نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رابطه و سردرگمی

875
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه و سردرگمی

با سلام خدمت دوستان خوبم
    دختری 31 ساله ام که مدت کوتاهیه با پسری از آشنایان در رابطه دوستی هستم که چند بار هم باهم رابطه جنسی داشتیم نه بصورت کامل.یعنی من اجازه اینکارو ندادم ولی اون به رابطه کامل اصرار داره از طرفی خودم دوست دارم این حس رو تجربه کنم مخصوصا با کسی که دوستش دارم . ولی ترس از دست دادن بکارت و عواقب اون و همچنین ترس از خانواده اذیتم میکنه از طرفی نمیخوام به هیچ قیمتی از دستش بدم نیت اونم نمیدونم چیه برای اینده. لحظاتی بعد از رابطه به خودم میگم که حتما اجازه میدم که اولین رابطه م رو با اون داشته باشم ولی بعد چند روز ترس ناخودآگاهی به سراغم میاد دارم ازین فکر دیوونه میشم من هم دختر گرمی هستم و نیاز جنسی زیادی دارم ولی شرایط برام سخت شده
    مساله دیگرم هم اینه که نمیدونم چرا هر پسری که تا الان باهاش دوست شدم رو نمیتونم کاملا در اختیار داشته باشم منظورم اینه که دوست دارم کسی باهام باشه که باهاش دردو دل کنم بیرون برم و کلا بیشتر در اختیارم داشته باشم مث بقیه دوست دختر و پسر ها .
    ولی متاسفانه شرایط اینم مث بقیه س روزی چند بار از طریق تلگرام و گاهی هم تلفن های کوتاه
    از تنهایی و بی کسی خودم خسته شدم
    منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رابطه و سردرگمی

نقل قول نوشته اصلی توسط alonemm84 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان خوبم
    دختری 31 ساله ام که مدت کوتاهیه با پسری از آشنایان در رابطه دوستی هستم که چند بار هم باهم رابطه جنسی داشتیم نه بصورت کامل.یعنی من اجازه اینکارو ندادم ولی اون به رابطه کامل اصرار داره از طرفی خودم دوست دارم این حس رو تجربه کنم مخصوصا با کسی که دوستش دارم . ولی ترس از دست دادن بکارت و عواقب اون و همچنین ترس از خانواده اذیتم میکنه از طرفی نمیخوام به هیچ قیمتی از دستش بدم نیت اونم نمیدونم چیه برای اینده. لحظاتی بعد از رابطه به خودم میگم که حتما اجازه میدم که اولین رابطه م رو با اون داشته باشم ولی بعد چند روز ترس ناخودآگاهی به سراغم میاد دارم ازین فکر دیوونه میشم من هم دختر گرمی هستم و نیاز جنسی زیادی دارم ولی شرایط برام سخت شده
    مساله دیگرم هم اینه که نمیدونم چرا هر پسری که تا الان باهاش دوست شدم رو نمیتونم کاملا در اختیار داشته باشم منظورم اینه که دوست دارم کسی باهام باشه که باهاش دردو دل کنم بیرون برم و کلا بیشتر در اختیارم داشته باشم مث بقیه دوست دختر و پسر ها .
    ولی متاسفانه شرایط اینم مث بقیه س روزی چند بار از طریق تلگرام و گاهی هم تلفن های کوتاه
    از تنهایی و بی کسی خودم خسته شدم
    منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم

یکی از نشانه های خواستگار معتبر اینه که از شما درخواست غیرمعقول و جنسی نداشته باشه

البته شما دوست دارید خودتون رو براساس عنوان تاپیکتون سرگردان کنید ولی بدونید اگر پا در این رابطه جنسی بگذارید

اولین کسی که شمارو ترک خواهد کرد همین پسر خواهد بود

چون هم به کامش رسید و دوم اینکه چطور انتظار دارید بعد از این به شما اعتماد کنه ؟

پس تنهایی انسان شرف به چنین وابطی داره که جز به ابروریزی و استرس ارمغانی نداره

ارتباطات اینچنینی رو قطع کنید و رابطه معنوی خودتون رو گسترش بدید و از خداوند چون به شما اجازه نداده چنین اشتباهی کنید ، شاکر باشید

و برای درد و دل کردن و طلب گشایش در زندگی توکل برخودش کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد