نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رابطه عاشقانه مجازی

804
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7804
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

Question رابطه عاشقانه مجازی

از اينجا شروع ميكنم كه چند روز پيش يكي از دوستانم تو يكي از شبكه هاي اجتماعي، با دوست پسرش بحثش شد و گفت كه خودش رو ميكشه! رابطه ي اين 2 نفر تقريبا يه سالي هست كه وجود داره و اين 4 ماه اخير به اوج خودش رسيده.
    راجع به اين دختر ميتونم اينا رو بگم كه اول دبيرستانه و دوس پسرش كه مثلا(!) دوس پسرشه سال چهارم. تو شهراي جدا از هم هستن و همديگه رو فقط از طريق فرستادن عكس ديدن!! يه دختر لجباز و يه دنده! سر يه پسر كه باهاش تو اينترنت آشنا شده بود پدر و مادرش كلي دعواش كردن و بعدش باز با يه نفر دوست شد و تا حد كشيدن نقشه ي فرار از خونه با پسره و تيغ زدن پدر و فرار از شهر رفتن كه خدارو شكر يكي از دوستاي دختر به مادرش گفت و جلوشون رو گرفت. الان اين سومين رابطه ي اين دختر هستش و از نظر روحي به كلي خرابه! من دوست مشترك دختره و پسره هستم و حرفاي هر 2 طرف رو شنيدم! 2نفر هستن از 2 خانواده ي كاملا متفاوت! دختره كلي از پدرش ترس داره و پدر و مادرش هم زياد رابطه ي صميمي اي با دختره ندارن! طوري كه دختر روزي هرچي قرص دستش مياد ميخوره و درداش بدتر ميشه. وقتي هم كه درد داره به دكتر نميره اونم با اين حرف كه آبروي پدرش ميره!!!! پدرش ميشه گفت كه ادم مهميه
    من يه دوست از دوستاشون هستم و دوستي ما اينترنتي بوده! بعد از حرف خودكشيش من شب از اينترنت شماره و اسم پدرش رو پيدا كردم! با اينكه از پدرش و كارش حرفي نميزد و حتي فاميليش رو هم نميگفت! با اين حال شماره اي از پدرش دارم. پدرش هم آدم مذهبي ايه...
    مونديم چيكار كنيم كه به دختره كمك كنيم. پسره هم واسه اينكه يهو جدا نشن و زياد ضربه نبينه شروع كرد خودش رو جلوي دختره بد نشون دادن و دعواهاشون شروع شد تا اينكه كار بدتر شد و رسيد به اينجا!
    الان نه ميتونيم به پدرش زنگ بزنيم نه با خودش حرف بزنيم! يكي 2 روزه رفته و خبري هم ازش نيست
    فقط ميخوام طوري بشه كه اينا به خوبي از همديگه جدا بشن و دختره اگه بشه اينترنت رو بذاره كنار! پسره كه كلا از اين رابطه خسته شده... من خودم زياد اهل چت نيستم ولي يكي 2 روزه سر اين ماجرا درگيريم كه دختره كار دست خودش نده
    هر كمكي كه بتونين بكنين ازتون كلي ممنون ميشيم... يه راهنمايي كنين كه چي از دست من و پسره بر مياد

2. کاربران زیر از ho3eyn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : لطفا كمكم كنين تا اين رابطه ي آنلاين(!!) با خوشي به آخرش برسه

راستش خیلی راحت بگم که کاری از دست کسی ساخته نیست ...

تا خودش نخواد کسی نمیتونه بهش کمک بکنه ... و هر چقدرم که شما تلاش کنید

ایشون کار خودشو انجام میده ... در حال حاضر بهترین راه حل اینه که با دختر صحبت کنید ...

چون صحبت کردن شما میتونه آروم و سبکش کنه ... و جلوی خیلی از اتفاقات ناخواسته رو بگیره

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7804
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

با خيليا حرف ميزدم! حتي دختري بود كه با حرف زدن قانع شد و سيگار و قليون رو تا الان بعد اين همه وقت كنار گذاشته! ولي جلوي اين كم آوردم!
    مهم اينه كه چطوري باهاش صحبت كنم! اين رو نميدونم! دخترا مثل 2 كيلو TNT ميمونن كه اگه يه سيم رو اشتباهي قطع كني ميري هوا! ولي اين يكي بمب هيدروژنيه! ميشه بگين چطور و راجع به چيا حرف بزنم بهتره؟‌

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    آره با دختره حرف برن، بهش بگو هیچوقت رو رابطه های مجازی حساب نکنه،
    هرچقدرم که طولانی مدت بشه و فک کنه که طرفو شناخته اشتباه میکنه، تو محیط مجازی هیچکس واقعا اونی که هست نیست
    بگو مخصوصا تو این سن به رابطه با کسی دلخوش نباشه و یه اشتباهو چند بار تکرار نکنه چون اگه ادامه بده بازم آسیب میبینه

اما در کل واسه خود شمام یه نصیحت دارم،
    زیاد خودتو درگیر رابطه دیگران نکن
    و اینو بدون خیلی از کسایی که فک میکنی با حرف زدن اصلاحشون کردی دارن دروغ میگن
    فقط وانمود میکنن اصلاح شدن تا حس کنی حرفات بی فایده نبوده و بتونن بازم باهات حرف بزنن... دیدم که میگم!
    امضای ایشان

7. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7804
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    سلام
    آره با دختره حرف برن، بهش بگو هیچوقت رو رابطه های مجازی حساب نکنه،
    هرچقدرم که طولانی مدت بشه و فک کنه که طرفو شناخته اشتباه میکنه، تو محیط مجازی هیچکس واقعا اونی که هست نیست
    بگو مخصوصا تو این سن به رابطه با کسی دلخوش نباشه و یه اشتباهو چند بار تکرار نکنه چون اگه ادامه بده بازم آسیب میبینه

اما در کل واسه خود شمام یه نصیحت دارم،
    زیاد خودتو درگیر رابطه دیگران نکن
    و اینو بدون خیلی از کسایی که فک میکنی با حرف زدن اصلاحشون کردی دارن دروغ میگن
    فقط وانمود میکنن اصلاح شدن تا حس کنی حرفات بی فایده نبوده و بتونن بازم باهات حرف بزنن... دیدم که میگم!
    حرفت رو كاملا قبول دارم! اولا من زياد درگير كارا نميشم و خيلي كم اينجور دوستي هايي دارم. ميتونستم از اول دخالت نكنم ولي نميتونم! من از اوناشم كه وقتي ببينم ميتونم كاري بكنم ولي كاري انجام ندم ناراحت ميشم! همه اين حرفايي كه شما گفتين رو من قبل اينكه اينجا بنويسم رفته بودم! ولي باز ممنون كه جوابي دادي

9. 2 کاربران زیر از ho3eyn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)