نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: دوست پسر بددل

2556
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29748
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست پسر بددل

به دادم برسید بچه ها خواهش میکنم بخونین و بهم بگین چیکار کنم من دیگه مغزم کشش نداره
    با پسری سه ماهه ارتباط دارم ولی از همون روز اول تا الان مدام کنترلم میکنه شک میکنه نمیذاره تنها جایی برم وگرنه کتکم میزنه میگه تنها جایی بری بدکاره میشی هرچی گفته کوتاه اومدم و صبر کردم دودقیقه دیر جوابشو بدم جونمو به لبم میرسونه فقط وقتی کنارشم محبت میکنه هردمون عاشق همیم و به زودی میخواد بیاد خواستگاریم و به امید ازدواج باهاشم آخه من برادرم ناراحتی اعصاب داره خیلی مشکلات از دستش دارم .این پسرم قرص اعصاب آلپلازولام اسمش دقیق نمیدونم میخوره میگه بخاط خیانتی که دیدم اینجور شدم و عقد کنیم دیگه بددل نیستم واقعا روح و روانم بهم ریخته آرامش ندارم اصلا سرهمه چی دعوام میکنه فقط زمانی ک پیششم خوبه ...شما بودین چکار میکردین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دوست پسر بددل

نقل قول نوشته اصلی توسط Ronakk نمایش پست ها
    به دادم برسید بچه ها خواهش میکنم بخونین و بهم بگین چیکار کنم من دیگه مغزم کشش نداره
    با پسری سه ماهه ارتباط دارم ولی از همون روز اول تا الان مدام کنترلم میکنه شک میکنه نمیذاره تنها جایی برم وگرنه کتکم میزنه میگه تنها جایی بری بدکاره میشی هرچی گفته کوتاه اومدم و صبر کردم دودقیقه دیر جوابشو بدم جونمو به لبم میرسونه فقط وقتی کنارشم محبت میکنه هردمون عاشق همیم و به زودی میخواد بیاد خواستگاریم و به امید ازدواج باهاشم آخه من برادرم ناراحتی اعصاب داره خیلی مشکلات از دستش دارم .این پسرم قرص اعصاب آلپلازولام اسمش دقیق نمیدونم میخوره میگه بخاط خیانتی که دیدم اینجور شدم و عقد کنیم دیگه بددل نیستم واقعا روح و روانم بهم ریخته آرامش ندارم اصلا سرهمه چی دعوام میکنه فقط زمانی ک پیششم خوبه ...شما بودین چکار میکردین

این خواست افرادی مثل شماست که دوست دارن مورد استثمار و بهره کشی دیگران باشند

پس دلیلی برای این همه آه و ناله واقعا" وجود نداره ... چون خود شما خواستید که در این موقعیت قرار بگیرید

شما فکر کنید تازه این رفتارش در اولین روابط شماست که برای هم تازگی دارید پس خودتون به راحتی میتونید آینده رو ترسیم کنید

وقتی که زندگی روال عادی خودش رو پیدا میکنه و رنگ عشق و احساسات ارام ارام جاشو به واقعیت های زندگی میده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام روناک جان.

عزیزم این آقا وقتی توی دوره ای که معمولا همه چی خوش و خرمه با شما اینطور رفتار میکنه شما یه درصد فک کن که توی بالا و پایینای
    زندگی قراره چطور باشه.

کاملا مشخصه که این آقا حالت عادی نداره.

برای یه بیرون رفتن معمولی اونم زمانی که هنوز هیچ تعهدی بهش نداری میگی کتکت میزنه!!!!

خودت فک کن آخه این چه جور دوس داشتنیه که تو رو تو قفس کرده و اذیتت میکنه!!!!

میگی آرامش نداری و رو ح و روانت به هم ریخته با این وجود بازم میگی عاشقشی و به امید ازدواجی!!!

یه کم به این حرفات فک کن ببین چطور از الان ازش خسته ای و حواست نیست.

ایشون کاملا مشخصه که مشکل داره و شما داری خودتو گول میزنی و نمیخوای مشکلشو ببینی.

مطمئن باش اگه الان ده تا مشکل با برادرت داشته باشی خیلی خیلی قابل تحملتر از مشکلات بیشتر و بزرگتریه که فردا با اون آقا پیدا میکنی.

زندگی با این آدم چیزی جز پشیمونی واست نداره. مگر اینکه درمان بشه. که اونم خدا میدونه بشه یا نشه.

5. کاربران زیر از asemun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29748
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asemun نمایش پست ها
    سلام روناک جان.

عزیزم این آقا وقتی توی دوره ای که معمولا همه چی خوش و خرمه با شما اینطور رفتار میکنه شما یه درصد فک کن که توی بالا و پایینای
    زندگی قراره چطور باشه.

کاملا مشخصه که این آقا حالت عادی نداره.

برای یه بیرون رفتن معمولی اونم زمانی که هنوز هیچ تعهدی بهش نداری میگی کتکت میزنه!!!!

خودت فک کن آخه این چه جور دوس داشتنیه که تو رو تو قفس کرده و اذیتت میکنه!!!!

میگی آرامش نداری و رو ح و روانت به هم ریخته با این وجود بازم میگی عاشقشی و به امید ازدواجی!!!

یه کم به این حرفات فک کن ببین چطور از الان ازش خسته ای و حواست نیست.

ایشون کاملا مشخصه که مشکل داره و شما داری خودتو گول میزنی و نمیخوای مشکلشو ببینی.

مطمئن باش اگه الان ده تا مشکل با برادرت داشته باشی خیلی خیلی قابل تحملتر از مشکلات بیشتر و بزرگتریه که فردا با اون آقا پیدا میکنی.

زندگی با این آدم چیزی جز پشیمونی واست نداره. مگر اینکه درمان بشه. که اونم خدا میدونه بشه یا نشه.
    جلو چشمم گریه کرد گفت خودمم عذاب دارم میکشم صبرکن تا خوب بشم میگه بددل نبوده ولی یه دختری ک دوسش داشته اول بسیار ساده بوده ولی ایشون آزاد گذاشتنش بهش خیانت کرد اونم به طور خیلی بدی روش تاثیر گذاشته میگه توهم پاک و ساده ای باید مواظبت باشم جامعه خطرناکه از طرفی وقتی کنارشم خوشبختی رو حس میکنم و میخوامش ولی با این اخلاق تحملم تموم شده و اون بیخیال نمیشه و ولم نمیکنه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

عزیزم اولا اینکه میگی کنارش احساس خوشبختی میکنی حسیه که الان توی این مقطع حس قابل اعتمادی نیست که با تکیه بر اون بری جلو. چون این احساسات توی روابط دوستی٬ طبیعی و گذراس.

با وجود خصوصیاتی که داری ازش صحبت میکنی و این خستگی و رنجشی که ازش پیدا کردی پر واضحه که این علاقه فقط یه احساس زودگذره و بس.

و در مورد اینکه میگی قبلا دوست دخترش بهش خیانت کرده و باعث شده که این آقا شکاک و بد دل بشه باید بگم اولا زیاد نمیشه به حرفای آدما توی یه رابطه دوس پسر دوس دختری اعتماد کرد .

آیا به تو ثابت شده که داره واقعیتو میگه؟ یا داره واسه توجیه رفتاراش این داستانو سرهم میکنه؟

اگه دروغ باشه که باید دروغگویی رو به شکاک و بددل بودن و دست بزن داشتنش اضافه کنی.

که در این صورت ازدواج با این آدم چیزی جز بدبختی نمیتونه داشته باشه

و اگه واقغیت داشته باشه تاثیر این اتفاق روی این آقا انقد عمیق بوده که باعث بیماریش شده و نمیشه با یه آدم بیمار زندگی کرد مگر اینکه درمان بشه.

در مورد درمانش تو چقد مطمئنی که راست میگه که میخواد درمان بشه و واسه از دست ندادنت این حرفو نمیزنه؟؟

یه درصد فقط فک کن اگه حرفاش دروغ باشه و تو با همین آدمی که میبینی بری زیر یه سقف چه اتفاقی میفته؟؟؟

من به عنوان یه زن متاهل میگم که زندگی با یه آدم بددل و شکاک وحشتناکه.

چه برسه که ایشون از الان کتکتم میزنه.

راجع به اینکه میگی جلو روت گریه کرده هم باید بگم گریه نه چیزی رو ثابت میکنه ( اینکه واقعا داره عذاب میکشه و میخواد اصلاح بشه) نه مجوز ادامه یه رفتار اشتباهه.

این آقا اگه راست میگه سعی کنه خودشو تغییر بده طوری که تو تغییرشو ببینی.

خودت میگی واست گریه کرده اما باز میگی از دستش خسته ای کلافه ای تحملت تموم شده میخوای بری اون ولت نمیکنه. خودتم فهمیدی گریه ها و حرفاش الکیه و خسته شدی ازش اما حواست نیست.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خنده داره پدرت که حق به گردنت داره دخالت نمیکنه تو زندگیت

بعد دوست پسر 3 ماهه کاسه داغتر آش شده

جدی شما دخترا بعضیاتون خیلی ساده اید

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

ضمنا در مورد این که گفتی تهدیدت کرده و گفته خودشو میکشه و این حرفا.

باهاش اتمام حجت کن بگو میخوای ازش جدا بشی و بهش توضیح بده که این حقو داری.

به نظر من که این تهدیدا همش الکیه اما اگه یه درصدم درست باشه هر اتفاقی براش بیفته تو مسئول نیستی چون از روی سیری که ازش جدا نشدی. اذیتت کرده و عذابت داده

بعدشم تو نمیتونی زندگی خودتو فدای دیوونه بازیای کس دیگه کنی.

تو باید ببینی چه راهی واست بهتره همونو بری نه اینکه دلسوزی بیجا کنی واسه دیگران و آخرشم ببینی تو بودی که ضرر کردی و اونوقت پشیمونی هیچ سودی نداره.

به خودت فک کن٬به زندگی و آیندت. دلتم فقط برای خودت بسوزه که این همه داری تحملش میکنی و عذاب میکشی.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

جدی فکر میکنید پسرای ایران میان خودشون را به خاطر یه دختری بکشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29748
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ضمنا در مورد این که گفتی تهدیدت کرده و گفته خودشو میکشه و این حرفا.

باهاش اتمام حجت کن بگو میخوای ازش جدا بشی و بهش توضیح بده که این حقو داری.

به نظر من که این تهدیدا همش الکیه اما اگه یه درصدم درست باشه هر اتفاقی براش بیفته تو مسئول نیستی چون از روی سیری که ازش جدا نشدی. اذیتت کرده و عذابت داده

بعدشم تو نمیتونی زندگی خودتو فدای دیوونه بازیای کس دیگه کنی.

تو باید ببینی چه راهی واست بهتره همونو بری نه اینکه دلسوزی بیجا کنی واسه دیگران و آخرشم ببینی تو بودی که ضرر کردی و اونوقت پشیمونی هیچ سودی نداره.

به خودت فک کن٬به زندگی و آیندت. دلتم فقط برای خودت بسوزه که این همه داری تحملش میکنی و عذاب میکشی.
    آخه من هرچقد اتمام حجت میکنم اون اصلا گوش نمیده میگه هرچی میخوای بگو من ول کنت نیستم این اخلاقشم فاکتور بگیرم خیلی آدم خوب و شوخیه ...میگه کمکم کن درمان بشم میگه جامعه بده اگه تنها بری بیرون ال میشه بل میشه هرچقد بهش حرف میزنم باز حرف خودش رو حساب میکنه میگه بعد عقد خوب میشم اون موقع فرق داره الان میترسم مثل اون دختر بشی ...منکه دیگه راه پس و پیشی ندارم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

از ماست که بر ماست... خودتون عمیقا درک کردید با چه جور آدمی طرفید پس خودتون به خودتون کمک کنید... هرچی بخواید همون به سرتون میاد... بحث چاه و چاله هم یادتون نره... برادرتون ناراحتی اعصاب داره فرمودید خیلی مشکلات از دستش داشتید این آقا میخواد بشه همسرتون(ینی یه عمر زندگی)!!!!!!!!!! یه تناسب ببندید ببینید چقدر مشکلات خواهید داشت...شرمنده اینو میگم "لطفا ساده و زودباور نباشید"
    امضای ایشان

13. کاربران زیر از zeinab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

خانمی فقط ی چی بهت میگم و قول میدم درسته
    اونی ک الان بهت میگه بدون من حق نداری جایی بری بعد از ازدواج تو ی اتاق زندانیت میکنه و حتی حق نداری ی گوشی ساده داشته باشی و باهیچکس حتی خانواده ات ارتباط داشته باشی
    قول میدم همین طوره شک نکن

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29748
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    خانمی فقط ی چی بهت میگم و قول میدم درسته
    اونی ک الان بهت میگه بدون من حق نداری جایی بری بعد از ازدواج تو ی اتاق زندانیت میکنه و حتی حق نداری ی گوشی ساده داشته باشی و باهیچکس حتی خانواده ات ارتباط داشته باشی
    قول میدم همین طوره شک نکن
    آره همینطوره بهم گفته ولی نمیشه جداشم وگرنه حرف جدایی بزنم جنی میشه تهدیدم میکنه کتک میزنه با سرعت زیاد رانندگی میکنه ک بلایی سرمون بیاد خداکمکم نمیکنه اشتباه بزرگی کردم افسوس

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

خوب چرا پیشش میری ک بهش بگی
    باهاش تماس بگیر و بگو من نمیتونم تحمل کنم و ادامه این رابطه باعث فشار بیشتر روی منه
    بعد دیگه جواب تلفنش را نده

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29748
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    خوب چرا پیشش میری ک بهش بگی
    باهاش تماس بگیر و بگو من نمیتونم تحمل کنم و ادامه این رابطه باعث فشار بیشتر روی منه
    بعد دیگه جواب تلفنش را نده
    اونوقت میاد درخونمون تا سوار ماشینش نشم وایمیسه بعد گوشی رو میذاره جلو دهنش با داد میگه روناک بیا بیرون مجبورم برم بعد دادو فریاد میکنه ک تو حق نداری بری تو باید زنم بشی نمیدونم چکار کنم جز گریع کردن کاری ازم برنمیاد

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

آخه من هرچقد اتمام حجت میکنم اون اصلا گوش نمیده میگه هرچی میخوای بگو من ول کنت نیستم این اخلاقشم فاکتور بگیرم خیلی آدم خوب و شوخیه ...میگه کمکم کن درمان بشم میگه جامعه بده اگه تنها بری بیرون ال میشه بل میشه هرچقد بهش حرف میزنم باز حرف خودش رو حساب میکنه میگه بعد عقد خوب میشم اون موقع فرق داره الان میترسم مثل اون دختر بشی ...منکه دیگه راه پس و پیشی ندارم
    اولا اگه واقعا میخوای جدا بشی بعد از این که حرفاتو زدی دیگه نباید واستی دلایل بی منطقشو گوش بدی چون فقط با احساساتت بازی میشه. بعدشم اگه ول کنت نباشه و تو همه جوره باهاش کات کنی مثلا چیکار میتونه بکنه؟!! فوقش هی میخواد مزاحمت بشه که اگه تو کوچکترین توجهی نکنی خسته میشه و میره. یا اگه خیلی مزاحمتاش زیاد بشه میتونی از خونوادت کمک بگیری. این چیزی نیس که راه نداشته باشه.

اینکه شکاک و بد دل بودن و کتک زدنشو گذاشتی کنار و میگی آدم خوب و شوخیه و به این دلایل دوسش داری نشون میده نگاهت به ازدواج عمیق و عاقلانه نیست.

طبیعیه که همه آدما خصوصیات خوب و بد رو با هم دارن و هیچ آدم خوب یا بد مطلقی وجود نداره. اما واسه ازدواج باید ببینی منفی و مثبت اون آدم کدومش بیشتره و کدومش تاثیر گذارتره و بر اون اساس تصمیم بگیری.

سوم این که مشکل این آقا انقد عمیقه که تنها با کمک شما حل نمیشه و ایشون حتما باید به یه مشاور مراجعه کنه در غیر اینصورت درمانش غیرممکنه و اینکه میگه میخوام خوب بشم و این حرفا همش الکیه و فقط برای نگه داشتن شماست.

و اما متاسفانه جمله آخرت که اون آقا گفته بعد عقد خوب میشیم و اون موقع فرق داره اصلا نشونه خوبی نیست.

در واقع کسانی که قبل از ازدواج میخوان از زیر بار مشکلات اخلاقی که دارن بیان بیرون و دیگرانو توجیه کنن حل کردن مسائلشون رو موکول میکنن به بعد از ازدواج . بعد از اینکه به هدفش رسید و با شما ازدواج کرد میزنه زیر همه چیز و اونوقته که باید کاسه چه کنم چه کنم دستت بگیری .این در صورتیه که این آقا واقعا اگه شما رو دوس داره و خوشبختی شما رو میخواد در حالی که خودشم واقفه به این که مشکل داره و به گفته خودش داره عذاب میکشه از همین الان شروع میکنه به اصلاح کردن خودش تا شما رو خوشبخت کنه.

سعی کن منطقی باشی و عاقلانه و درست فک کنی.
    ویرایش توسط asemun : 07-26-2016 در ساعت 02:42 PM

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

اونوقت میاد درخونمون تا سوار ماشینش نشم وایمیسه بعد گوشی رو میذاره جلو دهنش با داد میگه روناک بیا بیرون مجبورم برم بعد دادو فریاد میکنه ک تو حق نداری بری تو باید زنم بشی نمیدونم چکار کنم جز گریع کردن کاری ازم برنمیاد
    آخه چرا گریه کنی عزیز من!!!

واسه مشکلی که راه داره چرا خودتو عذاب میدی!!

این آقا با این رفتاراش سعی داره بترسونتت. فهمیده توام ازش میترسی و همین ترس نقطه ضعفته دست گذاشته روش.

از هیچی نترس اول با خانوادت حرف بزن و قضیه رو بهشون بگو و اینم عنوان کن که واقعا پشیمونی اونوقت ببین چطوری پشتت وامیستن و کمکت میکنن. بعدشم با اون آقا تموم کن و دیگم جوابشو نده. خلاص
    ویرایش توسط asemun : 07-26-2016 در ساعت 02:53 PM

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29748
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه چرا گریه کنی عزیز من!!!

واسه مشکلی که راه داره چرا خودتو عذاب میدی!!

این آقا با این رفتاراش سعی داره بترسونتت. فهمیده توام ازش میترسی و همین ترس نقطه ضعفته دست گذاشته روش.

از هیچی نترس اول با خانوادت حرف بزن و قضیه رو بهشون بگو و اینم عنوان کن که واقعا پشیمونی اونوقت ببین چطوری پشتت وامیستن و کمکت میکنن. بعدشم با اون آقا تموم کن و دیگم جوابشو نده. خلاص
    خانوادم بفهمن خوب میدونم ک طردم میکنن همینجوریشم بخاطر داداشم هممون از هم عاجز شدیم یه روز خوش نداریم نمیشه نمیشه خوب میدونم ک خیلی بدشانسم من از اول زندکیمم سختی کشیدم ....

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

[QUOTE=Ronakk;194343]خانوادم بفهمن خوب میدونم ک طردم میکنن همینجوریشم بخاطر داداشم هممون از هم عاجز شدیم یه روز خوش نداریم نمیشه نمیشه خوب میدونم ک خیلی بدشانسم من از اول زندکیمم سختی کشیدم ..

درسته که هضم چنین موضوعی برای هر پدر و مادری سخته. اما تو بچشونی جگر گوشه شونی هر چقدم عصبانی بشن و باهات تندی کنن طردت نمیکنن عزیزم.

اونام جوون بودن اینو میفهمن که آدم تو جوونی خام و بی تجربه ست و ممکنه اشتباه کنه.

ببین اولش که قضیه رو بگی برخوردشون خوب نیست و ممکنه تلخ باشه اما بعدش اولین کاری که میکنن حل شدن این قضیه ست چون آبرو برای خونواده های ایرونی خیلی مهمه.و تو از دست اون آقا خلاص میشی.

بعد از تموم شدن اون موضوع و راحت شدن از مزاحمتاش خونوادت تا یه مدت باهات ممکنه سرد برخورد کنن یا شاید یه حرفایی بزنن اما به نظر من این شرایط گذراس و به مرور زمان با قضیه کنار میان.

هر چقدم خونواده سخت گیری داشته باشی مطمئن باش شک نکن همین خونوادت تنها کسایین که توی این مشکل میتونن کمکت کنن و پشتت باشن.

22. کاربران زیر از asemun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29748
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مررررسی دوست گلم مرسی ک باهام حرف زدی ...میبرمش روانشناس درمانش کنیم اون ذاتش بددل نیست هرکس دیگیه ایم اونجور بهش خیانت شده باشه بدبین میشه قبل من دختری ساده رو دوس داشته ک به گفته خودش شروع به آرایش کردن و رفیق بازی و بیرون رفتن کرده برا این میترسه منم آرایش کنمو رفیق داسته باشمو و تنها برم بیرون ..اون دختر با رفیق پسره برهنه تو خونه بودن دختری ک پاک و ساده بوده...دیگه میترسن امیدی هست خوب بشه خیلی گناه داره خواستم ولش کنم یکاری کرد قلبم آتیش گرفت

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

مررررسی دوست گلم مرسی ک باهام حرف زدی ...میبرمش روانشناس درمانش کنیم اون ذاتش بددل نیست هرکس دیگیه ایم اونجور بهش خیانت شده باشه بدبین میشه قبل من دختری ساده رو دوس داشته ک به گفته خودش شروع به آرایش کردن و رفیق بازی و بیرون رفتن کرده برا این میترسه منم آرایش کنمو رفیق داسته باشمو و تنها برم بیرون ..اون دختر با رفیق پسره برهنه تو خونه بودن دختری ک پاک و ساده بوده...دیگه میترسن امیدی هست خوب بشه خیلی گناه داره خواستم ولش کنم یکاری کرد قلبم آتیش گرفت
    خواهش میکنم عزیزم.

واقعا خوشحال میشم اگه مشکلت حل بشه و بتونی به آرامش برسی.

من ودوستان اینجا سعی کردیم از جهات مختلف موضوع رو برات باز کنیم تا بتونی بهتر فک کنی.

در نهایت تو هستی که باید تصمیم بگیری.

برات آرزوی موفقیت میکنم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)