صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 66 از 66

موضوع: روابط دختر پسری

6473
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : روابط دختر پسری

دخترا غروروتونو نش************ید....زندگیه دخترونه یعنی مغرور بودن به پاکی....البته جسارت نمیکنم

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    میزان امتیاز
    9

چرا کلمه ها اینجوری میشن اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    من گفتم غرورتونو له نکنید حالا عوضش میکنم

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22904
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اره غرور واسه دخترا خیلی مهمه.من خودم غرورمو خیلییی ش************دم و الان پشیمونم.چون پسرا واقعا ارزششو ندارن

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سمانه2000 نمایش پست ها
    سلام منم شش ماه با یکی بودم هر کاری خواست براش کردم بدجور دوستش دارم هرکاری میکنم ک عشقمو اثبات کنم هر دفعه ب یک بهانه متهمم میکنه شما بگید چیکار کنم لطفا کمکم کنید واجبه پای زندگیم وسطه ممنون میشم
    سلام، امید وارم منظورتون از هر کاری روابط نامشروع هم نباشه ،خب این جا دوستان خیلی گفتن که این دوستی ها عواقب برا پسر ودختر داره به خصوص دختر، اولا شما نباید همه کار می کردین، چون اون اقا هنوز شوهر شما نبوده که بخواین همه کار بکنید، پس اشتباه کردین خب بهونه گیری هم به احتمال زیاد نشان از این می تونه داشته باشه که میخواد رابطه کات کنه و دنبال بهونه می گرده این قطع رابطه از جانب شما باشه، شما سعی کنید اول با احساسات تصمیم نگیرید. فعلا اینده شما دست خودتون هستش ، سعی کنید با یه بزرگتر از خانوادتون صحبت کنید اگر بین تون رابطه خاصی بوده واگه نبوده سعی کنید با صحبت باهاش ببینید نظرش واقعا ازدواج یا که فقط شمارو برای دوستی میخواست که در این صورت بهتره بیش ازاین به خودتون ضربه نزنید.

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 1375 نمایش پست ها
    اره غرور واسه دخترا خیلی مهمه.من خودم غرورمو خیلییی ش************دم و الان پشیمونم.چون پسرا واقعا ارزششو ندارن
    دوست عزیز چرا اینقدر زود تسلیم نا ملامیت های روزگار می شی، ناسلامتی چند وقت دیگه می خوای مشاور بشی و کار روانشناسی بکنی ، ان شا ءالله که دکترا ش هم میگری، خب همه پسر ها که بی معرفت نیستن ان شاءالله با عشقت که ازدواج می کنی هر چی باشه اونم یه پسر هستش ولی فعلا همدیگرو پیدا نکردین.
    خدارو شاکر باش که زود به این رابطه غلط پایان دادی وخدا نکرده مرتکب هیچ گونه اشتباه بزرگی نشدی که برا آیندت مشکل ساز باشه اون اقا دستش هم بهت نخورده پس زیاد خودت اذیت نکن ، و سعی کن روحیه خودت دوبار به دست بیاری شاید الان حساس تنهای می کنی ولی صبر داشته باش کسی که لایقت هست بهش برسی.
    پس سعی کن منطقی فکر کنی بعداین هم کسی هم پیشنهاد داد سعی کن اول خانوادت در جریان بزاری و قبل از نامزدی وازدواج وارد رابطه عاطفی نشی ودر حد آشنایی اخلاق و خصوصیات برا ازدواج وغیره باشه.

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22904
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله شما درست میگین.واقعا حرفاتون ارومم میکنه.خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون

7. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    میزان امتیاز
    9

پس حالا همه ی گذشته رو تو ذهنت بزار پشت یه حصار بزرگ و ازش رد شو و آینده بساز گذشتتو محو کنه...از زندگیت لذت ببر و بدون که تو میتونی انقد محکم باشی که از این شرایط رد شی و یه جوری زندگی کنی که جلوت تعظیم کنن...دوست گلم....
    موفق باشی عزیزم...

8. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

بله شما درست میگین.واقعا حرفاتون ارومم میکنه.خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون
    لطف داری .موفق باشی به زندگی امید وار باش خدا بزرگه....

9. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22904
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.نمیدونم از کجا بگم.ذهنم خیلی درگیره.داغونم.خیلی تنهام.احساس میکنم زندگیم فوق العاده تکراری و بی معنی یه.با هیچکسم نمیتونم درد و دل کنم.روی درسام اصلا تمرکز ندارم و بشدت افت کردم.زیادی بیخیال شدم به همه چیز.نمیدونم چیکار کنم.تو رو خدا راهنماییم کنین

10. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.نمیدونم از کجا بگم.ذهنم خیلی درگیره.داغونم.خیلی تنهام.احساس میکنم زندگیم فوق العاده تکراری و بی معنی یه.با هیچکسم نمیتونم درد و دل کنم.روی درسام اصلا تمرکز ندارم و بشدت افت کردم.زیادی بیخیال شدم به همه چیز.نمیدونم چیکار کنم.تو رو خدا راهنماییم کنین
    ی تاپیک جدا بزن
    کاملم توضیح بده
    دوستان کمکت کنن
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

11. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22904
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

روابط دختر پسری

سلام.راستش نمیدونم از کجا شروع کنم.تو تاپیک قبلیم گفتم که چه اشتباهی رو مرتکب شدم.ولی با بی عقلیم بیشتر از قبل خودمو تو دردسر انداختم.یک هفته بعد از اینکه با اون اقا کات کردم طی اتفاقاتی متوجه شدم دروغی درکار نبوده و ایشون برگشت و سو تفاهم ها رو رفع کرد.راستش من خیلی سختی کشیدم تا حالا.تک فرزندم و پدرمو تو 5 سالگی از دست دادم.خیلی تنهایی کشیدم و کمبود محبت یه پدر و حامی رو همیشه تو زندگیم حس کردم.شاید واسه همین واسه بار دوم قبول کردم بیاد تو زندگیم تا خلاهای روحیم یکم پر بشه.الان 4 ماه از اشتیمون میگذره و بیش از حد بهم وابسته شدیم.اون اقا هم به گفته ی خودش خیلی بمن علاقه داره و چندین دفعه حضوری با مادرم صحبت کرده ولی مامانم مخالف سرسخته.نمیدونم چیکار کنم.خیلی کلافه و سردرگمم. تو وضعیت روحی بدی هستم.تو رو خدا راهنماییم کنین.

12. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

من موندم این چه بدبختی هست که افتاده تو این جامعه و حتما یه رابطه دوستی قلل از ازدواج برقرار بشه ، اگه می خوادت مثل آدم بیاد خواستگاریت و یه دوره نامزدی برا آشنایی داشته باشید تمام
    نگاه کنید دختر ها هدفشون از برقراری دوستی ازدواج هست و پسرها ارتباط جنسی این رو همه مبگن پز نکن خانم نکن .

13. کاربران زیر از seyyedmahdifatemi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25585
    تشکـر
    15
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

مادرت مخالفه لابد یه چیزی می دونه مخالفت میکنه.
    بعدشم این روابط هاا عاقبت خوشی ندارم

15. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31145
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.من دختری20 ساله هستم.چندوقت پیش یکی از بچه های دانشگاه تواینستا بهم ریکوست داد ومنم قبول کردم...ولی هیچوقت توجه ها ومتن های کامنتاشو جدی نگرفتم.چون واقعا این چیزا برام خیلب بزرگ نبوده وادم بی جنبه ای نبودم....تااین روزا که بهم پیام داد واونجا وگفته تقریبا از یکسال پیش که تودانشگاه منو دیده بهم علاقه مند شده وواقعا تواین یکسال کلی پیگیر بود تا بتونه اسم ومشخصات من رو از هم دانشکده ای های من دربیاره.....
    وجواب من هم مثل گذشته به همچین پیشنهاداتی منفی بوده....ومنم به ایشون گفتم که اگه قصدشون دوستی واین مضخرفاته من نیستم...
    ولی خب ایشون ادعا میکردن که هم خودشون اهل دوستی نیستن وهم میدونن من اهل این چیزا نیستم....
    من ادم بی اعتمادی هستم....
    وتا حالا هیچکدوم از حرفاشو نتونستم 100درصد باور کنم....
    ولی خب اگه 1 درصد حرفاش درست باشه واقعا کیس مناسبی برای ازدواج هست....
    چون همه ی شرایط ازدواج روداره...
    منم بهش گفتم باید باخونوادم درمیون بزارم واون هم گفته که هنوز سنش کمه وواقعا نیاز به زمان داره تا روپای خودش بایسته ...
    شابد سن من ازنظر شما کم باشه اما همین روزا هم خونوادم با اومدن خواستگارا موافقن ومن خیلی هاشون رو رد کردم....
    الان هم بهش گفتم باید بهم فرصت بده تافکر کنم ببینم حتی ارزشش رو داره که به خونوادم بگم یانه....
    واقعا نمیدونم چیکارکنم.....
    از شروع این روابط هم میترسم وهم خوشم نمیاد....
    ولی از طرفی موقعیت خوبیه...
    من چیکارکنم الان؟؟؟

16. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    تشکر شده 552 بار در 347 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام.به نظر من مادرتون صلاح شما رو میخواد که مخالفه.به نظر من عشق حتما و اجبارا نباید قبل از ازدواج باشه.ممکنه هنوزم فرصت های بهتری درپیش داشته باشین.و مطمئنا عشقای بعد از ازدواج دوام بیشتری داره.

17. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe.a نمایش پست ها
    سلام.من دختری20 ساله هستم.چندوقت پیش یکی از بچه های دانشگاه تواینستا بهم ریکوست داد ومنم قبول کردم...ولی هیچوقت توجه ها ومتن های کامنتاشو جدی نگرفتم.چون واقعا این چیزا برام خیلب بزرگ نبوده وادم بی جنبه ای نبودم....تااین روزا که بهم پیام داد واونجا وگفته تقریبا از یکسال پیش که تودانشگاه منو دیده بهم علاقه مند شده وواقعا تواین یکسال کلی پیگیر بود تا بتونه اسم ومشخصات من رو از هم دانشکده ای های من دربیاره.....
    وجواب من هم مثل گذشته به همچین پیشنهاداتی منفی بوده....ومنم به ایشون گفتم که اگه قصدشون دوستی واین مضخرفاته من نیستم...
    ولی خب ایشون ادعا میکردن که هم خودشون اهل دوستی نیستن وهم میدونن من اهل این چیزا نیستم....
    من ادم بی اعتمادی هستم....
    وتا حالا هیچکدوم از حرفاشو نتونستم 100درصد باور کنم....
    ولی خب اگه 1 درصد حرفاش درست باشه واقعا کیس مناسبی برای ازدواج هست....
    چون همه ی شرایط ازدواج روداره...
    منم بهش گفتم باید باخونوادم درمیون بزارم واون هم گفته که هنوز سنش کمه وواقعا نیاز به زمان داره تا روپای خودش بایسته ...
    شابد سن من ازنظر شما کم باشه اما همین روزا هم خونوادم با اومدن خواستگارا موافقن ومن خیلی هاشون رو رد کردم....
    الان هم بهش گفتم باید بهم فرصت بده تافکر کنم ببینم حتی ارزشش رو داره که به خونوادم بگم یانه....
    واقعا نمیدونم چیکارکنم.....
    از شروع این روابط هم میترسم وهم خوشم نمیاد....
    ولی از طرفی موقعیت خوبیه...
    من چیکارکنم الان؟؟؟
    دوست عزیز تایپک جدا بزنید این تایپک متعلق به شخص دیگه ای
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد