 119 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظرم 10-12 دفعه برید سمتش و کار بهش بدید بعد ییهو کلا غیب بشید و اصلا سمتش نرید و ترجیحا مسیرتون رو عوض کنید یا دیرتر یا زودتر بیاید سر کار که اون آقا نبینتتون
    اگه بعد چند روز اومد دنبالتون بگرده یا سراغتون رو بگیره میفهمید که احتمالا بهتون فکر میکنه و براش مهمید،اما اگه خبری ازش نشد نتیجه میگیرید که یا کسی تو زندگیش هست یا اصلا اهل این چیزا نیست

و اینکه یه اصل مهمی هست که میگه " من تورو دوس دارم،تو دیگری را و دیگری هم ... "
    این یه چرخه و حقیقته
    امضای ایشان
    .:: هاستیک ::.
    .:: WwW.HosTick.iR ::.

الهی..،نگاهی...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)