نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دوراهی انتخاب

886
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37304
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوراهی انتخاب

سلام.
    مشکل من احساسیه
    حدود 6 سال پیش، یه پسری تو دانشگاه به من علاقمند شد، خیلییی زیاد، انقدر که کل دانشگاه میدونستن و به قول خودش عشقش معیار اندازه گیری شده بود، ولی من اصلاااا نمیدیدمش. اون چهارسال منتظر من موند و اصلا از ابراز علاقش با انواع راههایی که بلد بود دست برنداشت، ولی من نمیدونم چرا نمیتونستم دوسش داشته باشم. تا اینکه سال چهارم دانشگاه، من با یه پسری آشنا شدم... اون پسر اشتباه ترین آدم ممکن بود برای من، هیچ شباهتی به هم نداشتیم و خیلی زود این رو متوجه شدم و اون ارتباط خیلی زود تموم شد. ولی اون ما رو با هم دیده بود و ضربه خیلیییی بدی خورده بود.
    الان دو سال از اون قضایا میگذره. حدود سه ماه پیش دوباره مکالمه من و اون شروع شد.
    اون با دختری آشنا شده و گفت که از وضعیتش راضیه، ولی هنوز مشخصه که من رو دوست داره... تو این سه ماه که با هم صحبت کردیم.. من عاشقش شدم... الان میفهمم که اون همون آدمیه که من میخوام و من هیچ وقت بهش اجازه ندادم که باهاش آشنا بشم.
    میفهمه که بهش علاقمند شدم و میدونم که بهم علاقه داره ولی الان وارد رابطه ایه و این موضوع که من اون رو تو گذشته انتخاب نکردم آزارش میده. من مطمئنم که اون همون آدمیه که باید تو زندگیه من باشه و اونم میدونه من همون آدمیم که باید تو زندگیش باشم... ولی این مشکلات وجود داره. من نمیدونم باید چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دوراهی انتخاب

نقل قول نوشته اصلی توسط usf نمایش پست ها
    سلام.
    مشکل من احساسیه
    حدود 6 سال پیش، یه پسری تو دانشگاه به من علاقمند شد، خیلییی زیاد، انقدر که کل دانشگاه میدونستن و به قول خودش عشقش معیار اندازه گیری شده بود، ولی من اصلاااا نمیدیدمش. اون چهارسال منتظر من موند و اصلا از ابراز علاقش با انواع راههایی که بلد بود دست برنداشت، ولی من نمیدونم چرا نمیتونستم دوسش داشته باشم. تا اینکه سال چهارم دانشگاه، من با یه پسری آشنا شدم... اون پسر اشتباه ترین آدم ممکن بود برای من، هیچ شباهتی به هم نداشتیم و خیلی زود این رو متوجه شدم و اون ارتباط خیلی زود تموم شد. ولی اون ما رو با هم دیده بود و ضربه خیلیییی بدی خورده بود.
    الان دو سال از اون قضایا میگذره. حدود سه ماه پیش دوباره مکالمه من و اون شروع شد.
    اون با دختری آشنا شده و گفت که از وضعیتش راضیه، ولی هنوز مشخصه که من رو دوست داره... تو این سه ماه که با هم صحبت کردیم.. من عاشقش شدم... الان میفهمم که اون همون آدمیه که من میخوام و من هیچ وقت بهش اجازه ندادم که باهاش آشنا بشم.
    میفهمه که بهش علاقمند شدم و میدونم که بهم علاقه داره ولی الان وارد رابطه ایه و این موضوع که من اون رو تو گذشته انتخاب نکردم آزارش میده. من مطمئنم که اون همون آدمیه که باید تو زندگیه من باشه و اونم میدونه من همون آدمیم که باید تو زندگیش باشم... ولی این مشکلات وجود داره. من نمیدونم باید چیکار کنم؟

فکر میکنم الان بعد از 4 سال برای این تصورات کمی دیر باشه ولی هر اتفاقی میتونه رخ بده

ایشون به هر حال وارد رابطه ای شده که مثل سایر رابطه های اینچنینی رسمیت نداره و هر لحظه میتونه کات بشه

ولی این دلیل نمیشه که شما برای رسیدن به ایشون تصورات و پیشگویی کنید و با این فکر به خودتون استرس وارد کنید

میتونید نظر خودتون رو صریح بیان کنید تا ایشون تصمیم گیری کنه هر چند به قیمت ناراحتی طرف مقابلش تمام شود
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37304
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من حرف دلم رو بهش زدم، ولی هیچ جوابی بهم نمیده... درواقع قدرت تصمیم گیری نداره. مدام میگه فعلا در مورد آینده صحبت نکن.
    چقدر باید زمان بگذره تا ازش بخوام که تصمیم قطعی رو بگیره؟
    من درباره عمق رابطش با اون دختر چیزی نمیدونم، ولی تقریباً تمام تایم آزاد روزش رو داره با من صحبت میکنه.
    نمیدونم جدا شدن از اون رابطه براش آسون نیست یا اینکه چون روزگاری من رو دوست داشته، فقط حسرت بودن من تو زندگیش رو داره و خودم رو دیگه نمیخواد!!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37304
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    فکر میکنم الان بعد از 4 سال برای این تصورات کمی دیر باشه ولی هر اتفاقی میتونه رخ بده

ایشون به هر حال وارد رابطه ای شده که مثل سایر رابطه های اینچنینی رسمیت نداره و هر لحظه میتونه کات بشه

ولی این دلیل نمیشه که شما برای رسیدن به ایشون تصورات و پیشگویی کنید و با این فکر به خودتون استرس وارد کنید

میتونید نظر خودتون رو صریح بیان کنید تا ایشون تصمیم گیری کنه هر چند به قیمت ناراحتی طرف مقابلش تمام شود
    من حرف دلم رو بهش زدم، ولی هیچ جوابی بهم نمیده... درواقع قدرت تصمیم گیری نداره. مدام میگه فعلا در مورد آینده صحبت نکن.
    من درباره عمق رابطش با اون دختر چیزی نمیدونم، ولی تقریباً تمام تایم آزاد روزش رو داره با من صحبت میکنه.
    نمیدونم جدا شدن از اون رابطه براش آسون نیست یا اینکه چون روزگاری من رو دوست داشته، فقط حسرت بودن من تو زندگیش رو داره و خودم رو دیگه نمیخواد!!

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط usf نمایش پست ها
    سلام
    اصلا مطرح کردن رابطه اش با دختر دیگر برای چی بوده؟
    اگر همش با شماست اصلا می تواند با دختر دیگر باشد؟
    چرا شما را سردرگم نگه میدارد؟
    شما 4 سال ایشان سر دواندید بعدش جواب منفی دادید حالا بعد از دو سال بهش برگشتید بعدم عکس العملشان به این صورت هست احتمال نمی دهید که میخواهد همان کاری که شما با او کردید الان با شما کند و انتقام بگیرد

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37304
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    اصلا مطرح کردن رابطه اش با دختر دیگر برای چی بوده؟
    اگر همش با شماست اصلا می تواند با دختر دیگر باشد؟
    چرا شما را سردرگم نگه میدارد؟
    شما 4 سال ایشان سر دواندید بعدش جواب منفی دادید حالا بعد از دو سال بهش برگشتید بعدم عکس العملشان به این صورت هست احتمال نمی دهید که میخواهد همان کاری که شما با او کردید الان با شما کند و انتقام بگیرد
    همین ابتدای صحبتهامون این موضوع رو گفت، اون ازم پرسید کسی تو زندگیه منه؟ منم متقابلا همین سوال رو ازش پرسیدم...
    ارتباط ما بیشتر از راهه چت و تلفنیه .. و حضوری همدیگر رو نمی بینیم
    مشکلم همینه که چرا من رو سردرگم نگه میداره؟ درباره این قضیه انتقام هم باهاش صحبت کردم و مطمئنم کرد که هیچ وقت حتی بهش فکرم نکرده.
    انگار حسرت صحبت کردن با من رو داره ... میترسه که بره پیش مشاور و مشاور بهش بگه که باید ارتباط قطع بشه، برای همین به حرف من گوش نمیده که بره پیش مشاور

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد