نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دوستی یا جدایی

1052
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25376
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی یا جدایی

سلام میخواستم در این مورد که فکرم و مشغول کرده من رو راهنمایی کنید. مهر ماه 93 من با یکی از دوستام در دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد که اهله شهر دیگری بود آشنا شدیم حدود یک ترم ما دوستای خیلی صمیمی بودیم و ایشون برای برادر شیری که پر خاله شون بودن به من پیشنهاد دوستی دادند از آنجا که من تجربه ی قبلی نداشتم و ایشون گفتن که قصد پسر خاله شون جدیه با در اطلاع قرار دادن مادرم قبول کردم . دوس پسرم دو ماه از من بزرگتره 25 ساله هستش و در حاله نوشتن پایان نامه و سربازی نرفته و وضعیت مالیه متوسطی داره و منم پدر و مادرم فرهنگی هستن و از لحاظ ملی در موقعیت خوبی هستیم .خلاصه رابطه ی ما یک سال به طول انجامیده و من از آنجا که ایشون از لحاظ اخلاقی خیلی خوبن ینی نه سیگار می کشن و در طوله یک سال ما هیچ موقع از مرزهای اخلاقیون تجاوز نکردیم و از لحاظ روحی خیلی وجه اشتراک داریم من سردرگم هستم که آیا رابطه مو ادامه بدم یا نه و در ضمن ما فقط 4 بار هم دیگرو در مکان عمومی ملاقات کردیم. من به ایشون تا مهر 95 فرصت دادم جدی اقدام کنن از طرفی وقتی یک موقعیت خواستگاری برام پیش میاد خیلی وسوسه میشم که جدا شم و چون میترسم وقتی جدا شم تنهایی رو نتونم تحمل کنم از تون در خواست میکنم که من رو در مسیر درست راهنمایی کنین.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دوستی یا جدایی

نقل قول نوشته اصلی توسط aghazal نمایش پست ها
    سلام میخواستم در این مورد که فکرم و مشغول کرده من رو راهنمایی کنید. مهر ماه 93 من با یکی از دوستام در دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد که اهله شهر دیگری بود آشنا شدیم حدود یک ترم ما دوستای خیلی صمیمی بودیم و ایشون برای برادر شیری که پر خاله شون بودن به من پیشنهاد دوستی دادند از آنجا که من تجربه ی قبلی نداشتم و ایشون گفتن که قصد پسر خاله شون جدیه با در اطلاع قرار دادن مادرم قبول کردم . دوس پسرم دو ماه از من بزرگتره 25 ساله هستش و در حاله نوشتن پایان نامه و سربازی نرفته و وضعیت مالیه متوسطی داره و منم پدر و مادرم فرهنگی هستن و از لحاظ ملی در موقعیت خوبی هستیم .خلاصه رابطه ی ما یک سال به طول انجامیده و من از آنجا که ایشون از لحاظ اخلاقی خیلی خوبن ینی نه سیگار می کشن و در طوله یک سال ما هیچ موقع از مرزهای اخلاقیون تجاوز نکردیم و از لحاظ روحی خیلی وجه اشتراک داریم من سردرگم هستم که آیا رابطه مو ادامه بدم یا نه و در ضمن ما فقط 4 بار هم دیگرو در مکان عمومی ملاقات کردیم. من به ایشون تا مهر 95 فرصت دادم جدی اقدام کنن از طرفی وقتی یک موقعیت خواستگاری برام پیش میاد خیلی وسوسه میشم که جدا شم و چون میترسم وقتی جدا شم تنهایی رو نتونم تحمل کنم از تون در خواست میکنم که من رو در مسیر درست راهنمایی کنین.
    با مطلبی که شما نوشتید نشون میده نسبت به این ادامه این رابطه علاقه ای ندارید

بهتره در این مورد قاطعانه برخورد کنید ... به نوعی در این رابطه گیر افتادید و نمیدونید چطور میتونید رها بشید

تنها راهی که هست قطع کردن این رابطه است که نه شناخت و نه اعتمادی در اون نیست و شما با صبر کردن اصرار به ادامه اش هستید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

من موندم چه جوری با 4 بار دیدن میتونی با قاطعیت بگی که خوبه و وجه اشتراک دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر شناختتون تنها از طریق گوشی و پیام باشه که اصلآ حساب باز نکن

خواستگاراتو الکی رد نکن یه روزی این دوستی تموم میشه و اونوقته که تنها میشی و شاید دیگه کسی که مطابق میلت باشه پیدانکنی

بنظر من آدم نباید خودشو درگیر یه رابطه موقتی بکنه

طرز فکر و روحیه دخترا بعد از اتمام یه دوستی خیلی عوض میشه و عمومأ ضربه سختی میخورن ودیدشون نسبت به مردا بد میشه حتی اگه تو رابطه شون دچار مشکلم نشده باشن

تا سال 95 چه اتفاقاتی ممکنه رخ بده امروزتو دریاب

4. 2 کاربران زیر از mahsan91 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsan91 نمایش پست ها
    من موندم چه جوری با 4 بار دیدن میتونی با قاطعیت بگی که خوبه و وجه اشتراک دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    صدرصد همینطور.

با 4بار دیدن چطور میتونید انقدر با اطمینان بگید طرف هست تو همین انجمن یکسال نامزد بودن حالا عقد کردن تازه داره یه چیزایی از خصوصیات اخلاقی شوهرش میفهمه

شما اصلا علاقه به این اقا ندارید و فقط یه حس وابستگی خیلی سطحی بهش دارید و میتونید کاملا و راحت فراموشش کنید و بهتر هرچی زودتر جدا بشید و به مورد خاستگار هایی که دارید فکر کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    صدرصد همینطور.

با 4بار دیدن چطور میتونید انقدر با اطمینان بگید طرف هست تو همین انجمن یکسال نامزد بودن حالا عقد کردن تازه داره یه چیزایی از خصوصیات اخلاقی شوهرش میفهمه

شما اصلا علاقه به این اقا ندارید و فقط یه حس وابستگی خیلی سطحی بهش دارید و میتونید کاملا و راحت فراموشش کنید و بهتر هرچی زودتر جدا بشید و به مورد خاستگار هایی که دارید فکر کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید
    پریماه تا حالا رابطه دوستی داشتی که توانسته باشی با موفقیت تمومش کنی و بعدم با
    دلتنگی و ایناش مقابله کنی ? اگه داشتی راههای فراموش کردن رو بگو احساس
    میکنم ایلیا نیاز دارن
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

8. کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا94 نمایش پست ها
    پریماه تا حالا رابطه دوستی داشتی که توانسته باشی با موفقیت تمومش کنی و بعدم با
    دلتنگی و ایناش مقابله کنی ? اگه داشتی راههای فراموش کردن رو بگو احساس
    میکنم ایلیا نیاز دارن
    خوشبختانه تاحالا همچین شکست هایی عاطفی نداشتم

ولی توهمین انجمن و از دوستانم از این مورد ها بود

اونایی که رابطشون خیلی جفت و جور بودن اخرش هم جدا شدن سختیش مال یکماه بود تونستن باهاش کنار بیان

ایشونم حس دوست داشتنی به این اقا ندارند که نتونن فراموشش کنن البته هیچ خاطره ای فراموش نمیشه ولی کمرنگ میشه ایشون باید فقط خودشون سرگرم چیزایی دیگه کنن خودشون تو تنهایی نذارن که افکاری بیاد سراغشون و فکر و روحشون رو اشفته کنه و اینکه به موقعیت های خوبی که براش پیش میاد فکر کنه و خاستگاراش رو الکی رد نکنه

اصلا با 4بار دیدن نمیشه ادم هارو شناخت
    ویرایش توسط پریماه. : 12-28-2015 در ساعت 06:52 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)