نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رفتار مشکوک دوست

1291
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11247
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question رفتار مشکوک دوست

سلام وقت بخیر
    با آقایی آشنا شدم که بطور ضمنی ابراز میکنه که متاهل هستش. ولی از طرفی همچین چیزی از رفتارش وسبک زندگیش استنباط نمیشه. با اینکه فهمیده که من اهل رابطه غیر اخلاقی اونم با یه آدم متاهل نیستم، و اصلا در یک محیط علمی باهم آشنا شدیم، ولی باز هم اصرار به ادامه ونزدیکتر شدن رابطه داره. درخواست غیر اخلاقی هم تا حالا نداشته. و البته شاید خودم باعث شدم که نداشته باشه.
    احساس میکنم میخاد منو محک بزنه. خیلی هم تا الان برای کمک کردن به من وقت گذاشته، و با محبت واحترام رفتار میکنه. از اینکه فقط وقتی سوال دارم بهش زنگ میزنم ابراز دلخوری میکنه و میخاد بیشتر براش وقت بزارم.
    کلافه شدم آخه از طرفی خودمم بهش علاقمند شدم. اگه این مرموز بودنش رو کنار بزاریم،مورد مناسبی هستش.
    لطفا راهنمایی کنید تا بتونم از مقصودش سر دربیارم و یک تصمیم درست بگیرم
    با سپاس فراوان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رفتار مشکوک دوست

نقل قول نوشته اصلی توسط frb نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    با آقایی آشنا شدم که بطور ضمنی ابراز میکنه که متاهل هستش. ولی از طرفی همچین چیزی از رفتارش وسبک زندگیش استنباط نمیشه. با اینکه فهمیده که من اهل رابطه غیر اخلاقی اونم با یه آدم متاهل نیستم، و اصلا در یک محیط علمی باهم آشنا شدیم، ولی باز هم اصرار به ادامه ونزدیکتر شدن رابطه داره. درخواست غیر اخلاقی هم تا حالا نداشته. و البته شاید خودم باعث شدم که نداشته باشه.
    احساس میکنم میخاد منو محک بزنه. خیلی هم تا الان برای کمک کردن به من وقت گذاشته، و با محبت واحترام رفتار میکنه. از اینکه فقط وقتی سوال دارم بهش زنگ میزنم ابراز دلخوری میکنه و میخاد بیشتر براش وقت بزارم.
    کلافه شدم آخه از طرفی خودمم بهش علاقمند شدم. اگه این مرموز بودنش رو کنار بزاریم،مورد مناسبی هستش.
    لطفا راهنمایی کنید تا بتونم از مقصودش سر دربیارم و یک تصمیم درست بگیرم
    با سپاس فراوان
    خب وقتی ابراز میکنه که متاهله باید از فردی قابل اعتماد در این مورد کمک بگیرید

تا بتونه برای شما از ایشون کسب اطلاعات کنه و گرنه میتونید با قطع رابطه به خاطر متاهل بودنش منتظر واکنشش باشید

ولی دوست عزیز اگر ایشون متاهل باشه شما با وابستگی دارید خونه امید خودتون رو روی خرابه های زندگی زنی دیگه میسازید

پس در این موارد خوب دقت کنید که در چه مسیری قدم گذاشتید !
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)