نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: حساسیت به رابطه

1195
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8505
    تشکـر
    5
    تشکر شده 13 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Question حساسیت به رابطه

با سلام وخسته نباشید.
    یه کم راهنمایی میخواستم در خصوص این که آیا قبل از ازدواج نیازی هست که طرفین از رفتار های جنسی خود بگن و طرف مقابل رو آگاه کنن؟؟
    در حقیقت من خانومی رو که هم دانشگاهی هستیم رو می پسندم وقصد ازدواج با ایشون رو دارم،در حال حاضر تو مرحله شناخت هم هستیم، ایشون تیپ اخلاقی 6 رو دارن،یعنی به عبارتی ایشون ذاتا یکم دیر به اطرافیان اعتماد میکنن و سخت میتونن خودشون رو با محیط ناشناخته وفق بدن.
    اخیرا یکی از آشناهاشون که هم سن ایشون هست و متاهله ،دردو دل کرده باهاش و در مورد رفتار ناشیانه همسرش تو روابط جنسیش گفته و اینم گفته که همسرش فقط واسه این مسایل دوسش داره!
    همین دردودل باعث شد که ایشون هم به من شک کنن ،که آیا فقط واسه مسایل جنسی میخوام ایشون رو یا نه؟
    این خودش یه مسئله !!!
    اما مسئله دیگه اینجاست که من باهاش حرف زدم و از رفتار های جنسی همدیگه گفتیم و مجابشون کردم که بنده به شخصه فقط بخاطر این امور نمیخوامش و واقعا دوسش دارم.
    حالا ایشون عذاب وجدان داره که چرا اصلا این بحثارو پیش کشیدیم ( مسایل جنسی و رفتار ها و نیاز های متقابل هم) با کلی حرف و آروم کردنش این وظیفه رو به عهده من گذاشته که با یه مشاور حرف بزنم ببینم کاره درستی کرده یا نه؟؟ آیا نیازی به آشنایی رفتار های جنسی طرف مقابل، قبل از ازدواج وجود داره؟؟؟
    از اساتید تقاضای کمک دارم
    لطفا راهنماییم کنید
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : آیا نیازی به آشنایی رفتار های جنسی طرف مقابل، قبل از ازدواج وجود دارد؟؟؟

خب نباید در مورد مسائل جنسی باهاش حرف میزدی

اما در کل مسائل جنسی در زندگیه زناشویی مسائل مهمی به شمار میان و شاید اگه خداوند این میل و نیاز و در وجود ما قرار نمیداد

جوون ها هم به ازدواج ترقیب نمیشدن

در هر حال مزاج زنو مرد باید مثل هم باشه و اگه اینطور نباشه ممکنه کار به خودارضایی یا حتی خیانت هم کشیده بشه

اگر مزاج شما گرمه مزاج همسرتون هم باید گرم باشه و این یعنی این که میل جنسیه جفتتون بالا باشه

ولی اگه مزاجتون سرده باید همسرتون هم سرد مزاج باشن این یعنی که شما و همسرتون علاقه کمی به رابطه جنسی دارید

در هر حال احترام به نیاز همسر در اولویته و این که شما اول نیاز ایشونو براورده کنید و نیاز ایشون مقدم بر نیاز خودتون باشه

موفق باشید

3. 2 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8505
    تشکـر
    5
    تشکر شده 13 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Alisbi نمایش پست ها
    خب نباید در مورد مسائل جنسی باهاش حرف میزدی

اما در کل مسائل جنسی در زندگیه زناشویی مسائل مهمی به شمار میان و شاید اگه خداوند این میل و نیاز و در وجود ما قرار نمیداد

جوون ها هم به ازدواج ترقیب نمیشدن

در هر حال مزاج زنو مرد باید مثل هم باشه و اگه اینطور نباشه ممکنه کار به خودارضایی یا حتی خیانت هم کشیده بشه

اگر مزاج شما گرمه مزاج همسرتون هم باید گرم باشه و این یعنی این که میل جنسیه جفتتون بالا باشه

ولی اگه مزاجتون سرده باید همسرتون هم سرد مزاج باشن این یعنی که شما و همسرتون علاقه کمی به رابطه جنسی دارید

در هر حال احترام به نیاز همسر در اولویته و این که شما اول نیاز ایشونو براورده کنید و نیاز ایشون مقدم بر نیاز خودتون باشه

موفق باشید
    علی آقا منم با شما هم عقیده ام اما آخه ایشون خیلی شکاک هستن، با شنیدن حرفایه دوستشون کلا به هم ریخته بود و ترس اینکه مبادا منم همون طور باشم داشت ازم فاصله میگرفت و کم کم از فکر ازدواج در میومد. من تا قبل از این مشکل اصلا از نیاز های جنسی خودم یا ایشون حرفی به زبون نیاوردم. لازمه بگم که ما 2 ساله که با هم حرف میزنیم و این اولین باره در این باره حرف زدیم.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

در هر صورت باید به ایشون حق بدید که در این مسوله نتونن راحت بهتون اعتماد کنن واین امری طبیعیه و بالاخره باید فرقی بین ایشون و دخترای خیابونی

باشه دیگه

ولی این حرف منو شما بپذیرید تجربه نشون داده که اعتمادی که سخت به دست بیاد سخت هم از بین میره و اعتمادی که راحت به دست بیاد راحت هم از دست میره

در هر حال شما هم بذار ایشون یه مدت تو خودشون باشنو بیشتر فک کنن و مزاحمشون نشو و بعد دوباره برو جلو ولی در مورد مسائل جنسی دیگه باهاش صحبت نکن

و بزار اگه سوالی داره ازت در این مورد بپرسه اگه نه تو دیگه در این رابطه باهاش صحبت نکن

موفق باشید

6. 2 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    حداقل الان شما و ایشون دیدگاه همدیگه رو در مورد مسائل جنسی میدونید،
    و نگرانی ایشون هم در این مورد برطرف شده
    صحبت در این مورد، در همین حد که نگرانی و شک برطرف بشه لازم و کافی بوده

و به نظر من اینکه کسی دیر و سخت به بقیه اعتماد کنه، با اینکه کسی شکاک باشه کاملا متفاوت
    شکاک بودن طرف مقابل میتونه براتون مشکل ایجاد کنه،
    اما اگه فقط به خاطر تیپ شخصیت دیر اعتماد میکنه، وقتی اعتمادش رو تونستید جلب بکنید دیگه مشکلی پیش نمیاد
    امضای ایشان

8. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8505
    تشکـر
    5
    تشکر شده 13 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حساسیت به رابطه

ممنون از راهنماییتون اساتید
    من با دیر اعتماد کردن ایشون به من مشکلی ندارم،چون با این نوع تیپ آشنایی کامل دارم.
    این خود خوری کردنش منو ناراحت میکنه ! در این رابطه هم اگه امکانش هست راهنماییم کنید.
    بازم ممنون از همه دوستان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)