نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: زندگی بی روح من

2318
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    16666
    تشکـر
    32
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    0

زندگی بی روح من

سلام ممنون که حرفامو میخونین
    احساس میکنم که زندگیم خیلی بی روح و نکراریه.همش یا دنبال درس خوندن بودم یا ذهنم مشغول افکار تکراری
    درس خوندن اصلا بد نیست الانم که یه خرده حالم خوبه مدیون درس خوندنم ولی کلا زندگی رو پوچ میبینم.
    اخرش که چی؟کلا در قید و بند مادیات نیستم که بگم هدف زندگیم اینه فلان ماشینو بخرم ویلا و حساب بانکی و ........اینا اصلا واسم مهم نیست
    تنها هدفی که میمونه واسم اینه که ارشدمو بگیرم و همین
    دلمم نمیخواد دیگه برم سمت دخترا چون به این نتیجه رسیدم زندگی متاهلی و حتی رابطه دوستی اگه یک فایده داشته باشه هزار تا بدبختی داره نمیخوام خودمو بدبخت کنم
    نمیخوام خودمو درگیر سختیای زندگی متاهلی کنم
    نمیخوام وارد رابطه دوستی شم چون اخرش پوچیه
    از منفعت طلبی ،دورویی،پول پرستی و .......متنفرم
    دلم هیچی نمیخواد فقط میخوام تو سکوت محو شوم و از این هیاهوی تلخ دنیا رها شم.
    چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : زندگی بی روح من

وای منم دقیقا همینجوری شدم....منم تنها راهی که پیش روی خودم میبینم اینه که فقط ارشدنو بگیرم...درحالی که اصلا دیکه بهش علاقه هم ندارم...زندگی من مثل یه سی دی میمونه که فقط یه اهنگ روش هست که هر روز فقط همون یکی پلی میشهبنظرم تو خونه موندن این حالتا رو خیلی تشدید میکنه....همیشه میگن روزای تکراری از یه روز بد خیلی بهتره...من واقعا نمیخوام ناشکری کنم...فقط ازین لحاظ واقعا درکتون میکنم...ادمیزاد دیگه گاهی به انتها میرسه...به خودتون فشار نیارید که ای وای این احساسات دیگه چی هست...به خودتون فرصت بدین...به هر حال باید امیدوار بود

3. 3 کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

سی توصیه مهم برای زندگی بهتر..

1- هر روز 10 تا 30 دقيقه پياده‌روى كنيد و هنگام راه رفتن، لبخند بزنيد، اين بهترين داروى ضدافسردگى است.

2- هر روز حداقل 10 دقيقه در يك مكان كاملاً ساكت و بى‌سر و صدا بنشينيد.
    3- هرگز از خوابتان نزنيد. يك دستگاه ضبط فيلم بخريد و برنامه‌ هاى تلويزيونى مورد علاقه‌تان كه شبها ديروقت پخش مى‌شوند را ضبط كنيد و روز بعد ببينيد.
    4- هر روز صبح كه از خواب بلند مى‌شويد این جمله را تكميل كنيد: «هدف امروز من ......است».
    5- با اين سه «الف» زندگى كنيد: انرژى، اشتياق، احساس يگانگى
    6- نسبت به سال قبل كتاب‌هاى بيشترى بخوانيد و بازى‌هاى بيشترى بكنيد.
    7- هر روز زمانى را براى دعا، مديتيشن، يوگا و يا نظاير آن بگذاريد.
    8- با افراد بالاتر از 70 ساله و نيز افراد كمتر از 6 ساله وقت بگذرانيد.
    9- به هنگام بيدارى، روياپردازى كنيد.
    10- بيشتر از ميوه‌ها و سبزيجات تغذيه كنيد.
    11- چاى سبز، مقدارى زيادى آب، كلم، بادام و فندق را در رژيم غذايى روزانه‌تان بگنجانيد.
    12- سعى كنيد هر روز بر روى لب حداقل سه نفر لبخند بياوريد.
    13- ريخت و پاش و آشفتگى را از خانه، ماشين و ميز كارتان دور سازيد.
    14- انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد، در عوض انرژى خود را مصروف جنبه‌ هاى مثبت «زمان حاضر» سازيد.
    15- بدانيد زندگى مانند مدرسه است و شما براى يادگيرى به اينجا آمده‌ ايد. مسائل، جزئى از برنامه درسى است كه ظاهر مى‌شوند و از بين مى‌روند، درست مثل مسائل كلاس رياضى، امّا درس‌هايى كه از آن‌ها ياد مى‌گيريد براى هميشه پا برجا مى‌ماند.
    16- صبحانه را زياد، ناهار را متوسط و شام را كم بخوريد.
    17- خودتان را زياد جدّى نگيريد. هيچكس ديگر هم اين كار را نمى‌كند.
    18- لزومى ندارد كه در هر بحثى برنده شويد، اختلاف نظرها را بپذيريد.
    19- با گذشته خود صلح كنيد تا «حال»تان خراب نشود.
    20- زندگى خودتان را با ديگران مقايسه نكنيد.
    21- هيچكس مسئول شادى و رضايت شما نيست بجز خودتان.
    22- هر مصيبت يا ضايعه‌اى كه برايتان پيش مى‌آيد به خودتان بگوئيد: «آيا 5 سال ديگر، اين اتفاق اهميتى خواهد داشت؟»
    23- همه را به خاطر همه چيز ببخشيد.
    24- آنچه ديگران دربارۀ شما فكر مى‌كنند به شما مربوط نيست.
    25- هر وضعيتى، چه خوب و چه بد، تغيير خواهد كرد.
    26- به هنگام بيمارى، كارتان از شما مراقبت نمى‌كند، دوستانتان از شما مراقبت مى‌كنند. تماس خود را با آن‌ها حفظ كنيد.
    27- بهترين اتفاق براى شما هنوز روى نداده است.
    28- گاه گاهى به افراد خانواده‌تان تلفن كنيد و به آنها بگوئيد كه به فكرشان هستيد.
    29- هر شب قبل از رفتن به رختخواب، جمله زير را تكميل كنيد: «من امروز به خاطر ......... خوشحال و سپاسگزارم».

5. 4 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

چه زیادن!!!خیلی خوبه...اما متاسفانه من فک کنم 10 تاشم وقت نکنم انجام بدم...اینا همه درست...اما یوقتایی ادم از درون داره تهی میشه اونو دیگه به این راحتیا نمیشه کاریش کرد

7. 3 کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

من همیشه به خودم میگم عمر کوتاهه پس باید تا میتونیم از وقته کمی که دارم استفاده کنم و برای خودم کلی آرزو و هدف دارم واسه همین همیشه وقت کم میارم .البته برام مهم نیست که به آرزوهام برسم حداقل به خودم میگم باید تلاشمو بکنم که بعدا پشیمون نشم

9. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

منم همینجوریم فشار عصبی زیادی تحمل کردم ولی سعی کردم نشکنم گفتنش آسونه ولی خیلی سخته آدم یه جایی به ته خط میرسه نمیدونم نمیتونم حالمو قشنگ توضیح بدم ولی دارم میپکم دیگه بدترین چیز ممکن برای آدم بی انگیزگی و نا امیدیه تا اونجایی که تونستم تلاشمو کردم ولی یه جایی آدم میبره دیگه، احساس یکنواختی محض دارم نواری که تا آخر میره دوباره برمیگرده از اول. تنها امیدم فقط خداست اگه نبود منم الان نبودم. یه مدت هر روز میرفتم استخر هر روز پیاده روی هر روز خوشنویسی ولی آخرش به پوچی رسیدم. باهمه این حرفا خیلی پر رو ام عمرا تسلیم بشم نمیذارم اجازه نمیدم محاله افسرده بشم محاله.......
    ویرایش توسط Mohammad313 : 05-10-2016 در ساعت 03:56 PM

11. 3 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

بهتون پیشنهاد میکنم زندگی نامه مالکوم ایکس ، استیو جابز ، آبراهام لینکن و... حتما بخونید میبینید که آدم های موفق بدترین شرایط زندگی رو گذروندن و وقتی زندگی نامه افراد موفقو بخونید میبینید همه این شرایط و سختی ها رو طی کردن و نباید هرگز تسلیم شد

روزگارا:
    تو اگر سخت به من میگیری،
    با خبر باش که پژمردن من آسان نیست،
    گرچه دلگیرتر از دیروزم،
    گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند،
    لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست
    زندگی باید کرد...!

13. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    بهتون پیشنهاد میکنم زندگی نامه مالکوم ایکس ، استیو جابز ، آبراهام لینکن و... حتما بخونید میبینید که آدم های موفق بدترین شرایط زندگی رو گذروندن و وقتی زندگی نامه افراد موفقو بخونید میبینید همه این شرایط و سختی ها رو طی کردن و نباید هرگز تسلیم شد

روزگارا:
    تو اگر سخت به من میگیری،
    با خبر باش که پژمردن من آسان نیست،
    گرچه دلگیرتر از دیروزم،
    گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند،
    لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست
    زندگی باید کرد...!

15. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز سعی کن در برنامه ی زندگیت تغییر ایجاد کنی تا جایی که میتونی
    پیاده روی صبحگاهی به خصوص صبح زود بعد از اذان صبح خیلی عالیه
    صبحانه ی مفصل و همراه با شیره ی بادوم خیلی عالیه در واقعه معجزه میکنه(15 تا مغز بادوم خیس شده رو پوستشو بکنید با یک قاشق عسل و یک لیوان آب حالا برای 30 تا دونه بادوم میشه دوتا لیوان آب و دوتا قاشق عسل داخل مخلوط کن بریزید میکسش کنید و هر روز برای خودتون درست کنید صبح و شب بخورید)
    ورزش رو توی برنامه تون بگنجونید ورزش غذای روح و جسم و آدرنالین بدنتون و افزایش میده و باعث میشه از این حالت دور تر بشید
    ارتباطتتون رو با خدا قوی تر کنید و ازش کمک بخوایید و سعی کنید بیشتر به پدر و مادرتون نیکی کنید دعای پدر و مادر معجزه میکنه
    گاهی بچه بشید و کارای بچگانه و شیطنتای بچگانه انجام بدید نمیدونید چه حسه فوق العاده ایی به آدم میده
    سعی کنید هر روز آرزو هاتون رو و کسی که دوست دارید در آینده بشید بر روی کاغذ بیارید به هدف هاتون فکر کنید و این فکر و نکنید برای من دیره یا نمیتونم و اینا ....ماهی و هروقت از آب بگیری تازست
    همه چیزم ارشد نیست که قبول بشید یا نشید و تنها هدف نیست به آرزو های دیگه ام فکر کنید مثلا خوده من یکی از آرزو هام اینه که اورست و فتح کنم
    خدا دنیای با این وسیعی و پر از ماجرا و رمز و راز و برای ما آدما آفریده مگر همش مادیاته سعی کن دنیای اطرافت و با رمز و رازاش کشف کنی درباره ی مطلب یا بحثی که دوست داری خیلی تحقیق کن مگر حتما باید استاد یا معلم ازمون تحقیق و بررسی بخوان
    اولش سخته اما اگر مداوم انجام بدید حال روحیتون صد و هشتاد درجه فرق میکنه
    در ضمن شما هیچ وقت ناپدید نمیشد اینو فکر و بندازید توی سطل آشغال مغزتون حتی با مرگ هم کسی ناپدید نمیشه زندگی هم چنان ادامه دارد چه در این دنیا و چه در آن دنیا و مرگ تنها گذرگاهه پس نمیتونی از زندگی کردن فرار کنی بجای فرار باهاش مواجه شو تو پیروز شو
    و سعی کن لذت ببری از کمترین امکاناتی که داری
    شنیدی میگن تا شقایق هست زندگی باید کرد
    به خاطره اینه که گل شقایق هم تابستون هست و هم زمستون همیشه هست
    و همیشه به این بیاندیش که
    زندگی زیباست

17. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

اینا علایم بر خلاف اینکه می گی از ازدواج نمی کنی ، نشون میده به ازدواج نیاز داری و دیگه از مجردی لذت نمی بری !!! یکم در مورد زندگی زناشوی و اینا مطالعه کن و خودت اماده کن به پدرر ومادرت هم بگو یک عروس خوب برات پیدا کنند.

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

من به شخصه تجربه کردم...بارها خواستم هرطور شده حالمو خوب نگه دارم...ولی نتیجه عکس داشته...کلی ازم انرژی گرفته...خسته ترم کرده...به خاطر همین دیگه گفتم به درررررررررک....فک میکنم سرکوب کردن بیش از حد این احساسات هرچند زیاد خوشایند هم نیستن ولی نتیجه عکس داره...به نظر من مثل سرماخوردگی میمونه...به دوره خودشو طی کنه تا خوب بشه...مثل دوره نقاهت بیماری...دیگه به خودمن فشار نمیارم...به خودم حق میدم گاهی ناراحت باشم..گاهی احساس پوچی کنم...یه زمانی همش کلاس میرفتم اینور اونور...کلی نرم افزار بلدم...ولی الان چی شد!!!...اگه زندگی یه ادم بود تا الان صدبار زده بودم تو گوشش!فقط بیردن حالمو خوب میکنه..وقتی توی خونم تا مرز جنون میرم!

20. کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

من هم همین طور هستم به قول شما بزرگترین دلخوشی ام اینه که شاگرداول دانشگاه باشم جو قم هم خیلی خشکه ولی باوجود اینا گاهی فکرمیکنم هیچ جیز بیهوده افریده نشده این فقط خود ادمه که میتونه خودشو تغیر بده من خودم با دیدن فیلم های جالب واموزنده و حتی کارتون ها وفیلم های کمدی شارژ میشم به شماهم توصیه میکنم.

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    16666
    تشکـر
    32
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون که همه دوستان که دلسوزانه اومدند و نظر خودشونو گفتند.
    همه حرفایی که زدید درسته اگه ادم ذهنیتشو خوب کنه و ورزش کنه و ..... حالش خوب میشه ولی مشکل اینجاست ادم به یه مرحله ای میرسه
    این قدر حالش بد میشه که دلش نمیخواد روز خوش بیاد و حالش خوب بشه چون اصلا روز خوش رو تجربه نکرده تا اونو درک کنه.
    منم الان همین حسو دارم.دلم فقط یه سکوت و ارامش ابدی میخواد که ارومم کنه.از هیاهوی این دنیا خسته شدم.
    از دویدن های الکی،منفعت طلبی ،غریزه طلبی،بی وفایی،خیانت،بی حرمتی،رنج،بیماری ........ گریزانم.
    دلم نمیخواد خودمو درگیر این جور چیزا کنم.
    دلم نمیخواد واسه پول و درامد و شغل خودمو به اب و اتیش بزنم و اخرشم با یکی ازدواج کنم و بچه دار شم و .........
    دلمم نمیخواد برم ناشناخته ها رو کشف کنم و برم سمت عرفان و فلسفه و وجود انسان ها و .........
    دلم فقط میخواد که به هیچ چیزی فکر نکنم و مثل آب رودخانه،کویر،جنگل اروم باشم همین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد