نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: دوستی با پسر کوچکتر از دختر

8153
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13842
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation دوستی با پسر کوچکتر از دختر

سلام دختر 23 ساله هستم که مدتی هستش که تو دوره کاراموزی تو یه شرکتی مشغولم و یکی از همکاران پسرم که 3 سال از من کوچیکتره از من خوشش اومده. هنوز حرفی از دوستی نزده ولی توسط دوستای دیگه مطمئنم که همچین هدفی رو داره. از اولش از رفتاراش و صحبت هاش و توجه های زیادش به خودم فهمیدم از من خوشش اومده ولی فکر نمیکردم بخواد باهم باشیم.
    تک تک رفتارهاش و نگاه هاش نشون دهنده ی علاقش به منه و اینکه این آقا فوق العاده احساسی هستش و اصلا نمیتونه جلوی خودش رو در مورد محبت کردن به من بگیره به طوری که همه ی همکارا فهمیدن این آقا به من توجه خاصی داره.

منم از این آقا خوشم میاد از نظر ظاهر و جسه اصلا نشون نمیده که از من کوچیکتره یعنی کسی مارو باهم ببینه اصلا متوجه نمیشه که من بزرگترم.
    نمیدونم باید چیکار کنم. اون هر روز داره امیدوار تر میشه. میدونم اگه بگم همینجوری رابطه دوستی و همکاری رو پیش ببریم نمیتونه و اذیت میشه.
    من طبق صحبتی که با یه مشائر داشتم و بهم گفت حداقل تا چهارسال دیگه آمادگی ازدواج نداری فعلا اصلا قصد ازدواج ندارم ولی خب برای یه دوستی باید فکر آینده رو هم کرد چون بالاخره احتمال اینکه این رابطه ادامه دار بشه ممکنه.

نمیدونم چه کاری درسته. تو سایتای مختلف خوندم بزرگتر بودن دختر از پسر اگه زیر 5 سال باشه مشکلی پیش نمیاد زیاد ولی خب بازم نمیخوام کاری کنم که بعدا پشیمونی به بار بیاد.

من از خودم مطمئنم که اگه دوست بشیم و هر زمانی رابطه بخواد تموم بشه ضربه ی سنگینی نمیخورم ولی از بابت اون پسر میترسم و دلم نمیخواد من براش یه شکست بشم یه زمانی.

پسر زرنگ و کاری هستش و طبق چیزایی که ازش دیدم آینده ی خوب و روشنی داره و تنها مشکل من اینه که این پسر 3 سال از من کوچیکتره. و البته وقتی با هم سن و سال هاش مقایسه اش میکنم میبینم رفتار و اخلاقش هم جا افتاده تر از سنش و حداقل 3 الی 4 سال بزرگتر از سنش رفتار میکنه چون از 14 15 سالگی سرکار میرفته و تو اجتماع بوده.

میخوام کمکم کنید. چیکار کنم؟ دوستی ما اشتباهه یا نه؟

دلم میخواد زودتر به یه جوابی برسم خیلی بلاتکلیفم. نمیخوام کاری کنم که پشیمونی به بار بیاد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    تشکر شده 42 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوستی با پسر کوچکتر از دختر

سلام دوست من ،صرفا دارم نظر خودمو بهت میگم،اولا که شما از کجا میدونی که ایشون قصد ازدواج دار ن ؟ایشون که حتی یه کلمه به شما چیزی نگفتن که شما همه چیو حل کردینو فقط مشکلتون سه سال بزرگتدر بدون ایشونه؟به فرض که اومدنو قصدشون فقط ازدواج با شما باشه یه چیزی میخوام بهتون بگم خیلی به خودتون بستگی داره در درجه اول اینکه چقد این موضوع شما رو اذیت میکنه چون معمولا ما خانما دوس داریم که همسرمون از ما بزرگتر باشه و احساس امنیت بیشتری میکنیم تا اینکه کوچکتر باشه،در درجه دوم بعد از اینکه چن سال از ازدواجتون بگذره خواه ناخواه شما تبدیل به مادر ایشون میشید ازش مراقبت میکنین،میترسین که با دخترای هم سنو سالش ارتباط برقرار کنه هر چقدم سنتون کم باشه احساس میکنین پیر شدین نسبت به همسرتون،و چیزایی که شما به عنوان یه دختر پشت سر میذارید همسرتون سه سال بعد شما به اون مرحله میرس یعنی میخوام بگم که دغدغه ها و مسایل زندگیتون نو همسرتو سه سال بعد شما تجربه میکنه،اگه چنین فرم زندگی کردنک میتنین بپذیرید که هیچی،اما این چیزایی که گفتم فققط مربوط به شماست،اینکه این آقا قراره که چطور با شما رفتار کنه تو زندگی که معلوم نیست.

3. کاربران زیر از کیفسان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13842
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کیفسان نمایش پست ها
    سلام دوست من ،صرفا دارم نظر خودمو بهت میگم،اولا که شما از کجا میدونی که ایشون قصد ازدواج دار ن ؟ایشون که حتی یه کلمه به شما چیزی نگفتن که شما همه چیو حل کردینو فقط مشکلتون سه سال بزرگتدر بدون ایشونه؟به فرض که اومدنو قصدشون فقط ازدواج با شما باشه یه چیزی میخوام بهتون بگم خیلی به خودتون بستگی داره در درجه اول اینکه چقد این موضوع شما رو اذیت میکنه چون معمولا ما خانما دوس داریم که همسرمون از ما بزرگتر باشه و احساس امنیت بیشتری میکنیم تا اینکه کوچکتر باشه،در درجه دوم بعد از اینکه چن سال از ازدواجتون بگذره خواه ناخواه شما تبدیل به مادر ایشون میشید ازش مراقبت میکنین،میترسین که با دخترای هم سنو سالش ارتباط برقرار کنه هر چقدم سنتون کم باشه احساس میکنین پیر شدین نسبت به همسرتون،و چیزایی که شما به عنوان یه دختر پشت سر میذارید همسرتون سه سال بعد شما به اون مرحله میرس یعنی میخوام بگم که دغدغه ها و مسایل زندگیتون نو همسرتو سه سال بعد شما تجربه میکنه،اگه چنین فرم زندگی کردنک میتنین بپذیرید که هیچی،اما این چیزایی که گفتم فققط مربوط به شماست،اینکه این آقا قراره که چطور با شما رفتار کنه تو زندگی که معلوم نیست.
    سلام عزیزم. ممنون که وقت گذاشتی و خوندی و بهم جواب دادی
    منم خودم میدونم که هنوز اصلا مشخص نیست که این آقا قصد ازدواج داشته باشه یا نه. صرفا خواستم صفر تا ۱۰۰ قضیه رو تجسم کنم و ببینم چجوری میشه اگه پیش بیاد
    واسه اینکه بتونم بهتر تصمیم بگیرم صورت سوال رو واسه خودم همه جوره پاسخ دادم و این سوالارو پرسیدم.

5. کاربران زیر از ela95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام عزیزم چطوری مشاوره بهت تایم داده که کی اماده میشی واسه ازدواج ؟؟
    و دوم اینکه بزار اگر پیشنهادی بهت داد باهاش صحبت کن و شرایطتت رو بگو تا قبل ازینکه بهت پیشنهاد نداده
    بنظرم خودت رو درگیر نکن
    و اینکه شخصیت و فهم و شعور مهمه و بقول خودت سن زیاد مهم نیست
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    خیلی خوبه که اینقدر همه چیزو می سنجی و آینده نگری. بهت تبریک می گم واقعا
    در مورد سن یه مسئله ای که هست همین حس امنیتیه که مرد باید به زن بده. شما خودت اینو بسنج. ببین می تونه این کارو بکنه یا نه. یه مورد دیگه ای که هست ببخشید مسئله یائسگیه. که شاید مشکل ساز بشه چون متوسط سن یائسگی 47 ساله. به خاطر همین موضوع و خیلی از مسائل دیگه می گن بهتره مرد 5-6 سال بزرگ تر باشه. در موردش تحقیق کن.
    یه مورد دیگه ام که هست اینه که اون آقا 20 سالشونه و شاید یکم هنوز رفتاراشون هیجانی و احساسی باشه.
    همه ی اینا چیزاییه که باید بهشون فکر کنی. منتها اگه حس قوی بینتون باشه هیچ موردی سد راهتون نیست.
    دوست داشتن خودش همه چیزو حل می کنه.
    البته باید صبر کنید ببینید واقعا قصدشون چیه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13842
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام گلم.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13842
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    سلام عزیزم چطوری مشاوره بهت تایم داده که کی اماده میشی واسه ازدواج ؟؟
    و دوم اینکه بزار اگر پیشنهادی بهت داد باهاش صحبت کن و شرایطتت رو بگو تا قبل ازینکه بهت پیشنهاد نداده
    بنظرم خودت رو درگیر نکن
    و اینکه شخصیت و فهم و شعور مهمه و بقول خودت سن زیاد مهم نیست
    سلام گلم.
    من قبلا رفتم پیش یه
    مشاور
    در رابطه با یه آقایی با مشاور مشورت کردم و از خودم و زندگیم که صحبت کردم بهم گفت هنوز خیلی جوونی و خودت رو درگیر ازدواج نکن.
    نه اینکه به طور مطلق بگه تا 4 سال دیگه ازدواج نکن ولی گفت درگیرش هم نباش اگه موقعیتی هم برات پیش اومد برای ازدواج بیا خودم راهنماییت کنم.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13842
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    خیلی خوبه که اینقدر همه چیزو می سنجی و آینده نگری. بهت تبریک می گم واقعا
    در مورد سن یه مسئله ای که هست همین حس امنیتیه که مرد باید به زن بده. شما خودت اینو بسنج. ببین می تونه این کارو بکنه یا نه. یه مورد دیگه ای که هست ببخشید مسئله یائسگیه. که شاید مشکل ساز بشه چون متوسط سن یائسگی 47 ساله. به خاطر همین موضوع و خیلی از مسائل دیگه می گن بهتره مرد 5-6 سال بزرگ تر باشه. در موردش تحقیق کن.
    یه مورد دیگه ام که هست اینه که اون آقا 20 سالشونه و شاید یکم هنوز رفتاراشون هیجانی و احساسی باشه.
    همه ی اینا چیزاییه که باید بهشون فکر کنی. منتها اگه حس قوی بینتون باشه هیچ موردی سد راهتون نیست.
    دوست داشتن خودش همه چیزو حل می کنه.
    البته باید صبر کنید ببینید واقعا قصدشون چیه
    مرسی عزیزم که برام وقت گذاشتی.
    حرفاتون خیلی حالم رو بهتر کرد.

11. کاربران زیر از ela95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

هرکسی یه شخصیتی داره و برای همه نمیشه یه نسخه پیچید و گفت طبق این راه پیش بری خوشبخت میشی یا نه...
    ولی خب شما باید به چندتا موضوع دقت کنی اینکه سن پسر هنوز خیلی کمه و ممکنه اگرم رابطه ای رو بخوات با شما شروع کنه ابتدا رابطه ی دوستی باشه و به شدت توصیه میکنم وارد رابطه دوستی نشین چرا که برای شناخت یه نفر از طریق همین روابطه همکاری و دورادورهم میشه تا حدی شخصیتشو فهمید ولی اگه وارد رابطه دوستی بشین مطمنن همش احساسات وسط میاد و خوب جلوه دادن و تظاهر پیش میاد و بعد از مدتی تکراری میشید و نهایتش رابطتتون ممکنه با شکست عشقی تموم بشه. پس برای پروسه شناخت دقیق حتما باید خاستگاری و در دوره نامزادی طرفتونو بشناسید. اینکه گفتید اگرم رابطه دوستی رو کات کنه شما ضربه نمیخورید از محالاته ، مطمنن اثر روحی بدی روی شما میزاره و روی انتخابای ایندتون تاثیر گذاره .
    ویرایش توسط eli2 : 08-26-2017 در ساعت 10:16 PM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

13. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46952
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ela95 نمایش پست ها
    سلام دختر 23 ساله هستم که مدتی هستش که تو دوره کاراموزی تو یه شرکتی مشغولم و یکی از همکاران پسرم که 3 سال از من کوچیکتره از من خوشش اومده. هنوز حرفی از دوستی نزده ولی توسط دوستای دیگه مطمئنم که همچین هدفی رو داره. از اولش از رفتاراش و صحبت هاش و توجه های زیادش به خودم فهمیدم از من خوشش اومده ولی فکر نمیکردم بخواد باهم باشیم.
    تک تک رفتارهاش و نگاه هاش نشون دهنده ی علاقش به منه و اینکه این آقا فوق العاده احساسی هستش و اصلا نمیتونه جلوی خودش رو در مورد محبت کردن به من بگیره به طوری که همه ی همکارا فهمیدن این آقا به من توجه خاصی داره.

منم از این آقا خوشم میاد از نظر ظاهر و جسه اصلا نشون نمیده که از من کوچیکتره یعنی کسی مارو باهم ببینه اصلا متوجه نمیشه که من بزرگترم.
    نمیدونم باید چیکار کنم. اون هر روز داره امیدوار تر میشه. میدونم اگه بگم همینجوری رابطه دوستی و همکاری رو پیش ببریم نمیتونه و اذیت میشه.
    من طبق صحبتی که با یه مشائر داشتم و بهم گفت حداقل تا چهارسال دیگه آمادگی ازدواج نداری فعلا اصلا قصد ازدواج ندارم ولی خب برای یه دوستی باید فکر آینده رو هم کرد چون بالاخره احتمال اینکه این رابطه ادامه دار بشه ممکنه.

نمیدونم چه کاری درسته. تو سایتای مختلف خوندم بزرگتر بودن دختر از پسر اگه زیر 5 سال باشه مشکلی پیش نمیاد زیاد ولی خب بازم نمیخوام کاری کنم که بعدا پشیمونی به بار بیاد.

من از خودم مطمئنم که اگه دوست بشیم و هر زمانی رابطه بخواد تموم بشه ضربه ی سنگینی نمیخورم ولی از بابت اون پسر میترسم و دلم نمیخواد من براش یه شکست بشم یه زمانی.

پسر زرنگ و کاری هستش و طبق چیزایی که ازش دیدم آینده ی خوب و روشنی داره و تنها مشکل من اینه که این پسر 3 سال از من کوچیکتره. و البته وقتی با هم سن و سال هاش مقایسه اش میکنم میبینم رفتار و اخلاقش هم جا افتاده تر از سنش و حداقل 3 الی 4 سال بزرگتر از سنش رفتار میکنه چون از 14 15 سالگی سرکار میرفته و تو اجتماع بوده.

میخوام کمکم کنید. چیکار کنم؟ دوستی ما اشتباهه یا نه؟

دلم میخواد زودتر به یه جوابی برسم خیلی بلاتکلیفم. نمیخوام کاری کنم که پشیمونی به بار بیاد
    سلام دوست عزیز من میخام ب شما تجربمو بگم شاید کمکتون کنه عزیزم من قبلن ی همچین رابطه ای داشتم با سن معکوس(۴سال بزرگتر بودم) و خیلی عاشق هم بودیم ولی بعد از ۲ سال رابطه فهمیدم واقن اشتباه کردم و راهم کاملا اشتباهه،اول اینکه بچه بودن طرف بهم ثابت شد و خیلی جاها حس کردم خیلی بیشتر از طرفم میفهمم و کم فهمیدن اون آزار دهنده بود و یبار باهاش شوخی کردم برگشت بهم گفت مگ من همسن توام؟؟ ک باهم شوخی میکنی و من خیلی دلم شکست،و مطمعنن تو سرت میزنه ک ازش بزرگتری و ما خانما چون رو این مسال حساسیم خیلی آسیب بهمون وارد میشه چون ما ها دوست داریم پارتنرمون از نظر قد،جثه و سن ازمون بزرگتر باشه،درکل تجربه جالبی نبود و خودم تمومش کردم،تا وقتی پسرای بزرگتر هستن چرا بچه ها مگ چن سالته گلم سنی نداری ک

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)