نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: تردید در انتخاب

1922
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

تردید در انتخاب

تقریبا ی سالی هست که دنبال ی کیس مناسب برای ازدواج میگردم...
    تنها موردی که بابه میلم هست دختریه که از همه نظر(عزت نفس.خونه داری.قد.ظاهر.سازگاری با مشکلات.سوادشم نسبت ب سنش خوبه.خیاطی میکنه) خوبه اما تنها موضوعی که منو دو دل کرده پدر و مادر نداشتنه دخترست.
    آخه من همیشه دلم میخواست پدرو مادر زنم جوون باشن...خیلی تلاش میکنم ب خودم ب قبولونم که این موضوع اهمیتی نداره...ولی تا میبینم دوستام ازپدر خانومشون یا مادر خانومشون حرف میزنن هنوز هیچی نشده حسودیم میشه دوباره دو دلیم میاد سراغم...
    شما بگید من چیکار کنم که پشیمون نشم؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط sr1494 : 09-22-2014 در ساعت 02:37 PM

2. 4 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6581
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دو دلم تو انتخابم( به نظراتتون نیاز دارم)

سلام.خب اگه واقعا مناسبه ازهرنر و اندک علاقه ای هم وجود داره ب خدا توکل کن بروجلو..ارزش های دیگه شو درنظربگیری متوجه میشی ..شاید خودشماهم یه چیزایی ندداشته باشی ک طرف مقابلت دوس داشته اونو میداشتی..با خانوادت هم بیشتر مشورت کن.بهترین ها رو برات ارزومندم

4. 2 کاربران زیر از asa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    تنها موردی که بابه میلم هست دختریه که از همه نظر(عزت نفس.خونه داری.قد.ظاهر.سازگاری با مشکلات.سوادشم نسبت ب سنش خوبه.خیاطی میکنه) خوبه اما تنها موضوعی که منو دو دل کرده پدر و مادر نداشتنه دخترست.
    آخه من همیشه دلم میخواست پدرو مادر زنم جوون باشن...خیلی تلاش میکنم ب خودم ب قبولونم که این موضوع اهمیتی نداره...ولی تا میبینم دوستام ازپدر خانومشون یا مادر خانومشون حرف میزنن هنوز هیچی نشده حسودیم میشه دوباره دو دلیم میاد سراغم...
    شما بگید من چیکار کنم که پشیمون نشم؟؟؟؟؟؟
    به نظر من اگه دختر خانوم خوبی هستن و شما از همه لحاظ ایشونو پسندید و ایشون هم شمارو پسندیده میشه با این موضوع کنار اومد ، داشتنش خوبه اما در اولویت نیست که بخاطرش تصمیم ازدواجتونو لغو کنینن ، اگه پدر مادر داشت بازم معلوم نبود رابطه شون با شما خوب باشه یا نه ، بیشتر پدر زن مادر زنای که من دیدم اصلا رابطه ای ندارن با داماداشون فقط سلام خشکو خالی میکنن ، خوبشم هست اما معلوم نیست گیر کی میفته ، مگر اینکه شما اول پدر زن آیندتونو پیدا کنین بعد ازدواج کنین
    اینم نظر بنده بود امید وارم کمکی کرده باشم تا از دودلی تون کم شده باشه
    زیاد زندگی رو سخت نگیرین

6. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

قطعا خصوصیات مثبت خود همسر اولویت خیلی بیشتری داره ..شما فرض کن پدر و مادر خانومت وجود داشتن ولی خانومت کلی کم و کاست داشت اون موقع باید حسودیت میشد واسه نداشته های همسرت ..موفق باشی
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

8. 2 کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط asa نمایش پست ها
    سلام.خب اگه واقعا مناسبه ازهرنر و اندک علاقه ای هم وجود داره ب خدا توکل کن بروجلو..ارزش های دیگه شو درنظربگیری متوجه میشی ..شاید خودشماهم یه چیزایی ندداشته باشی ک طرف مقابلت دوس داشته اونو میداشتی..با خانوادت هم بیشتر مشورت کن.بهترین ها رو برات ارزومندم
    بله دقیقا هیچ کس کامل نیست ممنون از راهنمایت

10. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها
    قطعا خصوصیات مثبت خود همسر اولویت خیلی بیشتری داره ..شما فرض کن پدر و مادر خانومت وجود داشتن ولی خانومت کلی کم و کاست داشت اون موقع باید حسودیت میشد واسه نداشته های همسرت ..موفق باشی
    خوب تو این ی سال خیلی از این موردها دیدم(خوشگل.پولدار.تک دختر.پدر مادر جوونم داشتن).ولی از نظر خصوصیات از این خانوم پایینتر بودن.اما من حس خوبی نسبت بهشون نداشتم.

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    به نظر من اگه دختر خانوم خوبی هستن و شما از همه لحاظ ایشونو پسندید و ایشون هم شمارو پسندیده میشه با این موضوع کنار اومد ، داشتنش خوبه اما در اولویت نیست که بخاطرش تصمیم ازدواجتونو لغو کنینن ، اگه پدر مادر داشت بازم معلوم نبود رابطه شون با شما خوب باشه یا نه ، بیشتر پدر زن مادر زنای که من دیدم اصلا رابطه ای ندارن با داماداشون فقط سلام خشکو خالی میکنن ، خوبشم هست اما معلوم نیست گیر کی میفته ، مگر اینکه شما اول پدر زن آیندتونو پیدا کنین بعد ازدواج کنین
    اینم نظر بنده بود امید وارم کمکی کرده باشم تا از دودلی تون کم شده باشه
    زیاد زندگی رو سخت نگیرین
    ولی شانسن دور اطراف من همه پدر مادر خانومای دوستام خوبن نمونش چند روز پیش پدر خانوم دوستم ماشین سمندشو داد به دوستم در ازاش 4م پول گرفت با ی چک.اونم که ب قول دوستم فرمالیتست.

13. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

ولی شانسن دور اطراف من همه پدر مادر خانومای دوستام خوبن نمونش چند روز پیش پدر خانوم دوستم ماشین سمندشو داد به دوستم در ازاش 4م پول گرفت با ی چک.اونم که ب قول دوستم فرمالیتست.
    نكنه شماهم از اون دسته ادمايي هستيد كه توقع مالي از خانواده همسرشون دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

درسته که اگه پدر مادر داشت میتونست بهت کمک مالی کنه شکی هم توش نیست ، اما فکر کن که اگه بدون کمک اونا زندگی خودتو شروع کنی و استقلال کامل مالی داشته باشی در آینده یک تکه گاه خوب برا همسرت میشی و بهت افتخار هم میکنه .
    من خودم هنوز ازدواج نکردم اما اگه ازدواج هم کنم از خانواده همسرم هیچ کمکی نمیگیرم
    برادر من از اون جای که از این دختر خانوم تعریف کردین معلومه دختر خوبیه و همدیگرو پسندیدین ، سعی کنین به دید مثبت به قضیه نگاه کنین و نیمه پر لیوانو ببینن نداشتنش هم میتونه کلی مزیت باشه
    انشالاه خوشتبخت بشین جوفتتون

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    نكنه شماهم از اون دسته ادمايي هستيد كه توقع مالي از خانواده همسرشون دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    معلوم نه!!!!!!!!!!فقط ی مثال بود....خداروشکر انقد مغرور هستم که چشمم به دست کسی نباشه.
    از جمیع صحبتهای دوستان و نظرات شما(البته تو پست دیگر دوستان) به این نتیجه رسیدم که ایشون بهترین کیسه برای من.

17. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    درسته که اگه پدر مادر داشت میتونست بهت کمک مالی کنه شکی هم توش نیست ، اما فکر کن که اگه بدون کمک اونا زندگی خودتو شروع کنی و استقلال کامل مالی داشته باشی در آینده یک تکه گاه خوب برا همسرت میشی و بهت افتخار هم میکنه .
    من خودم هنوز ازدواج نکردم اما اگه ازدواج هم کنم از خانواده همسرم هیچ کمکی نمیگیرم
    برادر من از اون جای که از این دختر خانوم تعریف کردین معلومه دختر خوبیه و همدیگرو پسندیدین ، سعی کنین به دید مثبت به قضیه نگاه کنین و نیمه پر لیوانو ببینن نداشتنش هم میتونه کلی مزیت باشه
    انشالاه خوشتبخت بشین جوفتتون
    مرسیییییییییییییییییییییی یی منم همین تز رو دارم
    میدونم تو بعضی جاها امکان داره جای خالیشون تو زندگی ما خودشو نشون بده(مث شب عروسی.مث زمانی که در آینده بچهامون میپرسن چرا ما مادر بزرگو پدر بزرگ نداریم....من خودم هیچکدومو ندارم) اما باید باهاش کنار بیایم
    مطمئنم اون میتونه خوشبختم کنه.

19. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

معلوم نه!!!!!!!!!!فقط ی مثال بود....خداروشکر انقد مغرور هستم که چشمم به دست کسی نباشه.
    از جمیع صحبتهای دوستان و نظرات شما(البته تو پست دیگر دوستان) به این نتیجه رسیدم که ایشون بهترین کیسه برای من.
    بايد انتخاب درست بكنيد شما ميخاهيد با اون خانم زندگي كنيد نه با خانواده ش .
    خانواده هم مهمه حتي خيلي زياد ولي شما كه ميگيد ايشون خانم مناسبي هستند پس دليل نگراني نداره
    شماهم رفيق بازيو بذار كنار تو زندگي زياد خوب نيست همش به اينكه رفيقم اينجوري كرد اينو داره اون كار و كرد اهميت بدي براي يه زندگي موفق هر چي نيازه فراهم كن.موفق و كامروا باشي

21. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    بايد انتخاب درست بكنيد شما ميخاهيد با اون خانم زندگي كنيد نه با خانواده ش .
    خانواده هم مهمه حتي خيلي زياد ولي شما كه ميگيد ايشون خانم مناسبي هستند پس دليل نگراني نداره
    شماهم رفيق بازيو بذار كنار تو زندگي زياد خوب نيست همش به اينكه رفيقم اينجوري كرد اينو داره اون كار و كرد اهميت بدي براي يه زندگي موفق هر چي نيازه فراهم كن.موفق و كامروا باشي
    چششششششششششششم
    انشالله طبق صحبتهای که قبلا داشتیم 4ماه دیگه ب طور رسمی و جدی اقدام میکنم(وااااای استرس دارم )
    ویرایش توسط sr1494 : 09-22-2014 در ساعت 05:08 PM

23. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

چششششششششششششم
    انشالله طبق صحبتهای که قبلا داشتیم 4ماه دیگه ب طور رسمی و جدی اقدام میکنم(وااااای استرس دارم )
    ایشالا خوشبخت بشی داش ، خانم محمدزاده هم درست میگن قبل ازدواج رفیق بازیو بزار کنار

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

یکی از مهم ترین تاثیرایی که نداشتن پدر و مادرش رو ازدواجتون میذاره و باید بهش فکر کنی اینه که:

یادت باشه اون خیلی بی کس تر و تنها تر از بقیه س، اگه باهاش ازدواج می کنی باید خیییلی هوای دلشو داشته باشی که نشکنه، چون تنها تکیه گاهش شما میشی
    امضای ایشان

26. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6306
    تشکـر
    34
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

شما بگید من چیکار کنم که پشیمون نشم؟؟؟؟؟
    گل بی عیب که وجود نداره اصلا و به نظر من کسیکه به هر دلیل پدرومادر نداره,عیبش محسوب نمیشه.مگه پدرخانم و مادرخانم چقدر تو زندگی شخصی شما تعیین کننده ان؟کسیکه بدون حمایت والدینش در موقعیتیه که شما انقد تعریف میکنین ازش جای تحسین داره.

28. کاربران زیر از شاکی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    یکی از مهم ترین تاثیرایی که نداشتن پدر و مادرش رو ازدواجتون میذاره و باید بهش فکر کنی اینه که:

یادت باشه اون خیلی بی کس تر و تنها تر از بقیه س، اگه باهاش ازدواج می کنی باید خیییلی هوای دلشو داشته باشی که نشکنه، چون تنها تکیه گاهش تو میشی
    دقیقا چیزی که نگرانشم همینه.اخه من خیلی اخلاقم گنده.کنترل کردن خودم تو زمان عصبانیت فوق العاده سخته برام..باهاش که حرف میزدم میگفت من صبورم و با حوصله.طفلکی از 9سالگی یتیم شده.
    تنها بزرگترش ی داداشه که 3سال از من کوچیکتره.2تا هم خواهر داره.یکی کوچکتره ازش یکی بزرگتر.

30. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شاکی نمایش پست ها
    گل بی عیب که وجود نداره اصلا و به نظر من کسیکه به هر دلیل پدرومادر نداره,عیبش محسوب نمیشه.مگه پدرخانم و مادرخانم چقدر تو زندگی شخصی شما تعیین کننده ان؟کسیکه بدون حمایت والدینش در موقعیتیه که شما انقد تعریف میکنین ازش جای تحسین داره.
    عیب که نیست فقط مسئولیت منو زیاد میکنه باید تو رفتارم باهاش بیشتر از حد محطات باشم.مرسی از راهنمایت

32. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

دقیقا چیزی که نگرانشم همینه.اخه من خیلی اخلاقم گنده.کنترل کردن خودم تو زمان عصبانیت فوق العاده سخته برام..باهاش که حرف میزدم میگفت من صبورم و با حوصله.طفلکی از 9سالگی یتیم شده.
    تنها بزرگترش ی داداشه که 3سال از من کوچیکتره.2تا هم خواهر داره.یکی کوچکتره ازش یکی بزرگتر.

خب شما که خودت میدونی اخلاقت چجوریه شاید لازم باشه یه مدت رو خودت کار کنی تا بتونی وقتی عصبانی هستی بیشتر مسلط باشی
    نمیدونم چند سالتونه ولی فک کن ببین در موقعیتی که الان هستی میتونی این مسئولیتو به عهده بگیری یا نه؟ به هرحال عجله نکن و مشاوره ازدواج هم برین
    در کل مشکل بزرگی به نظر نمیاد باشه، فقط مسئولیت خودت زیاده که ایشالا میتونی از پسش بر بیای
    امضای ایشان

34. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    خب شما که خودت میدونی اخلاقت چجوریه شاید لازم باشه یه مدت رو خودت کار کنی تا بتونی وقتی عصبانی هستی بیشتر مسلط باشی
    نمیدونم چند سالتونه ولی فک کن ببین در موقعیتی که الان هستی میتونی این مسئولیتو به عهده بگیری یا نه؟ به هرحال عجله نکن و مشاوره ازدواج هم برین
    در کل مشکل بزرگی به نظر نمیاد باشه، فقط مسئولیت خودت زیاده که ایشالا میتونی از پسش بر بیای
    من27 سال و 4ماه و 16روزمه آره حتما پیش مشاور باید بریم چون متاسفانه ما از عروسای سابقمون(منظورم زن داداشامه) خیری ندیدیم.باید خیلی حواسم جمع باشه.
    ویرایش توسط sr1494 : 09-23-2014 در ساعت 02:12 PM

36. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.داداش ی چیز بت میگم قلبشو نشکنی ی وقچون مادر نداره سخت براش تحملش من درکش میکنم جدی میگم . هر کسی ک مادر و پدر نداره همیش مهربونتر و همیش ملاحظه میکن ک کم نزاره برای کسی من ک انجورم همه ی دوستام میکن تو مث مادرایی انگار چندتا بچه داری دست خودم نیس .اتفاا ادم هایی ک بدون بزرگتر بزرگ میشن بیشتر درک میکنن و راحتر با مشکلات زندگی کنار میان انشاالله ک خوشبخت بشی بهاش و هیچوق دعواش نکن حتی اگر حق با تو باش

38. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط satare نمایش پست ها
    سلام.داداش ی چیز بت میگم قلبشو نشکنی ی وقچون مادر نداره سخت براش تحملش من درکش میکنم جدی میگم . هر کسی ک مادر و پدر نداره همیش مهربونتر و همیش ملاحظه میکن ک کم نزاره برای کسی من ک انجورم همه ی دوستام میکن تو مث مادرایی انگار چندتا بچه داری دست خودم نیس .اتفاا ادم هایی ک بدون بزرگتر بزرگ میشن بیشتر درک میکنن و راحتر با مشکلات زندگی کنار میان انشاالله ک خوشبخت بشی بهاش و هیچوق دعواش نکن حتی اگر حق با تو باش

تایپک مال پارسال
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)