مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: رابطه عاشقی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36237
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Unhappy رابطه عاشقی

سلام من تازه عضو شدم ولی یه مشکلی پیدا کردم من با یه نفر دوست شدم استاد اموزشگاه من بود بعد یه مدت که همه چی خوب بود فهمیدم وسط رابطه رفته خواستگاری دختری که قبلا میخواستتش و برای اینکه منو از سرش وا کنه یه سری حقایق گفت که فهمیدم کلا دربارا گذشتش و خانوادش دروغ گفتع ولی من بازم پاش موندم و برگشت به رابطع ولی من یکم یخ کردم باهاش وچقد دعوا شد اخرش قرار شد بیاد خواستگاریم زنگ زد به مامانم مادرش و وقتی با هم حرفیدن مامانم چون تیزه سریع فهمید درباره من پسره یه سری دروغا به خانوادش گفته مثل اینکه من چادریم و اینا که مامان من از دروغ بیزاره گفت این از اولش دروغ میگه به خانوادش وای به حال ما قرار نیس چیا به ما بگه و کلا مامانم گفت عمرا بذارم با این ازدواج کنی و چقدرم منو دعوا کرد باهاش دوست نشی نمیدونست ما دوستیم خلاصه بعد یه مدت که منم گفتم این دروغ که میگه خانوادمم که زیر بار نمیرن کار مشخصی هم نداره همش 22 سالشه کات کردیم ولی اون انگار تازع عاشقم شده بود خودشو به در ودیوار کوبید که بمون من هم سرکار خوب میرم هم خانوادتو راضی میکنم و.. ولی زیر بار نرفتم چهار ماهه گذشته و من نمیدونم سرچی بهش پیام دادم و فهمیدم بعد کات کردن چیا بهش گذشته انقد حالش بده همه برنامه هاشو پاکیده با دوستاش ارتباط نداره از حال افتضاحش گفت حالا به نظرتون من چیکار کنم داغون شدم من حاضرم بقیه بهم بدی کنن ولی من به بقیه بدی نکنم چیکار کنم خواهش میکنم مشاوره بدین ببخشید طولانی شد زندگیم سیاه شدع از وقتی فهمیدم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    655
    تشکر شده 509 بار در 340 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : عذاب وجدان به خاطر یه مسئله دوستان کمککککک خواهش میکنم

بازم دمت گرم عین دخیای دیگه بی مرام نیستی و عذاب وجدان گرفتی
    ولی خب از روی احساس نمیشه تصمیم گرفت
    بنابه فرمایش ننتون ایشون از اولش دروغگو بودن و زندگی که اولش با دروغ شروع بشه فایده نداره و عاقبت خوشی نداره
    یکم صبر کنی از این حال در میای اونم از این حال در میاد ....
    گذر زمان گاهی وقتا چیزا رو درست میکه
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.26
    تشکـر
    447
    تشکر شده 2,640 بار در 1,444 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

امان از سادگی شما دخترا

کات کنید رابطتتون را ایشون قرار نیست همسر مناسبی باشن واستون ولو اگه به ازدواج برسه و اینکه هردو سنتون کمه و هنوز مناسب ازدواج نیستید

4. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35751
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.59
    تشکـر
    112
    تشکر شده 115 بار در 77 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    0

درود
    دروغ گو را باید بهش دروغ گفت با او کات کنید ولی دروغ بگویید دوستش دارید
    خطرناک ترین آدمها آنهایی هستند که درک و فهمشان کم و ایمان اعتقادشان زیاد است!
    *آنتوان چخوف

6. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.11
    تشکـر
    1,299
    تشکر شده 755 بار در 533 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa.k نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم ولی یه مشکلی پیدا کردم من با یه نفر دوست شدم استاد اموزشگاه من بود بعد یه مدت که همه چی خوب بود فهمیدم وسط رابطه رفته خواستگاری دختری که قبلا میخواستتش و برای اینکه منو از سرش وا کنه یه سری حقایق گفت که فهمیدم کلا دربارا گذشتش و خانوادش دروغ گفتع ولی من بازم پاش موندم و برگشت به رابطع ولی من یکم یخ کردم باهاش وچقد دعوا شد اخرش قرار شد بیاد خواستگاریم زنگ زد به مامانم مادرش و وقتی با هم حرفیدن مامانم چون تیزه سریع فهمید درباره من پسره یه سری دروغا به خانوادش گفته مثل اینکه من چادریم و اینا که مامان من از دروغ بیزاره گفت این از اولش دروغ میگه به خانوادش وای به حال ما قرار نیس چیا به ما بگه و کلا مامانم گفت عمرا بذارم با این ازدواج کنی و چقدرم منو دعوا کرد باهاش دوست نشی نمیدونست ما دوستیم خلاصه بعد یه مدت که منم گفتم این دروغ که میگه خانوادمم که زیر بار نمیرن کار مشخصی هم نداره همش 22 سالشه کات کردیم ولی اون انگار تازع عاشقم شده بود خودشو به در ودیوار کوبید که بمون من هم سرکار خوب میرم هم خانوادتو راضی میکنم و.. ولی زیر بار نرفتم چهار ماهه گذشته و من نمیدونم سرچی بهش پیام دادم و فهمیدم بعد کات کردن چیا بهش گذشته انقد حالش بده همه برنامه هاشو پاکیده با دوستاش ارتباط نداره از حال افتضاحش گفت حالا به نظرتون من چیکار کنم داغون شدم من حاضرم بقیه بهم بدی کنن ولی من به بقیه بدی نکنم چیکار کنم خواهش میکنم مشاوره بدین ببخشید طولانی شد زندگیم سیاه شدع از وقتی فهمیدم

سلام دوست عزیز
    به نظرم حق با مادرتون بوده
    بهتر بود قبل از اینکه وارد رابطه ی عاطفی بشید شناخت کافی پیدا میکردید
    ولی خب گذشته ها گذشته
    مطمئن باشید صداقت یکی از مهمترین اصل ها زندگی و به خصوص زندکی مشترک هست
    وقتی این آقا به خودش اجازه داده دروغ هایی بیان کنه شما به چه امیدی میخواید به پاش بمونید؟
    اگه هم غیرت و شخصیت خوبی داشت همزمان با دو تا دختر وارد همچین روابطی نمیشد!
    به نظرم به نفعتون هست این رابطه رو برای همیشه تموم کنید و دیگه هم بدون شناخت کافی به کسی اعتماد نکنید.
    ون کسی که یک بار دروغ بگه میتونه باز هم تکرارش کنه.

اگه هم الان میبینید شرایط ایشون این حالی هست طبیعیه
    ولی خب تصمیم گرفتن بر اساس احساس به جز پشیمونی هیچی نداره
    کم نبوده از این عشق و عاشقی ها که بعدها به جدایی و پشیمونی رسیده.
    امیدوارم با چشمان باز و آگاه بهترین تصمیم رو بگیرید.

این هم اضافه کنم این آقا باید عذاب وجدان داشته باشه که همزمان با رابطه ی شما با کسی دیگه قرار ازدواج گذاشته.
    حالا که شما دیدید شرایطشون اینجوری شده چون دخترید احساسی شدید و احساس عذاب وجدان گرفتید.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 08-12-2017 در ساعت 01:34 PM

7. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.00
    تشکـر
    4,027
    تشکر شده 9,430 بار در 4,650 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رابطه عاشقی

بهتره به فکر ارتباط دوباره با این پسر نباشید تا هر دوی شما کمتر آسیب ببینید

در حقیقت شما برای ایشون و ایجاد یک زندگی مشترک خطرناکید ... اونم بخاطر رفتارهای کودکانه به همین خاطر شمارو از ارتباط گیری مجدد منع کردم

متاسفانه از چنین رابطه آسیب دیده ای نباید انتظار معجزه داشته باشید

بهتره ازش عبرت بگیرید و در آینده اگر دوباره وارد چنین ارتباطاتی شدید بسیار معقول رفتار کنید طوری که طرف مقابلتون برای فرار و رهایی از شما مجبور به دروغگویی نشه
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

8. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30982
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.72
    تشکـر
    341
    تشکر شده 618 بار در 342 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : رابطه عاشقی

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa.k نمایش پست ها
    سلام عزیزم زندگی بچه بازی نیست که اول بره خاستگاری کی تورو بپیچونه بعد با اسرار تو بیاد خاستگاری تو!!!
    سنتون کمه
    نکنید اینکارارو مادرت کاره خوبی کرد سعی کن بیشتر حواست بدی به درس و مشق و دانشگاهت
    کمتر بد جنس باشیم

بیشتر خوش جنس باشیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

رابطه,  رابطة العالم الاسلامي,  رابطة العدالة,  رابطة المتكممين,  رابطة الهلال,  رابطة مشجعي ريال مدريد,  رابطة ابطال اوروبا,  رابطة خريجي ذي قار,  رابطة الاسلم,  رابطة الاهلي,  رابطه عشقی,  رابطه ماهها در عاشقی,  رابطه عشق و عاشقی,  رابطه های عاشقی,  رابطه ماها در عاشقی,  رابطه عشق عاشقی,  رابطه ی عاشقی,  عکس رابطه عاشقی,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  مشاوره خانواده,  مشاوره,  مشاوره آنلاین,  مشاوره ازدواج,  مشاوره رایگان در تلگرام,  مشاوره خانواده آنلاین,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره زناشویی,  مشاوره تلفنی رایگان,  مشاوره حقوقی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)